Menüü
Ostukorv

AZURIIT lihvimata

AZURIIT lihvimata KRISTALLID
AZURIIT lihvimata
9.00€
Maksudeta: 7.38€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AZURIIT lihvimata

Võimalikud valikud

AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõuduenergiavarusidusku iseendasseenesekindlust ja aitab vabastada ennasthävitavat mõtteviisi.

Azuriit on väga võimas kristall ja piisab juba väikesest kristallitükist, et saada selle vägi endasse. Azuriit on väga habras kristall, mida ei tohiks kindlasti veega kokku lasta ega ka väga palju käes hoida, kui soovitakse selle ilusat tekstuuri hoida. Azuriiti leiab Egiptusest, Namiibiast ja ka Brasiiliast. Azuriidile on omane erksinine või tumesinine välimus.

Azuriit kannab kaasas sinist valgust ja kristallimaailmas on see selle valgustava energia poolest esimesel kohal. Sinise valguse kristallid aitavad arendada selgeltnägemist, intuitsiooni ja astraalrännakut. Azuriit avab sellise teekonna kõige kiiremini ja kõige tõhusamalt. Azuriiti kasutatakse erinevates selgeltnägemisekristallide kotis ja minu lemmikkoht sellele kristallile on pendlikott. 

Azuriit on kristall, mida hoitakse pendliga ühes kotis või pendli laadimisgeoodi kõrval. Azuriidil on oskus pendli väge ja jõudu hoida ning säilitada, aidates pendlil tööks valmis olla. Azuriit aitab pendlil kiiremini tööd teha ja suurendada ka su enda oskust seda käsitleda. Azuriit aktiveerib pendli ja ei lase kaua seisma jäänud pendlil energiast tühjast joosta.

Spirituaalne aktiveerija

Azuriit on olnud au sees juba tuhandeid aastaid, kuna usutakse, et see on tee teistesse dimensioonidesse ja värav nähtamatusse maailma.

Tegemist on kristalliga, mis aitab spirituaalselt areneda ja seda ka väga kiirelt. See on spirituaalne aktiveerija, kui sa seda ühel või teisel moel kasutad, siis see kiirendab sinu õpinguid. Kristall, mis aitab paremini märke lugeda, neid mõista ja neid enda ellu sobitada. Ideaalne intuitsiooni arendav kristall. Sobib kokku kõikide intuitsioonikristallidega ja eriti hästi Küaniidi või Aqua Auraga.

Suurendab oskust saada ühendust Inglite ja teiste erinevate energeetikatega. Azuriidi tükk võib olla laua peal, kui laotakse endale Oraakli- või Inglikaarte. Samuti võiks see olla sinu lähedal, kui soovid pendli käest vastuseid saada.

Azuriiti hoitakse või lisatakse astraalrännakukristallide keskele, et see aitaks teisi planeete näha. Sobib väga hästi kokku Tselestiit geoodiga, kuna need kaks kristalli töötavad samal eesmärgil koos väga hästi.

Avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskusi.

Unenägude selgemaks nägemiseks hoia Azuriidi kristalli enda voodi lähedal või koos teiste unenägusid esile kutsuvate kristallidega koos enda magamistoas. Azuriit aitab selgendada sinu visioone, mida sa läbi une näed, aidates sul selgemini näha erinevaid objekte, asju, inimesi, värvi toone, numbreid ja emotsioone. Azuriit aitab sul detailselt meenutada, mida sa unes nägid ja kogesid. Seda kõike selleks, et sa suudaksid läbi unenägude täpsemaid vastuseid saada, mis omakorda muudab sinu elu lihtsamaks. Unenäod on täis teateid, mis meile antakse enda elu paremaks muutmiseks. Azuriit sobib ideaalselt kokku teiste unenägusi esile kutsuvate kristallidega, kuna sellel on oskus teisi unenägudekristalle aktiivseks muuta. 

Isikliku jõu suurendaja

Azuriit aitab suurendada isiklikku jõudu, energiavarusid, usku iseendasse, enesekindlust ja aitab vabastada ennasthävitavat mõtteviisi.

Aitab koondada mõtteid, eemaldada liigmuretsemise ja energia raiskamise. See tähendab seda, et Azuriidil on oskus inimese hinge suunata konkreetsete eesmärkide saavutamisele ja eemaldada "peataoleku" tunde.

