Menüü
Ostukorv

MEREVAIK kaelakee lastele

MEREVAIK kaelakee lastele EHTED
MEREVAIK kaelakee lastele
49.50€
Maksudeta: 41.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MEREVAIK kaelakee lastele

MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valikute tegemist. Kandes Merevaiku, ei lange sa lõksu suhetesse, mis on ebaterved. Merevaik koos Roosa Opaaliga aitab ära hoida suhetetasandil eksiteele liikumist. Merevaik ühendab sind kaaslasega, kellega on vastastikused tunded, hoides ja kaitstes neid. Merevaik on kuningate kristall, mis tähendab, et see hoiab sinu elus küllust ega luba sellel laguneda. 

Merevaik kuulub kristalliteraapia alla, kuigi see ei ole konkreetselt kivim. Merevaik on kivistunud puu vaik ja on tekkinud taimest. Sellegipoolest kuulub Merevaik kristalliteraapia teemasse selle meeletute imevägede ja multifunktsionaalsuse tõttu. Merevaik on äärmiselt väärtuslik tervendaja ja sellel on mitmeid kümneid omadusi, miks seda enda ehtekollektsiooni lisada. Aastatega Merevaigu väärtus ainult tõuseb, nii nagu ka paljud teised kristallid muutuvad väärtuslikumaks, kuna seda jääb vähemaks. Merevaik tuleb peamiselt Venemaalt, Poolast, Baltikumist, Itaaliast ja seda leidub isegi Inglismaal. Merevaigule on omane väga kerge struktuur, üldiselt on see läbikumav ja värvid varieeruvad helekollasest mustjas-pruunini.

Merevaik Skandinaavia piirimail on tekkinud 45 miljonit aastat tagasi surnud Mändide vaigust ja Merevaiku on teadaolevalt kasutatud juba üle 2000 aasta enne meie aja arvamist tervendavatel eesmärkidel.

MEREVAIGU ERINEVATE VÄRVIDE LISAOMADUSED

Kollane
 Merevaik sümboliseerib positiivsust ja annab rohkesti optimistlikku suhtumist ning enesekindlust. Peale selle annab Kollane Merevaik erilist tervendust stressile ja aitab lahti saada ülimast negatiivsusest. Kollane Merevaik sobib neile, kes on ise leebema natuuriga ja kergesti haavatavad.

Konjakivärvi Merevaik on tume Merevaik, millel on eriliselt tugev jõud haigustega võitlemisel. See ei tähenda seda, et Kollane Merevaik seda ei tee, lihtsalt Konjakivärvi merevaik on selles osas tugevam. Konjakivärv aitab eemal hoida ka needusi, mis on seotud tervise rikkumisele, lisaks on kasulik karmaatiliste probleemide tervendamisel. 

MEREVAIGUST KAELAKEE

Merevaigust kaelakee on väga kasulik väikestele lastele ja beebidele väga kasulik. Merevaik aitab valu vaigistada, mis tekib hammaste lõikumisega või teistel erinevatel põhjustel. Merevaik on rahustava, tasakaalustava ja tervendava toimega. Merevaik tugevdab immuunsust ja on kasulik lapse väeesemeks, et teda tervena hoida. Merevaik aitab lapsel tunda, et ta vanemad ja perekond armastavad teda. Merevaik on armastusetunnet suurendava toimega ja üleüldist rahulolu loova väega. 

MEREVAIK LASTELE

Merevaik on ülimalt kasulik kristall just lastele, kuna kaitseb lapsi õnnetuste eest ja hoiab nende elust eemal terviserikkeid. Merevaik on kaitsvaks talismaniks igale lapsele, aidates ennekõike halba saatust eemal hoida. Merevaik aitab lapsel alustada oma elu positiivselt, suunates teda positiivse saatuseraja poole ja blokeerides liigseid kannatusi.

Merevaik aitab lapsel olla laps ning nautida lapsepõlve täiel rinnal. See on ülimalt kasulik kaitsetalisman kurja silma ja ohtlike olukordade eest. Merevaik kaitseb hinge, kes on inimese kehasse elama tulnud ja aitab ära hoida enneaegset surma. Merevaik kaitseb surmaingli eest, kes võib kogemata liialt kiirelt tulla. Laste Aurad on väga tundlikud ja haprad ning lapsed võtavad kergelt enda Aurasse halba ligi, Merevaik aitab takistada neid halbu energiaid ja kogemusi, mis ei ole lapse saatusesse kirja pandud.

Merevaik aitab lapsel eluga kohaneda ja õpetab teda iseseisvamaks. Aitab lapsel põhjendamatutest hirmudest lahti saada ja muutuda ainulaadseks. Õpetab seda, et me peame hallist massist erinema ning kui lapsel on loomingulisi andeid, siis Merevaik aitab neid esile tuua. Aitab üleüldiselt hakata lapsel elama elu nii, nagu on talle ette määratud.

Väikelaste Aurad on haprad ja paljud inimesed võivad mõjutada nende saatuserütmi just lapsepõlves. Merevaik kaitseb kurja, kriitika, halbade kogemuste, domineerivate vanemate-teiste laste eest ja aitab lapsel terve püsida.

Merevaik tõmbab lapse poole armastust, mis omakorda aitab sellel lapsel tunda, et teda armastatakse. Merevaik aitab tugevdada pereliikmetega sidemeid ja see õpetab üksteisega paremini läbi saama. Kasulik kristall lapsele, kes tunneb end kõrvalejäetuna ning lapsele, kes ei saa oma ema, isa, vanaema, vanaisaga või õe-vennaga läbi. Merevaik aitab lapsel ise muutuda sõbralikumaks, ja ka vastupidi, teistel pereliikmetel tema suhtes sõbralikumaks.

Kombineeri kokku Merevaik koos Roosa Kvartsiga tüdrukule, kui soovid, et sinu tütar leiaks enda ellu sõpru või et ta tunneks siin maailmas rohkem armastust. Kombineeri kokku Merevaik Sodaliidiga poisile, kui sa soovid talle sedasama pakkuda.

Merevaik on väga universaalse toimega kristall just lastele, ja lisaks sellele, et laps võiks seda kristalli kanda, see võiks olla ka tema magamistoas. Tükike Merevaiku tema öökapil või padjapüüri sees teeb rohkem kui kasu, aidates leevendada pimedusehirmu, paanikahoogusid ja luupainajaid. Kui lapsel on see suureks probleemiks, siis soovitan tema voodi lähedale panna lisaks Merevaigule ka tükike Gagaati. Gagaat aitab vabastada halbu hingesid, kes soovivad õrnale lapsele liiga teha ja kes põhjustavad selliseid raskeid emotsionaalseid probleeme.

MEREVAIGU kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

Merevaigul on oskus inimese hinge muuta murevabaks ehk eemaldada hingest liigsed muremõtted ja negatiivse suhtumise. Merevaik on Päikesepõimikuga ja Sakraaltšakraga seotud, mis tähendab seda, et see suurendab üldist optimismi ning muudab inimest positiivsemaks. 

Merevaik on armastuseenergiaga kristall, mis aitab tugevdada kauapüsinud suhet, pikaajalist sõprust ja samas aitab see ka armastust ellu tuua. Põhiliseks armastusega seotud energiast on sellel kristallil see, et see oskab suhteid püsima panna. Kellel on probleem ühest suhtes teise jooksmisega, siis nendele on Merevaigu kandmine eriti kasulik. 

Kanna seda kristalli, et suurendada enda hinges spirituaalset kasvamist, edasiminekut ja takistada üleüldist elu paigalseisu.

- Merevaik on kristall, mis suudab lahendada sisemisi konflikte. Merevaik aitab lasta vabaks selliseid alateadvuses olevaid probleeme, millele sa ise ei oska seletust anda. See töötab sinuga hästi siis, kui sa tunned, et sind midagi häirib, kuid sa ei mõista, mis see on. Merevaik aitab sellise stressi välja tuua ja selle ära tervendada. 

- Merevaik on energiate filtreerija, millel on oskus juhatada sinust eemale kõik ebavajaliku, kahjuliku, negatiivse ja segava energia. Merevaik jätab sinu ellu kõik selle, mis muudab sind õnnelikuks, mis on sulle kasulik ja mis peab sinu elus eksisteerima. Merevaik on väga kasulik kristall, mis toob sinu ellu selgust ja muudab su elu paremaks.

- Merevaiku kasuta rahutalismanina. Lase oma muredel minna seda kristalli käes hoides või kandes. Merevaik aitab vabaks lasta halvast tujust, enesetundest ja kriitikast, mille teised inimesed on sinus põhjustanud. Kui sa oled energiatundlik ja haavatav, siis Merevaik aitab sinu habrast hinge kaitsta. See soojendab hinge ja tervendab sinu emotsionaalset keha. 

- Merevaik aitab Kaksikleegiga ühendust saada, teda ellu kutsuda ja temaga kohtuda. See kristall loob sinu ja tema vahele sideme. Kui teile on ette määratud selles elus kohtuda, siis te kohtute, Merevaik aitab seda protsessi kiirendada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Merevaik aitab tervendada ennekõike immuunsussüsteemi ja metabolismi ehk ainevahetust.

- Võib öelda, et Merevaik on Krüsokolla kõrval üks võimsamaid immuunsuse tervendajaid. 

- Aitab lahti saada hirmudest, mis on põhjendamatud või tulnud lapsepõlvest. Merevaik tervendab eelmiste elude karmasid ja aitab tervendada neid haiguseid, millega me oleme sündinud. Need haigused on karmaatilised ja Merevaik annab juurde emotsionaalset jõudu, et sa ise suudaksid enda emotsioonidega selle haigusseisundi endas vabastada. 

- Tervendab neeruprobleeme, maksaga seotud haiguseid, kõhunääred, soolestikuprobleeme ja seda kantakse ka vähki ennetavalt või vähihaigusele tervendusteraapia andmiseks.

- Vanemad inimesed võiksid Merevaiku ehtena kanda südame turgutamiseks ja südameveresoonkonna haiguste eest kaitsmiseks.

- Lastel soovitan ma kanda Merevaiku, et lahti saada pidevast haigestumisest erinevatesse viirus-, nakkus- või külmetushaigustesse.

Merevaigul on oskus leida ise üles see haiguse allikas, kuhu ta võiks tervendust anda, seega on seda kasulik nii ehk naa endaga kanda, isegi kui sa tunned, et sa oled terve.

SAKRAALTŠAKRA, PÄIKESEPÕIMIK JA SÜDAMETŠAKRA

Tervendab kõiki neid kolme Tšakrat.

Kui sul on füüsilised Sakraaltšakraprobleemid, siis soovitan sul kanda just Merevaiku. Merevaik tervendab Sakraaltšakrat ja on eriliselt kasulik siis, kui sul on juba füüsilised haigused küljes. Merevaik tervendab neerusid, alaseljavalusid ja seedeprobleeme.
  
SODIAAK

Tähemärgilt peetakse Merevaiku LÕVIDE ja VEEVALAJATE õnnetalismaniks. Eriti hästi mõjutab see armastuse- ja suhteõnne.

NUMEROLOOGIA

Merevaik on 31. kuupäeval sündinute õnnekristalliks. Merevaik toob sellel kuupäeval sündinule õnne igas eluvaldkonnas - toob õnne armastuses, terviseses ja lisaks toob see küllust tema ellu. Merevaiku on kasulik 31. kuupäeval sündinul endaga kanda ajal, mil on vaja suurendada õnneenergiat. Merevaik on 31. kuupäeval sündinule kasulikuks kristalliks ka juba sellepärast, et see aitab ja õpetab elu nautimist.

Merevaik on kristall, mis aitab sul üles leida enda õige teekonna, tuues õnne ka enda isikliku eriala või ande tuvastamisele. Merevaik muudab 31. kuupäeval sündinu armastavamaks, hoolivamaks, lahkemaks ja see on kristall, mis korrigeerib 31. kuupäeva negatiivseid iseloomujooni, tuues välja vaid positiivsed omadused. Merevaik üleüldiselt toob igas mõttes ja igal erineval tasandil head õnne. 

Merevaiku võid laadida Vanadiniit Bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviirukiga või Ylang Ylang eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kaelakee pikkus ca 33 cm. Kaelakee kinnitus on avatav tõmmates. Pärl ca 4 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.