Menüü
Ostukorv

PUNANE JASPIS auguga karu

PUNANE JASPIS auguga karu EHTED
PUNANE JASPIS auguga karu
10.50€
Maksudeta: 8.61€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNANE JASPIS auguga karu

PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad jooned. Punase Jaspise punane toon tuleneb sellest, et selle Jaspise koostises on rauda. Punast Jaspist leidub peamiselt Lõuna-AafrikasPrantsusmaalIndias ja Saksamaal. Punase Jaspise kõige suuremaks jõuks on energia ja elujõu andmine. Indiaanlased uskusid, et Punane Jaspis on Maa veri ja jõud ning nad hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama. Iidsetel aegadel vanad kreeklased, egiptlased, araablased ja teised ühiskonnad kasutasid Punast Jaspist kaitsetalismanina halbade sõnade ja musta maagia eest.

Punane Jaspis on kristall, mis suudab inimest tugevamaks ja vastupidavamaks muuta. Kristall, mis suurendab järk-järgult jõudu ja on väga kasulik neile, kelle töös on vaja väga palju füüsilist jõudu rakendada, olla pidevalt liikvel ning töö on jalgadele või kätele kurnav. See kristall sobib ka neile, kellel on väga pikad tööpäevad. Punane Jaspis ei lase vaimsel ja füüsilisel tasandil inimesel nõrgaks muutuda ja sellepärast on seda väga kasulik sellise töö ajal kanda.

Punane Jaspis õpetab sulle riskide võtmist õigetel aegadel. Punane Jaspis teab seda, millal on õige aeg riskida, aidates sul õigel ajal pea ees tulle end visata. Punane Jaspis teab seda, mis on riski lõpptulemus ja intuitiivselt see suunab sind tulutoovates olukordades riskima. Kanna seda kristalli, kui soovid teada seda, millal on õige aeg enda hirmule vastu seista või hoia seda enda kodus, et sa muutuksid riskide suhtes intuitiivsemaks. 

Punane Jaspis ei lase sul end ühiskonna mõjutustega kaasa minna. Punane Jaspis blokeerib ära negatiivse mõtlemisviisi iseenda suhtes, mis on põhjustatud tänapäeva standardite pärast. Punane Jaspis aitab sul ise olla see, kes sa tegelikult oled, mitte üks paljude seast ja selline, millised enamus inimesed on. Punane Jaspis suurendab enesekindlust ja vähendab teiste inimestega kaasa minemist. 

Punane Jaspis on kristall, mis suudab ebaõnne-energia vabaks päästa inimese Auraväljast, kes seda kristalli endaga kaasas kannab või kodust (majast, ruumist jne), kus seda kristalli parasjagu hoitakse. Punane Jaspis vabastab ebaõnne-energia ja seda tegelikult igal tasandil. Kui sa tunned, et sinu elus on teatud teemal pidevalt ebaõnne, siis kindlasti tasub Punast Jaspist enda ellu tuua. 

KARU sümboliseerib rahu, julgust, füüsilist kaitset, enesekindlust, julget pealehakkamist, stabiilset ellusuhtumist, enda aitamist ja tervenemist. Karu sümboolika aitab selle kandjat kaitsta ebaõnne või ärakasutamise eest.

KARU JA PUNANE JASPIS

Punase Jaspise karu talisman aitab selle kandjal olla julgem ja enda arvamust õiges kohas välja öelda. Punase Jaspise karu talisman aitab kaitsta selle kandjat ärakasutavate, salakavalate ja halbade sõprade eest. Punase Jaspise karu toob õigluse majja ja ei lase selle kandjat teistel ebaõiglaselt kohelda. Peale selle aitab see ka kaitsta südant ja tuua elujõudu.

Loomakese talismane võib peale kaelas kandmise ka riputada unenäopüüdjate külge, jaki või mõne teise eseme külge. Loomakese talismanid sobivad ennekõike lastele kandmiseks, kuna loomade sümbolid tugevdavad kristallide toimet ja kaitset. Seega nendes on eriline vägi koos kaitseomadustega olemas.

Punase Jaspise kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Väga kasulik on Punast Jaspis kanda kevadisel ajal, selle energiat andva omaduse pärast. Punane Jaspis on Oranž Kaltsiidi kõrval teine üks tugevamaid kristalle, mis suudab võidelda kevadväsimuse või pideva kurnatustunde vastu.

- Kanna Punast Jaspist endaga öösel magades kaelas, kuna sellel on oskus soove täide viia, kui sa enne magama minekut mõtled enda ihaldatud unistuse peale. 

- See kristall on kasulik neile, kes pidevalt tunnevad, et nad hõljuvad pilvedel ja ei suuda keskenduda olevikule või oleviku probleemidele. Punane Jaspis aitab sul jääda hetkesse ning tegeleda kõige sellega, mis just hetkel on tähtis. Punane Jaspis õpetab hetke nautima ja sellest maksimumi võtma. 

- Kanna Punast Jaspist, kui oled kaotanud kire või soovid seda iseendas suurendada universaalsel eesmärgil - eelkõige selleks, et kõike kirega teha ja luua.

- Punane Jaspis on kristall, mis aitab sinu elukirge ja romantilist kire poolt taastada. Kanna ja kasuta seda kristalli ajal, mil oled emotsionaalselt tuim, suhtest eemalehoidev või kui sa tunned, et oled suhtes väga kinnine. Punane Jaspis aitab sul avaneda, suhet paremini nautida, avada end uue armastuse tulekuks ja muuta sind üleüldse armastusele vastuvõtlikumaks. Kanna Punast Jaspist koos Rodokrosiidiga või Vikerkaare Kuukiviga, kui sa soovid romantilist kirge suurendada. Kanna koos Karneooliga, kui sa soovid motivatsiooni leida ja suurendada enda ambitsioonikust.

- Punane Jaspis aitab inimeses tekitada suuremat ohutaju ja oskust ohtlike olukordadega silmitsi seista. See on kristall, mis õpetab sulle ellujäämist ja suurendab enesekaitsmise oskust. 

- Punane Jaspis on seotud õiglusega, erinevate situatsioonide ja ebaselgete olukordade lahendamisega. Kanna seda kristalli sellel perioodil, kus sul on käimas mõni kohtuprotsess või olukord, kus sul on vaja tõestada enda süütust. Punane Jaspis toob sulle probleemidest välja tulemist. 

- See kristall kaitseb sind elektromagnetkiirguse eest ehk arvutitest ja teistest elektroonilistest seadmetest kiirgava energia eest. See sama energia muudab sind väsinuks ja neelab sinu seest elujõudu ära. Soovitan kanda neil, kelle töö on arvutite ja elektrooniliste seadmetega seotud. 

- Kasulik talisman kõigile neile, kes töötavad juriidilises organis, on kohtunikud, juristid või politseid, samuti ettekandjatele, öötööl olijatele. Punane Jaspis aitab kaitset tuua ohtlikes tööalastes olukordades, aitab energiat säilitada pikkade päevade või öötööl olemise ajal ja suurendab sisemist jõudu ebameeldivate inimestega suheldes.

- Soovitan seda kristalli kanda igal näitlejal või neil, kes soovivad näitlejaks saada. Punane Jaspis toob näitleja karjäärile head ja külluslikku õnne. 

- Punasel Jaspisel on üks väärtuslik omadus veel ja see probleem on väga laialt levinud, küll aga sellest valjusti välja ei räägita. Punane Jaspis aitab lahti saada füüsilise läheduse hirmust ja aitab tõsta madalat libiidot. Punane Jaspis aitab suurendada kirge ja aidata tundeid füüsilisel kujul välja näidata.

- See on kristall, mis kaitseb sind muutuste ajal, aidates sul uute asjadega paremini kohaneda. Eriti kasulik on seda kristalli kanda neil, kes astuvad uude suhtesse ja kardavad seal haiget saada. Punane Jaspis aitab uue partneriga kohaneda ja temaga uut elu alustada. Sa võid kanda Punast Jaspist koos Mookaite ja Roosa Kvartsiga, kui sa soovid uude suhtesse head õnne tuua.

- Kasulik kanda endaga reisimisel, kuna Punane Jaspis kaitseb võõral maal olles kohalike inimeste kuritahtlike plaanide eest. Kanna Punast Jaspist koos Kullisilmaga, kuna nende kahe kristalli kombinatsioon aitab sind hoida füüsiliste õnnetuste ja ohtude eest väljapool kodu. Reisil olles on alati hea kaitsvaid kristalle enda lähedal hoida.

- Punane Jaspis on "Elujõu allika kristall"mis tähendab seda, et selles kristallis on väga palju erinevaid energiaid, mida sul läheb elus püsimiseks vaja. See on energiakristall, mis annab sulle soovi elada, edasi pürgida, edasi liikuda, tööd teha, luua ja see on kristall, mis blokeerib igasuguse allaandmise. See kristall on sulle, kui sa otsid jõudu, et elada, ja jõudu, et edasi liikuda.

