Menüü
Ostukorv

APOFÜLLIIT geood

APOFÜLLIIT geood KRISTALLID
APOFÜLLIIT geood KRISTALLID
APOFÜLLIIT geood KRISTALLID
APOFÜLLIIT geood KRISTALLID
APOFÜLLIIT geood KRISTALLID
APOFÜLLIIT geood KRISTALLID
APOFÜLLIIT geood KRISTALLID
APOFÜLLIIT geood KRISTALLID
APOFÜLLIIT geood
19.00€
Maksudeta: 15.57€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: APOFÜLLIIT geood

Võimalikud valikud

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, mis on pildil. Kõik geoodid on Maa ise loonud. 

APOFÜLLIIT on teada tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastusekristall. Apofülliit on kristall, mis aitab teadvustada kõike seda, milleks inimese hing on võimeline ja mida me suudame endale antud saatuse teega luua ning teha. Seega Apofülliit aitab sul endal avastada iseenda sees olevaid andeid, seejärel aitab see aga tee leida selleni, kuidas neid arendada. Apofülliidi kristalle üldjuhul ei poleerita ja neid kasutatakse kas ebakorrapärase kujulise kristallina või geoodina. Apofülliidi tükke on mugav kaasas kanda, kristallikomplektidesse lisada või neid käes hoida mediteerimise ajal. Apofülliidi kristall on kas läbipaistev või tuhm valge. Apofülliit tuleb meile Islandilt, Gröönimaalt või Tšehhist.

Apofülliidi geoodiline vorm on üks parimaid, kuna geoodidel on oskus energiaid edasi kanaldada mitmeid kordi kiiremini kui seda teevad poleeritud või ühe tipuga kristallid. Geoodid jagavad energiat eri suundadesse ja sobivad kõige enam kodus või kristallide komplektides kasutamiseks.

Hoia Apofülliiti magamistoas, et see perekonda armastust tooks, et see suhtesse kirge ning romantikat looks. Apofülliit on armastusekristall, mis aitab suhetel parandeda ja areneda. Ka üksikutele inimestele on Apofülliit kasulik, kuna sellel on oskus armastust ellu tuua igal tasandil, olgu selleks romantiline suhe või hoopis sõprus.

Apofülliidi geood sobib lapse voodi kõrvale, kui lapsel on pidev hirm, et teda ei armastata, teda jäetakse maha või vanemad ei pööra talle piisavalt palju tähelpanu. Peale selle aitab see kaitsta ka luupainajate ja väga äreva une tekke eest.

INGLID

Apofülliidi kristallid on seotud Inglitega, kuna sellel kristallil on oskus avada dimensioonid, läbi mille Inglitel on võimalik meiega kontakteeruda. Sellel samal eesmärgil võib Apofülliidi kristalli enda voodi kõrval, voodi all või padja kõrval hoida. Apofülliit sobib ideaalselt selgeltnägemise, intuitsiooni, ingli või astraal rännaku kristalli komplektidesse lisaväe andmiseks. Kui Apofülliidi kristall on sinu lähedal, hakkab see automaatselt sinu ja sinu Ingli vahel kontakti looma. Apofülliidi kristall on võimsa energia väega, seega see toimib ka täiesti eraldiseisvalt, küll aga alati ühesuguse toimega kristalle viiakse kokku veelgi võimsama jõu saavutamiseks. Kui Apofülliidi kasutatakse kristallikomplektides, siis asetatakse see otse teiste keskele, kuna sellel on oskus võimendada samalaadse energiaga kristalle. 

TEISED APOFÜLLIIDI KASUTAMISE VÕIMALUSED:

- Apofülliit aitab spirituaalset energiat tuua, taastada jõuvarusid, kui on toimunud energia-vampiirlus ja avada Kolmandat Silma. Selleks asetatakse Apofülliidi tükk otse otsmikule ehk Kolmandale Silmale ja mediteeritakse sellega koos. Kui meditatsiooni minek on uus asi, siis lihtsalt puhatakse silmad kinni ja lastakse Apofülliidi kristallil toimida. Sellise puhkamise ajal võid hakata visioone nägema, seega ole tähelepanelik, mida sulle räägitakse. Apofülliidi hoidmine Kolmanda Silma kohal aitab Inglitel sõnumeid tuua. Peale spirituaalse energia taastamise ja Inglite käest sõnumite saamise, aitab Apofülliidi meditatsioon leevendada stressi.

