Menüü
Ostukorv

KUUPAKKUMINE

KUUPAKKUMINE
Siit leiad LA TENE kuupakkumises olevad tooted.
AMETÜST, MÄEKRISTALL ja ROOSA KVARTS käeehe on vägagi universaalse ja multifunktsionaalse toimega. See on ehe, mis sobib igale ühele ja mida on näiteks hea kanda täiesti esimese ehtena. See on kokku pandud kolmest kõige populaarsemast ja enimvajaminevast..
15.98€ 21.30€
Maksudeta:13.31€
Tegemist piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUS ja RÕÕM" koosneb Sinise Aragoniidi, Roosa Kvartsi ja Valge Topaasi kristallidest, mida kaunistavad hõbeda pärlid. Väeehe, mis hoiab armastust tugevana ja ei lase suhtest kaotada rõõmu, särtsu ja lõbusu..
33.30€ 44.40€
Maksudeta:27.75€
Tegemist on piiratud koguses toodetega. LA TENE erikollektsiooni käekett "ARMASTUS" koosneb Roosa Kvartsi, Granaadi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis äratab üles Sinu romantilise poole ja annab võimaluse Sul armastust tunda. Aitab tingimusteta armastust vastu võtta ja..
22.43€ 29.90€
Maksudeta:18.69€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni käekett "ARMASTUSESOOVID" on väeehe, mis aitab tugevdada Sinu intuitsiooni, et saaksid täita enda südamesoove ja unistusi.Käekett on kokku pandud Roosa Kvartsi ja Kondor Ahhaadi kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud hõbedast ..
44.93€ 59.90€
Maksudeta:37.44€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "HINGESUGULASE LEIDJA" on kokku pandud Mahagon-Obsidiaani, Kuukivi ja Roosa Kvartsi kristallidest, mida kaunistavad kullatud hõbeda pärlid. Väeehe, mis aktiveerib armastusekanali, aidates hingesugulasel Sinu e..
27.45€ 36.60€
Maksudeta:22.88€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.Toode on müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni käekett "KAKSIKLEEK" on kokku pandud Roosa Kvarsti ja Koralli kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud hõbeda pärlid. Väeehe, mis äratab Kaksikleekide va..
24.15€ 32.20€
Maksudeta:20.12€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "KAKSIKLEEK" on kokku pandud Amasoniidi, Roosa Kvarsti ja Roosa Opaali kristallidest, mida kaunistavad hõbeda pärlid. Väeehe, mis aitab Kaksikleegil Sinu ellu saabuda ja Teie vahelist hingelist side..
29.93€ 39.90€
Maksudeta:24.94€
LA TENE erikollektsioon käekett "KAKSIKLEEKIDE MAAGILINE SIDE"
2023 ARMASTUSEKRISTALL -25 %
La Tene erikollektsiooni käekett "KAKSIKLEEKIDE MAAGILINE SIDE" on väeehe, mis toob Kaksikleekide vahel maagilise, kirjeldamatult ilusa ja kauni liidu, mis on täis armastust.Käekett on kokku pandud Roosa Kvartsi ja Thuliidi kristallidest, mida kaunistavad kullatud hõbeda&nbs..
31.65€ 42.20€
Maksudeta:26.38€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni käekett "ÕNNETUNNE ja TÄNULIKKUS" koosneb Crazy Ahhaadi, Valge Ahhaadi ja Roosa Kvartsi kristallidest, mis on kaunistatud metalliga. Õpetab nägema seda, mis on Sinu elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda. Suurendab S..
50.03€ 66.70€
Maksudeta:41.69€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "RAHULIK MEEL" koosneb Roosa Kvartsi, Sodaliidi ja Sinise Kvartsi kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud hõbe 925 pärlid. Väeehe, mis aitab Sul end hästi tunda ja toob sisemist rahu. Maandab ja leevendab ping..
22.43€ 29.90€
Maksudeta:18.69€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.Komplektis on kaks käeketti!LA TENE erikollektsiooni käeketid "SÕPRUSE IGAVENE HOIDJA" on väeehed, mis hoiavad sõprade vahelist armastust, siirust ja usaldust. Loovad tugeva sideme.Käeketid on kokku pandud Rohelisest Aventuriinist, Roosast Kvartsist&n..
45.45€ 60.60€
Maksudeta:37.88€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "VILJAKUSE SUURENDAJA" on väeehe, mis aitab ka tõsiste viljakusprobleemide puhul. Suurendab viljakust tervendades keha.Käekett on kokku pandud Bretšastunud Japise, Roosa Kvartsi kristallidest, mida kaunistavad metall ja kullatud ..
26.63€ 35.50€
Maksudeta:22.19€
Tooted 1 kuni 12, kokku 178 tootest (15 lehekülge)
eripakkumine, kuukristall, kuu eri
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.