55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

AHHAAT küünlaalus

  • 69.00€

Toote detailid

  • Mudel: AHHAAT küünlaalus
  • Saadavus: Laos


Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla erinev sellest, mis on pildil.


AHHAAT on kristall, millel on oskus kaitsta kõige halva eest. Ahhaadi kristall on maailmas väga laialtlevinud kristall, millel omakorda on väga palju erinevaid liike, aga igalühel on omad konkreetsed kaitseomadused. Tavaline Ahhaat kaitseb näiteks füüsiliste õnnetuste, vägivalla ja ebaõnne eest. Ahhaadi kristall on üks vanimaid kristalle, mis on jäädvustatud inimkonna ajalukku selle kasutamise tõttu. Ahhaadil on sügav minevik, kuna seda on kasutatud üle maailma kaitsvaks talismaniks ka kurja ja nähtamatu silma halva mõju eest. Ahhaadist valmistati sõdalastele plaate, mis kinnitati nende rüüde külge, et sõjas õnne tuua. Peale selle kanti Ahhaati kaasas, kui rännati ühest piirkonnast teise, et jääda kehvades ilmastikutingimustes ellu. Ahhaat tuleb peamiselt UruguaistBrasiiliast ja Saksamaalt


Tegemist on kristalliga, mis kaitseb konfliktide eest, millel ei ole head väljatulekut, või annab sulle võimaluse konflikte enda kasuks pöörata. 


Küünlaaluseid on kõige lihtsam kasutada kodu, tubade ja inimese hinge Aura puhastamiseks, kuna küünlaaluse peale saab lisada tuleelemendi, mida annab küünal ja see omakorda võimendab kristalli või kristalle, millest küünlaalus on valmistatud. See küünlaalus on valmistatud Ahhaadist, mis on Feng Shuis kõige populaarsem kaitsekristall.

AHHAAT JA KÜÜNLAALUS

- Ahhaadi küünlaalust kasutatakse kodu energeetika kaitse tõstmiseks. Ahhaadil on oskus atmosfääri saata kaitsvad signaalid, mis omakorda hakkavad selle ümbrust kaitsma. Kui põletad küünalt selle sees, siis Ahhaat toimib mitmeid kordi võimsamalt ja see aitab samal ajal ka puhastada energiat majast, mis on halb ja ebaõnnetoov.

- Hoia seda küünlaalust lapse magamistoas ja põleta seal sees aeg-ajalt küünalt, et lapse sees põhjendamatuid hirmusid eemale peletada. Seda ka selleks, et tagada luupainajateta uni või luua tema mõtetesse stabiilsust. Ahhaat aitab ärevaid mõtteid eemal hoida ja muuta inimese hinge stabiilsemaks. 

- Sobib nende inimeste koju/töölauale, kellel on pidevalt vaja inspiratsiooni või kes tegelevad loomingulise tööga. Ahhaat toob häid ideid, visioone ja ka motivatsiooni. Ahhaat aitab leida inspirtatsiooni ja suurendab ärilist vaistu.

- Hoia seda küünlaalust töötoas, kus käib palju inimesi läbi. Seda selleks, et inimesed ei tooks töö juurde halba energiat, vaid ainult positiivset.

Multifunktsionaalne kaitsekristall

Ahhaat on üks tugevamaid kaitsekristalle ja üks universaalsema jõuga, mis suudab sinu elust nii mõnegi ebameeldivuse ära hoida. Ahhaat hakkab automaatselt kaitsma seda, kes Ahhaati endaga kaasas kannab või seda keskkonda, kuhu Ahhaat on toodud. Seega, kui sa oled Ahhaadi enda ellu ühel või teisel kujul toonud, siis võid teada seda, et on olemas miski, mis tegutseb sinu kaitsmise nimel.

