Menüü
Ostukorv

VIKERKAARE KUUKIVI, ROOSA KVARTS, HÕBETOPAAS, ROOSA TURMALIIN ripats (hõbe)

VIKERKAARE KUUKIVI, ROOSA KVARTS, HÕBETOPAAS, ROOSA TURMALIIN ripats (hõbe) EHTED
VIKERKAARE KUUKIVI, ROOSA KVARTS, HÕBETOPAAS, ROOSA TURMALIIN ripats (hõbe)
208.00€
Maksudeta: 170.49€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIKERKAARE KUUKIVI, ROOSA KVARTS, HÕBETOPAAS, ROOSA TURMALIIN

VIKERKAARE KUUKIVIROOSA KVARTSIHÕBETOPAASIROOSA TURMALIINI kristalli ühine vägi suurendab armastuseõnneenergiat mitmekordselt. Tegemist on tugevaimate armastusekristallidega. Seda talismani kandes soovi ja unista, et need kristallid saaksid konkreetsel eesmärgil sind aidata. Kui vajad abi kireenergia suurendamiseks, siis soovi seda, kui soovid suhteõnne, siis keskendu sellele. Alati seda ehet kandes unista ja soovi, see kodeerib neid kristalle. 

VIKERKAARE KUUKIVI on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid kristalle kasutatakse tavaliselt Vikerkaare Kuukivi ehete kristallina. Vikerkaare Kuukivi leidub peamiselt Kanadas, Madagaskaril, Indias ja Sri Lankal. Vikerkaare Kuukivil on palju tavalise Kuukivi omadusi nagu näiteks armastuse ja romantikaga seotud vägi. Vikerkaare Kuukivist on valmistatud ehteid juba sadu aastaid selleks, et see armastust tooks.


Vikerkaare Kuukivi on oma tekstuurilt praguline, mis ei tähendab seda, et kristall oleks katki või kõlbmatu. Paljudele kristallidele on selline tekstuur omane ja see tuleneb nende tekkeprotsessist. Vikerkaare Kuukivi on oma ehituselt mitmekihiline, tänu millele muutub see ka läbikumavaks ja valguse käes muutuvaks. Kui sa näed oma isikliku Vikerkaare Kuukivi sees jooni või pragusid, siis need ongi sellele kristallile iseloomulikud. 

Vikerkaare Kuukivi on tegelikult üks Labradoriidi liikidest ja sellepärast võib leida seda kristalli Vikerkaare Labradoriidi või Valge Labradoriidi nimega. Kõik need nimetused on õiged, kuid kõige populaarsemas nimekasutuses on selle kristalli puhul siiski Vikerkaare Kuukivi. Kuukiviks nimetatakse seda kristalli sellepärast, kuna sellel on tavalise Kuukiviga sarnane välimus ehk selle läike ja kuma tõttu. Lisaks sellele ka väga sarnased energiaomadused. Kuukivile on omane teksti sees olev sügav läbikumamine, mis esineb ka Vikerkaare Kuukivil. Vikerkaare Kuukivi oma värvuselt on valge või hall, milles esineb musta värvi laike või täppe. Lisaks sellele on Vikerkaare Kuukivis sinakat värvust, mis võib päevavalgusega kergelt esile tulla. Kõikides kristallides sinakat tooni ei esine, see sõltub kõik sellest, millise Vikerkaare Kuukivi mineraali osast on kristallitükk välja võetud. 

ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.

Roosa kvarts on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse,  aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.

Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes on see üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean.

Vana-Egiptuse ja Kreeka elanikud kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et enda ellu kutsuda lapseõnne ja perekonnaõnne. Sama usutakse ka tänapäeval. Roosat Kvartsi peeti juba sel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral kaduda, aidates hoida stressitaset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks.

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega tervendati keha. Juba siis usuti, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid. 

Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 

Roosa Kvartsi kohta saad rohkem lugeda SIIT.

HÕBE TOPAAS on ülimalt puhas kristall, mis on väga õrna ja armastava energiavibratsiooniga. Hõbe Topaas on puhtus sõna otseses mõttes, mis toob selle kandjasse täieliku rahu. Hõbe Topaas on üks kristallidest, mida võib ka täiesti üksinda ilma teiste kristallideta kanda, kui sellelt soovitakse Tšakra puhastust. Hõbe Topaas tuleb peamiselt Namiibiast ja on hinnalisemaid kristalle selle puhta tooni ning kättesaadavuse pärast.

Hõbe topaasi kohta saad rohkem lugeda SIIT.

ROOSA TURMALIIN on üks Turmaliini liikidest, millel on oskus armastust kaitsta, suhet kaitsta ja kui armastust veel elus ei eksisteeri, siis aitab seda ligi tõmmata.

Roosa Turmaliini kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Vikerkaare Kuukivi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Vikerkaare Kuukivi kandmine loob selgemat tunnetust elu, iseenda ja ümbritseva suhtes. Vikerkaare Kuukivi äratab üles ka kõige nõrgema intuitsiooniga inimese intuitiivse tunnetuse, tugevdab ükskõik millises astmes intuitsiooni. Tegemist on kristalliga, mis aitab selgelt näha, tajuda ja mõista. Väga hea enesearendamise kristall, mis muudab sinu meeled teravaks ja aitab tõde lihtsamini näha. Vikerkaare Kuukivi soovitan sul enda elus hoida juba seetõttu, et sellel on oskus vabastada sind uskumustest, mis teevad sulle endale liiga. 

- Vikerkaare Kuukivi on kristall, mis aitab sul olla sina ise. See on kristall, mis ei lase sul ära unustada seda, millised on sinu tõekspidamised ja sinu moraal, aidates sul olla igas hetkes sina ise, blokeerides teiste inimeste poolt tulenevaid mõjutusi ning halbade nõuannete vastuvõtmist.

- See on kristall, mis vajab Täiskuu ajal laadimist. Kui sa seda kannad, siis ole hea, ära unusta seda kindlasti Täiskuu ajal Mäekristalli geoodi peale asetamast. Seda selleks, et Vikerkaare Kuukivi saaks Kuu energiat.

- Toob suhtesse kirge, romantikat ja üksteise läheduse vajadust. Sobib ideaalselt sellele, kes armastab hingelt, kuid ei suuda füüsiliselt lähedane olla. Kasulik tervendaja kristall naistele, kellel on seksuaalse lähedusega probleeme või kes ei suuda seksuaalset lähedust nautida. See kristall avab sind seda nautima.

- Vikerkaare Kuukivi avab sind puudutustele, kallistustele ja üleüldisele lähedusele. Kui sa tunned, et sa soovid enda suhet tugevamaks ja paremaks muuta, siis kanna samal ajal ka Granaadi kristalli.

- Vikerkaare Kuukivi on armastuseleeki ülal hoidev kristall. Vikerkaare Kuukivi ei lase armastusel maha vaibuda ja asjatult ära lõppeda. Vikerkaare Kuukivi on kristall, mis suudab sind armastuse nimel suhte pärast pingutama panna ja selle nimel tööd teha.

- Vikerkaare Kuukivi on suurepärane ja võimas armastusekristall. Vikerkaare Kuukivi on oma energiaomaduselt väga emotsionaalne kristall, mis suudab inimest ennast muuta positiivses mõttes emotsionaalsemaks, tundlikumaks ja armastavamaks. Mida rohkem emtosioone suudab inimene tunda, seda sügavamaks suudab muutuda ka armastus. Vikerkaare Kuukivi aitab armastust täis hetkedel tunda armastust, märgata seda ja täielikult armastust nautida. Paljudel inimestel ei ole oskust armastust hinnata ja armastust täis hetki nautida, Vikerkaare Kuukivi aitab kõike seda tunda ja nautida. 

- Vikerkaare Kuukivi on spirituaalselt väga kasulik kristall, mis toetab sind hingeliselt väga raskel perioodil või õppetunni hetkel, mille elu on sulle seadnud. Kui sul on väga raske periood, kus sa tunned, et elu annab sulle õppetunni, mille pead sa ära õppima, kuid sa ei suuda selles hetkes endaga toime tulla või täielikult mõista seda, mida sul on vaja ära õppida, siis Vikerkaare Kuukivi aitab sul seda teha. Hoia seda sellisel eluperioodil enda juures ja soovi, et see kristall tooks sulle selgust ja jõudu.

- Vikerkaare Kuukivi on ennekõike kristall tõelisele naisele. Selles on väga palju naiselikku energiat ja sellepärast on see naistele kasulik kandmiseks. Vikerkaare Kuukivi suurendab naiselikkust, toob hinge romantikat ja õrnust.

- Vikerkaare Kuukivi on seotud väga tugevalt spirituaalse maailmaga, sellel on oskus sind viia ühendusse kõrgemate jõududega, enda teejuhi juhatusega ja Inglitemaailmaga. Tänu sellele, et see suudab inimese viia kontakti nähtamatu maailmaga, see aitab sul spirituaalselt kasvada ja õppida ära need õppimata oskused, mida sa siia tänasesse ellu ära õppima tulid.

- See on kristall, mis aitab naisel märgata enda potentsiaali ja mõista, milleks ta suuteline on. See aitab võimendada naiselikke jooni ja voorust. See muudab naise Aura pehmemaks ja armastusele vastuvõtlikumaks. 

- Armastuse kristallina aitab Vikerkaare Kuukivi tõsta libiidot ja seksuaalsust. Mis omakorda tähendab, et see aitab naisel tunda end sensuaalsena ja see aitab ka partneril seda märgata. Ehk lühidalt öeldes aitab see armastuse elu edendada ja eriti kasulik on see neile, kes on kaotanud ära huvi füüsilise läheduse vastu. Vikerkaare Kuukivi aitab seda energiat tõsta ja taaselustada.

- Peale Vikerkaare Kuukivi armastavate omaduste on selle oskus ka sinu hinge ning meelt maha rahustada, aidates leevendada ärevust ja mis kõige tähtsam, see aitab leevendada pingeid, mis on tekkinud armastuse pärast.

