Menüü
Ostukorv

APOFÜLLIIT sõrmus (hõbe)

APOFÜLLIIT sõrmus (hõbe) EHTED
APOFÜLLIIT sõrmus (hõbe) EHTED
APOFÜLLIIT sõrmus (hõbe) EHTED
APOFÜLLIIT sõrmus (hõbe) EHTED
APOFÜLLIIT sõrmus (hõbe) EHTED
APOFÜLLIIT sõrmus (hõbe) EHTED
APOFÜLLIIT sõrmus (hõbe)
137.00€
Maksudeta: 112.30€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: APOFÜLLIIT sõrmus (hõbe)

Võimalikud valikud

APOFÜLLIIT on teada-tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastuse kristall. Apofülliit on kristall, mis aitab teadvustada kõike seda, milleks inimese hing on võimeline ja mida me suudame endale antud saatuseteega luua ning teha. Seega Apofülliit aitab sul avastada iseenda sees olevaid andeid, seejärel aitab see aga tee leida selleni, kuidas neid arendada.

Apofülliidi kristalle üldjuhul ei poleerita ja neid kasutatakse, kas ebakorrapärasekujulise kristallina või geoodina. Apofülliidi tükke on mugav kaasas kanda, kristallikomplektidesse lisada või neid käes hoida mediteerimise ajal. Apofülliidi kristall on kas läbipaistev või tuhm valge. Apofülliit tuleb meile Islandilt, Gröönimaalt või Tšehhist.

Apofülliit on armastusekristall, mis aitab suhetel parandeda ja areneda. Ka üksikutele inimestele on Apofülliit kasulik, kuna sellel on oskus armastust ellu tuua igal tasandil, olgu selleks romantiline suhe või hoopis sõprus.

Apofülliidi geoodiline vorm on üks parimaid, kuna geoodidel on oskus energiaid edasi kanaldada mitmeid kordi kiiremini kui seda teevad poleeritud või ühe tipuga kristallid. Geoodid jagavad energiat eri suundadesse ja sobivad kõige enam kodus või kristallide komplektides kasutamiseks.

APOFÜLLIIDI maagiline mõju sõrmusena:

- Apofülliidi kristallid on seotud Inglitega. Sellel kristallil on oskus avada dimensioonid, läbi mille Inglitel on võimalik meiega kontakteeruda.

- Kandes Apofülliiti, hakkab see automaatselt sinu ja sinu Ingli vahel kontakti looma. Apofülliidi kristall on võimsa energiaväega, seega see toimib ka täiesti eraldiseisvalt, küll aga viiakse ühesuguse toimega kristalle kokku veelgi võimsama jõu saavutamiseks. Apofülliit sobib ideaalselt teiste selgeltnägemise, intuitsiooni, ingli või astraalrännaku kristallidega koos kandmiseks, võimendades nende energiaid.

- Apofülliidi kristalli soodustab astraalrännaku nägemist ja peale selle on see kasulik astraali kaitsja, kuna sellel on oskus tuua inimese hing tagasi tema kehasse. Astraal võib olla ohtlik, kui sa kohtud läbi une halbade hingedega, mustade inglite või deemonitega, kes soovivad sinu hinge halbade kavatsuste jaoks ära kasutada. Apofülliit kaitseb sinu hinge varastamise eest ja aitab sul enda kehasse naaseda.

- Apofülliit aitab spirituaalset energiat tuua, taastada jõuvarusid, kui on toimunud energia-vampiirlus ja avada Kolmandat Silma. Peale spirituaalse energia taastamise ja Inglite käest sõnumite saamise, aitab Apofülliit leevendada stressi.

- Apofülliit on ka armastuse kristall ja toimib sellena siis, kui kombineerida kokku teiste armastusekristallidega, andes neile lisaväe ning võimendades armatusekristalle. Apofülliit aitab armastust ligi tõmmata, tugevdada seda või suhteid parandada.


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Apofülliidi kristalli kasutatakse järgmistele probleemidele kristalliteraapia andmiseks:

- Silmade väsimus, silmade nõrkus, silmahaigused (selleks hoitakse Apofülliidi kristalli tükki silmalau peal ja puhatakse). 

KOLMAS SILM, KROONTŠAKRA, TÄHETŠAKRA

Kolmas Silm (otsmiku kohal), aitab avada Inglitele dimensiooni, mis omakorda aitab neil Aurasse pääseda. 

Kroontšakral võib samuti Apofülliiti kasutada, kui soovitakse endale seatud tõketest lahti saada. Näiteks, sa ise ei luba endal õnne tunda, kuna sa tunned, et ei ole seda ära teeninud (sellisel juhul sa sead ise endale ebavajalikke piire). Kroontšakra tervendamiseks hoitakse Apofülliiti voodis peatsi juures senikaua, kuni oled oma piirangust vabaks saanud. Kui piirang on kadunud, siis puhastatakse kristall ja asetatakse Ingli komplekti.

Kui Apofülliiti on kasutatud nende kahe Tšakra täielikuks puhastuseks ära ja ka selle kasutaja on edukalt enda Aura korda saanud, saab Apofülliidiga avada Tähetšakrat. Tähetšakra kuulub seitsme põhitšakraga võrreldes kõrgema astme Tšakrasüsteemi. Tähešakra asub meie füüsilisest kehast väljapool, otse meie pea ehk Kroontšakra kohal. Tähetšakra asub Auraväljas ja on ühendatud kõigi teiste meie Tšakratega. Tähetšakra on seotud universumiga, spirituaalsusega, ebamaisega ja visioonidega. Seda Tšakrat aktiveerides suudad sa näha endast kaugemale ja võtta vastu universumist tulevat informatsiooni.

APOFÜLLIIDI ELIKSIIR "ASTRAAL"

Kasuta vaid vee-elisksiiri eesmärgil võtud poleeritud Apofülliiti ja valmista sellest endale võimas astraali avaja. Valmista eliksiir vahetult enne magama minekut umbes tund ennem. Hoida Apofülliiti vee klaasi sees nii, et kõige tipulisem ots oleks suunaga ülesse. Apofülliit peab seisma vee sees vähemalt 20 minutit ja seejärel tuleb see ära juua enne magama minekut. Apofülliidi eliskiir avab sinu Kolmanda Silma astraali jaoks ja seda eliksiiri võib teha igal õhtul, kui sa tunned, et sa soovid seda teha. Kui Astraali ei koge, siis puhastab Apofülliit järelikult sinu Kolmandat Silma ja Kroontšakrat. Seega ära kaota lootust, kui sul läheb astraali nägemiseks palju aega vaja. Pea meeles, et kõik juhtub vaid siis, kui sa oled tõeliselt selleks valmis ja järelikult on sul vaja veel enda spirituaalses kehas muudatusi teha.

Puhasta Apofülliiti Salvei või Roosi rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kristalli suurus 1,8x1,9 cm.
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu tipu juurde.APOFÜLLIIT on teada-tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastuse kristall. Apofülliit..
8.90€
Maksudeta:7.30€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks. Opaliit aitab ..
5.80€
Maksudeta:4.75€
AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energia..
9.00€
Maksudeta:7.38€
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lä..
20.90€
Maksudeta:17.13€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.