Menüü
Ostukorv

La Tene käekett AMBUR "TASAKAAL"

La Tene käekett AMBUR "TASAKAAL" LA TENE
-25 %
La Tene käekett AMBUR "TASAKAAL"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
25.88€
34.50€
Maksudeta: 21.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett AMBUR "TASAKAAL"

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!

La Tene tähemärgikäekett AMBUR "TASAKAAL" on loodud hingele, kes on sündinud Amburi sodiaagi all. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Selles käeketis on Amburile vajalikud kristallid. See koosneb suurtest Ametüsti kristallidest, Oonüksitest ja väikestest Hematiitidest. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.

Amburite sodiaagi all on sündinud need, kelle sünnipäev jääb ajavahemikku 22. november - 21. detsember. Amburid on oma iseloomu poolest väga otsekohesed, ausad, nad inspireerivad iseennast ja oskavad väga kergelt ka inspiratsiooni leida. Amburid tüdinevad kiirelt ja nendele on vaja pidevalt missioone, mida täita.

- Amburi käeehtes on kõige olulisemaks kristalliks Ametüst, see on Amburitele üheks põhiliseks abistajaks. Ametüst aitab Amburitel tasakaalus olla ja pidevast rahutuse tundest lahti saada, mis on nende jaoks väga omane. Ametüst aitab elu elada nii, et Ambur oleks ise selle eluga rahul.

- Lisaks sellele, et Ametüst aitab rahustada ja tasakaalustada Amburit, sellel on oskus ka tugevdada tema intuitsiooni. Ametüst aitab Amburil mõista, mida ta siis tegelikult soovib elust saada ja elus saavutada.

- Oonüks ja Hematiit toetavad Ametüsti tööd, aidates Amburi sees olevast närvilisusest ning rahutuse tundest vabaneda. Need olen sellesse käeketti lisanud ka selleks, et kaitsta Amburit tekkivate sisemiste probleemide eest.

Hoida seda väeeset Ametüst geoodi peal, et kristallid enda energiat ära ei kaotaks ja puhasta aeg-ajalt Lavendliviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
10.00€
Maksudeta:8.33€
HEMATIIT käekett (pärl 10 mm)
2023 KAITSEKRISTALL -10 %
HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit ..
14.49€ 16.10€
Maksudeta:12.08€
La Tene kõrvarõngad "AMETÜST matt" on kokku pandud Ametüstist ja 925 hõbedast.AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest k..
20.90€
Maksudeta:17.42€
AMBUR on üheksas tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Jupiteri vägi. Jupiter on see planeet, mis annab Amburile sihikindluse, ambitsioonikuse, vas..
12.40€
Maksudeta:10.33€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "TEE ARMASTUSENI" koosneb Lasuriidi ja Roosa Kvartsi..
27.70€
Maksudeta:23.08€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene tähemärgikäekett AMBUR "SPIRITUAALSUS" on väga universa..
34.95€ 46.60€
Maksudeta:29.13€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene tähemärgikäekett "INTUITSIOON" on spetsiaalselt valmist..
18.62€ 26.60€
Maksudeta:15.52€
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kri..
8.90€
Maksudeta:7.42€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
15.90€
Maksudeta:13.25€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
10.00€
Maksudeta:8.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.