Menüü
Ostukorv

SALVEI eeterlik õli

SALVEI eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
Enim müüdud
SALVEI eeterlik õli
12.90€
Maksudeta: 10.57€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SALVEI eeterlik õli

SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga olulisel põhjusel, kuna see on lihtsalt supertaim. Salvei on universaalne spirituaalne tervendaja ja puhastaja. Taim, mis aitab ükskõik, millisel negatiivsel ja kahjulikul energial haihtuda. Lisaks rituaalitaime ja viiruki kasutamisele on salvei eeterlik õli väga olulisel kohal minu alternatiivteraapia praktiseerimise juures. Salveitaimest saab eeterlikku õli, see ongi see, mis annab sellele taimele niivõrd maagilise lõhna. Salvei eeterlik õli ei ole küll aga kaugeltki nii tugeva lõhnaga, kui kuivatatud taimesuits, see on pigem mahe ja kerge. Salvei eeterlik õli kannab endaga kaasas väga palju kasulikke tervendust füüsilisele kehale ja see on suurepärane Aurapuhastaja.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA

Salvei on universaalne puhastaja õli, mida on kasulik kasutada igal ajal hoolimata Kuu faasidest ja eluperioodist. Salvei on väga tõhus negatiivse energia eemaldaja. Põleta eeterlikku õli õlilambis, kui tunned, et soovid kodule spirituaalset suurpuhastust teha. Samal ajal võid teha lisaks rituaalitaimega ja viirukiga kodupuhastust. Ma olen alati öelnud, et mida rohkem salveid, seda tervem on kodu.

Põleta eeterlikku õli enda kristallide vahetus läheduses ja enda lähedal, et kristallid ning sa ise saaksite negatiivsest energiast puhastatud. Salvei aitab kahjulikku energiat hävitada, mis toob ellu ebaõnne.

Salvei eeterlik õli kokku kombineeritult Rosmariini eeterliku õliga sobib väga hästi koduenergia puhastamiseks. Tilguta ühte ja samasse või eraldi õlilampidesse mõlemat õli ning lase nendel õlidel enda koduenergiat puhastada. Salvei ja rosmariini eeterliku õli kombineerimine aitab koduseinte vahelt väljutada kinni jäänud energiat, mis toob perekonda ja koju suhtealaseid probleeme. Kui on perekonnas palju tülisid või arusaamatusi, siis tasub seda teha. Lisaks sellele on nende kahe eeterliku õli kombineerimine kasulik ka koduõhu puhastamiseks.

Salveiga puhastamisel on alati hea hoida erinevaid geoode õlilambi läheduses, kuna geoodid on need, mis aitavad kohe peale puhastuskuuri uuel ja tervel energial majapidamisse kinnituda.

SALVEI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED

Antibakteriaalse toimega

Salvei on antiviraalse ja antibakteriaalse toimega, seetõttu on seda väga kasulik koduseite vahel põletada. Salveiga puhastab koduõhust haigustekitajaid, mida sa võid endale teadmata sisse hingates saada. Salveid on tuhandeid aastaid kasutatud viirushaigustega võitlemisel, seega saad sa Salveid põletades teha ennetusrituaali viiruste vastu. 

Salvei eeterlikku õli kasutatakse baasõliga koos ja määritakse ärritunud kohale naha peal, kus on kahjulikud bakterid endale võimaluse kasvamiseks leidnud. Salvei parandab teadaolevalt haavu ja ei lase neil põletikuliseks muutuda. Seda sellepärast, et salvei on antiseptilise toimega.

Seenhaiguste vastase toimega

Salvei eeterlikus õlis on aineid, mis aitavad edukalt võidelda seenahaigustega, aidates kehal nendest terveneda ja seent hävitada. Salvei eeterlikku õli määri baasõliga nahal nakatunud kohale mitu päeva järjest, et anda tugev vastulöök seenele. Teadaolevalt aitab salvei eeterlik õli dermatiiti tervendada ja on oma antibakteriaalsete omaduste tõttu väga kasulik just nahahoolduses.

