Menu
Your Cart

STIHHIIT auguga ovaalne

STIHHIIT auguga ovaalne JEWELRY
STIHHIIT auguga ovaalne JEWELRY
STIHHIIT auguga ovaalne JEWELRY
STIHHIIT auguga ovaalne JEWELRY
STIHHIIT auguga ovaalne
13.90€
Ex Tax: 11.58€
  • Stock: In Stock
  • Model: STIHHIIT auguga ovaalne

STIHHIIT on lummava välimusega kristall, mille värvused varieeruvad tumelilla, erklilla, helelilla, pruuni kuni tumerohelise toonini. Stihhiit võib olla väga kirju välimusega ja väga palju selle välimusest määrab ära selle, kust Stihhiit pärit on ning millised teised kristallid maapõues tema kõrval on. Stihhiit on pärit Austraaliast Tasmaaniast ja Kanadast. Stihhiiti leidub ka Lõuna-Aafrikas.

Stihhtiit on tugevalt seotud emotsionaalse tervendamisega, mis on selle üks tugevamaid omadusi ja muudab seega selle kristalli ka väga väärtuslikuks. Stihhiit aitab igaüht, isegi siis, kui sa ei oska endas murekohti leida, suudab Stihhiit need üles leida ning nendele tervendust anda. Väga paljud inimesed leiavad sideme Stihhiidiga siis, kui neil on aeg end tervendada ja nad on juba seda pikemat aega otsinud. Stihhiit hakkab lummama ajal, mil oled täielikult muutusteks valmis. Kui Stihhiit võlus sind, siis see võib olla vastus sellele, miks see on sinu jaoks nii pilkupüüdev.

 STIHHIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Stihhiit aitab kaasa emotsionaalsele tervenemisprotsessile. Stihhiit aitab lahendada segaseid tundeid, mida on raske lugeda ja mõista iseendas. Stihhiit toob esile kõik selle, mis hingele liiga teeb, muudab rahutuks ja aitab jõuda järeldusteni, mis aitaksid edasi sellisest emotsionaalsest seisakust jõuda.

- Kristall, mis suurendab kaastundlikkust, aitab näha teiste inimeste, loomade ja looduse kannatusi ning suurendab võimekust nende abistamiseks. Suurendab ka võimekust iseenda aitamiseks. Stihhiit loob tugevat emotsionaalset pinda sinu sees, kui sa kannad või kasutad seda kristalli. Stihhiit aitab emotsionaalsel kehal muutuda tugevaks ja võimekaks.

- Stihhiidist peitub vägi, mis kandub edasi sinu energiavälja, kui selle kristalliga tööd teha. Stihhiit julgustab olema armastuses avatud. Suunab sind armastust jagama inimestele, kes on sinu jaoks olulised ning ka enda siseringist väljapoole. See on universaalset ja universumi armastust suurendav kristall. 

- Stihhiit vabastab valu, mis on tekkinud hinge raskete emotsionaalsete üleelamiste tõttu. Kui sind on kord reedetud, petetud, traumeeritud, alandatud või kiusatud, siis Stihhiit aitab emotsionaalsest valust välja tulla, tervendades seda osa sinus, mis on purunenud, muutes sind vastupidavaks ja andes sulle jõudu edasi liikumiseks.

- Kanna Stihhiidi kristalli koos Punase Tiigrisilmaga, need mõlemad kristallid suudavad lahendada emotsionaalseid probleeme, raskusi ja ületada raskeid suhtealaseid üleelamisi. Stihhiidi ja Punase Tiigrisilma ühendatud vägi tervendab Südametšakrat, mis on saanud korralikult lõhutud üleelamiste tõttu, mis on romantilises suhtes olnud. Aitab tervendada näiteks reetmisest, agressioonist ning ebaõiglusest tingitud valu.

- Kombineeri Stihhiit Serpentiin Jaadiga, kui soovid endas avada valgustusele vastuvõtlikku energiat. Nende kahe kristalli kooslus avab sind valgustusele, mis on seotud suhete, armastuse ja iseenda emotsionaalse tervenemisega. Kandes neid kristalle üheskoos või kasutades neid mediteerimise ajal võid näha visioone selle kohta, kuidas sinu elus suhted edendevad, mida sa saaksid neisse panustada ning mida endas muuta, et elada elu armastust täis.

Stihhiiti soovitan neile, kes on oma iseloomult arad ja endasse hoidvad. Stihhiit on kaaslane neile, kes ei soovi, ei julge või mõnel teisel põhjusel ei taha kellelegi teisele end avada. Stihhiit aitab veidi kompenseerida hea sõbra tuge ning sellega leevendada emotsionaalseid probleeme, mida on võimalik vahel vähendada kellegagi oma probleemidest rääkides.

- Stihhiit aitab sõprust luua ja muuta suhetealaselt avatumaks. Kui sinu jaoks on raske luua uusi tutvusi, kuid sa soovid enda elu kellegagi jagada, siis lase Stihhiidil end sotsiaalseteks muudatusteks ette valmistada. Kanna Stihhiiti ja see aitab sul leida enda ellu inimesi, kes on väärt sinu tähelepanu ning südant.

- Väga kasulikuks kristalliks tööalaselt neile, kes tegelevad inimeste aitamisega. Ideaalne tööedu soosiv ja töökvaliteeti parandav kristall terapeutidele, psühholoogidele, psühhiaatritele, õpetajatele, juhendajatele, hooldekodu töötajatele ja sotsiaaltöötajatele.

- Pikaajaline Stihhiidi kandmine või kasutamine aitab sul jõuda tundeni, kus sa tunned armastust enda sees ja enda ümber. See aitab elus näha ilu ja võlu näha, mida sul oli varem võib-olla raske näha.

- See kristall aitab sul enda hingesugulasega kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Stihhiit sobib migreenihoogude ning peas ja kaelas olevate valude alternatiivseks raviks. Kroonilise peavalu puhul on tark kanda Stihhiiti regulaarselt, et selle vägi jõuaks valu vaimsele tasandile ning seda järk-järgult edukalt vabastada, et krooniline valu saaks peatatud. 

- Stihhiit on Südametšakrat tugevdava toimega kristall ja seetõttu on sellel olemas jõud, mis on kasulik nõrga südame toetamisele. Stihhiit on kasulik südamerütmihäirete, vererõhuprobleemide ja teiste veresoonkonnahaiguste ravitsemisel. Mida suurem probleem on südamega, seda pikajaalisemalt tuleb Stihhiiti kanda, et see hoiaks südametöö tervena.

- Kristall, mis kiirendab tervenemist ja seda kogu keha puhul. Kui oled haige olnud või oled saanud kirurgilist ravi, siis Stihhiidi kandmine aitab kiirendada paranemist. Stihhiiti kanna koos Ingli Aura kristalliga, kui vajad imet, et terveks saada. Stihhiidi ja Ingli Aura kombinatsioon on oluline siis, kui tervisemure on eluohtlik ja paranemiseks on vaja lisajõudu.

SÜDAMETŠAKRA JA TÜÜMUSETŠAKRA

Stihhiit on tugevatoimeline, intensiivne, põhjaliku toimega ja väga aktiivne Südametšakra aktiveerija. Stihhiidi aktiivse energia tõttu suudab see pääseda sügavale Tüümusetšakrani. Stihhiit suudab stimuleerida Südametšakrat, mis aitab sellel Tšakral korrapäraselt töötada. Sealjuures avab see Tüümusetšakra, mille avanemisel tunned hinges tõelist armastust, leiad selle üles ning suurenevad ülejäänud väga väärtuslikud emotsionaalsed iseloomuomadused.

SODIAAK

Stihhiit on tähtkujukristalliks neile, kes on sünnilt tähtkuju poolest NEITSID. Stihhiit on suurepärane emotsioonide tasakaalustaja, tervendaja ja armastuseenergia tooja. Neitsitele toob armastuseõnne Stihhiidi kandmine või kodus Lõuna-ilmakaares hoidmine, kus asub kodu armastusekanal. Stihhiit muudab Neitsi ise armastavamaks, tolerantsemaks ja armastusele vastuvõtlikumaks. Stihhiit parandab Neitsi südames ära selle, mida on vaja sügava armastuse tundmiseks. Vallalistele Neitsitele toob Stihhiit armastuseõnne.

Neitsile on iseloomulikuks omaduseks enda peas rääkida negatiivselt. Arutamine ja analüüsimine iseendaga võib muutuda stressirohkeks ning see võib viia Neitsi väga kergelt eksiteele. Stihhiidi kristall aitab blokeerida Neitsis sellist iseloomujoont ning parandada seda. Stihhiit aitab Neitsil positiivselt suhtuda ellu ning parandada analüüsimist, luues selle kõige ümber positiivsemat suhtumist.

Stihhiiti võid laadida Ametüst geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendli või Sidrunheina eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Technical
Size ca 2.5*4*1,2 cm. Kristallis oleva augu suurus ca 3 mm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
We use cookies on this site to improve your experience.