Menüü
Ostukorv

MOOKAITE auguga

MOOKAITE auguga EHTED
MOOKAITE auguga EHTED
MOOKAITE auguga EHTED
MOOKAITE auguga EHTED
MOOKAITE auguga
9.60€
Maksudeta: 7.87€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MOOKAITE auguga

Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.

MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimaluse enda elu õnnelikumaks ja paremaks muuta. Suurendab õnnetunnetpositiivsust ja muudab sind optimistlikumaks. Toob uusi võimalusi sinu ellu.

Mookaite on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Carnarvon Basin Lääne-Austraalias. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liik, põhimõtteliselt näeb iga kristallitükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värvilise ja kauni olemusega kristall. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas võib teine olla beež mõne lilla triibuga.

Mookaite peamiseks ülesandeks on tuua keskkonda ning inimestesse positiivsust. Mookaite aitab neid, kes otsivad elus uusi võimalusi ja soovivad olla rõõmsameelsemad. 

MOOKAITE kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Mookaite on üks suurimaid õnnetoojaid, mida kristallidest enda elus hoida. Mookaite muudab hinge positiivsemaks ja optimistlikumaks. Mookaitet kandes või enda kodus hoides aitab see tuua sinu ellu palju rõõmu.

- Mookaite on uute alguse kristall. Kui seda kanda koos mõne teise kristalliga, millel on oskus armastust ellu tuua, suhteid parandada või armastusesoove täita, siis Mookaite kiirendab selle kristalli väge. Mookaite aitab ükskõik millise armastusekristalliga koos kantuna tuua sinu ellu uut võimalust ja täpselt sellist võimalust, mida selle kõrval olev armastusekristall pakub. Kanna Mookaitet alati endaga, kui sa soovid, et sinu elu muutuks. 

Mookaite suurendab loomingulisust, aidates loominguliseks saada ja avada loomingulist meelt. Mookaite aitab kaasa eneseväljendamisele, õpetab enda mõtteid ja ideid füüsiliseks muutma. Mookaite suurendab oskust enda mõtteid paberile panna või ükskõik, millisel kujul väljendama. Lisaks sellele suurendab Mookaite sinu õnneenergiat, tuues sinu ellu palju häid võimalusi eneseteostuseks. 

- Mookaite on uute alguste kristall. Kui keegi küsib minu käest "Milline kristall aitaks eluga edasi minna või uues eluetapis/kohas end sisse seada?", siis selleks vastuseks on alati Mookaite. Mookaite aitab sul uute asjadega kaasa minna, sulanduda keskkonda/seltskonda, aidata sul optimistlik olla tuleviku osas ja samal ajal aidates eemaldada hirmud, mis on seotud mitte hakkama saamise ees.

- Kõikidel Jaspistel on omad kaitseomadused olemas, Mookaite kaitseb sinu emotsioone kurbuse eest, aidates ka väga ebamugavas vaidluses või kriitikat saades jääda sul iseendaks ning sellistes olukordades tasakaalukaks jääda.

- Kristall, mis aitab sul muutuda paindlikumaks, aidates erinevaid teemasid mitme külje alt vaadata. Sobib ideaalselt töö juures kandmiseks, et tekitada teiste töökaaslaste ja iseenda vahel harmooniat, aidates teistest inimestest aru saada, neid mõista, lahendusi leida ja ka väga keerulistes olukordades lahendusi välja pakkuda nii, et need kellelegi liiga ei teeks.

- Mookaitet soovitan ma ka lastel kanda, et hoida last rõõmsameelsena. Mookaite aitab lapsepõlve nautida ja samal ajal aitab see kaitsta liialt kiirelt suureks kasvamise eest ja liigsete murede enda õlule võtmise eest. Sobib nendele lastele, kes on loomult murelikud ja võtavad enda hinge kõik teiste probleemid.

- Mookaite on kasulik kristall endaga kaasa kandmisel juba sellepärast, et see aitab sul enda elu suhtes ise otsuseid langetada. Aitab mitte sõltuda teiste inimeste arvamusest ja õpetab selle kandjat mitte vajama heakskiitu kellegi teise poolt.

- Mookaite õpetab elama iseendale, iseenda elu üle kontrolli haarama ja nägema ka seda, et mitte keegi teine ei saa sulle elu suhtes vastuseid ette anda. Mookaite õpetab elu nägema nii, et meil on saatus, mida me ise vaid saame ja oskame täiel määral lugeda. Teised inimesed saavad meid vaid inspireerida või meile märke tuua. Otsused tulevad vaid seestpoolt. Seda kristalli on kasulik kanda juba sellepärast endaga kaasas, et sellel on oskus vabastada emotsioone, mis ei lase sinu hingel kasvada.

- Sobib neile, kes tunnevad end üksildasena, kurvana ja neile, kes ei suuda enam elu ilusates toonides näha. Mookaite tervendab kurba meelt ja asendab selle rõõmuga. Mookaite on kristall, mis aitab elust rõõmu tunda.

Noore Kuu ja Kuu esimese veerandi vaheline aeg on soodne aeg, et tuua enda ellu suuri muutusi. Selleks soovitan just sellel perioodil asuda kandma Mookaite kristalli. Tegemist on elumuutja kristalliga, mis annab sulle endale juurde jõudu, et eluvooluga kaasa liikuda ja väljuda rutiinist, mis sulle head ei tee. Mookaite aitab mõista, millest sul tuleb loobuda, et sa saaksid kujundada oma elu paremaks ja huvitavamaks. Seda kristalli soovitan ma alati, kui sa ise otsid elus uuendusi ja soovid eluga edasi liikuda. See on hea õnnekristall, mis juhib sind õigele teekonnale. 

Soovitan minu seansside osalejatel Mookaite talismani endaga kanda, kui tegemist on ülispirituaalsete teemadega. Mookaite aitab sellistel seanssidel sul ühendust saada enda eluga seotud hingedega, kellel selles elus füüsilist keha ei ole antud, aidates neil sulle mõtetesse vastuseid saata ja aidates seanssi paremini süveneda ning enda jaoks vajalikku alateadvusesse talletada.

RAVITSEMINE  

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Mookaitet, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Mookaite aitab tervendada neeruprobleeme, tugevdada ja tervendada põit, tasakaalustada veresuhkru taset ehk maandada kõrget veresuhkrut. Sobib neile, kes ei armasta vett juuta. Mookaite kandmine aitab sul veevajadust suurendada ja tekitab selle järgi isu.

- Kantakse selleks, et hoida keha noorena ja tervena. Aitab keha vananemisprotsessi aeglustada, aidates pidurdada ka erinevate haiguste kiiret arengut.

- Soovitan Mookaitet kanda esimestel raseduskuudel loote kaitsmiseks. Sobib neile, kellel on raske lapseootele jääda või kellel on eelnevalt olnud nii-öelda "ärakukkumist". Mookaite aitab kaitsta last surma eest.

PÄIKESEPÕIMIK

Kõige enam töötab Mookaite Päikesepõimiku tervendamisel, aidates vabaneda füüsilistest probleemidest, mis Päikesepõimikus eksisteerivad. Mookaite talismani tuleb sellisel juhul kanda võimalikult pika keti või paela otsas, et see ulatuks nabani, kus asub ka Päikesepõimiku Tšakra. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Mookaite kõige enam VEEVALAJAT, olles Veevalaja üks põhilisemaid õnnekristalle. Teiselt mõjutab kõige enam see KALJUKITSE ja alles siis teisi tähemärke.

Mookaite on Veevalaja õnnekristall, mis süstib talle optimismi ja aitab negatiivseid külgi mahendada. See kristall aitab tal elus väga palju saavutada. Hoiab Veevalajat motiveerituna, inspireerituna ja tegusana ning loob soodsaid eneseteostusvõimalusi.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

ASTROLOOGIA

Mookaite on stabiliseerija, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus sind tasakaalukamaks muuta. See aitab sul korraga mitmeid asju ajada ja teha nii, et sa segadusse ei satuks. Erilist segadust põhjustavad Ahvi-, Kuke-, Draakoni- ja Mao-aastad. Nendel neljal astroloogilisel aastal on Mookaitet väga kasulik kanda, et ennast nendel aastatel hästi tunda.

Mookaite on Tulekuke aasta kristall, mis toob sellel aastal kandes sulle head õnne, positiivsust, küllust ja kõike head, mida Tulekukel sulle pakkuda on. Igal aastal on omad positiivsed ja negatiivsed energiad, mis see inimestesse edasi kannab. On olemas teatud kristallid, mis aitavad sul astroloogilisest aastast võtta kõike head ja suurendada sinu õnne selleks aastaks. Tulekuke kristall on Mookaite ja seda on soovitatav kanda terve selle aasta vältel.

Mookaite kristalli soovitan ma laadida Tsitriin või Muskoviit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.     

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3x2x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Talismanihoidjad muudavad kristallehted veelgi kaunimaks, muutes ehted luksuslikumaks ja isikupärasemaks. Talismanihoidja 925 hõbedaga on soovitatav k..
29.50€
Maksudeta:24.18€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
22.90€
Maksudeta:18.77€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
14.90€
Maksudeta:12.21€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.30€
Maksudeta:10.08€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
27.30€
Maksudeta:22.38€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.00€
Maksudeta:6.56€
VEREKIVI on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall&..
11.00€
Maksudeta:9.02€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
30.40€
Maksudeta:24.92€
SALVEI rituaalitõrvik
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
23.00€
Maksudeta:18.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.