Menüü
Ostukorv

KUUPAKKUMINE

KUUPAKKUMINE
Siit leiad LA TENE kuupakkumises olevad tooted.
SAMMALAHHAAT on aednike kristall, kuna see toovat vilja ja hea saagi õnne neile, kes teenivad elatist põllumajandusega või kes soovib enda taimede viljakust suurendada. Selleks sobib Sammalahhaadi kandmine, kui ka aeda või põllumaa peale viimine, et see sellele maale õnne tooks. Sammalahhaat on..
3.51€ 3.90€
Maksudeta:2.93€
SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul saada kontakti nähtamatude energiatega, aidates sul neid paremini mõista ja tunnetada. See kristall omab väge, mis on kasulik sinu spirituaalse arengu juures. Serafiniit aitab sul pare..
11.16€ 12.40€
Maksudeta:9.30€
SUITSKVARTS chipskristalle kasuta selleks, et enda kodus stressieenergiat maandada ja sellest lahti saada. Hoia neid küünlaaluste peal ning lisa kodus Feng Shui taimede mullale ning sellega suurendadki enda kodu tervenemiseenergiat. Chipse on alati hea kasutada kodueenergia tervendami..
4.50€ 5.00€
Maksudeta:3.75€
ŠUNGIIT on ülimalt võimas tervenduskristall, mis tekkis Maa peale ligi 2 miljardit aastat tagasi. Šungiiti kaevandatakse Venemaal Karjalas Shunga külas ja sellest on see kristall ka oma nime saanud. Šungiidil on pikk ja müstiline ajalugu ning seda peetakse number üheks füüsilise ..
4.50€ 5.00€
Maksudeta:3.75€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane Tiigrisilm, Tiigriraud ja Kullisilm, mida ..
5.85€ 6.50€
Maksudeta:4.88€
TŠAROIIT on ilus lillakat tooni kristall, mille põhiliseks värvuseks on kirju, mille moodustavad tumelilla, helelilla, mustjaslilla ja lavendellilla. Tšaroiiti leidub senimaani peamiselt vaid Venemaal Siberi ühe jõe lähistel, mille nimeks on Chara ja Tšehhis. Kristall ..
12.33€ 13.70€
Maksudeta:10.28€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks parimaid hinge tervendajaid, mille energia suudab aidata väga põhjalikult ja väga sügavuti. Valge..
5.22€ 5.80€
Maksudeta:4.35€
VALGE OPAAL on üks enimlevinud Opaali vorme terves maailmas, on olemas ka väga haruldasi ja ülimalt hinnalisi Opaale. Valge Opaal tekkis maailma mitmeid miljoneid aastaid tagasi räni ja vee kokkupuutel. See on ka põhjus, miks Valge Opaal kandab endaga kaasas väga kõrget vee-elemen..
11.97€ 13.30€
Maksudeta:9.98€
Tooted 25 kuni 32, kokku 32 tootest (3 lehekülge)
eripakkumine, kuukristall, kuu eri
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.