Menüü
Ostukorv

AZURIIT-MALAHHIIT käekett (8 mm)

AZURIIT-MALAHHIIT käekett (8 mm) EHTED
AZURIIT-MALAHHIIT käekett (8 mm)
54.30€
Maksudeta: 44.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AZURIIT-MALAHHIIT käekett (8 mm)

Kristallile on iseloomulik pragulisus.

AZURIIT-MALAHHIIT on kristall, mis tugevdab intuitsiooni, kaitseb negatiivsete energiate eest ja muudab inimese spirituaalsemaksarmastavamaks, loomingulisemaks ning tolerantsemaks.

Azuriit-Malahhiit on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsast ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist tooni Azuriit, mis on oma nime saanud pärsiakeelsest sõnast Lazhward, mis tähendab sinist ja selle kristalli roheline osa on Malahhiit. Malahhiit on saanud enda nime kreekakeelsest sõnast Molochitis, mis tähendab tõlkes rohelist taime. Azuriit-Malahhiit kannab mõlema kristalli väge, mille kooslusel avaldub ka veelgi erilisemaid energiaid. Üks vanimaid Azuriit-Malahhiidi leiupaiku asub Iisraelis. Azuriit-Malahhiit on Malahhiidi pärast veidi mürgise koostisega, seega ei tohiks sellest kristallist vee-eliksiiri valmistada. Kuid selle kristalli kandmine on täiesti ohutu. 

Lisaks Iisraelile leidub Azuriit-Malahhiiti ka USA-s, Aafrikas, Kesk Ameerikas ja Hiinas. Azuriit-Malahhiit on väga laialdase väljanägemisega ja see tuleneb ilmastiku muutlikkusest. Temperatuurid ja tuuled muudavad selle kristalli väljanägemist. Azuriit-Malahhiidile on iseloomulikus värvuseks tumesinine kuni helesinine, tumeroheline kuni heleroheline ja isegi mustjas toon.

Azuriit-Malahhiidi käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Azuriiti on "Hingede maailma" kristall, millel on oskus inimese intuitsiooni arenema viia, enda sisemise minaga kontakti luua, hingede maailmaga kontakteeruda ja inimest hingedega suhtlema viia. Azuriit on isiklike oskuste võimendaja, mis aitab kontakti luua kõige sellega, mis on energial põhinev.

- Malahhiit on väga tugeva kaitseomadusega kristall, millel on oskus kaitsta selliste energiate eest, millest sul endal aimugi ei ole. See on salakavaluse vastane kristall, mis hoiab eemale inimesi ja energiad, mis sind soovivad ära rikkuda. Malahhiit loob tugeva kaitse väe ümber, mis aitab eemale hoida ka needust.

- Azuriit-Malahhiit on pettekujutelma vabastaja. See on kristall, mis aitab sul olukordi hinnata täpselt nii nagu need ka on. Aitab sul ka salakavalaid inimesi märgata, mõista inimeste tõelist palet ja avastada naeratavate inimeste taga olevaid petiseid. See on reeturlikkuse eest kaitsev kristall, mis aitab sul ohtlikku inimest märgata enne tema salvamist.

- Azuriit-Malahhiit muudab inimese intuitiivseks, spirituaalseks, armastavaks, loominguliseks, tolerantseks, paindlikuks ja kaastundlikumaks. See on kristall, millega on võimalik end muuta paremaks inimeseks, kujundades ümber oma iseloomu ja aidates end pidevalt spirituaalselt kasvada.

- Spirituaalsele arengule ja sellel alal egoismist aitab eemale hoida Azuriit-Malahhiidi kristall. See juhib sinu tähelepanu olulisele, kasvatab sinu intuitsiooni ja hoiab sind ebatervetest arengust eemal. 

