Menüü
Ostukorv

HÕBEKETT 1,2 mm (hõbe)

HÕBEKETT 1,2 mm (hõbe) EHTED
HÕBEKETT 1,2 mm (hõbe) EHTED
-30 %
HÕBEKETT 1,2 mm (hõbe) EHTED
HÕBEKETT 1,2 mm (hõbe) EHTED
HÕBEKETT 1,2 mm (hõbe)
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
34.93€
49.90€
Maksudeta: 28.63€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HÕBEKETT 1,2 mm (hõbe)

Võimalikud valikud

Pilt on illustreeriv. Peridoot ripats ei kuulu hõbeketi juurde.

HÕBE on üks väärismetallidest, millel on oskus maandada emotsioone, stressi, muuta inimest tasakaalukamaks, rahulikumaks, tolerantsemaks, armastavamaks ja spirituaalsemaks. Hõbedal on jõudu saata välja seda, mida sa mõtled ehk kui kannad hõbedast valmistatud ehteid ja näiteks mõtled kellestki, kas siis positiivselt või negatiivselt, siis see mõte saadetakse kiirelt selle inimese Aurasse. Hõbe suurendab naiselikku energiat ehk leevendab liigset impulsiivsust ja agressiivsust, lisaks kutsub ligi materiaalset edu ja küllust, seda just naistele. Hõbedal on oskus avada erinevaid Tšakraid, et need töötaksid paremini ja oleksid tasakaalus.

Kristalle pannakse väga tihti hõbedaga kokku, kuna hõbedal on väga tugev spirituaalne jõud kristalle juhtida ja hõbe paneb kristallid mitmeid kordi kiiremini tööle. Hõbe on nagu Mäekristall, millel on oskus võimendada teisi spirituaalseid esemeid. 

HÕBEKETT on ideaalne vahend hõbedast ripatsiga kristallide, metallist ripatsiga kristallide, auguga kristallide või päikeserataste kandmiseks. 

Loe ka minu artiklit hõbeda salapärase jõu ja väe kohta SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kett ei sisalda ripatsit.
Pilt on illustreeriv. Roosa Kvarts, Preniit, Kroomdiopsiid ripats ei kuulu komplekti.Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandm..
36.00€
Maksudeta:29.51€
PERIDOOT avastati kunagi väga kaua aega tagasi Egiptusest ühelt saarelt, mille nimi on Zabargad. Nüüd on Peridoodi leiukohtadeks veel Brasiilia, ..
43.40€ 62.00€
Maksudeta:35.57€
Pilt on illustreeriv. Terasest kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike&nbs..
83.65€ 119.50€
Maksudeta:68.57€
HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike kaitsta ohtude eest, mida sa ei suuda enda elus ise tuvastada j..
59.15€ 84.50€
Maksudeta:48.48€
HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike kaitsta ohtude eest, mida sa ei suuda enda elus ise tuvastada j..
68.25€ 97.50€
Maksudeta:55.94€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi leevendada ja paanikat vähendad..
10.01€ 14.30€
Maksudeta:8.20€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.