- Punane Jaspis aitab sul taassündida just samas elus, kus sa elad. Taassündida selles mõttes, et see aitab sul väga suurtest probleemidest välja tulla ja alustada enda elu otsast peale kohast, kus kõik on lagunenud, aidates sul muuta iseennast ja enda teekonda. 

- Punane Jaspis pakub sulle turvatunnet, aidates sul olla iseseisev ja leevendades sinu hirmusid. Aitab vabaks lasta ka põhjendamatutest hirmudest, mida sa kannad endaga oma eelmiste elude pärast. 

-  Punane Jaspis aitab lastel suurendada kohusetunnet ja aitab mõista, et vanemate soove tuleb kuulda võtta. Samas on see ka kristall, mida ma soovitan lapsel koolis kaasas kanda, kuna see kaitseb teda teiste laste negatiivsuse ja kriitika ning ebapopulaarsuse tekke eest. Tegemist on õigluse kristalliga, mis aitab välja pääseda olukordadest, kuhu ta on lõksu jäänud, kus teda koheldakse halvasti ning kus tema vastu ollakse ebaõiglane. Punane Jaspis kaitseb last ohtude eest ja on kiusamise vastase toimega. See suurendab lapse Auravälja kaitsevõimet, aidates eemale hoida neid inimesi lapsest, kes võivad talle sõnade või tegudega liiga teha ja kes teda väga halvasti mõjutavad. Punast Jaspist tuleks kanda ehtena senikaua kuni probleem, side või manipuleerimine kestab. Kui see kristall on oma töö ära teinud ja olete suutnud olukorra kontrolli alla saada, siis on õige aeg Punase Jaspise kandmine lõpetada. Kristallide seas on see kõige tugevam kristall kiusamisele vastu astumiseks. Punane Jaspis julgustab olema mina ise, enda eest seisma ja see kaitseb emotsionaalset ning vaimset keha kiusamisest tekkivate haavade eest.

- Juhul, kui sinu laps kogeb koolikiusamist, siis kaitse teda Punase Jaspise kristalliga. Seda kristalli tasub tal endaga koolis kaasas kanda. Kahjuks on koolikiusamist väga palju ja see tuleb lagunenud, stressirohketest ning problemaatilistest perekondadest, kus lapsel on suur stress või trauma ning ta toob selle ärevuse endaga kooli kaasa. Koolikiusamist ei tohiks eksisteerida ja sellele tuleb lõpp teha. Mitte ükski laps ei tohi kannatada teise lapse kiusamise all. 

Soovitan Punast Jaspist kinkida neile, kellele sa soovid anda tervist ja elujõudu!

RAVITSEMINE 

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Punane Jaspis on üks tugevamaid teraapiakristalle, kui on vaja tervendada viljakusega seotud probleeme. Punane Jaspis aitab energiat anda Juurtšakrale, mis on viljakuse probleemidega seotud. Kui see on probleemiks, siis on kindlasti Juurtšakra kinni ja seda tuleb tervendama asuda.

- Teised  Juurtšakraga seotud probleemid, reproduktsiooniorganite kehv töö või haigused, viljakusprobleemid, seksuaalsuse puudulikus, emakavähk, eesnäärmevähk, munasarjavähk. Tervendab Juurtšakra probleeme, mis on seotud tõsisemate haigustega nagu näiteks emakavähk või mõne kasvajaga reproduktsiooniorganites. Seda on soovitatav kanda ka neil, kes on sellise haiguse läbi elanud ja kardavad, et see võib uuesti tulla. See kristall vabastab hirmud ja laseb sul eluga edasi minna.

- Punasel Jaspisel on oskus kaitsta raseduse katkemise eest ja üldse rasedusega seotud probleemide eest. Punast Jaspist on väga kasulik kanda terve raseduse vältel neil, kellel on probleeme lapse lõpuni kandmisega. Peale lapse sündi tuleks kristalli tänada ja see loodusesse tagasi viia ning lõpetada selle ehte kandmine. 

- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

- Peale Juurtšakra tervenemise on Punasel Jaspisel oskus ka Sakraaltšakrat positiivselt mõjutada, aidates toetada neerude funktsioneerimist.

- Verehaigused, veresoonte nõrkus, vererõhu kõikumine, verega seotud haigused, kehvveresus, epilepsia, aneemia, madal hemoglobiinitase.

- Kevadväsimus, energiapuudus, elujõupuudus, motivatsioonipuudus, sügav depressioon, pidev jõuetustunne.

- Kanna Punase Jaspise kristalli kiirituse, röntgeni ja ultraheli tegemise ajal enda lähedal. Punasel Jaspise on oskus kaitsta sind nende tegevuste kahjulike mõjutuste eest.

