55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

TSEOLIIT geood

  • 8.30€

Toote detailid

  • Mudel: TSEOLIIT geood
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    


TSEOLIIT on geoodiline kristall, mis on väga sarnane Apofülliidile. Selle kristalliga on võimalik sul energiaid tervendada ja aktiveerida. Väga hea kristall kodus kasutamiseks, mediteerimiseks, jooga ja reiki jaoks.


Tseoliidi puhul on tegemist kristalliga, mida mulle väga meeldib viirukialuste peal hoida. Kui põletan viirukeid, siis hoian alati viirukialuste peal erinevaid kristalle, et rituaali võimsamaks muuta. Tseoliit võimendab viirukite tööd ja muudab need efektiivsemaks.


Kui Tseoliidi sees leidub rohelisi osakesi, siis need lisavad Tseoliidile rõõmu, positiivsust ja õnnetoovaid energiaid juurde. Selline osa Tseoliidis aitab tugevdada vaimset vastupidavust. Selline Tseoliit aitab parandada meeleolu ja üleüldist enesetunnet. Mida rohkem on Tseoliidis valget tooni, seda rohkem on selles meeli selgeks muutvaid omadusi. Selline Tseoliit (üldiselt on valget osa kõige enam Tseoliidis) aitab vabastada stressi, hirmu, ebamugavaid energiaid, mida endas kannad. See on suurepärane energia tervendaja, mis suunab sinu vaimse keha tervendusrežiimile. Hallikas-kollakas Tseoliidi osa on kõige parem depressiooni ja teiste väga raskete vaimsete energiate tervendamiseks. Mõnes Tseoliidis esineb seda palju ja just see töötab kõige efektiivsemalt kurbuse välja juurmisega ning haavade tervendamisega. Mõnes Tseoliidi kristallis esineb kõiki neid kolme värvi ühekorraga. Kuna La Tene müüb vaid naturaalseid kristalle, siis iga kristall on omanäoline ja Tseoliit geoodide puhul on seda eriti tunda. Mõnes on rohkem ühte värvi, teises rohkem teist värvi. Geoodide kujud on samuti väga erinevad. Hoolimata kujust ning värvide domineerimisest on Tseoliit igati hea ja see võiks iga inimese elus olemas olla.


Spirituaalne kasvamine


Tseoliit on kristall spirituaalse kasvu kiirendamiseks. See kristall aitab unenägusid esile kutsuda, neid mõista ja tõlgendada. See parandab sisemise hääle korrektsust, aidates kaasa intuitiivse hääle tugevnemisele. Tseoliit parandab telepaatilist ühendust sinu ja lähedaste inimeste vahel. See on igati abiks sulle, kui soovid enda võimeid teravamaks muuta.


Hoia Tseoliiti enda kodus, et selle tervendav jõud saaks sinuga pidevalt tööd teha. Hoia selle kõrval erinevaid kristalle, millelt ootad sama toimet. Näiteks Phosposideriiti, Aqua Aurat, Ingli Aurat ja teisi Aura kristalle.


Tseoliit aitab sul iseendast paremini aru saada, aidates muuta kõik palju selgemaks. See on segaduse likvideerija kristall, mille jõudu tihtipeale alahinnatakse.


Armastuseõnne aktiveerija


Tseoliit, nii nagu ka Apofülliit, on geood, mis on seotud armastuseenergiaga ja selle aktiveerimisega. Kasuta Tseoliidi kristalli armastusekristallide laadimiseks. Hoia seda koos armastusekristallidega, et see aktiveeriks nende jõudusid. Hoia Tseoliidi geoodi enda kodus Lõuna- või Edela ilmakaares, et aktiveerida koduseinte vahel armastuseõnne-energia liikumine. See on hea Feng Shui võte, mida teha. Tseoliit tervendab Südametšakrat ja meditatsiooni ajal on kasulik seda enda rindkerel hoida või rätsepaistes istudes enda ees.


