Menüü
Ostukorv

TSEOLIIT geood

TSEOLIIT geood KRISTALLID
TSEOLIIT geood KRISTALLID
TSEOLIIT geood KRISTALLID
TSEOLIIT geood KRISTALLID
TSEOLIIT geood
60.00€
Maksudeta: 49.18€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TSEOLIIT geood

Võimalikud valikud

Pilt on illustreeriv. Kõik geoodid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid võib erineda sellest, mis pildil.

TSEOLIIT on ülim rahu, tasakaalu ja harmoonia kristall, mis aitab sul saada tuleviku kohta visoone ja teadmiseid, tervendab koduenergiat ja soosib kvaliteetse une saavutamist. Tseoliit ühendab sind ka õigete inimestega, avades hingedevahelisi sidemeid, mis on sulle ja ka teisele poolele kasulikud. Tseoliit toob sinu ellu armastuseenergiat, ühendades Sind kaksikleegi või hingesugulasega. Tingimusteta armastuse kristallina soovitan seda kristalli hoida kodus, et armastuseõnne suurendada. 

Tseoliit on geoodiline kristall, mis on väga sarnane Apofülliidile. See on suurepärane energiate tervendaja ja aktiveerida. See aitab sinu eluteelt eemaldada blokaadid, mis ei lase sul eluga edasi liikuda. Too Tseoliit enda koju perioodil, mil tunned, et keegi või miski takistab sind. See on uue alguse kristall, aidates kaasa hingelisele arengule. Kristall, mis avab uksi, mida sa mitte kunagi ei oskaks ette näha. Uksi, mis viivad sind küllusesse ja harmooniasse.

Kui Tseoliidi sees leidub rohelisi osakesi, siis need lisavad Tseoliidile rõõmu, positiivsust ja õnnetoovaid energiaid. Selline osa Tseoliidis aitab tugevdada vaimset vastupidavust, parandades meeleolu ja üleüldist enesetunnet. Mida rohkem on Tseoliidis valget tooni, seda rohkem on selles meeli selgeks muutvaid omadusi. Selline Tseoliit (üldiselt on valget osa kõige enam Tseoliidis) aitab vabastada stressi, hirmu ja teisi ebamugavaid energiaid, mida endas kannad, suunates sinu vaimse keha tervendusrežiimile. Hallikas-kollakas osa on kõige parem depressiooni ja teiste väga raskete vaimsete energiate tervendamiseks. Mõnes Tseoliidis esineb seda palju ja just see töötab kõige efektiivsemalt kurbuse välja juurmisega ning haavade tervendamisega. Mõnes Tseoliidi kristallis võib esineda kolme värvi ühekorraga. Kuna La Tene müüb vaid naturaalseid kristalle, siis iga kristall on omanäoline ja Tseoliit geoodide puhul on seda eriti tunda. Hoolimata kujust ning värvide domineerimisest on Tseoliit kristall, mis võiks olla iga inimese elus.

Tseoliit on üks parimaid kristalle, mis aitab puhastada sinu mõttemaailma, aidates kaasa igasugusele segava energia vabastamisele, mis takistab sul heade ideede peale tulemist. Tseoliit kiirendab eluga edasiliikumist, aidates kaasa ideede elluviimisele ja samal ajal suurendades sinu õnne. Tuues Tseoliidi kristall endale koju, hoia seda samas ruumis külluse või loomingut soodustavate kristallidega nagu näiteks Ookeani Jaspist või Polükroom Jaspist. Sellisel juhul toetab Tseoliit sind erialaliselt.

Tseoliidi puhul on tegemist kristalliga, mida mulle meeldib hoida viirukialuste peal. Kui põletan viirukeid, siis hoian alati viirukialuste peal erinevaid kristalle, et rituaali võimsamaks muuta. Tseoliit võimendab viirukite tööd ja muudab need efektiivsemaks. Suurepärane kristall kodus kasutamiseks, mediteerimiseks, jooga ja reiki tegelemiseks.

Spirituaalne kasvamine

Tseoliit on kristall, mis aitab kiirendada spirituaalset kasvu, aidates unenägusid esile kutsuda, neid mõista ja tõlgendada. Tseoliit ühendab Sind ka inglitemaailmaga, aidates sul paremini mõista ja analüüsida inglisõnumeid, mille kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

See parandab sisemise hääle korrektsust, aidates kaasa intuitiivse hääle tugevnemisele. Tseoliit parandab telepaatilist ühendust sinu ja lähedaste inimeste vahel. See on igati abiks sulle, kui soovid enda võimeid teravamaks muuta. Kristall, mis aitab sul iseendast paremini aru saada, muutes kõik palju selgemaks. See on segaduse likvideerija kristall, mille jõudu tihtipeale alahinnatakse. Hoia Tseoliiti enda kodus, et selle tervendav jõud saaks sinuga pidevalt tööd teha. Hoia selle kõrval erinevaid kristalle, millelt ootad sama toimet. Näiteks Phosposideriiti, Aqua Aurat, Ingli Aurat ja teisi Aura kristalle

Prohvetlikud unenäod

Tseoliit on suurepärane tuleviku, prohvetlike visioonide ja teadmiste kristall. Selle kristalliga on võimalik ette näha, mis sinu isiklikus elus juhtuma hakkab ja seda ennekõike heas mõttes. Kõik kristallid on loodud puhtas energias, kuna need on Maajumalanna GAIA loodud! 

