Menüü
Ostukorv

SININE KVARTS ripats elevant (metall)

SININE KVARTS ripats elevant (metall) EHTED
SININE KVARTS ripats elevant (metall)
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE KVARTS ripats elevant (metall)

SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud või mustrid. Sinist Kvartsi leidub peamiselt Brasiilias ja usutakse, et Sinise Kvartsi loob see, kui Mäekristall on kokku saanud TurmaliiniTsoisiidi ja Rutiilidega. Sinise Kvartsi peamiseks märksõnaks on "rahu ja stabiilsus".

Sinine Kvarts on äärmiselt rahustava, tasakaalustava ja harmoniseeriva toimega kristall, mis aitab igaühte, kuna igas inimeses on midagi, mis vajab just neid kolme väga väärtuslikku energiat. Sinine Kvarts sobib perioodil, kus on palju ärevust, närvilisust, pinget, segadust, kurbust või stressi. Sinine Kvarts aitab emotsionaalselt rasketest perioodidest ja üleelamistest terveks saada. Samas aitab see ka ajal, mil lihtsalt hing soovib rohkem puhkust ja rahu leida. Sinine Kvarts on igaühele üks tõeliselt rahustav kaaslane.

Sinine Kvarts on tõepoolest energeetilises mõistes rahustava toimega, see on stressi leevendaja seda igas mõttes. Sinine Kvarts on kõigile neile kasulik, kes tunnevad, et nad ei suuda lihtsalt kõigega toime tulla. See on neile, kelle elus toimub kõik ühe korraga. Sinine Kvarts õpetab aega maha võtma ja iseennast selle kiire tempo juures märkama ning mitte ära unustama. 

Sinine Kvarts aitab hirmudest lahti saada ja seda saab kasutada pea enamus hirmude leevendamiseks, eriti üksilduse ning pimeduse hirmu eemaldamiseks.

Sellel kristallil on oskus keskendumist tugevdada, mis omakorda saab kasulik olla kõigile neile, kellel parasjagu on õpingud käsil, nii väikestel lastel kui ka täiskasvanutele. 

Sinine Kvarts on kristall, millega on väge hea mediteerida. Sellel on oskus sind mediteerivasse seisundisse kiirelt viia.

Sinine Kvarts on kristall, mis õpetab inimesele seda, kui oluline on enda kehvade, läbimõtlematute, kahjulike või solvavate tegude pärast teise inimese käest andeks paluda. Sinine Kvarts aitab sul tunda seda, et on vaja rahu teha inimesega, kellele sa oled kogemata või teadlikult haiget teinud. Sinine Kvarts on ka see kristall, mis aitab andestada ja selliste olukordadega rahu sõlmida sul iseenda sees.

ELEVANT sümboliseerib head õnne ja üleüldse on elevandid au sees pea üle maailma erinevates uskudes. Elevant sümboliseerib küllust, materiaalset edu, emotsionaalset õnne, jõukust, head tervist, pikka iga, võimalusi ja üleüldist head tervist.

SININE KVARTS JA ELEVANT

Sinise Kvartsi elevandi talismanil on konkreetne vägi, mis elevant sellest kristallist välja toob. See aitab tagada head tervist, kuna elevant on seotud tervise hoidmisega ning Sinine Kvarts toob tervendust.

Loomakese talismane võib peale kaelas kandmise ka riputada unenäopüüdjate külge, jaki või mõne teise eseme külge. Loomakese talismanid sobivad ennekõike lastele kandmiseks, kuna loomade sümbolid tugevdavad kristallide toimet ja kaitset. Seega nendes on eriline vägi koos kaitseomadustega olemas. 

Sinise Kvartsi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Sinine Kvarts rahustab, maandab pingeid, eemaldab negatiivsed mõtted, aitab lõõgastuda ka siis, kui on väga raske päev seljataha jäetud. Sinine Kvarts aitab öösiti uinuda ja end rahulikult ning võimalikult hästi välja puhata.

