Menüü
Ostukorv

VIKERKAARE KUUKIVI poleeritud

VIKERKAARE KUUKIVI poleeritud KRISTALLID
VIKERKAARE KUUKIVI poleeritud
8.40€
Maksudeta: 6.88€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIKERKAARE KUUKIVI poleeritud

Võimalikud valikud

VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja romantikat juurde tuua. Kristall, mis aitab nautida õnnelikke hetki ja õppida sellest, mida elu on sulle õpetama tulnud. Vikerkaare Kuukivi on väga spirituaalne kristall, millel on oskus sind aidata sinu eluteel eksisteerivaid ülesandeid lahendama ja õppida kõigest sellest, mis õpetusena sinu teele on tulnud. Muudab intuitsiooni tugevaks ja õigeks.

Vikerkaare Kuukivi on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid kristalle kasutatakse tavaliselt Vikerkaare Kuukivi ehete kristallina. Kõikides kristallides sinakat tooni ei esine, see sõltub kõik sellest, millise Vikerkaare Kuukivi mineraali osast on kristallitükk välja võetud. Vikerkaare Kuukivi leidub peamiselt Kanadas, Madagaskaril, Indias ja Sri Lankal.

Vikerkaare Kuukivi on tegelikult üks Labradoriidi liikidest ja sellepärast võib leida seda kristalli Vikerkaare Labradoriidi või Valge Labradoriidi nimega. Kõik need nimetused on õiged, kuid kõige populaarsemas nimekasutuses on selle kristalli puhul siiski Vikerkaare Kuukivi. Kuukiviks nimetatakse seda kristalli seetõttu, kuna sellel on tavalise Kuukiviga sarnane välimus, läige ja kuma. Kuukivile on omane sügav läbikumamine, mis esineb ka Vikerkaare Kuukivil. Lisaks sellele ka väga sarnased energiaomadused, näiteks armastuse ja romantika seotud vägi. Vikerkaare Kuukivist on valmistatud ehteid juba sadu aastaid selleks, et see armastust tooks.

Vikerkaare Kuukivi on oma tekstuurilt praguline, mis ei tähendab seda, et kristall oleks katki või kõlbmatu. Paljudele kristallidele on selline tekstuur omane ja see tuleneb nende tekkeprotsessist. Vikerkaare Kuukivi on oma ehituselt mitmekihiline, tänu millele muutub see ka läbikumavaks ja valguse käes muutuvaks. Kui sa näed oma isikliku Vikerkaare Kuukivi sees jooni või pragusid, siis need ongi sellele kristallile iseloomulikud. 

Vikerkaare Kuukivi on armastuseleeki ülal hoidev kristall. Vikerkaare Kuukivi ei lase armastusel maha vaibuda ja asjatult lõppeda. See on kristall, mis suudab sind panna armastuse ja suhte nimel pingutama ning tööd tegema. Vikerkaare Kuukivi saab kasutada paljudes armastuse ja soovide täitumise maagiates, kuna sellel on vastav vägi selleks, et sõnumit teele saata. Seega võid leida seda erinevate maagiate retseptidest, mis on armastusega seotud.

Vikerkaare Kuukivi on seotud väga tugevalt spirituaalse maailmaga, sellel on oskus sind viia ühendusse kõrgemate jõududega, enda teejuhi juhatusega ja Inglitemaailmaga. Tänu sellele, et see suudab inimese viia kontakti nähtamatu maailmaga, aitab Vikerkaare Kuukivi sul spirituaalselt kasvada ja selgeks saada need õppimata oskused, mida sa siia tänasesse ellu õppima tulid.

Hoia Vikerkaare Kuukivi enda voodi kõrvale või alla loodud intuitsiooni, selgeltnägemise, astraali või inglitega kontakteerumise kristallikomplektis. Hoides Vikerkaare Kuukivi nendes kristallikomplektides, aitab see Täiskuu ja Noore Kuu loomise ajal avada portaale, läbi mille sa võid öösel näha visioone. Eriti kasulik on Vikerkaare Kuukivi naistele, kuna see on naisenergia kristall, seega töötab see nendega kiiremini. 

Vikerkaare Kuukivi loob selgemat tunnetust elu, iseenda ja ümbritseva suhtes. Vikerkaare Kuukivi äratab üles ka kõige nõrgema intuitsiooniga inimese intuitiivse tunnetuse, tugevdab ükskõik millises astmes intuitsiooni. Tegemist on kristalliga, mis aitab selgelt näha, tajuda ja mõista. Väga hea enesearendamise kristall, mis muudab sinu meeled teravaks ja aitab tõde lihtsamini näha. Vikerkaare Kuukivi soovitan sul enda elus hoida juba seetõttu, et sellel on oskus vabastada sind uskumustest, mis teevad sulle endale liiga. 

