Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - kaitseingel RSS Feed

04 okt KAITSEINGEL - UUS INGEL SINU ELUTEEL JA MIKS KAITSEINGEL VÕIB VAHETUDA ELU JOOKSUL (MINU ENDA KOGEMUS)
0 4405
Olen sulle aastaid kirjutanud Inglisõnumitest, Kaitseinglitest ja rääkinud sellest, kuidas on sul võimalik ühendust saada enda Kaitseingliga, luua temaga telepaatiline side ning sellest, kuidas lugeda sõnumeid, mille Kaitseingel või Inglid sulle saadavad. Seda selleks, et sa oskaksid lugeda märke ja..
07 veebr 6 ÜLIOLULIST MÄRKI, ET KAITSEINGEL SOOVIB SINUGA KONTAKTEERUDA
admin 0 78273
Kaitseingel on sinu kõrval selleks, et aidata sul selles elus enda eluülesanded täita. Tema töö on hoolitseda selle eest, et sa jõuaksid õigel ajal õigesse kohta. Tema on see, kes aitab sul kohtuda inimestega, kes peavad sinu eluteel sind kohtama ja palju muudki. Sellest kõigest tulenebki tema nimet..
20 juuli KAS IGAÜHEL MEIST ON KAITSEINGEL?
admin 0 10213
Tihtipeale satun ma sellistesse vestlustesse, kus minu käest küsitakse nõu enda kaitseingli tuvastamisel ja väga tihti küsitakse just nõu selle kohta, kas ikka temal, temal või temal on kaitseingel. Pidevalt küsitakse minu käest: "Tene palun ütle mulle, kas keegi seisab ka minu seljataga, kas mul on..
08 veebr VIIRUK - UNENÄGUDE SELETAJA
0 602
Läbi unenägude on sul võimalik saada vastuseid enda elus toimuva kohta või selle osas, mis peagi on sinu ellu tulemas. Arvestades seda, et unenäod on sinu isiklikud ettekuulutajad ning teejuhid, siis soovitan kindlasti hommikul enda unenäod ära tõlkida - selleks, et sul avaneks või..
29 nov AMBUR - 8 PÕNEVAT ISELOOMUJOONT, MIS AVAVAD SINU SILMAD TEMA KOHTA
0 2114
AMBUR on särav isiksus, kelle sära ei pruugi esmapilgul välja tulla ja seda just tema tugeva kaitsekilbi tõttu, mida ta hoiab enesekaitseks enda ümber. Kui lased tal end tõeliselt avada, näed ise, kuidas üks inimene suudab muuta sinu elu põnevamaks, rõõmsameelsemaks ja huvitavamaks. Kui sinu elu..
08 nov KUKESEEN - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1577
Unenäod on lahti seletamiseks ja kuna igal unenäol on oma tähendus, siis seetõttu me neid näemegi, et teada saada, mis meist edasi saab, mis elus juhtuma hakkab või mida näiteks sinu Kaitseingel soovib sulle edasi öelda. Unenägusid näed siis, kui sul on vaja saada sõnumit kas Universumilt või end..
16 okt HEAOLU ALGAB SINUST ENDAST - HOIA SUHTUMINE POSITIIVSENA JA OPTIMISTLIKUNA
0 3246
Olen terve elu aidanud inimestel enda vaimset ja emotsionaalset keha tervendada ning saavutada enda hinges heaolu ning teen seda ka edasipidi. Minu kogemused meie rahvaga on väga suured ja tean täpselt, kuidas saada sind positiivsemaks, õnnelikumaks, rõõmsameelsemaks ja optimistlikumaks inimeseks. S..
31 juuli AUGUSTI HOROSKOOP - KAKSIKLEEKIDE ÜHENDUMINE JA LOTOÕNNE KUU
0 34102
August algab kohe Täiskuuga, mis kestab kuni 2. augustini ja kui sa soovid sellest kuust maksimumi saada, siis esimese asjana tuleb sul vabaks lasta minevikuahelad, mis sind enam hästi ei teeni. Mis tähendab seda, et kiiremas korras tuleks sul iseendaga maha istuda ja kü..
05 juuli JUULI HOROSKOOP 2023 - ETTEKUULUTAVAD UNENÄOD, HEA ÕNN ARMASTUSES JA KÜLLUSES
0 27796
Juuli astroloogiline kaart on majandusliku vaatenurga alt vaadates õnnetoov. Lisaks tuleb head õnne ka armastuses. Panen sinu jaoks need olulised kuupäevad kirja. Avanemas on uue spirituaalse ajastu uus hingedevaheline portaal. Tänu millele on välja tulemas uus romantiline side Hingesugulaste ja ..
03 juuli SINU KEHA ON SINU TEMPEL JA AINUKE KODU, KUS SA ELAMA PEAD
admin 0 6760
Sinu keha on sinu tempel ja ainuke kodu, kus sa elama pead. See on kodu, mida sa pead iga hinna eest tervena hoidma. Olgu see sulle inspiratsiooniks ja kui sa tunned, et sa ei toitu enda keha jaoks tervislikult, siis loe minu motivatsiooni ning sea end uuesti taas õigele rajale. Enda keha tuleb aus..
01 juuni 1. - 30. JUUNI HOROSKOOP - KARMA ON AKTIIVNE, ARMASTUS ON ÕHUS JA SUHTED SAAVAD SELGUSE!
0 48355
Tuletan sulle veelkord meelde, et 2023. aasta on uue spirituaalse ajastu esimene aasta, 2022 oli üleminek ühelt ajastult teisele. Lisaks "Ajarännak 2023" raamatus kirjutatule pead sa teadma seda, et uus spirituaalne ajastu on seni kõige intensiivsem aeg eneseleidmiseks, autentsuseks ja missioonideks..
02 mai 2023. SUURIM KUUHOROSKOOP – MAIKUU ON UKS UUENDUSTESSE!
0 65977
Maikuu horoskoobi olen sellel korral teisiti teie ette toonud. Mai on 2023. aastal ehk spirituaalse ajastu esimesel aastal väga oluline kuu. Kuuvarjutus ja planeetide seisud aktiveerivad suuri võimalusi, mis muudavad elu ühtepidi kiireks ja muutlikuks. Aga selle kõige eesmärk on anda sulle võimalusi..
28 apr GASELL - HINGE TOOTEM
0 1599
Hingede tootemid on sinu isiklikuks teejuhiks. Kuidas? Mida spirituaalsemaks sa kasvad, seda enam hakkad sa märke nägema ning saavutama kontakti enda eelmiste eludega. Mis tähendab seda, et sa hakkad enda hinge tootemeid, unenägusid, inglisõnumeid ja teisi olulisi Universumi poolt saadetud sõnumeid ..
29 märts VARES - HINGE TOOTEM
0 5593
Olen oma viimastes hingetootemite artiklites maininud, et hingetootemid on sinu jaoks olulised spirituaalsed juhatused, et sa mõistaksid, kes sa oled, millisel missioonil sa hetkel enda elus oled ja mida sa pead spirituaalsel tasandil enda jaoks veel ära tegema. Kui sa oled viimasel ajal näinud pa..
08 veebr SOOLAPÄHKLID - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1690
Unenägude seletajaid on sulle kirjutatud selleks, et sa mõistaksid, mida sinu unenäod on sulle rääkima tulnud. Aitan sul need enda jaoks lahti seletada, et sa suudaksid mõista paremini enda teekonda siin maailmas. Seda, mis sinuga toimub, mis sind ümbritseb. Sinuga räägib sinu intuitsioon, vahel saa..
Tooted 1 kuni 12, kokku 76 tootest (7 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.