Menüü
Ostukorv

DRAVIIT lihvimata

DRAVIIT lihvimata KRISTALLID
DRAVIIT lihvimata KRISTALLID
DRAVIIT lihvimata KRISTALLID
DRAVIIT lihvimata KRISTALLID
DRAVIIT lihvimata
4.20€
Maksudeta: 3.44€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DRAVIIT lihvimata

Võimalikud valikud


DRAVIIT on tumepruun Turmaliin ja mida peamiselt leidub Austrias. Draviiti kaevandatakse peale Austria ka Sloveenias ja Brasiilias. Draviit on oma nime saanud selle Austriast pärit avastaja Drave käest. Draviidil on väga tugevad maandamisega seotud oskused, nagu näiteks Juurtšakra ehk inimese eeterkehas oleva esimese Tšakra tervendamis oskus. Draviit suudab maapeale tuua ka kõige suurema unistaja ja näidata talle, mis on väärt unistamist, mis mitte. Ehk see kristall aitab vahet teha reaalsetel unistustel ja ebareaalsetel võimalustel inimese saatuses. Draviidil on oskus inimese hinge siduda Maaga, maa andidega ja loodusega. Seega on see väga hea kristall neile, kelle töö on seotud maaga, et veelgi paremat ühendust sellega saada (nagu näiteks kaevandajad, metsnikud jne.).

Draviidil on oskus inimese hinge puhastada nii, et see aitab lahti saada laiskusest, pidevast jõuetustundest ja vaikselt asendades elujõudu inimese eeterkehasse. Draviit on kasulik neile, kes on pikka aega haiged olnud ja ei suuda enda energiat tagasi leida. Selleks soovitan Draviidi kristalli võimalikult lähedal voodile hoida, et see öösel uinudes Auraga tööd teeks. Draviiti võib hoida ka ravimitega ühes karbis, et Draviit saaks kaitsta ravimites olevate mürgiste ainete kehasse jõudmise eest ja lisades kiirendavad energiat tervendamise jaoks.

Draviiti on kasulik hoida kodus sellises kohas, kus on väga palju elektroonilisi seadmeid. Seda seetõttu, et sellel kristallil on oskus blokeerida elektromagnetkiirgusest tekkivat stressi. Eriti heaks tervendajaks kodude jaoks, kus elavad väikesed lapsed, kes on sellele energiale ülitundlikud ja kus on palju elektroonilisi seadmeid.

Draviit aitab intuitiivselt tajuda seda, kes on sinu jaoks kahjulik ja kelle motiivid on halvad. Draviidi kristall muudab intuitsiooni tugevamaks, aidates sul vahet teha headel ja halbadel inimestel. Kaitsekristallina on see väga tugev.

Energiate puhastaja

Draviidil on oskus energiaid filtreerida ja ligi tõmmata erinevaid energiad täpselt samal ajal. See omadus teeb Draviidist võimsa väekristalli, mida enda lähedal hoida ja enda eluteel kasutada.

Väga hea talisman terapeutidele ja eriliseks töötalismaniks massööridele. Draviit aitab töö ajal kogutud energiast lahti lasta, mis on klientide või patsientide poolt antud, energiast, mis ei ole kasulik, vaid negatiivsus või haiguse energia, millest on soovitud tervendus-sessiooni ajal lahti saada. Tervendusteraapiatega tegelevad inimesed peavad väga palju hoolt kandma iseenda tervise hoidmisest ja Draviit on täpselt see, mis võiks aidata sellisel puhul. Kaitseb ka energia kadumise ja füüsiliste õnnetuste eest.

Kasuta koos Mäekristalli, Rutiilnõeltega Kvartsiga, Turmaliinsuletistega Kvartsiga või Suitskvartsiga, kui sa soovid enda Aurast negatiivsust välja juhtida. See aitab sellisest tundest lahti saada, mis tekitab sulle melanhooliat ja liigset enesekriitikat.

Iseenda ja teistega seotud probleemide lahendaja

Draviit aitab iseenda probleeme näha. Aitab ka neid probleeme näha, mida on väga palju alla surutud ja eitatud. 

Draviit on neile, kes soovivad perekonnasiseseid probleeme lahendada ja pereliikmetega paremini läbi saada. Draviidil on oskus probleemidele lahendusi tuua, sinul endal asju selgelt näha ja enda jaoks lahti mõtestada. Aidates mõista, miks üks või teine probleem on üldse tekkinud.

