Menüü
Ostukorv

La Tene käekett "RAHULOLU"

La Tene käekett "RAHULOLU" LA TENE BRÄND
-25 %
La Tene käekett "RAHULOLU"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
16.73€
22.30€
Maksudeta: 13.94€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett "RAHULOLU"

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene käekett "RAHULOLU" on kokku pandud kolmest erinevast kristallist, mis koos annavad sulle oskuse ellu positiivselt suhtuda ja tunda end hästi. Selles kristallis on Amuleti kristall, Hematiit ja Bronsiit. Käekett on mõeldud sulle, kui sa soovid enda elu rohkem nautida.


- See käekett aitab sisemist rahu tuua, adates sul nautida kõike seda, mida elu on sulle pakkunud. See käekett on loodud kristallidest, mis aitavad sul väikseid asju enda elus hinnata ja need kristallid õpetavad sul positiivne olema.


- Amuleti kristall on Maapõues mitmetest erinevatest kristallidest loodud ja see kannab endaga kaasas väga võimast energiavibratsiooni. Amuleti kristall vabastab igasuguse hirmu tuleviku eest, aidates sul nautida iseenda elu ja see aitab sul endaga rahul olla.


- Bronsiit on kristall, mis suudab maandada sinu negatiivset suhtumist, aidates pessimismist lahti saada ja asendada pessimistliku suhtumise optimismiga. Bronsiit on Juurtšakrat maandav kristall, mis aitab lahti saada põhjendamatust vihast, negatiivsusest ja kurbusest.


- Hematiit kaitseb sinu hinge ebameeldiva energia eest, mis võib sind tasakaalust välja viia. Hematiit töötab väga hästi koos Bronsiidi ja Amuleti kristalliga. Andes neile tuge sinu abistamiseks.


Öösiti hoia Rahulolu käeketti kindlasti Aragoniidi või Kõrberoosi geoodi peal. Lae nende geoodide peal nendesse kristallidesse uut energiat. Puhasta vähemalt ühel korral kuus Palo Santo suitsuga või Sandlipuu viiruki suitsuga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid ..
6.90€
Maksudeta:5.75€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "RAHUSÄILITAJA" koosneb naturaalsetest poolvääri..
19.44€ 21.60€
Maksudeta:16.20€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene käekett ÜLIM RAHU aitab tagada heaolutunde, stres..
31.80€
Maksudeta:26.50€
PALO SANTO ja ROOSI viiruk üheskoos loovad ülimalt positiivse energiapuhastuse ja tervenduse, mis on otse suunatud suhetesse ning Südametšakrasse...
5.80€
Maksudeta:4.83€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "RAHUSÄILITAJA" koosneb naturaalsetest poolvääri..
19.44€ 21.60€
Maksudeta:16.20€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
6.00€
Maksudeta:5.00€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
28.90€
Maksudeta:24.08€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõ..
26.90€
Maksudeta:22.42€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
1.50€
Maksudeta:1.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.