Menüü
Ostukorv

ARBUUSTURMALIIN käekett (8 mm)

ARBUUSTURMALIIN käekett (8 mm) EHTED
ARBUUSTURMALIIN käekett (8 mm)
82.50€
Maksudeta: 67.62€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ARBUUSTURMALIIN käekett (8 mm)

Võimalikud valikud

ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat armastuseenergiat ja kui ma räägin ülimast, siis soovin seda ektra rõhutada. Tegemist on kristalliga, mis on seotud hingesugulusega ja veelgi enam - kaksikleegi sidemega.

Arbuusturmaliin kannab endaga kaasas väge, mis avab sinu Südametšakra kohal eksisteerivat kõrgemat Südametšakrat, milleks on Tüümusetšakra. Seda kristalli kandes ja enda elus hoides, avab see sinu hinge tõelisele armastusele. Puhtale ja energeetiliselt väga kõrgele armastusele. Kes iganes soovib selles elus üles leida enda hinge teise poole, siis palun kandke seda kristalli hoole ja armastusega. Seda tehes manifesteeri Arbuusturmaliini sisse enda sõnum. Hoia seda käes, sule silmad ning saada südamesoov kristalli sisse ning seejärel alusta selle kandmist. Lase kristallil toimida energiamagnetina.

Sul on olnud palju eelmiseid elusid ja nendes ka suhteid, mille oled ühe või teise inimesega loonud. Arbuusturmaliin loob kontakti sinu ja tema vahele kui te olete taassündinud ühte ajastusse. Seega kanna Arbuusturmaliini kristalli ja lase universumil sind ja teda kokku viia!

Arbuusturmaliin on üks Turmaliini liikidest, mis koosneb peamiselt RoosastRohelisestPruunist ehk Draviidist ja Valgest Turmaliinist. Arbuusturmaliini võib nimetada kristalliks, mis koosneb kõikidest seitsmest erinevast Turmaliinist, kuid enamjaolt esineb selles siiski vaid need neli Turmaliini. Juhul, kui maapõuest saadakse välja selline Arbuusturmaliini tükk, milles on esinenud erinevad Turmaliini värvused ja see tuleb välja sealt ka tervena, siis see on väga hinnaline. Juba ühe- kuni kahesentimeetrine tükk on väga hinnaline. Mida klaasjam on Arbuusturmaliini tekstuur, seda väärtuslikum see kristall oma hinna poolest ka on.

Roheline Turmaliini osa sümboliseerib kasvamist, arengut ja armastust. Roosa sümboliseerib lootust, romantikat ja hingesugulust, Draviit ehk Pruun Turmaliin sümboliseerib tasakaalu ja harmooniat, Must Turmaliin kaitset, Valge Turmaliin puhtust ja siirust, Sinine Turmaliin toob iidseid teadmisi ja oskust enda elu targalt elada, Punane Turmaliin on armastuse, kire, sügavate tunnete ja romantika looja.

Tegemist on väga tugevatoimelise kristalliga, millel on olemas magnet. See magnet on seotud armastuseõnne suurendamisega. Ükskõik, kes seda kristalli kasutab, selle ellu hakkab see armastust ligi kutsuma. Kas vallalisele kaaslast, suhtesse rohkem üksteise austamist, armastamist ja tähelepanu. Kui Arbuusturmaliini kasutab laps, siis aitab see suurendada perekonnaarmastust ja sõprusarmastust.

ARBUUSTURMALIINI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Arbuusturmaliin on seotud armastusega ja seega aitab see sinu armastuseenergiat tervendada. Kui sa kannad seda endaga kaasas, siis see parandab sinu Aurat. Ennekõike aidates kinni panna lekked, mis ei lase sinu ellu armastusel tulla ja sellel sinu ellu jääda. See on Aura tervendaja, mis valmistab sind ette sügavaks ja täisväärtuslikuks armastuseks, aidates sul armastust vastu võtta nii, et sa oskaksid seda enda elus hoida.


