Menüü
Ostukorv

SIIDIPAEL must

SIIDIPAEL must MUUD KAUBAD
SIIDIPAEL must
1.50€
Maksudeta: 1.23€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIIDIPAEL must

SIIDIPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane. Siidipael on oma tekstuuris pehme ja õhuline. Väga kauni välimusega ning läikiva struktuuriga. Siidipaelu värvitakse erinevat värvi. Selle värv annab siidile erilise omaduse juurde.

Siid sümboliseerib naiselikkust, õrnust, armastust, romantikatkülgetõmmet ja armastuse külgetõmmet. Siidipaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.

Kui siid ühendada kristalliga, siis annab ta enda omadusi kristallile kaasa. Kui siidiga kanda armastusega seotud kristalle, siis siid võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda teiste energiatega kristalle, siis suureneb külgetõmme ehk kristalli oskus midagi sinu ellu tuua.

Must siid sümboliseerib lisaks siidi enda omadustele veel ka erinevaid energiaid. Läbi siidi annab see värvus jõudu juurde kristalltalismani kandmisele.

Must siidipael on seotud negatiivsuse blokeerimisega, halva energia vabastamisega, kaitsmisega ja kurja ära hoidmisega. Soovitan musta siidipaela kanda koos kristalliga, mille käest soovid kaitset saada.

Pildil on must siidipael koos Suitskvartsiga, mis hinna sisse ei kuulu.

Siidipaele mõlemad otsad soovitame ära kõrvetada, et see kandmise/kristalltalismanide vahetamise ajal hargnema ei hakkaks.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 100 cm, paela paksus ca 3 mm. Toode ei sisalda kristalli.
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lä..
9.03€ 12.90€
Maksudeta:7.40€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
3.80€
Maksudeta:3.11€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
5.67€ 8.10€
Maksudeta:4.65€
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
3.20€
Maksudeta:2.62€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline, mill..
3.92€
Maksudeta:3.21€
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvust, vaid selle toonid ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.