Menüü
Ostukorv

DIOPSIID auguga

DIOPSIID auguga EHTED
DIOPSIID auguga EHTED
-30 %
DIOPSIID auguga EHTED
DIOPSIID auguga EHTED
DIOPSIID auguga
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
8.26€
11.80€
Maksudeta: 6.77€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DIOPSIID auguga

DIOPSIID on imekaunis rohelist tooni kristall, millel on tugev magnetiline külgetõmme heale energiale nagu näiteks külluse, rahaõnne, armastuse ja soovide täitumise energiale. Diopsiidi, teise nimega Kroomdiopsiidi, leidub rohelisest kuni peaaegu mustja rohelise toonini. Harvem leidub seda beežikas või hallikas toonis- neid värve võid leida Diopsiidi rohelise tooni seest. La Tene Diopsiidi kristallid on pärit Venemaalt.

Diopsiidi puhul on tegemist ülitugeva õnnekristalliga, mis suudab ligi kutsuda nii rahalist kui ka armastuseõnne. Seda kristalli kasutatakse soovmõtete ligi kutsumiseks ja külgetõmbeseaduse aktiviseerimiseks. Diopsiidi kandes keskendu kõigele sellele, mida soovid saavutada ja enda elus kogeda. Toimb analoogselt nagu Mäekristall, Rutiilnõeltega Kvarts, Goldriver ja Kinavar. Kõik need kristallid on unistuste elluviijad. Kui neid kanda ja kasutada koos, on energiaväli õnne aktiveerimiseks eriti tugev.

Tegemist on kristalliga, mis aitab sul kontakti saada loodusega, mõista paremini looduse väge ja tervendavat jõudu. See mõjub suurepäraselt kui soovid end alternatiivselt ravida, seda valdkonda enda jaoks selgemaks õppida ning enda tarbimisharjumusi looduse- ja kehasõbralikumaks muuta. Tegemist on Kambaba Jaspise kõrval teise kristalliga, mis edendab tervislikku toitumist ja aitab taimedega kontakti saada.

DIOPSIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Diopsiid avab sinus soovi end loodusega tervendada. See suunab sind õigete taimede poole ning loob intuitsiooni ja taimede vahele tugeva sideme, aidates sul tunnetuslikult leida endale õiged tervendajad ja muuta menüü tervislikuks.

- Diopsiid parandab iseloomujooni, aidates tagasi tõmmata domineerivaid külgi. See muudab aktiivseks iseloomujooned, mis on sinu sees alla surutud. Seda loomulikult vaid hea eesmärgi nimel, tuues sinus esile häid ja tervendades ebaterveid külgi.

- Kristall, mis suudab sinu elu paremaks muuta tänu sellele, et see ühendab sind tervisliku intuitsiooniga, suunates sind tegema parimaid ja edutoovaid otsuseid.

- Diopsiid on võimas kristall, mis õpetab selle kandjat iseenda eest hoolitsema ja end armastama. Diopsiid aitab märgata, millised harjumused on kahjulikud ja suunab hinge arenema, aidates muuta elukorraldust läbi intuitiivse tunnetuse. Kasutades Diopsiidi kristalli, võid ühel hetkel märgata, kuidas teed pidevalt samme selles suunas, et leida veelgi suuremat õnne, rahu ja tervist. Diopsiid avab sinu silmad teemadele ja tegevustele, mis aitavad sul õiges suunas edasi liikuda.

KÕRGEIMA SÜDAMETŠAKRA AVAJA

Tegemist on armastuseõnne aktiveeriva kristalliga. Esmalt aitab see tervendada Südametšakrat, seejärel avab see Tüümusetšakra ehk kõrgema Südametšakra. Diopsiid aitab teha rahu minevikuga, tervendada alateadvust ja taastuda traumadest ning õppida armastama, armastust vastu võtma ja seda jagama. Seejärel avab see Tüümusetšakra, mis aitab sul leida üles enda ande ja hingesugulase ning viia kokku kõigega, mis sind rikastab ning on mõeldud sinu elus eksisteerima.

Lisaks kõigele sellele, suudab Diopsiid avada sind, et suudaksid selles elus leida üles oma missiooni ja mõista seda.

RAVITSEMINE

- Diopsiid ravib emotsionaalset keha, aidates tervendada emotsioonide kõikumisi ja bumerangina tagasitulevaid negatiivseid emotsioone. Diopsiid aitab sul mõista, miks sa midagi tunned ning, mis on selle põhjuseks. Kristall, mis aitab mõista, mida nende emotsioonidega edasi teha, kuidas end aidata ja edasi liikuda. See on suurepärane tervendav kristtall neile, kes on üliemotsionaalsed ja soovivad vabaks pääseda negatiivsetest emotsioonimustritest

- Diopsiid toetab spirituaalse väega neid, kellel on süda on ebaterve, kellel eksisteerib südameveresoonkonna haiguseid, on vererõhu probleemid või arütmia.

SODIAAK

Diopsiid sobib kõikidele päikesemärkidele, kuid kõige enam on kristalli väge vaja neil, kes on sündinud AMBURITENA, JÄÄRADENA ja LÕVIDENA. See on tule-elemendi esindajate kristall, aidates neil selles elus aktiveerida armastuseõnne, iseendaga rahu leida ja rohkem armastust väljendada. Diopsiid toob nendele päikesemärkidele ka perekonnasisest õnne ja head läbisaamist teiste inimestega.

Diopsiidi võid laadida Muskoviit geoodil, puhastamiseks sobib kõige enam Arruda viiruk.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 2,8x1,8x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
5.67€ 8.10€
Maksudeta:4.65€
ROOSA KVARTSI, PRENIIDI ja KROOMDIOPSIIDI kooslus toob välja tugevalt armastusse suunatud väe. Selles ehtes on domineeriva väega Roosa Kvarts. ..
169.26€ 241.80€
Maksudeta:138.74€
AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geood
AINUEKSEMPLAR
Tegemist on äärmiselt eksklusiivse kristalliga.AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geoodi kooslus on selgeltnägemist aktiveeriva toimega, suurendad..
1 299.00€
Maksudeta:1 064.75€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimustellitud tootel ol..
4.83€ 6.90€
Maksudeta:3.96€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
5.80€
Maksudeta:4.75€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
8.70€
Maksudeta:7.13€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
3.50€ 5.00€
Maksudeta:2.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.