- Vikerkaare Kuukivi on kasulik tervenduskristall neile, kes on jäänud oma emaarmastusest ilma ühel või teisel põhjusel. Sobib ka neile, kellel on täna oma emaga väga raske läbisaamine ja kelle suhte vahel on palju pingeid. Vikerkaare Kuukivi aitab tervendada Südametšakrasse kogunud kurbust ja emotsionaalseid probleeme, mida emaarmastuse puudumine põhjustab. Samas aitab see taastada emaga suhet või ema leinastvälja tulla.

- Tööedu kristallina on Vikerkaare Kuukivi kasulik kanda neil, kes tegelevad iluvaldkonnaga, aidates tuua head materiaalset õnne.

- Meestel soovitan seda kristalli vaid siis kanda, kui soovitakse loomingulist suurendada ja sellel perioodil rohkem enda läheda hoida, kus on vaja kiiret inspiratsiooni töö tegemiseks.

RAVITSEMINE

Kanna Vikerkaare Kuukivi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  

- Vikerkaare Kuukivi on kasulik naisele, kes on lapseootel või kes soovib lapseootele jääda. Vikerkaare Kuukivi aitab tervet rasedust hoida, kaitsta nurisünnituse või muude ohtude eest, mis raseduse ajal võivad ilmneda. Lisaks tervendab see kristall viljatust.

- Kristall, mida on hea kasutada kristallteraapiaks artriidi, multiskleroosi, verevaeguse, verehaiguste ja veresoonkonna probleemide korral. Vikerkaare Kuukivi aitab verel kehas korrapäraselt liikuda, vabastades blokaade, mis ei lase verel ringi liikuda.

- Naistele ideaalne tervenduskristall üleminekuperioodil, kuna leevendab menopausiga kaasnevaid sümptomeid ja kehva enesetunnet. Lisaks on Vikerkaare Kuukivi kasulik kanda naisel, kellel on ebaregulaarne tsükkel. Vikerkaare Kuukivi on hormoonprobleemide korral kasulik tervendaja ja seetõttu aitab see parandada väga paljusid erinevaid haiguseid või tervislikke seisundeid, mis on seotud hormoonidega.

- Tasakaalustab keha, aidates toksiinidel kehast väljuda ja kehal aluseliseks muutuda. Vikerkaare Kuukivi kandes või selle poleeritud kristallist vee-eliksiiri tehes aitab see sul enda menüüd muuta ja sind alateadlikult suunata sööma toite, mis ei muuda sinu keha happeliseks.

SÜDAMETŠAKRA 

Vikerkaare Kuukivi aitab esmalt tervendada Südametšakrat ja siis see aitab armastuse energiat suurendada. Omakorda aitab Vikerkaare Kuukivi seejärel armastust sinu ellu kutsuda.

KROONTŠAKRA JA KOLMAS SILM 

Vikerkaare Kuukivi tervendab ülemisi Tšakraid nii, et see avab Kroontšakra kaudu energiavälja, mis tõmbab universumist sinu poole armastust. See tähendab seda, et see aitab ligi kutsuda inimest, kes on sinu armastamiseks loodud ehk peamist hingesugulast või elukaaslashinge. Kolmandale Silmale annab see oskuse õiget inimest märgata ning läbi selle suunab see Südametšakrat seda inimest enda ellu vastu võtma. 

SODIAAK

Vikerkaare Kuukivi on sodiaagimärkide seast kõige kasulikum neile, kes on oma päikesemärgilt  VÄHID. Vikerkaare Kuukivi on Vähi jaoks ideaalne ja väga aktiivne armastusekristall. See kristall toob Vähile armastuses õnne, tervendab Vähi suhteid oma lähedastega, aitab parandada olemasolevat suhet ja vallalisel Vähil leida kaaslast. Aitab Vähi armastusesoovidel täide minna. Igal vähil võiks olla Vikerkaare Kuukivist ehe või see kristall võiks olla esindatud sünnikristallide laekas. Selle laeka loomise kohta saad lugeda SIIT.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Vikerkaare Kuukivi kristalli soovitan ma laadida Mäekristall või Apofülliit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.
Tehniline
Mõõdud Kogupikkus ca 4 cm. Ripats ca 3,3x1,6x0,3 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
10.00€
Maksudeta:8.20€
Talisman, mille jõudude kombinatsioon annab sellele nime "ARMASTUSE VÄGI". See talisman on kokku pandud viiest väga võimsast armastuse..
139.00€
Maksudeta:113.93€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
STIHHIIT on lummava välimusega kristall, mille värvused varieeruvad tumelilla, erklilla, helelilla, pruuni kuni tumerohelise toonini. Stihhiit võ..
19.90€
Maksudeta:16.31€
RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisi..
16.70€
Maksudeta:13.69€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
83.70€
Maksudeta:68.61€
JUMALIK KARMA viiruk aitab Kaitseingli juhatusel sinuni jõuda. "KARMA" juba ütleb enda nimega ära seda, mis on selle viiruki toime. Tegemist..
4.50€
Maksudeta:3.69€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
6.60€
Maksudeta:5.41€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.