- Tõmbab ligi saatusekaaslast, hingesugulast, elukaaslashinge, armastust, karmaatilisi hingi, kellel kõigil on meile midagi õpetada. Õpetused ei pruugi alati olla alguses head, aga lõpptulemus on sinu kasuks, kui sa oskad mõista, mida ja miks nad sulle õpetama tulevad.

- Arbuusturmaliin ei lase süütundel tekkida, aitab sellest lahti saada ja aitab mõista, et enese süüdistamine ei ole lahendus. Arbuusturmaliin äratab hinge enda probleemidega tegelema hakata ja vajadusel andestust paluda inimeselt, kellele oled kord haiget teinud. Suhtes on see ka hea kristall, kuna Arbuusturmaliin aitab enda vigu märgata ja kaaslasele selgeks teha enda vigu ning nende tagamaid.

- Arbuusturmaliin aitab mõista, keda armastad, mida oma ellu soovid ja kes sa ise oled. Ehk aitab mõista inimese tõelist loomust ja saatuseteed.

- Arbuusturmaliin on kristall, mis aitab sinu ellu elukaaslashinge ligi kutsuda ja luua teie teekondade ristumist. Peale selle aitab Arbuusturmaliin ka üksteist paremini mõista, üksteist armastada, üksteisega rahul olla ja enda hingelise sidemega leppida. Loe elukaaslashinge sideme kohta SIIT.

- Arbuusturmaliin aitab loominguliselt mõelda ja seeläbi parandada sinu oskust erinevate olukordade lahendamisel. Väga kasulik just neile, kes soovivad endas seda poolt arendada. Tegemist on kristalliga, mis aitab väga väheste võimaluste juures leida võimalusi ja tänu sellele enda elukvaliteeti parandada. See paneb sind endale kasulikult mõtlema ja tegutsema. Üleüldiselt aitab see kogu elu paremini kujundada ja juhtida. 

- Sobib väga tundlikele inimestele, see kaitseb Auravälja inimeste eest, kes ei oska viisakalt rääkida ja võivad oma otsekohesusega olla väga kohatud. Kui sa tunned, et sellised inimesed on sinu jaoks liiast ja sa kaotad tasakaalu nende pärast, siis Arbuusturmaliin aitab sind selles suhtes vastupidavamaks muuta. See loob kaitsekilbi tahtlikute ja mitte tahtlikute rünnakute vastu. 

- Soodustab usaldamist ja annab lootust. Sobib sinule, kui sa ei usu enam armastusse või sa ei suuda vabalt võtta suhteid. Igasugune skeptilisus ja kaitsehoiak, mis võib ära rikkuda romantilise suhte aitab Arbuusturmaliin ära tervendada. Olgu see probleem pärit selle elu kogemustest või eelmistest eludest, aitab see sul romantilist suhet rohkem nautida ja teisele inimesele võimaluse anda. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Arbuusturmaliin tasakaalustab hormoone ja tervendab sellega seotud probleeme. Kui sul on probleeme klipnäärmega, selle üle- või alatalitlusega, siis on kõige parem viis sellele alternatiivset energiatervendust anda läbi Arbuusturmaliini kaelas või kõrvas kandmisega.

- Arbuusturmaliin aitab leevendada närvilisust ja lahti saada pidevatest mõtetest, mis on seotud surma või haigustega. Kui sa pidevalt keskendud sellele, et midagi võib sinu elus halba juhtuda, siis sa ise kutsub endale seda halba ligi. Jäta meelde, sa oled magnet, millest mõtled, sellele annad loa enda elus eksisteerimiseks.

- Tegemist on Südametšakra kristalliga, mis tähendab seda, et see tervendab südameveresookonda ja südant. Kui sinul on seal piirkonnas terviserike, siis kanna Arbuusturmaliini talismanina kaelas.