Armastuse kristallide komplekt

Vikerkaare Kuukivi kuulub armastuse kristallide komplekti, mille saab enda magamistuppa luua nii suhte tugevdamiseks kui ka uue suhte ellu kutsumiseks. Vikerkaare Kuukivi eriline mõju teiste armastuse kristallide keskel on see, et see oskab ellu tuua võimalusi läbi mille saad enda armuelu parandada. Vallalistele toob võimaluse suhte loomiseks ja suhtes olevatele toob võimalusi üksteisele andestada, uuesti armumist jne. Vikerkaare Kuukivi aitab toimida ka erinevatel armastuse maagiatel, eelkõige kui neid tuleb hoida armastuse kristallide komplekti juures.

Vikerkaare Kuukivil on oskus suurendada romantika tunnet, seksuaalsust, kirge, armastust. Hoides kristalli enda lähedal, siis annab see kõike seda edasi. Selle jõudu saab endale anda läbi ehte kandmise või hoides armastuse kristallide komplekti magamistoas. Kui inimene magab, siis tema Aura on avatud kristallide teraapiale ja see on üks suurimaid põhjuseid, miks magamistuppa kristalle viia.

Armastuseõnnekristall ja emotsioonide võimsamaks muutja

Vikerkaare Kuukivi on suurepärane ja võimas armastusekristall. Vikerkaare Kuukivi on oma energiaomaduselt väga emotsionaalne kristall, mis suudab inimest muuta positiivses mõttes emotsionaalsemaks, tundlikumaks ja armastavamaks. Mida rohkem emtosioone suudab inimene tunda, seda sügavamaks suudab muutuda ka armastus. Vikerkaare Kuukivi aitab armastust täis hetkedel tunda armastust, seda märgata ja täielikult nautida. Paljudel inimestel ei ole oskust armastust hinnata ja armastust täis hetki nautida, Vikerkaare Kuukivi aitab kõike seda teha. Kui soovid enda suhet muuta armastavamaks, siis hoia kindlasti Vikerkaare Kuukivi teie ühises kodus.

Vikerkaare Kuukivi lapsele

Lapsele mõjub Vikerkaare Kuukivi rahustavalt ja see aitab tema ellu positiivseid, heatahtlikke ning omakasupüüdmatuid inimesi ehk sõpru tuua. Vikerkaare Kuukivi on kaitsvaks talismaniks lapsele nii kodus kui ka kodust väljaspool. Näiteks võib Vikerkaare Kuukivi lapse voodi kõrvale panna selleks, et leevendada luupainajaid või pimeduse hirmu.

Lapsed - rääkimine ja eneseväljendamine

Vikerkaare Kuukivi on äärmiselt kasulik kristall lapsele, kellel on probleeme kõnega ja eneseväljendamisega. Kui lapsel on raske end verbaalselt väljendada, siis Vikerkaare Kuukivi on see kristall, mis aitab sellele lahendust tuua. Selleks võiks laps seda kristalli kindlasti isiklikult omada, endaga kaasas kanda või selle lähedal olla. Kasulik on luua lapsele isiklik kristallikomplekt, mis on kingitud talle põhjusega, lisades sinna Vikerkaare Kuukivi eesmärgil, et ta õpiks end vabalt väljendama. Vikerkaare Kuukivi on kasulik hoida juba väikesest peale lapse magamistoas või voodi juures, et anda lapsele kristalli poolt energiat, mis teda arendaks. 

Emaaarmastus

Vikerkaare Kuukivi on kasulik tervenduskristall neile, kes on jäänud ilma emaarmastusest ühel või teisel põhjusel. Sobib ka neile, kellel on täna oma emaga väga raske läbisaamine ja suhtes temaga väga palju pingeid. Vikerkaare Kuukivi aitab tervendada Südametšakrasse kogunud kurbust ja emotsionaalseid probleeme, mida emaarmastuse puudumine põhjustab. Samas aitab see taastada suhet emaga või ema kaotuse leinast välja tulla. Kui soovid Vikerkaare Kuukivi neil eesmärkidel kasutada, siis soovitan ma seda kristalli hoida oma ema pildi peal. Asetades kristalli pildile, soovi selle sisse soov, mis on seotud sinu ja emaga. Aseta see sinna ja jäta see foto juurde. Võid Vikerkaare Kuukivi ka foto ees hoida, kui foto on raami sees. Sellisel juhul saad sa teha kaugetervendamisteraapiat endale ja emale. Kui sa ühel hetkel tunned end ema suhtes paremini, teie suhted on paranenud või ema kaotusvalu on sinu seest lahkunud ning muutunud ilusaks mälestuseks, siis tänutäheks vii see sama kristall vabasse loodusesse. See on kristallide tänamise viis.

