Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt "SÕPRUS"

LA TENE kristallikomplekt "SÕPRUS" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt "SÕPRUS" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt "SÕPRUS" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt "SÕPRUS" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt "SÕPRUS"
10.70€
Maksudeta: 8.77€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "SÕPRUS"

LA TENE kristallikomplekt „SÕPRUS” aitab tugevdada sõprust, usaldust ja head läbisaamist.

Komplekt koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Sellest kristallikomplektist leiad imekaunid Petaliidi, Mäekristalli ja Seleniidi kristallid, mis on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava tekstiga ning Tene poolse sõnumiga.

PETALIIT on täiuslik Inglite kristall, mis on suunatud armastusele. Sellel on oskus läbi sinu Inglite tulla sulle armastuse teemadel appi, kui sa seda teemat enda hinges kaasas kannad. Petaliidil on olemas vastavad energiad, mis annavad sulle jõudu ja usku armastusse. Kristall, mille energiad tugevdavad sõprusliite.

MÄEKRISTALL suurendab tolerantsust ja aitab sul paremini teisi inimesi mõista, aidates sul aru saada, miks üks või teine inimene just selline on. Lisades Mäekristall kristallikomplektidesse, suurendab teiste kristallide tööd. Mäekristall muudab kristalle võimsamaks, aitab neil kiiremini ja edukamalt tööd teha.

SELENIIT peamiseks toimeks on sinu ellu rahu, tasakaalu, stabiilsuse ja heaolu toomine. Kristall, mis aitab suhetel terveneda ja koos püsida. Seleniit aitab erimeelsusi kiiremini lahendada ja toob suhetesse harmooniat. Lisaks sellele aitab Seleniit uskuda armastusse, suurendada lootust ja õpetab sind lähedastes head nägema. 

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus Palo Santo puu suitsuga või Salvei eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse. Komplektis on keskmise suurusega kristallid.
GRANADILL ehk passion on üks väga lummav ja sensatsioone tekitav, imeilusa lille vili. Grandilliessentsist valmistatud küünal kanna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Kingi üks geoodidest oma armsamale, sõbrale või kallile inimesele ning jäta teine endale, et hoida teievahelisi häid suhteid. Romantilist sideme hoidm..
32.00€
Maksudeta:26.23€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.62€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "SÕPRUSE TUGEVDAJA" on kokku pandud väeehetest, mis hoiavad, tugevdavad ja kaitsevad sõprussuhet. Süm..
20.20€
Maksudeta:16.56€
LA TENE erikollektsiooni käepael ROOSA KVARTS "SÕPRUSE TALISMAN" on kokku pandud Roosa Kvartsi pärlist ja hõbedast. Käepaela ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.