KÕIKIDE TŠAKRATE TASAKAALUSTAJA

Arbuusturmaliinis on väga palju tervendavat jõudu, mis aitab tervel sinu Tšakrasüsteemil terveneda ja tasakaalu leida. Arbuusturmaliini kandmine tervendab sind üle keha, turgutab sinu hinge ja vaimu. Kõige aktiivsemalt töötab Arbuusturmaliin Südametšakraga ja seejärel Tüümusetšakraga, mis pesitseb Südametšakra kohal. Tüümusetšakra on seotud hingedevahelise kokkulepete mõistmisega.

SODIAAK

Arbuusturmaliini energiaid võtavad kõige kiiremini vastu need, kes on sündinud tähtkujult NEITSINA või KAKSIKUTENA. Nendele mõlemale tähtkujule toob Arbuusturmaliin armastuseõnne, viib kontakti neid enda hingesugulastega ja parandab suhtes olevaid probleeme.

Arbuusturmaliin aitab Neitsil armastuseenergiat tervendada ja suurendada ning võtta armastust vastu nii, et ta oskab seda enda elus ka hoida. Arbuusturmaliin toob Neitsis esile maaelemendi positiivsed omadused, suunates tema ellu rahu ja tasakaalu, õnne armastuses ning aitab lahendada suhtesse tekkinud pingeid.

Arbuusturmaliini vägi toob Maa-elemendi positiivseid omadusi Neitsis esile, aidates selle kaudu tema ellu tuua rahu ja tasakaalu. Arbuusturmaliin toob Neitsile armastuseõnne ja aitab lahendada pingeid, mis on suhetesse tekkinud. Tegemist on kristalliga, mis aitab Neitsi suhteellu õnne tuua. 

Arbuusturmaliin on igale Kaksikute esindajale kasulik, see kristall toob suhteõnne ja aitab Kaksikul end enda kaaslasele avada. Kristall, mis parandab Kaksikute suhteelu, aidates Kaksikul endal paremat läbisaamist omada nii enda kaaslase kui ka teiste lähedastega. 

Arbuusturmaliini on kõige parem ja kasulikum laadida Apofülliit geoodi peal ja puhastada kord kuus Roosa Geranium eeterliku õli või Tüümiani eeterliku õli auruga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Pilt on illustreeriv. Arbuusturmaliin on kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat ar..
117.80€
Maksudeta:96.56€
ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat armastuseenergiat ja kui ma räägin ülimast, siis soovin seda ektra rõhutada. Tegemist on kristalliga, mis on..
99.90€
Maksudeta:81.89€
Pilt on illustreeriv. Arbuusturmaliin on kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat ar..
86.80€
Maksudeta:71.15€
ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat armastuseenergiat ja kui ma räägin ülimast, siis soovin seda ektra rõhutada. Tegemist on kristalliga, mis on..
73.80€
Maksudeta:60.49€
ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat armastuseenergiat ja kui ma räägin ülimast, siis soovin seda ektra rõhutada. Tegemist on kristalliga, mis on..
16.00€
Maksudeta:13.11€
RÄNI on väga kutsuva välimuse ning magnetilise toimega. See suurendab elujõudu ning selle energeetika sisaldab oskust panna teisi energiaid l..
20.20€
Maksudeta:16.56€
PRENIIT on ilus rohekas kristall, mis tavaliselt on läbikumava tekstuuriga. Preniit võib olla heleroheline kuni tumeroheline, mille seest võib lä..
1.30€
Maksudeta:1.07€
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
2.70€
Maksudeta:2.21€
La Tene kristallikomplekt VEEVALAJA "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Veevalaja tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, ..
13.50€
Maksudeta:11.06€
LÕHNHEIN ja SEEDRIPUU on suurepärane duo ja sobivad kokku nagu valatult. Lõhnhein loob õnne, positiivsust ja head energiat, Seedripuu puhastab ne..
7.90€
Maksudeta:6.47€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.