Menüü
Ostukorv

ŠUNGIIT ripats kuul (hõbetatud)

ŠUNGIIT EHTED
ŠUNGIIT EHTED
-30 %
ŠUNGIIT EHTED
ŠUNGIIT EHTED
ŠUNGIIT ripats kuul (hõbetatud)
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
19.95€
28.50€
Maksudeta: 16.35€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ŠUNGIIT ripats kuul (hõbetatud)

ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt kui füüsiliselt. Hoiab elust eemal ebaõnne, kaitseb teiste pahatahtlikkuse ja mõjutuste eest. Šungiit kaitseb kiirguse eest, eriti hästi elektroonikast tuleva halva energia eest. 

Šungiit tekkis Maa peale ligi 2 miljardit aastat tagasi. Šungiiti kaevandatakse Venemaal Karjalas Shunga külas ja sellest on see kristall ka oma nime saanud. Šungiidil on pikk ja müstiline ajalugu ning seda peetakse number üheks füüsilise keha tervendajaks. Šungiidil on oskus vabastada emotsionaalsed blokaadid, mis takistavad füüsilisel kehal terveneda. Seda kasutatakse peamiselt kaitsmiseks vähkhaiguse tekkimise eest ja teiste väga raskekujuliste haiguste ennetuseks ning ka tervendusteraapia eesmärgil.

Šungiit oma koostiselt koosneb fullereenidest, mis on teada-tuntud tugevad ja kiiretoimelised antioksüdandid. Sellega seoses võib juba väita, et selle kristalli nahaga kontaktis kandmine on äärmiselt kasulik. Šungiidiga puhastatakse ka vett, hoides näiteks Šungiidi püramiidi vee sees, et eemaldada veest mürkaineid. Šungiit on siiamaani üks huviäratavamaid kristalle teadlaste seas ja selle kasulikke omadusi veel katsetatakse, uuritakse ning avastatakse. Senimaani ei ole leitud mitte ühtegi halba toimet, vaid just üleloomulikke häid omadusi.

ŠUNGIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Šungiit puhastab inimese energeetilisi jälgi, mis ei ole tasakaalu jaoks head. Šungiidiga saad näiteks enda Auraväljast välja juhatada toksilisuse, mis on kellegi teise poolt sinu Auravälja loodud. Karma on sinu poolt, seetõttu on seda energiat võimalik sinust eemaldada kiirelt Šungiidiga. 

- Šungiit kaitseb elektromagnetkiirguse eest. Elektromagnetkiirgus põhjustab stressi, ärevust, energiapuudust, laiskust, väsimust, unetust, närvilisust, ärevushäireid, lastel üliaktiivsust ja vaimseid probleeme. Šungiiti on soovitatav kanda, kui teete tööd arvutiga või mõne teise elektroonilise seadmega. Samuti soovitan ma kanda Šungiiti töö juures, mille ruumid on elektrit täis ja kus on pidevalt töös erinevad seadmed.

- Šungiit õpetab inimesele seda, et kõikides negatiivsetes ja keerulistes olukordades on midagi head. Šungiit aitab märgata seda head seal halva sees ehk õpetab inimest õppetunde välja lugema olukordadest, mis tunduvad ülekohtused ja koormavad. Sellesama omaduse tõttu on Šungiit hea kristall, mis aitab spirituaalselt kasvada ja edasi areneda. 

- Šungiit kaitseb kurja ja negatiivse eest, mis tähendab seda, et sellega on võimalik võimsat energiakaitsekilpi enda ümber moodustada. Šungiidiga mediteerimine või sellest ehte kandmine aitab Auravälja tugevana ja vastupidavana hoida. Kui sa tunned, et maailm on kuidagi sinu vastu, sinu ümber on liiga palju negatiivseid ja halbu inimesi, siis kindlasti hoia Šungiiti enda elus ühel või teisel kujul. Šungiit aitab sul tugevaks muutuda ja see blokeerib ära seda ebaõnne, mis ei suuda sind kuidagi õpetada ja mida sa ei ole ka karmaatiliselt välja teeninud. 