Elu poolt antud õppetund ja selle ära õppimine

Vikerkaare Kuukivi on spirituaalselt väga kasulik kristall, mis toetab sind hingeliselt väga raskel perioodil või õppetunni hetkel, mille elu on sulle seadnud. Kui sul on väga raske periood, kus sa tunned, et elu annab sulle õppetunni, kuid sa ei suuda selles hetkes endaga toime tulla või täielikult mõista, mida sul on vaja sellest õppida, siis Vikerkaare Kuukivi aitab sul seda teha. Hoia kristalli sellisel eluperioodil enda juures ja soovi, et see tooks sulle selgust ja jõudu.

Vikerkaare Kuukivi sobib väga hästi sinu koju, kus sa hoiad kristalle, mis on seotud sinu spirituaalse arenguga. Näiteks intuitsioonikristallidega on Vikerkaare Kuukivi väga kasulik koos hoida.

Feng Shui

Aseta Vikerkaare Kuukivi kodu edelapoolsemasse tuppa või sinna loodud Feng Shui kristallide komplekti. Kristalle võib Feng Shui tervendusteraapia jaoks hoida ka erinevate taimede potis või mulla peal, et need koduga tööd teeksid. Vikerkaare Kuukivi edelasse asetamine toob perekonda rahu, vanemate ja laste vahelise suhete paranemist, leevendab pereliigete stressi ja toob üldist armastuse õnne majja.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Vikerkaare Kuukivi annab leevendust järgmistele terviseprobleemidele:

- Vikerkaare Kuukivi on kasulik naisele, kes on lapseootel või kes soovib lapseootele jääda. Vikerkaare Kuukivi aitab tervet rasedust hoida, kaitsta nurisünnituse või muude ohtude eest, mis raseduse ajal võivad ilmneda. Lisaks tervendab see kristall viljatust.

- Kristall, mida on hea kasutada kristallteraapiaks artriidi, multiskleroosi, verevaeguse, verehaiguste ja veresoonkonna probleemide korral. Vikerkaare Kuukivi aitab verel kehas korrapäraselt liikuda, vabastades blokaade, mis ei lase verel ringi liikuda.

- Naistele ideaalne tervenduskristall üleminekuperioodil, kuna leevendab menopausiga kaasnevaid sümptomeid ja kehva enesetunnet. Lisaks on Vikerkaare Kuukivi kasulik kanda naisel, kellel on ebaregulaarne tsükkel. Vikerkaare Kuukivi on hormoonprobleemide korral kasulik tervendaja ja aitab seetõttu parandada väga paljusid erinevaid haiguseid või tervislikke seisundeid, mis on seotud hormoonidega.

- Tasakaalustab keha, aidates toksiinidel kehast väljuda ja kehal aluseliseks muutuda. Kandes Vikerkaare Kuukivi või tehes poleeritud kristallist vee-eliksiiri, aitab see sul enda menüüd muuta ja sind alateadlikult suunata sööma toite, mis ei muuda sinu keha happeliseks.

SÜDAMETŠAKRA 

Vikerkaare Kuukivi aitab esmalt tervendada Südametšakrat ning seeläbi armastuseenergiat suurendada ja Sinu ellu armastust kutsuda.

KROONTŠAKRA JA KOLMAS SILM 

Vikerkaare Kuukivi tervendab ülemisi Tšakraid, avades Kroontšakra kaudu energiavälja, mis tõmbab universumist sinu poole armastust. See aitab ligi kutsuda inimest, kes on loodud sinu armastamiseks ehk peamist hingesugulast või elukaaslashinge. Kolmandale Silmale annab see oskuse märgata õiget inimest ning läbi selle suunab Südametšakrat seda inimest enda ellu vastu võtma. 

SODIAAK

Vikerkaare Kuukivi on sodiaagimärkide seast kõige kasulikum neile, kes on oma päikesemärgilt VÄHID. Vikerkaare Kuukivi on Vähi jaoks ideaalne ja väga aktiivse toimega armastusekristall. See kristall toob Vähile armastuseõnne, tervendab Vähi suhteid oma lähedastega, aitab parandada olemasolevat suhet ja vallalisel Vähil leida kaaslast. Aitab Vähi armastusesoovidel täide minna. Igal vähil võiks olla Vikerkaare Kuukivist ehe või see kristall võiks olla esindatud sünnikristallide laekas. Selle laeka loomise kohta saad lugeda SIIT.

Vikerkaare Kuukivi kristalli soovitan ma laadida Mäekristall või Apofülliit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu k..
175.00€
Maksudeta:143.44€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu k..
50.40€
Maksudeta:41.31€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu k..
17.30€
Maksudeta:14.18€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu k..
28.30€
Maksudeta:23.20€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
7.10€
Maksudeta:5.82€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.00€
Maksudeta:2.46€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
5.50€
Maksudeta:4.51€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
1.20€
Maksudeta:0.98€
VAARIKA AVENTURIIN on üks Aventuriini liikidest, mis on tuhmpunase või -roosa tooniga ja milles võib leiduda veidi sädelevaid osakesi.&nbs..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.