- Aitab visioone tuua, selgeltnägemise annet võimendada ja arendada. Sinine Kvarts avab inimese Auras konkreetseid energiakanaleid, mille kaudu prohvetlikud visioonid läbi tulevad.

- Suurendab diplomaatilisi oskuseid nii eraelus suheldes kui ka tööd tehes. Sobib neile, kelle töö on seotud inimeste lepitamisega ja suhete parandamisega nagu näiteks psühholoogidele, arstidele, lasteaiakasvatajatele või õpetajatele.

- Sinine Kvarts aitab sul enda mõtteid ja tundeid väljendada nii, et sa kellelegi haiget enda sõnadega ei teeks. 

- See kristall teeb mõtted selgeks ja aitab sul hetkeolukorda realistlikumalt hinnata ning analüüsida. Sinine Kvarts aitab sul asju näha nii nagu need on. 

- Sinine Kvarts on väga hea meditatsiooni kristall, aidates kiirelt meditatsiooni seisundisse jääda. Kandke seda kaelas kui tunnete, et soovite läbi meditatsiooni visioone näha ja enda mõtteid selgeks teha. 

- Sinine Kvarts on toeks lastele, kes ei julge uusi suhtlusi luua ja kellel ei ole naturaalset oskust seltskonda sulanduda.

- Kanna seda kristalli endaga siis, kui sa soovid müstilisi kogemusi kogeda ja müstikat elus tähele panna. Sinine Kvarts avab sinu meeled spirituaalsetele energiatele, aidates sul näha hingesid, Ingleid ja tajuda energiavälju. 

- Sinine Kvarts on neile, kes soovivad õppida Aurat nägema. Selleks tuleb Sinine Kvarts eelnevalt selleks "kodeerida". See tähendab seda, et sa loed ise sellele kristallile eelnevalt sõnad peale. 

"Sinise Kvartsi kodeerimine Aura lugemiseks" 

Võta Sinisest Kvartsist kristallehe, mida sa ei ole varem kandnud ning pane täpselt Täiskuu päeval koos Kadakaoksa ning Loorberilehtetega mõne riide sisse. Pane see kott ööseks enda padja alla. Enne padja alla panemist võta kott kätte ja loe sõnad sellele talismanile peale. Korruta seda käes hoides, et see avaks sinu meeled Aura nägemisele. Kui sa oled piisavalt kaua keskendunud, siis aseta see padja alla. Järgmisel hommikul põleta Kadakas ja Loorber ära ning hakka talismani kandma. Nüüd oled sa sellele kristallile oma nõiduslikud sõnad peale lugenud ja see hakkab sellel eesmärgil tööle.


RAVITSEMINE

Sinist Kvartsi kasutatakse tervenduseesmärgil, kas siis vee-eliksiiri kristallina või kantakse sellest valmistatud ehteid.

- Sinine Kvarts on väga kasulik neile, kellel on ülemiste hingamisteede nõrkus või haigus esile tulnud. Sinine Kvarts aitab astmaatikuid, aidates nende terviseprobleemi spirituaalsel tasandil tervendada ja tervenemisprotsessi kiirendada. Lisaks sellele on kasulik Sinist Kvartsi kanda alati perioodil, mil põed kurguhaigusi.

- Sinine Kvarts kiirendab kõikide erinevate B-grupi vitamiinide omastamist. Kanna või valmista Sinisest Kvartsist vee-eliksiiri ajal, mil soovid enda vitamiinivarusid suurendada.

- Kristall, mis aitab ebameeldivuse tunnet ära hoida, mis tekib paanikahoo tulemusena või stressihoo korral kurgus. Näiteks, kui hing hakkab kinni jääma ehk tekib õhupuudus või on ebamugav hingata.

- Sinine Kvarts on suurepärane stressikristall, mis aitab väga suure stressi ja pinge käes vaevlevat inimest aidata. Kui sa tunned, et sa ei suuda enda stressiga enam toime tulla, siis lase Sinisel Kvartsil end tervendada.