- Soovitan Azuriit-Malahhiiti kanda siis, kui sa soovid halbadest inimestest enda elus lahti saada. Kui sa soovid, et keegi konkreetne jätaks sind rahule ja läheks sinu elust igavesti minema. Kui sa hakkad Azuriit-Malahhiiti kandma, siis see kristall blokeerib sidemeid, mis on sulle väga kahjulikud ja millest sul midagi õppida enam ei ole. Aitab lahti saada kiusajatest ja mürgistest inimestest.

- Azuriit toob inimese hingele sõnumeid ja aitab spirituaalset juhtimist kinni püüda. Aitab kuulata, mida hingedel öelda on ja aidates teejuhil lasta end suunata. Samas aitab Malahhiit kaitsta valede otsuste ja valede nägemuste eest. See on kristall, mis toob selgeid sisemisi teateid ja aitab eemale hoida valelikust informatsioonist.

RAVITSEMINE

 Kanna Azuriit-Malahhiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Azuriit-Malahhiit leevendab närvilisust ja tervendab hinge erinevat tüüpi emotsionaalsetest probleemidest. See on kristall isiksusehäirete jaoks, mis aitab inimese vaimsel poolel terveneda. Aitab eriliselt neid, kes on kaldumas mõne vaimse haiguse poole.

- Aitab vabaks saada halbadest mälestustest, mis kummitamas käivad ja mis ei lase eluga edasi liikuda. Azuriit-Malahhiit aitab sügavatel emotsionaalsetel probleemidel terveneda. Aitab tervendada mineviku haavu.

KOLMAS SILM JA KROONTŠAKRA

Azuriit-Malahhiit hakkab ennekõike neid kahte ülemist Tšakrat tervendama. Aitab vabastada blokaade, mis nende kohal eksisteerivad ja kiirendades nende tervenemist. Kui sa oled eelnevalt endaga palju tööd teinud, siis Azuriit-Malahhiit avab Kroontšakra kaudu oskuse teiste dimensioonidega ühendust saada. Aitab kaasa ka unes rändamisele ja hingedega kohtumisele.
 
SODIAAK

Tähemärgilt on Azuriit-Malahhiit intuitsiooni tugevdamise, spirituaalse väe edendamise ja hingelise kasvamise kristalliks kõikidele SKORPIONITELE. AMBURITELE toob Azuriit-Malahhiit tugevat kaitset sakalavaluse, ebaõnne ja needuse eest.

Numeroloogia järgi on Azuriit-Malahhiit intuitsiooni arendamise ja isikliku väe suurendamise kristall kõigile neile, kes on sündinud elutee number 9 all. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

AZURIIT-MALAHHIIT on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsast ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist toon..
114.00€
Maksudeta:93.44€
AZURIIT-MALAHHIIT on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsast ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist toon..
129.00€
Maksudeta:105.74€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
10.40€
Maksudeta:8.52€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
58.90€
Maksudeta:48.27€
AZURIIT-MALAHHIIT on kristall, mis aitab sul olukordi hinnata täpselt nii nagu need ka on. Aitab sul ka salakavalaid inimesi märgata, mõista inim..
10.90€
Maksudeta:8.93€
LA TENE komplekt "TERVELT METSA" aitab sul end kaitsta puukide ja putukate eest. Ära võta endalt õigust loodust nautida! Looduses viibimine ..
44.90€
Maksudeta:36.80€
LA TENE erikollektsioon jalakett "AMASONIIT" on väeehe, mis sümboliseerib ülimat rahu, harmooniat, tasakaalu ja enesetervendavat väge. Julgustab suhtl..
44.40€
Maksudeta:36.39€
VIIRUKIPUU on teine laialtlevinud puu Salvei kõrval, millest valmistatakse viirukeid. Viirukipuu on pärit Lähis-Idast, Indiast ja Aafri..
4.40€
Maksudeta:3.61€
La Tene KASE eeterlik õli on saadud valgest kasest, millel on palju tervendavaid omadusi, mida saad enda füüsilise kui ka vaimse tervise juures ä..
19.50€
Maksudeta:15.98€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.