Suurepärane reikikristall


Tseoliit on suurepärane reikikristall, see aitab energiaid inimese Auraväljas ja kehas häälestada. See suurendab ja kiirendab energiate tervenemist ning on kasulik reiki praktiseerimisel hea tulemuse saavutamiseks. Tseoliiti on hea kasutada reikis, kui soovitakse vabaks saada sõltuvushaigustest, ka liigsöömisest või negatiivsetest mõttemustritest. Hoia Tseoliiti enda lähedal, näiteks samas toas, kus praktiseerid reikit. Õues reikit tehes hoia seda enda lähedal.


Prohvetlikud unenäod


Prohvetlike ehk ettekuulutavate unenägude nägemiseks hoia tükikest Tseoliiti enda magamistoas. Tegemist on kristalliga, mis aitab aktiveerida sinu ülemisi Tšakraid unenägude nägemiseks. Hoia seda kristalli koos teiste unenägusid esile kutsuvate kristallidega koos, et võimendada selle jõudu.


Eemaldab negatiivset energiat ja toob positiivset suhtumist endaga kaasa


Tseoliidi geood on tõeliselt hea energiatervendaja, mida iga majapidamine hädasti vajab. Tseoliit parandab energiavälju, aidates kaasa negatiivse energia ärapuhastamisele. See kristall muudab halva energia heaks ja seetõttu on Tseoliit üks universaalseima toimega kristall, mida enda kodus hoida. Mäekristall selle kõrval lisab lisajõudu.


Mis vahe on Mäekristallil ja Tseoliidil? Tseoliit on rohkem seotud spirituaalsete energiate aktiveerimisega, selgeltnägemisega, telepaatiaga, unenägude maailmaga ja enda arendamisega. Mäekristall seejuures aga kõikide energiate võrdne tasakaalustaja. Mõlemad on head ja soovitan neid koos kasutada parema tulemuse saavutamiseks.


Hoia tükikest Tseoliiti igas toas, kus kõige enam aega veedad. See parandab sinu mõttemaailma, aidates sul mõelda hästi, lastes vabaks negatiivseid mõttemustreid ja stressi.


Kui sa soovid elada võimalikult stressivabana, siis kaalu õigete kristallide koju toomist. Sisusta enda kodu kõige sellega, mis sulle meeldib ja mis hingele head teeb, lisa palju kristalle enda koduseinte vahele ning sa näed, kuidas sinu enesetunne muutub vaid paremaks.


Hoia Tseoliidi kristalli täpselt seal, kus sa intuitiivselt tajud, et pead seda hoidma. Kasuta enda intuitsiooni, lase kristallidel iseendaga suhelda. Kõige parema tulemuse saad nendelt, kui oled kristallidega kontaktis.


Kasuta seda geoodi ehete laadimiseks ja aktiveerimiseks


Tseoliit geood on suurepärane geood sinu kristallehete jaoks. Hoia enda ehteid selle peal ja kõrval, et need saaksid enda energiaid taastada. Kristallehteid kandes loobuvad kristallid enda energiast ja annavad need sulle. Mõned kristallid koguvad sinu seest negatiivset energiat ära ja talletavad need iseendasse. Seetõttu on vaja kristallehteid laadida ja aktiveerida. Tseoliit geood suudab seda mõlemat teha, seetõttu kasuta seda kindlasti.


Kui hoiad kristallehteid Tseoliidi peal, siis samal ajal sea kristallide kõrvale viirukialuse peale suitsema mõni viiruk. Viirukid on suurepärased vahendid energiate puhastamiseks ja need toetavad geoodide tööd. Kasuta näiteks Viirukipuu viirukit negatiivsest energiast puhastamiseks ja Positiivsuse viirukit õnneenergiate aktiveerimiseks.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: TSEOLIIT, Kristallid, geood, tseoliit geood, rõõm, positiivsus, stress, hirmud, depressioon, spirituaalne kasvamine, armastuseõnne aktiveerimine, reiki,

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja