Menüü
Ostukorv

SELENIIT lamp

SELENIIT lamp VÄEESEMED
SELENIIT lamp VÄEESEMED
-15 %
SELENIIT lamp VÄEESEMED
SELENIIT lamp VÄEESEMED
SELENIIT lamp
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
126.99€
149.40€
Maksudeta: 105.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SELENIIT lamp

SELENIIT on imeilusa väljanägemisega, üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ka oranžikat tooni. Seleniit kuulub kipside perekonda ja pärineb peamiselt Marokost, Brasiiliast, Argentiinast ja Mehhikost. Nendes riikides on Seleniiti väga palju. Lisaks leidub Seleniiti ka USA-s ja Kreekas.

Seleniidi koostises on vett, mis tähendab seda, et Seleniit on veele tundlik ja vesi võib selle struktuuri kahjustada. Sellega seoses olen ma alati öelnud, et hoidke Seleniiti veest eemal, kindlasti ei tohiks Seleniiti pesta ja kui seda üldse kuidagi puhastada, siis õrnalt niiske rätikuga. Seleniit on poolvääriskivina ehk mineraalina suhteliselt pehme struktuuriga ja seega kerge murduma ning selle kasutamine peab kindlasti olema väga peenetundeline, et Seleniidile mitte liiga teha. Kõige parem on see, kui sa leiad Seleniidile enda kodus koha, et see saaks rahulikult sinuga oma tööd teha. Seleniidist ehete kandmisel tuleb samuti olla ettevaatlik, et need ei saaks kahjustatud. 

Seleniidi peamiseks toimeks on sinu ellu rahu, tasakaalu, stabiilsuse ja heaolu toomine. Lisaks Seleniidi harmooniat pakkuvate energiatele on see kristall ka üks tugevamaid ja vajalikumaid Inglite kristalle. Seleniit aitab Inglitega ühenduses olla, Inglite jaoks vajalikke portaale avada ja see viib sind kokku sinu kaitseingliga - sinu kõige peamise Ingliga, kes on mõeldud sind selles elus siin Maa peal valvama ning abistama.

Seleniit meeldib väga paljudele inimestele ja seda ka põhjusega - see on kristall, mis aitab sul enda mõtted selgeks saada. Kui sa hoiad Seleniiti käes, siis hakkavad sinu mõtted automaatselt selgenema ja tekib sisemine rahu. Seleniit vabastab ebavajalikud mõtted ja jätab alles need, mille peale on sul mõelda vaja.

Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu sisse luua rahu, siis Seleniit on kindlasti see õige kristall sisemise rahu loomiseks. Seleniidi lähedal viibimine, selle kasutamine või kandmine aitab sinu sisse rahu tekitada.

Seleniit on kristall, mis kaitseb sind teiste inimeste poolsetest mõjutustest, energia-vampiirlusest, kiusamisest, negatiivsusega ülevalamisest ja manipuleerimistest. Seleniit aitab blokeerida teiste inimeste halva mõju.

SELENIIDIST TORN

Seleniidist torn on Seleniidi kristall, mis on torni kujuga. Seleniidist torn töötab nii, et see saadab enda tipu kaudu keskkonda oma energiat. Seal, kus on Seleniidi torn, seal on õhus ka Seleniidi energia. Seleniit tervendab keskkonda, ja kui see on sinu kodus, siis see saadab kõik enda sees olevad energiad sinu koju laiali. Seleniidist torni on väga kasulik kasutada erinevate Ingleid ligi kutsuvate või nägemusi esile toovate altarite loomiseks. Seleniidist torni on kasulik hoida magamistoas voodi kõrval, et see tooks hea une ja tervendaks unehäireid. Seleniidist tornid ülejäänud eluruumides aitavad erinevaid Seleniidi energiaid endast välja tuua ja kõige enam ikkagi rahustada sinu koduenergiat.

SELENIIDIST LAMP

Seleniidist lamp on väga kasulik kodu Feng Shui energia parandamiseks. Seleniit suudab rahustada maha igasuguse närvilise energia, mis sinu kodus eksisteerib. See on eriliselt kasulik kristall neile, kellel on närvisüsteem nõrgaks kohaks ja kellel on probleeme ülitundlikkusega.

Sobib laste magamistuppa, et see tooks head, rahulikku ning täisväärtuslikku und. Seleniit rahustab lapse närve ja on eriliselt kasulik sellisele lapsele, kellel on hüperaktiivsus. 

Armastavate vibratsioonidega sobib Seleniidist lamp armastusekristallide kõrvale, seal põledes aitab see armastusekristallidel koheselt tööle asuda ning oma mõjutused majja tuua.

Seleniidist lampi võib kasutada ka tööruumides, kus on vaja keskenduda. Seleniit on keskendumisekristall, mis takistab ebavajalike või negatiivsete mõtete tekkimist. Peale selle aitab Seleniit nii teistesse kui ka iseendasse paremini suhtuda ja seega on see hea kristall sinna, kust käib palju inimesi päeva jooksul läbi.

Seleniit on mõtteid selgendav kristall, milles olev valgus aitab lahti saada stressist, ärevusest ja segadustundest. Kui sa tunned, et sa oled närviline, siis pane Seleniidist lamp põlema, et sinu sisemine tasakaal taastuks. Iga kord kui tunned, et sulle tulevad pähe melanhoolsed mõtted, siis tee samamoodi.

Seleniit on kasulik sulle, kui sa tegeled pendlite või ruunidega ennustamisega. Seleniidi valgus aitab avada sinu alateadvusest õigeid energia vibratsioone, mis on kasulikud ennustamise paremaks tulemuseks.

Parem koduenergia ilma stressita ja närvilise energiata

Seleniidi jaoks ei ole sinu majapidamises seda kõige õigemat kohta, Seleniidi jaoks on alati vajadus ja selle võib asetada ükskõik kuhu. Seleniiti on väga kasulik enda koduseinte vahele tuua, see on kristall, mis aitab koduenergia tervena hoida. Seleniit aitab muuta kodu rahulikumaks, stressivabamaks, murevabamaks ja mõnusamaks kohaks. Lisaks sellele, et Seleniit tervendab koduenergiat, aitab see kristall sinu kodus ka Inglitel paremini liikuda ja see suurendab teiste Inglikristallide tööd ehk võimendab neid.

Spirituaalsus

Seleniit on kristall, mis on kristallide seas see, kes annab välja pigem spirituaalset kui füüsilist tuge. Seda loomulikult sellepärast, et Seleniit on seotud kõige ülemise Tšakraga ehk Kroontšakraga. Seleniit aitab oma väega avada sind Inglite maailmale ja sind spirituaalsemaks muuta.

Telepaatiline side sinu enda Inglitega ja nendepoolne kaitse

Seleniit on kristall, mis aitab sinu telepaatilisi oskuseid tugevamaks muuta ja seda ennekõike sinu Inglitega. Mida rohkem ümbritsevad sind Seleniidist kristallid, seda võimsamaks muutub telepaatiline kontakt sinu Inglitega. Aseta oma kodus erinevatele kohtadele erinevaid Seleniidist kristalle ja Seleniidist valmistatud väeesemeid, et telepaatilist sidet enda Inglitega tugevamaks muuta.

Teraapiakabinet

Seleniit on väga oluline kristall teraapiakabineti jaoks. Seleniit on kristall, mis aitab läbi viia erinevat sorti tervendusteraapiaid, näiteks minu enda seansitoas, kus ma viin läbi eraviisilisi kohtumisi, on palju Seleniiti. Seleniit aitab mul endal minna meeltes sellisele tasandile, kus ma kuulen, näen ja tajun teise inimese elu, nende eluga seonduvat, nende läbielamisi, probleeme, tulevikku jne. Seleniit aitab mul lainestuda ehk minna sellisele tasandile, kus visioonid on kerged tulema.

Seleniiti on kindlasti vaja teraapiakabinetti ka selleks, et see inimene, kes tuleb teraapiasse, et tema suudaks lõõgastuda, end vabaks lasta, enda stressi Aurast vabastada ja lasta tervendusel kohale jõuda.

Seleniit aitab suhteid korras hoida

Seleniiti on väga kasulik hoida enda kodus või enda lähedal ka sellepärast, et see on kristall, mis aitab suhetel terveneda ja koos püsida. Seleniit laseb vabaks vaid neid suhteid, mis on oma aja ära elanud, millest ei ole sul enam midagi õppida ja mis on oma töö siin elus ära teinud. Kõikidel ülejäänud suhetel, mis peavad eksisteerima, millest sul on midagi õppida ja mis peavad koos püsima, nendel aitab Seleniit koos olla.

Hoia Seleniidi kristalli enda kodus, et sinu, sinu kaaslase ja sinu teiste pereliikmete vahelised läbisaamised oleksid head. Seleniit aitab erimeelsusi kiiremini lahendada ja toob suhetesse harmooniat.

Lisaks sellele kõigele aitab Seleniit uskuda armastusse, suurendada lootust, ja see kristall õpetab sind enda lähedastes head nägema. Igas inimeses, kes on sinu eluteele toodud, on midagi, mis õpetab sind või mis pakub sulle headust. Seleniit on see kristall, mis õpetab sind nägema ja mõistma seda, miks üks või teine inimene on sinu eluteel.