Kristall aitab end väljendada täpselt nii, nagu sa oled kõike enda mõtetes ette kujutanud. Väga tihti on inimestel nii, et nende sõnad ei tule õigel ajal välja ja pärast kahetsetakse, et ei oldud otsekohene.

FENG SHUI

Azuriidi kristall kannab endas vee-elementi  ja seega sobib kodus kõige Põhjapoolsemasse tuppa, et aidata headel äriideedel majja tulla. Azuriit aitab lahendada suhtlemisega seotud probleeme väga kiirelt. Võib lisada Põhjapoolsesse tuppa loodud Feng Shui kristallikomplekti.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Azuriit on kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna 
see on väga habras.

- Azuriidi kristall aitab tervendada veresoontehaiguseid, neeruprobleeme ja aitab kehast mürkidel välja minna. Selleks võib Azuriidi kristalliehet kanda või tavalist kristalli hoida tervisekristallide komplektis.

- Azuriit aitab hambaid ja kogu luustikku tervena hoida. Kui sinu hambad on nõrgad, siis kanna Azuriiti Kurgutšakra või Kolmanda Silma kohal, et Azuriit saaks olla võimalikult lähedal hammastele.

- Azuriidi kristall on kasulik sinu nahale, aidates nahal nooruslikum ja tervem välja paista. Tegemist on nooruseallikaga, mis on suurepäraseks kaaslaseks Roosale Kvartsile. Roosa Kvarts on samuti noorendava toimega.

KOLMAS SILM

Azuriit on Kolmanda Silma aktiveerija kristall. Kristall, mis suudab intuitiivsed oskused väga tugevaks muuta. Kandes Azuriidi kristalli või kasutades seda meditatsiooni ajal, aitab see Kolmandal Silmal korrapäraselt tööle hakata. Azuriit eemaldab valenägemused, blokeerib neid ja ei lase sinu tähelepanu millelegi ebaolulisele juhtida, aidates sind just sel hetkel, kui sa tunned, et sa praegu ei saa usaldada enda sisetunnet ja intuitsiooni. Azuriit aitab sul õppida end usaldama ja see parandab intuitsiooni.

KROONTŠAKRA

Azuriit on Kroontšakra tervendaja, aidates hingel olla alati lootusrikas, innovatiivne ja tulevikku vaatav. Azuriit aitab stimuleerida Kroontšakra tööd nii, et sinu hing oleks alati valmis elus edasi liikuma. Kui Kroontšakra korralikult tööd ei tee, siis inimene ei julge elus suuri samme ette võtta või riskida. Azuriit aitab lootusrikkalt edasi elus liikuda.

ASTROLOOGIA

Azuriit on spirituaalne abiline kõikidele KALADELE. Kalad on see, kes võtab Azuriidi toime kiirelt endasse. Azuriit aitab Kalade intuitsiooni ja spirituaalseid oskusi tugevamaks muuta. Lisaks sellele on Azuriit see kristall, mis aitab Kaladel enda saatust paremini mõista. Tegemist on kristalliga, mis aitab mõista Kaladel iseennast, enda olemust ja enda eesmärke siin maailmas. Väga kasulik on Kaladel kanda Azuriiti ajal, mil ollakse eneseotsingutel.

Azuriidi kristalli soovitan ma laadida Tselestiit geoodil ja puhastada aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga või Piparmündi eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energiavarusid, usku i..
141.90€
Maksudeta:116.31€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
46.50€
Maksudeta:38.11€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad poleeritud Ametüst ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kas..
6.70€
Maksudeta:5.49€
AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energia..
54.00€
Maksudeta:44.26€
GRANIIT-AZURIIT juhatab sind õigele teele, suunates sind külluse poole liikuma. Annab sulle vajaliku intuitsiooni, mis juhatab sind alati õigeks a..
12.20€
Maksudeta:10.00€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
5.90€
Maksudeta:4.84€
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
13.90€
Maksudeta:11.39€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
9.50€
Maksudeta:7.79€
LUMIOBSIDIAAN on tugev kaitsekristall, mis suudab kaitsta sind vaimsel, kui ka füüsilisel tasandil. Aitab halbu mõtteid eemale hoida ja on üks tõ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased ..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.