Draviit on kristall, mis aitab sul iseennast rohkem aktsepteerida, aidates leppida sellega, milline sa oled ja milline on sinu saatus. Kui inimesed lepivad iseendaga, siis väga paljud karmaatilised katsumused hakkavad lahendusi leidma ja neid on kergem sul õppida. 

Draviit muudab inimest väga tugevaks ja vastupidavaks. Hea talisman neile, kes tunnevad, et nad lasevad liialt palju end mõjutada teistel inimestel ja kes ei suuda ise otsustada.

Sobib neile, kes pidevalt tunnevad, et nad hõljuvad pilvedel ega suuda reaalselt elu näha.

Feng Shui

Draviit on ideaalne Feng Shui ehk kodukristall juba sellepärast, et seda võib ükskõik millistesse kristallikomplektidesse lisada. Draviit aitab maandada ärritunud energiat, aitab rahustada ükskõik millist energialainet, aitab lahti saada stressist ja kaitseb elektromagnetkiirguse eest. Hoidke Draviiti kodu Lõunapoolses toas/kristallide keskel/taimede mullapallil, kui majas on mehe ja naise vahel liialt palju tülitsemist. Hoidge näiteks Draviidi kristalli kodu Põhjapoolses piirkonnas, kui kodus tehakse liialt palju tööd ja ei suudeta eraelu enam elada. Draviit aitab tasakaalustada kõike seda, mida on liialt palju ja jõudu anda sinna, kus energiat ei ole.

Taimed

Draviit on hea Feng Shui kristall, mis juba annab sellele oskuse taimi tervendada, kuna taimed on osa Feng Shui teraapiast. Draviidi kristalli hoidke Orhideeliste juurte vahel, et Orhideelised liialt palju energiat majaelanikelt ära ei võtaks. Orhideed on teada-tuntud energia varastajad, aga samas kui nende energiad tasakaalu viia ja anda neile kristall, kus nad saaksid energiat, hakkavad Orhideed palju head koduseintevahel tegema.

Asetage Draviidi kristalle Havisaba ehk Ämmakeele mullapallile/poti sisse, et see teie maja kaitseks.

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Draviit on see kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna selle koostises on allumiiniumi. Alumiiniumit sisaldavatest kristallidest eliksiire ei tehta, kuna see on metall, mida meie keha võtab vastu kui toksiini, kui me seda manustame. 

Draviidil on vägagi spetsiaalne mõju, kui me räägime tervenemisest. Draviit aitab võidelda hasartmängu- ja alkoholisõltuvusega. Ravib ärevushäireid, luupainajate nägemist ja pidevat unisust. 


Draviidi poleeritud kristallist ei tohi teha tervendavat vee-eliksiiri, kuna see on Turmaliini üks liikidest, mille koostises on alumiiniumit. Alumiiniumit sisaldavatest kristallidest eliksiire ei tehta, kuna see on metall, mida meie keha võtab vastu kui toksiini, kui me seda manustame. 

SODIAAK


Draviit annavab kõige enam mõju JÄÄRADELE. Draviit alandab Jäära liigset temperamentsust ja kaitseb teda õnnetuste eest, eriti nende õnnetuste, mis on seotud tervisekahjustustega.


Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Draviiti võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salveiviiruki või Talihali eeterliku õli aroomiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Draviit on tumepruun Turmaliin, mida peamiselt leidub Austriast. Draviiti kaevandatakse peale Austria ka Sloveenias ja Brasiilias. Draviit on oma..
13.90€
Maksudeta:11.39€
Draviit on tumepruun Turmaliin, mida peamiselt leidub Austriast. Draviiti kaevandatakse peale Austria ka Sloveenias ja Brasiilias. Draviit on oma..
10.50€
Maksudeta:8.61€
DRAVIIT on tugev maandav kristall, mis toob maapeale ka kõige suurema unistaja. Maandab ärritunud energiad ja aitab lahti saada stressist. Puhast..
19.90€
Maksudeta:16.31€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "DRAVIIT" on kokku pandud Draviidi kristallist, mida..
31.10€
Maksudeta:25.49€
Tooted on piiratud koguses. LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "DRAVIIT" on kokku pandud Draviidi kristallist, mida kaunistab metal..
32.20€
Maksudeta:26.39€
BOTSWANA AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
2.00€
Maksudeta:1.64€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
1.60€
Maksudeta:1.31€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidi..
3.00€
Maksudeta:2.46€
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kri..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.