Prohvetlike ehk ettekuulutavate unenägude nägemiseks hoia tükikest Tseoliiti enda magamistoas. Tegemist on kristalliga, mis aitab aktiveerida sinu ülemisi Tšakraid unenägude nägemiseks. Hoia seda kristalli koos teiste unenägusid esile kutsuvate kristallidega koos, et võimendada selle jõudu.

Armastuseõnne aktiveerija

Tseoliit, nii nagu ka Apofülliit, on geood, mis on seotud armastuseenergiaga ja selle aktiveerimisega. Kasuta Tseoliidi kristalli armastusekristallide laadimiseks. Hoia seda koos armastusekristallidega, et see aktiveeriks nende jõudusid. Hoia Tseoliidi geoodi enda kodus Lõuna- või Edela ilmakaares, et aktiveerida koduseinte vahel armastuseõnne-energia liikumine. See on hea Feng Shui võte, mida teha. Tseoliit tervendab Südametšakrat ja meditatsiooni ajal on kasulik seda enda rindkerel hoida või rätsepaistes istudes enda ees.

Suurepärane reikikristall

Tseoliit on suurepärane reikikristall, see aitab energiaid inimese Auraväljas ja kehas häälestada. See suurendab ja kiirendab energiate tervenemist ning on kasulik reiki praktiseerimisel hea tulemuse saavutamiseks. Tseoliiti on hea kasutada reikis, kui soovitakse vabaks saada sõltuvushaigustest, ka liigsöömisest või negatiivsetest mõttemustritest. Hoia Tseoliiti enda lähedal, näiteks samas toas, kus praktiseerid reikit. Õues reikit tehes hoia seda enda lähedal.

Eemaldab negatiivset energiat ja toob positiivset suhtumist endaga kaasa

Tseoliidi geood on tõeliselt hea energiatervendaja, mida iga majapidamine hädasti vajab. Tseoliit parandab energiavälju, aidates kaasa negatiivse energia ärapuhastamisele. See kristall muudab halva energia heaks ja seetõttu on Tseoliit üks universaalseima toimega kristall, mida enda kodus hoida. Mäekristall selle kõrval lisab lisajõudu.

Mis vahe on Mäekristallil ja Tseoliidil? Tseoliit on rohkem seotud spirituaalsete energiate aktiveerimisega, selgeltnägemisega, telepaatiaga, unenägude maailmaga ja enda arendamisega. Mäekristall seejuures aga kõikide energiate võrdne tasakaalustaja. Mõlemad on head ja soovitan neid koos kasutada parema tulemuse saavutamiseks.

Hoia tükikest Tseoliiti igas toas, kus kõige enam aega veedad. See parandab sinu mõttemaailma, aidates sul mõelda hästi, lastes vabaks negatiivseid mõttemustreid ja stressi.

Kui sa soovid elada võimalikult stressivabana, siis kaalu õigete kristallide koju toomist. Sisusta enda kodu kõige sellega, mis sulle meeldib ja mis hingele head teeb, lisa palju kristalle enda koduseinte vahele ning sa näed, kuidas sinu enesetunne muutub vaid paremaks.

Hoia Tseoliidi kristalli täpselt seal, kus sa intuitiivselt tajud, et pead seda hoidma. Kasuta enda intuitsiooni, lase kristallidel iseendaga suhelda. Kõige parema tulemuse saad nendelt, kui oled kristallidega kontaktis.

TÜÜMUSETŠAKRA

Tseoliit avab sinu kõrgema Südametšakra, milleks on Tüümusetšakra. See on energeetiliselt soodne, kuna aitab sul jõuda tingimusteta armastuseni. Aidates sul seda praktiseerida ja ka vastu võtta. Mida kõrgemas Südametšakra energias sa oled, seda ilusam saab olla ka sinu intiimne elu. 

Kasuta seda geoodi ehete laadimiseks ja aktiveerimiseks

Tseoliit geood on suurepärane geood sinu kristallehete jaoks. Hoia enda ehteid selle peal ja kõrval, et need saaksid enda energiaid taastada. Kristallehteid kandes loobuvad kristallid enda energiast ja annavad need sulle. Mõned kristallid koguvad sinu seest negatiivset energiat ära ja talletavad need iseendasse. Seetõttu on vaja kristallehteid laadida ja aktiveerida. Tseoliit geood suudab seda mõlemat teha, seetõttu kasuta seda kindlasti.

Kui hoiad kristallehteid Tseoliidi peal, siis samal ajal sea kristallide kõrvale viirukialuse peale suitsema mõni viiruk. Viirukid on suurepärased vahendid energiate puhastamiseks ja need toetavad geoodide tööd. Kasuta näiteks Viirukipuu viirukit negatiivsest energiast puhastamiseks ja Positiivsuse viirukit õnneenergiate aktiveerimiseks.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
2.30€
Maksudeta:1.89€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
14.90€
Maksudeta:12.21€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
61.40€
Maksudeta:50.32€
BUDDHA on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafrikas asuv riik ..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
69.90€
Maksudeta:57.30€
ARMASTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Roosi, Lavendli..
14.90€
Maksudeta:12.21€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
9.40€
Maksudeta:7.70€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
15.50€
Maksudeta:12.70€
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lä..
41.00€
Maksudeta:33.61€
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
12.10€
Maksudeta:9.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.