Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - kaitseingel RSS Feed

07 veebr 6 ÜLIOLULIST MÄRKI, ET KAITSEINGEL SOOVIB SINUGA KONTAKTEERUDA
admin 0 43478
Kaitseingel on sinu kõrval selleks, et aidata sul selles elus enda eluülesanded täita. Tema töö on hoolitseda selle eest, et sa jõuaksid õigel ajal õigesse kohta. Tema on see, kes aitab sul kohtuda inimestega, kes peavad sinu eluteel sind kohtama ja palju muudki. Sellest kõigest tulenebki tema nimet..
20 juuli KAS IGAÜHEL MEIST ON KAITSEINGEL?
admin 0 7494
Tihtipeale satun ma sellistesse vestlustesse, kus minu käest küsitakse nõu enda kaitseingli tuvastamisel ja väga tihti küsitakse just nõu selle kohta, kas ikka temal, temal või temal on kaitseingel. Pidevalt küsitakse minu käest: "Tene palun ütle mulle, kas keegi seisab ka minu seljataga, kas mul on..
23 dets LASE KAITSEINGLIL END ÕIGELE TEELE JUHATADA
0 10500
Kaitseingel on igal inimesel, kes on siin maailmas ja oma missiooniga. Seega, kui sa küsid, kas sul on Kaitseingel või mitte, siis on vastus imelihtne - kui sa eksisteerid, sinu elus ei ole nõiaringi ehk sa ei ole sellises eluetapis, kus kõik muudkui kordub ja kordub ja negatiivses võtmes, siis sul ..
12 dets KAKSIKLEEK - MAAGILINE HINGEDEVAHELINE LIIT UNIVERSUMIS (7. OSA)
0 11414
Kõik hingedevahelised liidud on erilised, samamoodi on eriline ka Kaksikleekide vaheline side. Kõik liidud on omanäolised, erinevate eesmärkidega ja saatuses väga olulised. Eriti seetõttu, kuna need kõik õpetavad ja arendavad meid inimestena ja kingivad meile selles elus midagi erilist juurde. Ma ei..
07 dets INGLISÕNUMID - 8 JA 0 KOMBINATSIOONID
0 1863
Inglinumbrid on sinu isiklikuks teejuhiks, eriti siis, kui sa oled ühel hetkel saavutanud kontakti enda Kaitseingli või üleüldse Inglite maailmaga. Siis sa märkad korduvaid Inglinumbreid ja need kõnetavad sind. Kui sa vaatad näiteks kella ja sellel seisavad topeltnumbrid 08:08 või sa näed viimasel a..
26 okt AED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1097
Unes võib näha absoluutselt kõike. On oluline iga unenägu enda jaoks lahti seletada, sest see aitab sul paremini mõista, mis sinuga toimub. Unenäod räägivad sulle alati midagi sinu enda elu kohta ette. Seega ole hea ning analüüsi need igal hommikul enda jaoks ilusasti ära. Ma aitan sul seda teha, ki..
29 juuli KAKSIKLEEKIDE INGLINUMBRID EHK SÕNUMID UNIVERSUMIST (4. OSA)
0 17700
Kui sa oled mind aastaid jälginud ja minu artikleid lugenud, siis oled kindlasti Inglisõnumitega kursis. Kui mitte, siis selgitan sulle kiirelt ja lühidalt ära, mis need on. Tegemist on korduma kippuvate numbritega, mis ilmuvad sinu teele. Näiteks sa näed pidevalt 2 ja 1 ning seda erineval kujul. Kü..
15 juuni INGLISÕNUMID - 7 ja 4 KOMBINATSIOON
0 4161
Inglisõnumid on need, kui sa näed korduvalt ühe ja sama numbri kombinatsiooni, näiteks kellaajana, autonumbritena või majanumbritena. Ei ole otseselt vahet, kuidas need numbrid sinuni jõuavad, tähis on, et need jõuavad. Need ongi Inglisõnumid. Igal numbril on enda eriline tähendus ja ma aitan sul mõ..
28 jaan 6 ÕUDUSUNENÄGU, MIDA EI TOHIKS KUNAGI IGNOREERIDA
0 40475
Õudusunenäod on väga erksad, tõetruud ja hirmutavad. Hommikul ehmatusega ärgates on su sees ärev, närviline või ebamugav tunne. Paljude jaoks võivad need rikkuda terve päeva, sest kuskil kuklas on tunne, et juhtub midagi väga-väga halba. Tihtipeale ei tähenda õudusunenäod seda, et midagi katastroofi..
19 jaan VAIP - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1374
Vaip sümboliseerib mugavust, luksust, hubasust, küllust, rikkust, soojust ja head enesetunnet. Vaiba unes nägemine toob esile just selle energia, loomulikult sõltub kõik ka sellest, millises kontekstis sa unes vaipa nägid. Vaiba tähendus võib olla nii heaendeline kui ka vastupidine. Meenuta täpselt,..
17 nov INGLISÕNUMID - 8 JA 2 KOMBINATSIOON
0 3983
Inglid on sinu lähedal, sinu elus ja kaitsevad sind, kui sa ise nendega kontakti lood või kui sul on nende abi vaja. Kui näed viimasel ajal korduvaid Inglinumbreid ehk sõnumeid või sinu teele on sattunud näiteks 8 ja 2, siis tea, et sellel kõigel on oma tähendus. 8 ja 2 kombinatsiooni nägemine, sõlt..
04 okt KAS SURNUD LÄHEDASED VÕIVAD SAADA MEIE INGLITEKS?
0 37306
Kas sa usud inglitesse? Elu peale surma? Sellesse, et sureb meie keha, mitte meie hing? Kui sa oled juba selle kõigeni jõudnud, siis sa ilmselt tunnetad, usud, tajud või tead, et inglid eksisteerivad. Oled kogenud imelisi hetki, mida pole võimalik loogikaga lahti seletada ja kus sa tead, et selle ta..
27 sept 7 MÄRKI, ET SINU KOLMAS SILM SOOVIB SIND ÕIGELE TEELE JUHATADA
0 67945
Kolmas Silm on kuues Tšakra, mis asub otse sinu otsmikul. Tegemist on Tšakraga, mis on seotud intuitsiooni ja õigete otsuste langetamisega. Kui see töötab korrapäraselt ja on tervendatud olekus (tervendatud näiteks kristallidega), siis tekib sinu sees selgeltteadmine ja oskus märgata tõde. Kui Kolma..
20 sept 5 ASJA, MIDA ÄRA KUNAGI KAALUDELT KÜSI
0 21629
Kaalude esindaja on see, kes suudab kõiki üllatada. Pealtnäha on ta tundlik ja tagasihoidlik, kuid tegelikkuses on temas suurejooneliselt kangust ja tugevust, mis lööb välja just siis, kui on vaja enda, enda tõe või kellegi teise eest seista. Ära lase end sellest tagasihoidlikust energiast petta. Ka..
Tooted 1 kuni 12, kokku 66 tootest (6 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.