Menüü
Ostukorv

MEREVAIK chips

MEREVAIK chips KRISTALLID
MEREVAIK chips
12.00€
Maksudeta: 9.84€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MEREVAIK chips

MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valikute tegemist. Kandes Merevaiku, ei lange sa lõksu suhetesse, mis on ebaterved. Merevaik koos Roosa Opaaliga aitab ära hoida suhetetasandil eksiteele liikumist. Merevaik ühendab sind kaaslasega, kellega on vastastikused tunded, hoides ja kaitstes neid. Merevaik on kuningate kristall, mis tähendab, et see hoiab sinu elus küllust ega luba sellel laguneda. 

Merevaik kuulub kristalliteraapia alla, kuigi see ei ole konkreetselt kivim. Merevaik on kivistunud puu vaik ja on tekkinud taimest. Sellegipoolest kuulub Merevaik kristalliteraapia teemasse selle meeletute imevägede ja multifunktsionaalsuse tõttu. Merevaik on äärmiselt väärtuslik tervendaja ja sellel on mitmeid kümneid omadusi, miks seda enda ehtekollektsiooni lisada. Aastatega Merevaigu väärtus ainult tõuseb, nii nagu ka paljud teised kristallid muutuvad väärtuslikumaks, kuna seda jääb vähemaks. Merevaik tuleb peamiselt Venemaalt, Poolast, Baltikumist, Itaaliast ja seda leidub isegi Inglismaal. Merevaigule on omane väga kerge struktuur, üldiselt on see läbikumav ja värvid varieeruvad helekollasest mustjas-pruunini.

Merevaik Skandinaavia piirimail on tekkinud 45 miljonit aastat tagasi surnud Mändide vaigust ja Merevaiku on teadaolevalt kasutatud juba üle 2000 aasta enne meie aja arvamist tervendavatel eesmärkidel.

MEREVAIGU väikeseid chips-kristallikesi ehk mini poleeritud kristalle kasuta FENG SHUI kodueenergia teraapiaks. Kasuta neid küünlaaluste ja kristallikomplektide loomisel, mis on tehtud armastuse või tervisega seotud õnne eesmärgil ning aseta need lillede mullale, mis on sinu kodus samuti armastuseõnne suurendamise või tervendamise eesmärgil. Naudi ARMASTUSEEENERGIAT, mida MEREVAIK endast kiirgab!

Tegemist on kodurahu ja harmoonia kristalliga, millega on Sul võimalik enda pereellu tuua palju head. Eelkõige romantilist energiat Sinu ja kaaslase vahele. Mida rohkem Merevaiku koduseinte vahel on, seda lihtsam on Teil omavahel suhelda ning seda vähem on probleeme ja draamasid.

Enne, kui sa asetad Merevaigu oma kodus õigele kohale, ole hea, puhasta see ala eelnevalt rituaalitaimedega ära. Merevaik tahab energeetiliselt puhast pinda, kui sa soovid, et see töötama hakkaks. Puhasta Salvei, Palo Santo või mõne teise viirukiga.

Merevaik on kristall, mida tehakse tihtipeale järgi ja seetõttu müüakse sünteetilist Merevaiku. Seega soovitan ettevaatlik olla liialt odava Merevaigu soetamisel ja soovitan seda endale soetada kindlast kohast. Merevaik, mida mina pakun, on kindlasti naturaalne.

Merevaik on intellektuaalse väe võimendaja, see on kristall, mis aitab sul elutarkusi omada ja kiiremini õppida kõike seda, mida sa oled siia ellu õppima tulnud. Merevaik aitab sind targemaks muuta igas mõttes, õpetades sind inimestega suhtlema,  armastust jagama ja küllust läbi enda õigete mõtete enda poole tõmbama.

Merevaik on energiate filtreerija, millel on oskus kõik sinu elus ebavajaliku, kahjuliku, negatiivse ja segava energia sinust eemale juhatada. Merevaik jätab sinu ellu kõik selle, mis sind õnnelikuks muudab, mis on sulle kasulik ja mis peab sinu elus eksisteerima. Merevaik on väga kasulik kristall, mis toob sinu ellu selgust ja muudab sinu elu paremaks.

Seda kristalli on hea kanda endaga kaasas eluperioodil, kus sul on vaja selgust ja tuge saada. Merevaik on segastel eluhetkedel väga kasulikuks abiliseks. Merevaik aitab sul mõista, miks sa täna siin oled ja miks asjad on nii nagu need on.

Merevaik on kasulik kõigile, kes soovivad rohkem aru saada saatusest, karmast ja taassünnist. Ükskõik, kuidas sa seda kristalli kasutad, kas see on sinu kodus või sa kannad seda, Merevaik aitab tuua neid teadmisi. Merevaik aitab analüüsida, miks üks või teine asi sinu elus on ning kust need pärit on. Merevaik muudab sind spirituaalseks ja aitab sul spirituaalselt mõelda.

Erinevaid Chipsi kristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage aluse peale kindlasti ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma. 

MEREVAIK ERINEVATE KRISTALLI CHIPSIDEGA

Hematiiti ja Merevaiku hoidke koos, kui soovite majja tervist tuua või majast tervisega seotud ebaõnn minema saata. Sobib ideaalselt kodu Idapoolsesse tuppa, mis sümboliseerib tervisenurka, et sinna positiivset energiat tuua. 

Karneool ja Merevaik sobivad kokku armastuseenergia võimendamise jaoks. Sinna sobib veel lisada Granaati, Karneooli, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Tsitriin ja Merevaik sobivad kokku positiivsuse kristallikomplekti, küünlaaluse loomiseks või kodu Kagu nurka selle energiakanali aktiveerimiseks. Merevaik koos Tsitriiniga Kagus toob majja palju head, rõõmu ja häid võimalusi. Sobivad kokku veel Rohelise Aventuriini, Karneooli ja Tiigrisilmaga.

Chipsi kristalle puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga ja Hematiiti spetsiaalselt Kanepi viiruki või rituaalitaimega.

Lisainfo
Lisainfo Kogus ca 20 g
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
13.50€
Maksudeta:11.06€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
29.90€
Maksudeta:24.51€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva pun..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Kõik merevaigud on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et toote, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on...
52.60€
Maksudeta:43.11€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb&..
6.10€
Maksudeta:5.00€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
13.50€
Maksudeta:11.06€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
9.20€
Maksudeta:7.54€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
18.80€
Maksudeta:15.41€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte nimetati rahvakeeli ka ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SIREL on kauni õitega puu või põõsas, mis kannab endaga kaasas väga olulist spirituaalset energiat. Sirel on see, mis annab..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.