Menüü
Ostukorv

KAELAKEED

KAELAKEED
 
SOWILO sümboliseerib päikeseenergiat. See aitab suurendada kontakti päikesega ja aitab sellest kiiremini püüda head õnne enda Auravälja. Sowilo suurendab positiivset ja optimistlikku ellusuhtumist, suurendab rõõmsameelsust ja aitab aktiivselt sul enda elu paremuse poole kasvatada. See Ruun tõmbab li..
18.80€
Maksudeta:15.41€
THURISAZI ruuni kanna selleks, et enda elust vabastada tülisid, probleeme ja negatiivsust. Kui sa tunned, et seda on liialt palju, siis see ruun aitab head õnne tuua selle kõige lahendamiseks ja ära hoidmiseks. Lisaks suurendab see sinu töövõimekust, intelligentsust ja aitab sul elus edasi a..
18.80€
Maksudeta:15.41€
TIWAZ ruun sobib eelkõige kõige enam meestele, suurendades mehelikkust, jõudu ning enesekindlust. Sobib ka naistele enesekindluse suurendamiseks. Tegemist on tugevatoimelise ruuniga, mida kandes sa suudad energiat ja jõudu rohkem universumist kinni püüda. Suurendab motivatsiooni ja aitab ak..
18.80€
Maksudeta:15.41€
URUZ (Metsik härg) on tugevatoimeline kaitse Ruun, mis aitab sinu elust eemaldada ebaõnne, negatiivsust ja kaitsta Sind selle eest. Kandes Uruz Ruuni, suurendab see sinu heaolu ning oskust viia end samm-sammult positiivsemale eluteele. Uruz sümboliseerib viljakust, tugevust, spirituaalset a..
18.80€
Maksudeta:15.41€
WUNJO ruun suurendab harmooniat sinu energiaväljas, aidates sul muutuda rõõmsameelsemaks, õnnelikumaks ja igatepidi paremaks inimeseks eelkõige iseenda jaoks. Mida õnnelikum ja armastavam sina oled, seda õnnelikumalt saavad teised inimesed sinu ümber end tunda. Wunjo suurendab tä..
18.80€
Maksudeta:15.41€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud Puit viil ei kuulu ripatsi juurde.TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm muudab edukaks, õnnelikuks, ri..
32.11€
Maksudeta:26.32€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud Puit viil ei kuulu ripatsi juurde.TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm muudab edukaks, õnnelikuks, ri..
42.08€
Maksudeta:34.49€
Pilt on illustreeriv. Pildil olev Aqua Aura ripats ei kuulu kaelakee juurde.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.TŠAKRA ka..
73.58€
Maksudeta:60.31€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.TŠAROIIT on ilus lillakat tooni kristall, mille põhiliseks värvuseks on kirju, mille moodu..
171.10€
Maksudeta:140.24€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koostisosi Ametüstiga. Tsitriin on kollakat tooni kristall, mille sees leidub ka valget, see sama valge on Kvarts. Tsitriin on üks enimkasutatavaid,..
174.19€
Maksudeta:142.78€
TURMALIINSULETISTEGA KVARTS on kombinatsioon Turmaliinist ja Kvartsist ning seega omab mõlema omadusi, mis teeb sellest kristallist ülivõimsa Aurapuhastaja ja -kaitsja. See kristall on ka üks minu vaieldamatuid lemmikuid, kuna see aitab ennekõike saavutada kontrolli enda elu..
51.00€
Maksudeta:41.80€
VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall õppimiseks kui ka edukamaks töö tegemiseks.Verekivi on imeilusat värvi rohekas-punakas kristall, mis meenutab meie emakest Maad ja vii..
18.50€
Maksudeta:15.16€
Tooted 61 kuni 72, kokku 72 tootest (6 lehekülge)
KAELAKEED, EHTED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.