- Lastel soovitan Punast Jaspist kanda, kui lapsel on sünnist saati probleeme hingamisteedega või astmaga. Punane Jaspis aitab taandada sügavale arenenud hingamisprobleeme ja erinevaid allergiaid ning nende tervenemiseks lahendusi leida.

JUURTŠAKRA 

Punase Jaspise kristall on väga kasulik tervendaja kõige esimesele ehk Juurtšakrale. Juurtšakrast saab alguse meie Tšakrate süsteem ja kui see Tšakra on paigast ära, siis ei saa ka teised Tšakrad oma tööd korrapäraselt teha. Punane Jaspis aitab seda Tšakrat tervendada ja tänu sellele annab see võimaluse ka ülemistel Tšakratel oma tööd korralikult teha. Punane Jaspis vabastab inimese hinge sees oleva vihatunde või solvumise, mida ta kellegi teise peal hoiab. Need samad emotsioonid lagundavad Juurtšakra kanalit, mis omakorda panevad selle Tšakra kinni.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjub kõige enam Punane Jaspis energiat andvalt JÄÄRADELE ja KALJUKITSEDELE. Armastust toob VÄHKIDELE ja SKORPIONITELE.

KALJUKITSE jaoks on Punane Jaspis väga kasulik armastusekristall. Esiteks hakkab see Kaljukitse Auras kiirelt toimima. Punane Jaspis suurendab kirge ja muudab Kaljukitse seda kõike välja näitama inimesele, kes on tema südames. See avab Kaljukitse ja muudab sellega suhte tervemaks või vallalise Kaljukitse armastusele vastuvõtlikumaks. Punane Jaspis aktiveerib Kaljukitses energiad, mis suurendavad üldiselt tema armastuseõnne.  Lisaks sellele annab Punane Jaspis Kaljukitsele palju eluenergiat ja jõudu, millega on võimalik saavutada suuri asju.

Punane Jaspis on JÄÄRADE kristall, mis on kasulik nende tervisele ehk see on kristall, mis toob Jäärale tugevat füüsilist tervist. Peale selle aitab Punane Jaspis Jääral olla positiivne ja heatahtlik. Punane Jaspis aitab hoida tema temperamentsust positiivsena ja enda heaks ära kasutada. Jäär, kes teisi oma nõu ja jõuga aitab, saab sellest eluenergiat, niiviisi tulevad esile tema hea enesetunne ja kõik teised positiivsed iseloomujooned. JÄÄRA armastuseõnne kristalliks on Punane Jaspis. Tegemist on kristalliga, mis aitab Jääras esile tuua tema kõige võimsamad, kirglikumad ja parimad omadused. See on armastusekristall, mis aitab hoida suhtes kirge elavana ning tugevdada tundeid tugevdada. Vallalistele Jääradele toob Punane Jaspis hingesugulust ja üleüldist suhteõnne. Seda kristalli on kasulik kanda, kui soovitakse suhteõnne ligi kutsuda.

SKORPIONILE jaoks on Punane Jaspis väga heaks armastusekristalliks, kuna ta aitab Skorpioni ellu armastust ligi kutsuda. Kui Skorpion kannab Punast Jaspist või hoiab seda kristalli enda kodus teiste armastusekristallidega koos, siis see kristall toob Skorpioni ellu armastust, olgu Skorpion vallaline või juba suhtes. Vallalisele toob uut suhet ja suhtes Skorpionile suhtesse õnne.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini kui teistele.

NUMEROLOOGIA "6. kuupäeval sündinutele"

Punane Jaspis suurendab 6. kuupäeval sündinud inimese sees olevat elujõudu ja positiivsust, kaitstes teda teiste inimeste poolt tekitatud murepilvede eest. See on kristall, mis aitab rohkem riske võtta ja edukas olla, aidates enda mugavustsoonist välja tulla siis, kui seda on vaja teha ja kui see on kasulik. Punane Jaspis aitab 6. kuupäeval sündinule ka armastuseõnne tuua, aidates lahendada erimeelsusi, mis võivad suhtes tekkida.

Punast Jaspist sobib kõige enam laadida Tsitriin geoodiga, see geood taastab Punase Jaspise väge. Lisaks puhastada kord kuus Sandlipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
1.20€
Maksudeta:0.98€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks ..
9.00€
Maksudeta:7.38€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
10.50€
Maksudeta:8.61€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
9.60€
Maksudeta:7.87€
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
1.00€
Maksudeta:0.82€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
30.40€
Maksudeta:24.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.