- Šungiit aitab inimese hinges olevate sisemiste deemonitega võidelda. See aitab nendest probleemidest üle saada, mis tulevad meeltesse kummitama ja tuju rikkuma, aidates halbadest mälestustest vabaks saada, et need ei käiks kummitamas, need ongi inimese sisemised deemonid. Šungiiti on kasulik kanda või enda kodus hoida, et see aitaks niiviisi sind tervendada. 

- Šungiit aitab keskenduda ja eriti kasulik on see "iseenesele keskendumisel". Šungiit aitab märgata kahjulikke tegureid, mis meie ümber eksisteerivad, aidates tervislikumalt elada ja tervislikumat keskkonda enda ümber luua.

- Šungiit aitab mõista seda, mis sinus endas valesti on. See on kristall, mis aitab sul iseennast muuta paremaks inimeseks. Šungiit avab silmad sul iseenda suhtes, aidates märgata sinu negatiivseid, halbu, nõrku ja problemaatilisi külgi. Šungiit aitab muutuda ja neil ebatervetel külgedel, mis sinu sees eksisteerivad, terveneda. Šungiit aitab olla parem inimene sul iseenda pärast ja ka teiste jaoks. Kristall, mis aitab ületada ka kõige negatiivsemad iseloomujooned, mis sulle ebaõnne toovad ja halba Karmat põhjustada võivad, millest sa ise teadlik ei pruugi ollagi. 

- Šungiit aitab eemaldada emotsioone ja mõtteid, mis keegi teine on sulle sisestanud ja mis sulle liiga teevad. Šungiit ei lase sul olla väliskeskkonnast ja ühiskonnast mõjutatav. Šungiit aitab sul ise otsustada seda, millesse sa usud, mis on sinu jaoks tähtis ja mis on sinu jaoks tõene. 

- Šungiit aitab vabaks lasta energiaid, mis on madalad ja mis tekitavad probleeme. Madalad energiad on näiteks viha, kurbus, depressiivsus, melanhoolia, kadedus, ahnus, klatšijutu vajadus, vajadus olla teistest inimestest parem ja paljud teised iseloomuomadused, mis ei lase sul vaimselt tugevad olla. 

- Väga tundlikel inimestel soovitan ma kindlasti tuua Šungiiti enda ellu ühel või teisel viisil. Šungiit aitab tundlikel inimestel negatiivseid energiaid paremini taluda, et negatiivsus ei saaks hingele haiget teha. Šungiit aitab arendada spirituaalseid võimeid nii, et inimene selle arengu käigus nõrgaks ei muutuks. 

- Kristall, millel on oskus hinge avada spirituaalsele kasvamisele. Väga kasulik kristall spirituaalsete teadmiste omastamisel, telepaatiliste oskuste väljaarendamisel ja intuitiivsemaks muutumiseks. Šungiit õpetab seda, mis on energiad, kuidas neid tunnetada ja selliseid teadmisi energiate kohta enda kasuks ära rakendada. 

- Šungiiti on hea kanda ka sellepärast, et kaitsta enda energiat energia-vampiirluse eest. Šungiit aitab olla alati energiline, elujõuline ja see takistab uimasust ning meeleolukõikumisi.

- Aitab eemale hoida halba õnne, kurje inimesi, füüsilisi kahjustusi, õnnetusi ja kõike muud halba. Šungiiti kantakse, et enda seest "deemoneid" vabastada. Mina nimetan deemoniteks sõltuvushaiguseid, depressiooni ja luupainajaid.

- Šungiit on kristall, mis aitab tuua sinuni teadmisi selle kohta, kuidas enda elu paremaks muuta ja häid mõtteid, kuidas selle nimel tegutseda. Šungiit on kristall, mis annab jõudu edasiliikumiseks ja parandamiseks, olgu siis teemaks ükskõik, mis vajab parandamist. 

- Kaitseb UV-kiirguse eest, aidates ära hoida sellest tekkivaid tervisekahjustusi.

- Minule isiklikult meeldib see Šungiidi omadus kõige rohkem, kus Šungiit aitab hingel mõista seda, et igas negatiivses kogemuses on peidus positiivne õpetus või tulemus. Kõik halb või katsumus, mis inimese eluteele saadetakse, see saadetakse põhjusega. Selle ära lahendamisel või sellest üle saamisel avab see ukse parema tuleviku  poole. Šungiit aitab mõista negatiivse situatsiooni tagamaad ehk õpetab positiivselt vaatama igat halba ja rasket olukorda. 

- Kanna Šungiiti kombineeritult Jaadiga, et takistada halbade inimeste ärasõnumise jõudu. Nende kahe kristalli ühendatud vägi pidurdab negatiivse energia sattumist sinu Auravälja. Kui neid kristalle kannad ja keegi samal ajal sõnub sind või soovib sulle needust peale seade, siis seda ei ole võimalik teha.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kasuta Šungiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

Vähk, kasvajad, vereloomehaigused, vere hüübimatus, skisofreenia, vaimsed haigused, depressioon. Šungiiti kasutatakse ka siis, kui soovitakse "tundmatule" haigusele tervendust anda. See tähendab seda, et kui ei leita haigust ega ka ei leita selle põhjust üles, siis Šungiit aitab siiski sellele tervendust tuua, kuna see kristall leiab selle haiguse kehas üles. Šungiiti kantakse insuldi ja infarkti ära hoidmiseks ning nende tekke korral taastusravi eesmärgil.

- Soovitan Šungiiti kasutada ka seljavalude, peavalude, liigesevalude ja ka emakavalude korral.

- Šungiit aitab hinge päästa, kui depressioon või raske eluperiood muudab hinge suitsiidseks või surma ootavaks. Šungiit aitab taastada ja tuua seda valgust inimese hinge, mis hoiab inimese elus. Šungiit ei luba enneaegselt surma poole jalutada, kui saatus ja kaitseingel ei ole selleks ühelt elult teisele minekule veel luba andnud. 

- Šungiiti soovitan ma kasutada ning sellest kristallist tehtud vee-eliksiiri juua neil, kellel on diabeet. Šungiit aitab diabeeti kontrolli all hoida, selle edasist arengut pidurdada, seda tervendada, ja kui diabeeti ei ole, siis selle eest kaitsta.  

JUURTŠAKRA

Juurtšakra on seotud kogu keha füüsilise tervisega. Kui Juurtšakra on paigast ära, siis kaob ära inimese immuunsus ja füüsiline keha jääb nõrgaks ning haigused hakkavad reaalselt ilmnema. Šungiit aitab väga katkist Juurtšakrat tervendada ja sellele eluenergiat anda. 

SODIAAK

Šungiit toimib kõige kiiremini ja efektiivsemalt nendega, kes on sündinud SKORPIONI ♏ päikesemärgi all. Šungiit on Skorpionile igal võimalusel abiks, aidates tema tervist hoida, parandada ja tugevamaks muuta. Lisaks tervendavatele omadustele kaitseb Šungiit Skorpionit hädaohu ja ebaõnne eest. Kristall, mis on Skorpioni jaoks väga olulisel kohal, aidates halba tema teelt eemale hoida.       

Soovitame kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Šungiiti sobib kõige enam laadida Ahhaadist geoodi peal või kõrval. Puhastada vähemalt korra kuus Rosmariiniviiruki või Rosmariini eeterliku õli auruga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT

Tehniline
Mõõdud Ripatsi kogupikkus ca 3 cm. Kristalli läbimõõt ca 2 cm. Ripatsi aasa läbimõõt ca 4 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti. Ripatsis olevat kuuli saab vahetada. Ripatsisse sobib 2 mm läbimõõduga kuul.
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
9.80€ 14.00€
Maksudeta:8.03€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
14.77€ 21.10€
Maksudeta:12.11€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
13.86€ 19.80€
Maksudeta:11.36€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
21.84€ 31.20€
Maksudeta:17.90€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
11.76€ 16.80€
Maksudeta:9.64€
BENSOE on puu, mille vaigust valmistatakse tervendavat viirukit. Bensoe on väga kasulik nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. See aitab kaits..
3.30€
Maksudeta:2.70€
PUNANE TIIGRISILM poleeritud
Enim müüdud
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
14.49€ 20.70€
Maksudeta:11.88€
VIIRUKIPUU ja MÜRRI seguviiruk on rahustava, meeli tervendava, Auravälja kaitsva, energiaid maandava, keskendumist soodustava ja spirit..
3.70€
Maksudeta:3.03€
PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.