Toidumürgitusest kiirelt vabastaja

Määri salvei eeterlikku õli baasõliga koos enda kõhu ja alaselja peale, kui sind on tabanud toidumürgitus. Salvei eeterlik õli saab imenduda seeläbi sinu vereringesse ja takistada mürkainete mõjuomadusi sinu kehale, millest on vallandunud toidumürgituse sümptomid. Salveil on olemas oskus mürgid nii-öelda kahjutuks sinu kehas muuta. Toidumürgitus on väga kohutav haigusseisund, millest igaüks soovib kiiremal korral väljuda. Salvei eeterliku õli kasutuselevõtmine võib seda kõike kergendada ja tervenemist kiirendada. Kui oled tundliku maoga ja oled kergelt toidumürgitustesse sattuja, siis on kasulik seda eeterlikku õli igaks juhuks enda kodus hoida.

Juhul, kui toidumürgitus on kellelgi pereliikmetest, siis on kasulik õlilambi sees põletada seda kogu mürgituse vältel. Salvei eeterlik õli aitab tappa õhus liikuvaid kahjulikke viiruseid, mis mürgitust võivad põhjustada. Tee seda selleks, et teised pereliikmed samuti ei haigestuks.

Salvei eeterlikku õli on juba sellepärast kasulik nahale määrida, kuna see aitab toksiine kehast väljutada, aidates nahal higistama hakata ning seega väljutada ka toksiine.

Menstruatsioonisümptomite leevendaja

Kui sa oled naine ja sind vaevad menstruatsioonist tingitud vaevused iga tsükli ajal, siis salvei eeterlik õli on just sinu jaoks. Salvei eeterlikku õli määri baasõliga Sakraaltšakra piirkonna peale (nabast alla poole), nii kõhu piirkonnale kui ka alaselja piirkonnale. Salvei eeterlik õli aitab vähendada valu, krampe, pinget ja ebamugavustunnet selles piirkonnas.

Kui sind vaevab tsükli ajal tujukõikumine, oled vihane, kurb, negatiivne, sind kimbutavad peavalud, oled nõrk ja sul esineb pearinglust, siis on kasulik õlilambi sees põletada seda õli. Lisaks sellele aitab ka turgutav vann selle imelise naiste tervendaja õliga.

Armide tervendaja

Salvei on tõeliselt kasulik igale naisele ja mehele ning seda eriti just naistele. Salvei eeterlikku õli lisa kokku baasõliga ja määri nahale, kus on sul arm, sünnitusjärgsed armid, praod kandadel või hoopis plekid näonahal. Salvei eeterlik õli aitab parandada nahal olevaid probleeme, arme, plekke ja katkiseid kohti. Eriti kasulik on see naistele, kes on just ära sünnitanud, et tervendada nahka, mis on ära veninud.

Spasmide tervendaja

Salvei on tõeline imeravim ja kindel vägilane alternatiivteraapias. Salvei eeterlikku õli kasuta spasmi tekke korral, et seda kehast vabaks päästa. Spasmid tekitavad väga suuri probleeme nagu näiteks valu kõhus, rinnas, soolestikus või lausa krampe. Kui sa tajud, et sinu kehas on kusagil spasm, siis masseeri salvei eeterlikku õli baasõliga valusale või kramplikule kohale.

Vananemisvastase toimega

Salvei aitab blokeerida vabade radikaalide teket nahas, mis omakorda on põhjuseks enneaegsele vananemisele või kiirele vananemisele. Salvei aitab pidurdada vananemist ja on nahka noorendava toimega nii nagu seda on ka Roosa Geranium.

Akne

Salvei on hormonaalset tasakaalu loova toimega ja sobib kõigile, kellel on hormonaalsed nahahaigused nagu näiteks akne. 

Juuste väljalangemise pidurdaja

Salvei eeterlik õli võib olla lahendus sinu juuste väljalangemise probleemile. Kui juuksed langevad välja, siis selleks on mitmeid erinevaid põhjuseid, miks see juhtub. Salvei aitab ennekõike sellisel juhul, kui tegemist on hormonaalse probleemiga. Selleks lisa väikese kausi sisse mitmeid tilku eeterlikku õli ning ülejäänud vala oliiviõli täis. Kanna kogu õli enda peanahale ja masseeri enda pead korralikult. Lase tervendaval õlil umbes kümme minutit peas seista ja seejärel pese korralikult šampooniga pea puhtaks. Tee seda korra nädalas, et anda juustele jõudu juurde tervenemiseks. Lisaks sellele aitab salvei aitab ära puhastada õlise peanaha ja see eemaldab kõõma.

Uinutava toimega

Tegemist on Kroontšakrat tervendava eeterliku õliga, mis on kergelt uinutava toimega. Kuna see stimuleerib kõige ülemist Tšakrat, siis see aitab inimesel rahuneda ja uinuda. Tegemist küll aga ei ole niivõrd hea unehäirete tervendajaga, kui seda on lavendli- või sidrunheina eeterlik õli, küll aga see teeb uimaseks. Põleta seda õli enda lähedal siis, kui soovid rahuneda või mediteerida.

SALVEI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED

Salvei eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Salvei eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Salvei eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et salvei tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega salvei eeterlikku õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Ebaõnneenergia ja needusliku väe vabastaja

Salvei on teada-tuntud kurjust peletava omadusega ja sellest eeterlikku õli kodus põletamisel aitab see ebaõnne ning needuslikku energiat kodust vabastada. Kui sa tunned, et keegi on sulle ebaõnne või needuse kaela saatnud, siis kindlasti kasuta salveid tihti, et see saaks sellele energiale vastulöögi anda. Kui sa aga kohtasid kedagi, kes oli sinu jaoks ebameeldiv, siis põleta seda samuti, kuna see aitab eemaldada teise inimese Auraväljast kinni püütud energiat.

Kasvava Kuu eluõnne-rituaal Salveiga

Kasvav Kuu on Kuu faas, mis on Kuu esimese veerandi ja Täiskuu vaheline aeg. Kasvava Kuu ajal on võimalik sul teha Salveiga eluõnne-rituaali. Selleks leia koht enda kodus, kus sa saaksid seda imelihtsat rituaali läbi viia. Kui oled endale sobiva koha leidnud, siis sea õlilambi sisse salvei eeterlik õli põlema, võta endale kasutusse Salvei rituaalitõrvik ja Tsitriin geood. Aseta ühte kätte geood ja teises käes hoia tõrvikut. Sea tõrvik suitsema ja hakka enda ümber selle suitsuga ringe tegema. Tee terve kehale ringe ümber, tehes kätele, jalgadele, peale jne. Sellise imelihtsa rituaali käigus Kasvava Kuu ajal vabastab salvei eeterlik õli ja salveisuits sinu Auraväljast segavaid energiaid, mis ei lase eluõnnel tekkida. Samal ajal, kui sa rituaali läbi viid suunab Tsitriin geood sinu Auravälja õnnetoovat energiat. Võid seda rituaali korrata igal kuul Kasvava Kuu faasil.

KROONTŠAKTRA

Salvei eeterlik õli tervendab, stimuleerib, ergutab, puhastab ja aktiveerib kõige ülemist ehk seitsmendat Tšakrat, milleks on Kroontšakra. Kroontšakra asub otse pea kohal ja see on seotud inimese tuleviku ette tajumisel, unistamisega, planeerimisoskuste ning unenägude maailmaga. Salvei aitab sellel Tšakral korrapäraselt töötada. Määri salvei eeterlikku õli baasõliga laubale või lisa see juuksepesu ajal šampooni sisse, et seda Tšakrat tervendada.

Lisaks sellele aitab salvei meele erksana ja selgena hoida. Kui sa tunned, et oled pidevalt "peata" ja sa ei suuda keskenduda, siis salvei võib olla lahendus sinu probleemile.

Juhul, kui salvei eeterlik õli on sinu jaoks vastuvõtmatu lõhnaga, siis on see märk selle kohta, et sul on vaja suuremat sorti Aurapuhastust endale teha. Salvei suhtes vastureaktsiooni teke viitab Auras eksisteerivale negatiivsele energiale. Kindlasti sellisel juhul teha Aurapuhastust.

Täispika artikli Salveist, selle tervendavate omaduste ja toime kohta leiad pikemat lugemist SIIT.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Salvei 100% eeterilik õli (Salvia Officinalis) 10 ml, pärituolumaa Hispaania. Salvei eeterlik õli tekstuur on läbipaistva tekstuuriga. Salvei on väga maheda lõhnaga ja kerge konsistentsiga. Tegemist on La Tene omatootega.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
3.64€ 5.20€
Maksudeta:2.98€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.29€
SININE KALTSIIT on tuntud peamiselt rahustavate ja müstilisi oskusi võimendavate omaduste poolest. See on kristall, mis suudab nii närve rahustad..
5.40€
Maksudeta:4.43€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
81.20€ 116.00€
Maksudeta:66.56€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
6.50€
Maksudeta:5.33€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
5.50€
Maksudeta:4.51€
PUNANE TIIGRISILM poleeritud
Enim müüdud
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
3.00€
Maksudeta:2.46€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
13.50€
Maksudeta:11.06€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.30€
Maksudeta:1.89€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.