Kui sa tunned, et romantilisest suhtest on hakanud ära kaduma rõõm, positiivsus ja üksteise seltskonna nautimine, siis Seleniit aitab seda kõike taastada. Seleniidi läheduses viibides aitab see kristall nautida sinule armsaks saanud inimeste seltskonda.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kanna Seleniiti kristallehtena või hoia seda enda lähedal. Seleniit on väga habras kristall ja see ei kannata vett. Veega kokkupuutel hakkab see lagunema, seega ei tohi Seleniidist kindlasti vee-eliksiiri valmistada ja seda ei tohi ka veega pesta. Kristallide tervendav vägi toimib eeterkeha tasandil.

- Seleniiti kasutatakse eeterkeha tasandil seljaprobleemide tervendamiseks. Väga kasulik on Seleniiti kasutada neil, kellel on probleeme selgroolülidega, kes on käinud seljaoperatsioonil. Seleniit aitab kiiremini taastuda ning seljavalusid vähendada.

- Seleniiti soovitan ma kasutada siis, kui kehas on kasvaja. Seleniit aitab eeterkeha tasandil lõpetada kasvajal oma kasvamist ja seda isegi ära kaotada. Seleniit aitab emotsionaalsel tasandil, aidates vähendada stressi, mis soodustab kasvaja kasvu.

- Seleniit tervendab hinge väga sügaval tasandil, aidates stressil kehast ja hingest vabaneda. Seleniiti on väga kasulik hoida enda ligidal perioodil, kus ollakse depressioonis, närvivapustuse äärel või endaga pahuksis.

Ravitsemise eesmärgil hoia Seleniiti enda lähedal.

Seleniit on väga habras kristall ja see ei kannata vett. Veega kokkupuutel hakkab see lagunema, seega ei tohi Seleniidist kindlasti vee-eliksiiri valmistada ja seda kristalli ei tohi ka veega pesta.

SODIAAK

Seleniit on SÕNNI üks tähtkuju tervendavatest kristallidest. Seleniit on see kristall, mis aitab Sõnnil enda ellu tasakaalu tuua ja õppida igas valdkonnas tasakaalu ka looma. Seleniit aitab Sõnnil mõista seda, mis on tema elu eesmärk ja kuidas seda täita. Seleniit aitab Sõnnil hetkes aru saada seda, mida ta nüüd peaks edasi tegema või erinevates situatsioonides seda, kuidas nendes käituda. Seleniit aitab Sõnnil teiste inimestega hästi läbi saada, neid paremini mõista ja toeks olla. Seleniit toetab Sõnni ühte elueesmärki, mis on antud Sõnnile tema tähtkuju järgi.

Loe lähemalt selle kohta, mis on Sõnni tähtkujule antud elueesmärk ehk mida Sõnn peab selles elus ära jõudma teha. Selle artikli leiad SIIT.

Seleniit aitab VÄHIL leida rahu, tasakaalustab temas rahutustunnet ja parandab kodu energiat. Aitab siis, kui ta ei tule oma emotsionaalsuse ja haavatavusega toime. Seleniit ühendab Vähi Inglimaailmaga - see on paljudele selle tähtkuju esindajatele väga oluline teema.

Seleniiti ei tohi vee all pesta, kui soovid seda puhastada, siis hoia seda aeg-ajalt mõne taime või viiruki suitsu sees. Kõige sobilikumaks suitsuks on Salvei ja Palo Santo puu suits. Kui soovid seda energeetiliselt laadida, siis aseta lambi kõrvale Tselestiit geood.

Tehniline
Mõõdud Lambi kõrgus ca 25 cm, laius 9 cm. Lülitiga valge juhtme pikkus ca 130 cm. Toode sisaldab elektripirni.
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
43.61€ 51.30€
Maksudeta:36.34€
PÜRIIT on võimas kaitsekristall, millest valmistatakse pendleid mitmel eesmärgil. Üks põhiline eesmärk selle pendli jaoks on ne..
22.00€
Maksudeta:18.33€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
2.30€
Maksudeta:1.92€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
27.20€ 32.00€
Maksudeta:22.67€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
23.72€ 27.90€
Maksudeta:19.76€
MUST PIPAR on väga tugeva toimega taim ja seega saab selle küünla vägi olla samuti vaid tugev. Must Pipar on puhastava toimega ja s..
10.90€
Maksudeta:9.08€
EPIDOOT on oma olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidooti kristalli seest võid leida mustjaid ja  valgeid tripp..
34.50€
Maksudeta:28.75€
DRAAKONI VERI rituaaltaim on valmistatud Draakoni verepuust. Kui soovid puhastada Auravälja, siis parim selleks on draakoni vere tõrvik. See aita..
39.90€
Maksudeta:33.25€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:14.10€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
27.70€
Maksudeta:23.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.