Menüü
Ostukorv

FUKSIIT lapik

FUKSIIT lapik KRISTALLID
FUKSIIT lapik KRISTALLID
FUKSIIT lapik KRISTALLID
FUKSIIT lapik KRISTALLID
FUKSIIT lapik
5.80€
Maksudeta: 4.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: FUKSIIT lapik

Võimalikud valikud

FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, sealt on ka meie Fuksiit pärit. Fuksiit on üks Muskoviidi vormidest ja kui sa tead, milline on Muskoviit, siis ka sellel kristallil on sädelev tekstuur. 

Fuksiit on Südametšakra kristall, mis tähendab seda, et enamus selle energiapõhistest toimetest läheb otse sinu hingeelu tervendamiseks ja tasakaalustamiseks. Lisaks leevendab see su emotsionaalseid pingeid. 

Erialaliselt sobib Fuksiit neile tööedu kristalliks, kelle tööks on inimeste eest hoolt kandmine. Kui sa oled sotsiaaltöötaja, oled tööl hoolekandeasutuses, oled õpetaja, põetaja, arst või psühholoog, siis sinu tööedu kristalliks on Fuksiit. Esiteks aitab Fuksiit aktiveerida külluseenergia kasvamise ja teiseks aitab see tööga seonduvat pinget maandada. Fuksiit aitab teiste eest hoolt kanda ilma ise selle käes haigeks jäämata.

Fuksiidil on selline toime, mis aitab hetkest rahuneda. Näiteks, kui hoiad Fuksiidi kristalli enda käes, kannad seda või kasvõi korraks viskad sellele pilgu peale, siis see automaatselt rahustab sind. Rahu on üks põhilisi teemasid, mida inimesed taga ajavad, kuna seda ei ole kerge saavutada. Soovitan enda elu täita rahustavate kristallidega, need aitavad sellisesse staadiumisse jõuda. 

Fuksiit ühendab sind universumiga, aidates sul paremini mõista mida elu üldse tähendab, miks inimesed on siin Maa peal, mis on siinse elu eesmärk ja ka sinu isikliku elu mõte. Fuksiit avardab vaatenurka, aidates sul selgemini kõike mõista, mis sind ümbritseb ja see suunab tähelepanu kõigele olulisele. Hoia Fuksiidi kristalli enda kodus, et sinu areng saaks pidevalt toimuda või kanna seda kaasas, kui soovid veelgi hüppelisemat arengut tunda.

Hoidke Fuksiiti kodu Idapoolses piirkonnas, et tuua sinna positiivset energiat perekonna tervise jaoks. Fuksiiti võib koos hoida samal eesmärgil toimetavate kristallidega, mille te näiteks olete eelnevalt viinud Idasse tervise edendamiseks. Fuksiiti võib hoida Aaloe taime peal, et Aaloe tooks majja kaitset erinevate haiguste eest.

See kristall aitab sul enda hingesugulasega kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

Fuksiit aitab tervendada Südametšakrat ehk võtta ära igatsusvalu, kui oled juba oma Kaksikleegiga kohtunud ja teie vahel on emotsionaalne, vaimne, füüsiline või spirituaalne distants. Vahet ei ole, milline distants veel on, Fuksiit aitab seda eemaldada, tuues armastuseõnne. Kui sa ei ole veel kohtunud enda Kaksikleegiga, siis Fuksiit on üks parimaid kristalle, mis aitab Südametšakra Kaksikleegiga ühendusse viia ehk Universumisse sõnumi teele panna, et sa oled valmis Kaksikleegiga kohtuma. Loe lähemalt Kaksikleekide ühinemise kohta SIIT.

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaaži esemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakra teraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni ja tervendus kristalli.

MEDITATSIOON 

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel puhata koos kristallidega.

Fuksiit on üks parimaid meditatsioonikristalle. Miks? Kuna sellel kristallil on oskus sind mediatiivsesse seisundisse viia. Väga hea ka reisi armastajatele. Fuksiit aitab läbi viia tervendussessioone iseenda või teiste inimestega. Fuksiidi meditatsioon on imelihtne. Fuksiit on äärmiselt rahustava ja tasakaalustava toimega. Fuksiidil on oskus viia inimest rahuseisundisse, mis on meditatsiooni läbiviimisel ülioluline.

Fuksiidi meditatsioonis on võimalik näha armastusega, tunnetega, emotsionaalsete sidemetega ja pereliikmetega seonduvat. Tegemist on Südametšakra kristalliga ja tänu sellele on võimalik Fuksiidi meditatsioonis sul vastuseid saada just sellistele küsimustele.

Fuksiit aktiveerib külluseenergiaid ja kui on soov näha selgelt meditatsiooni ajal, mida tööalaliselt teha, siis ka seda on võimalik selles meditatsioonis näha.

Kõige rohkem soovitan ma Fuksiidiga mediteerida siis, kui on soov mõista iseenda elu, saatust, teekonda ja üleüldse elu rohkem. Fuksiit on siiski kristall, millel on oskus sinu silmi avada.

MASSAAŽ

Fuksiidi massaaž on väga kasulik Südametšakrale ja Päikesepõimikule. Tee Fuksiidimassaaži ala- ja ülaseljale. Sellisel juhul aktiveeruvad need Tšakrad mõlemad. 

Hea une kristall

Fuksiit on üks kristallidest, mis kuulub "hea une" kristallide sekka, aidates unehäireid leevendada. Fuksiit soodustab uinumist, aidates ärevustundel kaduda. Fuksiiti tuleb hoida magamistoas ja seda võib kokku panna teiste "hea une" kristallidega, et tuua oma magamistuppa veelgi suurem kristallide vägi. Sobib kokku SeleniidigaKuukivigaLepidoliidiga jne.

Taimede sõber

Mina kasutan kristalle oma taimede tervendamiseks ja lisajõu andmiseks, et need kannaksid vilja või oleksid tugevad. Fuksiit on üks kristallidest, mida saab oma aias või toataimede puhul rakendada tervendava eliksiirina. Fuksiiti hoia oma lillepotis või vii õuetaimede lehtede all, et Fuksiit saaks seal oma imelist tööd alustada. Tervendava eliksiirina ei tehta sellest vett, vaid kastes taime annab Fuksiit endast tervendavaid omadusi edasi. Fuksiit aitab taimedel tugevaks kasvada ja on eriliselt kasulik nendele taimedele, mida hiljem soovitakse toidulauale tuua või teed valmistada. Fuksiit annab ravimtaimedele veelgi tugevama jõu inimese või keskkonna tervendamiseks. Fuksiiti hoitakse ka ilutaimede juures, et need kannaksid võimsamaid õisi või et lehed oleksid võimalikult lopsakad. Igatahes üks taime- ja aiasõprade kristall, mida ma soovitan taimete juurde lisada ikkagi lihvimata kujul.

Õppimise kristall

Fuksiit aitab keskenduda konkreetsele teemale ja see teeb sellest kristallist hea abilise paremaks õppimiseks. Fuksiiti võib hoida koolilaual või enda töölaua peal, et anda inspiratsiooni, suurendada loovust, aidata keskenduda ja hiilgavatel ideedel tulla. Fuksiiti võib koos hoida ka teiste õppimist soodustavate krsitallidega, nagu näiteks Rohelise FluoriidiApatiidi või Apofülliidiga.

Küllusekristallide aktiviseerija ja rahaõnne energia ligitõmbaja

Lisaks Fuksiidi kõikidele teistele imelistele toimedele on see ka üks küllusekristallidest. Fuksiidi külluslikud omadused muutuvad aktiivseks, kui see on koos mõne teise küllust, rahaõnne, tööedu või maistõnne ligi tõmbava kristalliga. Seda teades on kasulik sul Fuksiidi kristalle lisada enda küllusekristallide sekka. Mida Fuksiit seal teeb? See muudab kõik teised küllusekristallid aktiivsemaks, aidates nende õnneenergiaid võimsamaks muuta ja üleüldist maist õnne sinu ellu rohkem tuua. Fuksiit toimib küllusekristallide seas kui Mäekristall, mida võib aga kõikide kristallidega kokku viia, et teisi kristalle võimsamaks muuta. 

Fuksiit sobib kõige paremini kokku küllusekristallide komplektiga, milles on KrüsopraasEpidoot ja Malahhiit. Fuksiidis muutub aktiivseks rahaõnne ligitõmbav energia just nende kõrval eksisteerides. Fuksiit on selline kristall, mida on kasulik aeg-ajalt küllusekomplektidesse või küllusenurka (Kagu- ja Ida-ilmakaarde) juurde lisada, et võimendada olemasolevat küllusealtarit. 

Kuldobsidiaan ja Fuksiit aitavad muredele lahendusi leida

Kuldobsidiaan aitab muredele lahendusi leida ja Fuksiidil on oskus silmi avada õigetes kohtades. Mõlema kristalli koostöö on võimas ja nende kahe kombineerimine avab sinu meeled igal tasandil, kus vähegi vaja on. Hoia Kuldobsidiaani koos Fuksiidiga, kanna neid kaasas või hoia neid koti sees koos enda fotoga, et need saaksid sind aidata. Need kaks kristalli aitavad sul probleeme lahendada nii, et sa suudad mõista probleemi alget, põhjust, mõtet, õpetussõna, tulemust ja seda, kuidas seda kõike lahendada. Iga probleem tuleb inimese ellu midagi õpetama. Kuldobsidiaan aitab sul probleemile lahenduse leida, Fuksiit aitab kõike selgelt näha.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Fuksiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab vähesel määral metalli. 

- Südamehaigused, südamenõrkus, südamelihased, südamenärvid, südame pidev kloppimine, ärevushäire.
- Õhupuuduse teke, mis on tingitud närvidest. Pidevast ülemõtlemisest tekkinud unehäired ja kehv enesetunne.

- See kristall on tervendajate tervendaja, mis tähendab seda, et see aitab sul enda energiat hoida ja säilitada samal ajal, kui sa teist inimest tervendad.

- Fuksiiti on kasulik igas majapidamises hoida. Fuksiit aitab tervise kohal oleva ebaõnne vabastada. On teatud kodud, ruumid ja keskkond, kus inimesed väga kergelt haigestuvad. Kui sinu kodus on pidevad haiguselained ja tervisemured esile kerkinud, siis too enda koju Fuksiiti. Fuksiidi kõige õigem koht on Ida-ilmakaar, kus asub tervise- ja küllusekanal.

SÜDAMETŠAKRA 

Tervendab Südametšakrat, aidates blokaade eemaldada ja on eriti kasulik neile, kellel on juba tõsised terviserikked. Kõik Südametšakra rikked on seotud südame ja kopsudega. Fuksiit tervendab ennekõike südant.

Fuksiit aitab ka lahti saada üksildustundest ja lootusetusest, mis on seotud suhete ja armastusega. Kui oled pettunud ja soovid saada uut hingamist, mis aitaks sul uut suhet leida või taastada usku armastusse, siis Fuksiit on parim Südametšakra tervendajaks. Fuksiit aitab tugevdada emotsionaalset keha.

SODIAAK 

Tähemärgilt toob Fuksiit elurõõmu VEEVALAJATELE. Küllusekristallina on väga kasulik KAALUDELE ja AMBURITELE.

Kui Ambur toob oma tööellu Fuksiidi, siis aktiveerib see külluseenergia ja toob Amburi ellu vaid parimad tööalased eneseteostamisvõimalused. Fuksiit toob Amburile õnne ja seda kristalli tasuks tal kindlasti enda elus hoida.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Fuksiiti lae Püriit geoodil ja aeg-ajalt puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga või Salvei või Eukalüpti eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Fuksiidi keemiline koostis K(Al,Cr)3Si3O10(OH)2.
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
2.60€
Maksudeta:2.13€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
5.60€ 8.00€
Maksudeta:4.59€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
20.40€
Maksudeta:16.72€
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
8.30€
Maksudeta:6.80€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
2.70€
Maksudeta:2.21€
SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud ..
5.50€
Maksudeta:4.51€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
3.10€
Maksudeta:2.54€
TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist, et ise kõik vajalik ära teha ja korda saata. Motiveerib laiskusest la..
4.19€
Maksudeta:3.43€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
5.00€
Maksudeta:4.10€
MAGNET HEMATIITI toob ellu juurde positiivset energiat, neelates kõik negatiivse endasse. Vaigistab igasugust valu ja on väga tõhus seljavalude t..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.