- See kristall sobib väga hästi neile, kellel on depressioon või mõni teine vaimne haigus, mis on stressi ja ülekoormusest tingitud. Sinine Kvarts aitab tasakaalustada hinge ja rahu tuua inimese ellu. Sinine Kvarts aitab elu ka rahulikumalt võtta.

KURGUTŠAKRA

Sinine Kvarts on väga oluline kristall Kurgutšakra tervenemise juures, kuna ta aitab eemaldada Kurgutšakralt stressi ja negatiivset energiat, aidates vabaks lasta blokaade, mis selles Tšakras eksisteerivad. Kui Kurgutšakra korralikult ei tööta, siis see mõjutab kogu Tšakrasüsteemi. Kurgutšakra on keha ja hinge vabastuskanal, kui see ei ole terve, ei saa ka teistes Tšakrates eksisteeriv negatiivne energia Auraväljast välja pääseda.

KOLMAS SILM 

Lisaks Kurgutšakrale aitab Sinine Kvarts ka Kolmandalt Silmalt stressi ja negatiivset energiat eemaldada, mis takistab sellel Tšakral täisväärtuslikult tööd tegemast. Sinine Kvarts aitab taastada usaldust inimeste suhtes, nii lähedaste kui ka võõraste suhtes.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjub Sinine Kvarts kõige enam stressi leevendavalt KAKSIKUTELE. Sobib sellisel perioodil, kus on õhus väga suured pinged. Lisaks aitab see kristall Kaksikutel edukalt enda intuitsiooni arendada, seda tugevamaks, selgemaks ja usaldusväärsemaks muuta. Sinine Kvarts aitab Kaksikutel mõista, mida ta tunneb, miks ta seda tunneb ja kas ta sisetunne on usaldusväärne või mitte.

Sinine Kvarts on üks peamisi kristalle, mis tõstab Kaksikute intuitiivset energiat, aidates tal vaimselt ja spirituaalselt areneda. Sinine Kvarts aitab tal jõuda õigete vastusteni ja vähendada enda sees olevat segadustunnet. Sinine Kvarts muudab iga Kaksiku intuitsiooni teravamaks ning võiks kindlasti alati olla tema elus esindatud - see juhatab ta õigele teele ja nende tegevusteni, mis talle kasu toovad. 

Neile AMBURITELE, kes on sündinud 28. - 30. november, on Sinine Kvarts unehäirete leevendaja.

ASTROLOOGIA

Sinine Kvarts on Maasea aasta õnnekristall. Sinine Kvarts toob sellesse aastasse rahu, tasakaalu, harmooniat, puhkust ja head õnne. Sinine Kvarts aitab sellel astroloogilisel aastal sul maksimumi võtta sellest, mis Maasiga andma on tulnud. Sinine Kvarts parandab sellel aastal intuitsiooni ja aitab sul õige ning edutoova vooluga kaasa liikuda. Väga kasulik on just Maasea aastal Sinist Kvartsi enda elus hoida. Kanna seda ehtena või hoia seda kristalli enda kodus nähtaval kohal. Sinine Kvarts, mille oled aga Maasea aastal koju toonud, see tuleb viimasel Maasea aastal tänutundega kodust välja loodusesse viia ja see sinna jätta. 

Need, kes on sündinud Maasea aastal, nende õnnekristalliks on terve elu Sinine Kvarts. Sinine Kvarts võiks kindlasti esindatud olla selle inimese sünnikristallide laekas.

Sinist Kvartsist ehteid soovitan ma laadida Tselestiit geoodi peal ja puhastada Lavendliviirukiga/õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
KAELAVÕRU on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.00€
Maksudeta:9.84€
SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "RAHULIK MEEL" on kokku pandud Sinise Kvartsi, Laava ja Hematiidi kristallidest. Väeehe,..
12.20€
Maksudeta:10.00€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ja Kaelavõru terasest ei kuulu komplekti.SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, m..
12.40€
Maksudeta:10.16€
SIIDIPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talisman..
1.50€
Maksudeta:1.23€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
7.90€
Maksudeta:6.47€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.40€
Maksudeta:10.16€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.