- Apofülliidi kristalli voodi kõrval hoidmine soodustab astraalrännaku nägemist ja peale selle on see kasulik astraali kaitsja, kuna sellel on oskus tuua inimese hing tagasi tema kehasse. Astraal võib olla ohtlik, kui sa kohtud läbi une halbade hingedega, mustade inglite või deemonitega, kes soovivad sinu hinge halbade kavatsuste jaoks ära kasutada. Apofülliit kaitseb sinu hinge varastamise eest ja aitab sul enda kehasse naaseda. 

- Apofülliit on ka armastusekristall ja toimib sellena siis, kui kombineerida kokku teiste armastuse kristallidega. Seega Apofülliidi kristalli võib armastuse kristallide komplektidesse lisada lisaväe andmiseks. Apofülliit aitab armastust ligi tõmmata, tugevdada seda või suhteid parandada. Asetage alati Apofülliit otse teiste kristallide keskele, kuna sellel on oskus võimendada tema lähedal olevaid kristalle. 

- Apofülliidil on oskus asju peita, saladusi hoida, seega hoidke Apofülliidi kristalli selle objekti või isegi rahakarbi juures, et keegi ei avastaks seda.

RAVITSEMINE

Apofülliidi kristalli kasutatakse järgmistele probleemidele kristalliteraapia andmiseks:

Silmade väsimus, silmade nõrkus, silmahaigused (selleks hoitakse Apofülliidi kristalli tükki silmalau peal ja puhatakse). 

KOLMAS SILM, KROONTŠAKRA, TÄHETŠAKRA

Kolmas Silm (otsmiku kohal), aitab avada Inglitele dimensiooni, mis omakorda aitab neil Aurasse pääseda. Kroontšakral võib samuti Apofülliiti kasutada, kui soovitakse endale seatud tõketest lahti saada. Näiteks, sa ise ei luba endal õnne tunda, kuna sa tunned, et ei ole seda ära teeninud (sellisel juhul sa sead ise endale ebavajalikke piire). Kroontšakra tervendamiseks hoitakse Apofülliiti voodis peatsi juures senikaua, kuni oled oma piirangust vabaks saanud. Kui piirang on kadunud, siis puhastatakse kristall ja asetatakse Ingli komplekti. Kui Apofülliiti on kasutatud nende kahe Tšakra täielikuks puhastuseks ära ja ka selle kasutaja on edukalt enda Aura korda saanud, saab Apofülliidiga avada Tähetšakrat. Tähetšakra kuulub seitsme põhitšakraga võrreldes kõrgema astme Tšakrasüsteemi. Tähešakra asub meie füüsilisest kehast väljapool, otse meie pea ehk Kroontšakra kohal. Tähetšakra asub Auraväljas ja on ühendatud kõigi teiste meie Tšakratega. Tähetšakra on seotud universumiga, spirituaalsusega, ebamaisega ja visioonidega. Seda Tšakrat aktiveerides suudad sa näha endast kaugemale ja võtta vastu universumist tulevat informatsiooni.

RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
4.40€
Maksudeta:3.61€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
6.80€
Maksudeta:5.57€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel o..
49.80€
Maksudeta:40.82€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
12.60€
Maksudeta:10.33€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu tipu juurde.APOFÜLLIIT on teada-tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastuse kristall. Apofülliit..
8.90€
Maksudeta:7.30€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
2.50€
Maksudeta:2.05€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
11.30€
Maksudeta:9.26€
RODONIIT poleeritud
Enim müüdud
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest...
3.40€
Maksudeta:2.79€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
3.60€
Maksudeta:2.95€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.