Ahhaadile leia koht enda majapidamises, et see saaks sinu kodu ja neid inimesi kaitsta, kes sinuga ühe katuse all elavad. Ahhaati hoia välisukse läheduses, et see kaitseks sinu kodu ja perekonda välisohtude eest. Hoia Ahhaati kodu keskel, et see aitaks vabastada kõike negatiivset, mis sinu koju on sisenenud. Ahhaadi koht võib olla igalpool sinu kodus, mida rohkem Ahhaati on kodus, seda turvalisem ja parem koht sinu kodu on.

Inspiratsiooni ja enda eesmärgi üles leidmine


Ahhaat väga hea inspiratsiooniallikas. Ahhaat inspireerib sind ja aitab sul inspiratsiooni ellu viia. Ükskõik millise ala esindaja sa oled, mis on sinu huvid ja mida sa oled saatuse poolt määratud looma, Ahhaat aitab sind sinu eluteel. Ahhaadil on oskus tuvastada, mis on sinu eesmärk ja anne, aidates sul seda ka ise märgata ning sellel alal edukaks saada. Ahhaat toob inspiratsiooni, aidates sul luua seda, mida maailm sinu käest soovib saada. Too see enda ellu ja lase sel end üllatada.


Ahhaati on kasulik hoida sul enda töökeskkonnas, et see saaks töötegemise ajal sindväga heade ideede tekkimisega üllatada. Ahhaati hoia enda lähedal, kui sa tööle keskendud, siis see aitab sind selles, mis on seotud sinu eesmärgiga ja saatusega ehk sinu andega. Eriti kasulik on Ahhaat neile, kes on enda ande üles leidnud ja teevad seda, mida nad ka naudivad. Kui nii on, siis Ahhaadi toimet on eriti tunda ja inspiratsioonivälgatused on kerged tekkima. 


Intuitsioonikristall


Ahhaad aitab mõistusel ja südamel koostööd teha, aidates intuitsioonil täpsemaks ja selgemaks muutuda. Ahhaat ei luba mõistusel muuta südame tunnetust ja ka täpselt ka vastupidi ei lase Ahhaat südametunnetusel mõistusel ära kaduda. Ahhaat muudab intuitsiooni tugevaks, aidates sul täpselt teada seda, millal sa mida tegema pead ja mis on antud hetkel sinu jaoks kõige õigem tegutsemine.


Ahhaadi jaoks sobib koht sinu majapidamises, kus sa hoiad enda isikliku arengu jaoks kristalle. Kui sa oled juba loonud intuitsioonikristallide komplekti, siis lisa kindlasti ka Ahhaat teiste intuitsioonikristallide sekka. Ahhaat aitab sul selgelt tajuda ja tunda nii, et sinu süda ja mõistus suudaksid koostööd teha. Lisaks sellele aitab Ahhaat valenägemusi ja valet tunnetamist ära hoida. Väga kasulik on erineval kujul Ahhaati enda kodus hoida, nii geoodilisi, kujusid kui ka poleeritud kujul.


Kui sul veel ei ole enda isikliku arengu jaoks kristallikomplekti loodud, siis soovitan sul seda kindlasti teha. Leida enda kodus koht, kuhu sa hakkad koguma kristalle, mis aitavad sinu intuitsioonil tugevaks muutuda. Hakka kokku koguma ühe ja sama energiaga kristalle, nende vahel, peal või kõrval võid hoida enda fotot, et need saaksid foto kaudu pidevalt sinuga kontaktis olla ning sinu arengu nimel tööd teha.


Lisaks soovitan Ahhaati kasutada järgmiselt:


Ahhaadi kristall sobib nende töölauale, kes ei suuda enam eraelu elada ja on matnud end ülepeakaela töö sisse. Ahhaadi kristall aitab luua tasakaalu materiaalsuse ja hingeelu vahele.

Ahhaat on hea õnnekristall neile, kes on sündinud Kuu esimese veerandi loomise ajal. Ahhaat aitab kaitsta neid inimesi närvilisuse eest, asjatu energia raiskamise eest ja annab neile oskuse enda elus õnne tunda ilma õnne kaugemalt otsimata. Ahhaat võiks selle inimese kodus olla.

Ahhaat on kristall, mida ma soovitan kasutada selleks, et sinu unenägudesse ei saabuks valenägemused. Ahhaat aitab eemale hoida halbu hingesid ja isegi deemoneid, kes saadavad sulle teadlikult valesid unenägusid. Selliseid unenägusid, mis hirmutavad sind asjatult ja mis viivad sind eksisteele. Selleks, et Ahhaadi käest seda väge kätte saada, siis hoia Ahhaati enda magamistoas. 

SODIAAK

Ahhaat on see kristall, mis aitab SKORPIONI negatiivsete külgedega hakkama saada. Ahhaat on Skorpioniga läbisaamise kristall ja see kristall võiks olla kindlasti Skorpioni kodus olemas. Seda selleks, et blokeerida tülitsemist ja asjatuid ning mõttetuid probleeme. Ahhaati soovitan ma hoida kodu välisukse läheduses või sinna seatud kodu kaitsvate kristallide keskel. Lisaks sellele võib Ahhaati hoida abielulaeka sees, paari ühise foto ees või hoopis armastuse kristallide keskel. Ahhaat aitab Skorpioniga hakkama saada ja samas Skorpionil ise olla tulistes olukordades tasakaalukam. 

Ahhaat on tähtkujude järgi üks kristallidest, mille JÄÄR väga kiirelt omaks võtab. See tähendab seda, et Ahhaadi vägi hakkab Jääraga väga kiirelt tööle. Ahhaat on see kristall, mis aitab Jääral olla julge, optimistlik, ambitsioonikas ja positiivne. Ahhaat toob Jääras esile tema tähtkuju kõige paremad omadused ja aitab vaos hoida tema negatiivseid külgi. Igas tähtkujus on häid iseloomujooni ja problemaatilisi pooli, Ahhaat on see kristall, mis suudab Jääras tuua esile vaid kõige paremad omadused. Ahhaat on ka sellepärast väga kasulik kristall ühele Jäärale, kuna sellel on oskus tuua Jäära välja sellisest eluperioodist, kus Jäär on omadega ummikusse jooksnud.

ASTROLOOGIA 

Ahhaat on SEA-AASTAL sündinute kõige peamiseks õnnekristalliks. Igal sea-aastal sündinul võiks ja peaks olema just see kristall kodus või ehtena. Ahhaat on kristall, mida on hea sea-aastal sündinutele kinkida, see toob talle õnne, rõõmu, rahulolu, tugevat tervist, kaitseb ebaõnne ja kurja eest. Lisaks sellele aitab Ahhaat sea-aastal sündinu nõrku iseloomujooni tugevamaks muuta ja aitab kaasa üleüldise tasakaalu loomisele. Mida rohkem on Ahhaati, seda õnnelikum on hing!

Põleta Ahhaat küünlaaluse sees küünalt igal Täiskuul, et majast eemale peletada kurjust täis, negatiivne ja ebaõnnega seotud energia. See aitab kodu Aurat puhastada.

Hoia aeg-ajalt selle kõrval põlevat 
Salveid või Salvei-Sandlipuu-Kanepiviirukit. Need rituaalitaimed aitavad seda küünlaalust puhastada.
Tehniline
Mõõdud Küünlaalus on ca 12*9,5*1,7 cm.

Sildid: AHHAAT, Väeesemed, küünlaalus, ahhaat küünlaalus, kaitse, konflikt, kaitsekristall, kodu, kodukaitse, tuba, magamistuba, laps, luupainaja, stabiilsus, ärevad mõtted, inspiratsioon, motivatsioon, head ideed, äriline vaist, töö, looming, täiskuu rituaal, skorpion, jäär, siga, sea-aasta

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja