Menüü
Ostukorv

SININE KVARTS lihvimata

SININE KVARTS lihvimata KRISTALLID
SININE KVARTS lihvimata
1.00€
Maksudeta: 0.82€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE KVARTS lihvimata

Võimalikud valikud

SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud või mustrid. Sinist Kvartsi leidub peamiselt Brasiilias ja usutakse, et Sinise Kvartsi loob see, kui Mäekristall on kokku saanud TurmaliiniTsoisiidi ja Rutiilidega. Sinise Kvartsi peamiseks märksõnaks on "rahu ja stabiilsus".

Sinine Kvarts on äärmiselt rahustava, tasakaalustava ja harmoniseeriva toimega kristall, mis aitab igaühte, kuna igas inimeses on midagi, mis vajab just neid kolme väga väärtuslikku energiat. Sinine Kvarts sobib perioodil, kus on palju ärevust, närvilisust, pinget, segadust, kurbust või stressi. Sinine Kvarts aitab emotsionaalselt rasketest perioodidest ja üleelamistest terveks saada. Samas aitab see ka ajal, mil lihtsalt hing soovib rohkem puhkust ja rahu leida. Sinine Kvarts on igaühele üks tõeliselt rahustav kaaslane.

Sinine Kvarts on tõepoolest energeetilises mõistes rahustava toimega, see on stressi leevendaja seda igas mõttes. Sinine Kvarts on kõigile neile kasulik, kes tunnevad, et nad ei suuda lihtsalt kõigega toime tulla. See on neile, kelle elus toimub kõik ühe korraga. Sinine Kvarts õpetab aega maha võtma ja iseennast selle kiire tempo juures märkama ning mitte ära unustama. 

Sinine Kvarts aitab hirmudest lahti saada ja seda saab kasutada pea enamus hirmude leevendamiseks, eriti üksilduse ning pimeduse hirmu eemaldamiseks.

Sellel kristallil on oskus keskendumist tugevdada, mis omakorda saab kasulik olla kõigile neile, kellel parasjagu on õpingud käsil, nii väikestel lastel kui ka täiskasvanutele. 

Sinine Kvarts on kristall, millega on väge hea mediteerida. Sellel on oskus sind mediteerivasse seisundisse kiirelt viia.

Sinine Kvarts on kristall, mis õpetab inimesele seda, kui oluline on enda kehvade, läbimõtlematute, kahjulike või solvavate tegude pärast teise inimese käest andeks paluda. Sinine Kvarts aitab sul tunda seda, et on vaja rahu teha inimesega, kellele sa oled kogemata või teadlikult haiget teinud. Sinine Kvarts on ka see kristall, mis aitab andestada ja selliste olukordadega rahu sõlmida sul iseenda sees. 

Kodule Inglite ja rahu võrgustiku loomine

Olen kirjutanud sellise artikli nagu "Kodule kaitsevõrgustiku loomine", mille te leiate SIIT. Sinist Kvartsi saab täpselt samamoodi kasutada kodu välisnurkadesse asetades, aga sellel on oma unikaalne vägi, mille siis see sinu kodule edasi annab. Kui Seleniit on see kristall, mida tavaliselt kodu Inglite võrgustiku loomise juures kasutatakse, siis täpselt samamoodi saab seda teha ka Sinise Kvartsiga. Sinine Kvarts aitab Inglitele soodsa energia luua, et need saaksid läbi sinu kodu liikuda, Täiskuu, Samhaini või Beltane ajal sinu juurde tulla. Sinine Kvarts aitab majast stressi eemale hoida ja seda takistada kinni jäämast. Kuidas seda võrgustiku teha, siis seda loe Kodu kaitsevõrgustiku artikli alt.

Peale selle on hea seda võrgustiku luua ka sellel eesmärgil, et iseennast rohkem mõista. Sinine Kvarts pikapeale sinu kõrval aitab sul leida iseennast, mõista, miks sa siin oled ja mis suurem eesmärk sinu elule on antud.

Hea une tooja

Sinine Kvarts kuulub harmoonia ja hea une kristallide hulka ning seda võib lisada ka teiste hea une kristallidega kokku. Sinisel Kvartsil on oskus sind päevasel ajal rahustada, aidates rahustada ärevaid emotsioone, mis öösel ei lase magada. Sinine Kvarts aitab ka intuitsioonil oma sõna võtta sinu sees, mis omakorda loob juba rahulikuma ja und soodustavama emotsiooni sinu eeterkehasse.

Feng Shui - Põhi ja kodu stressi leevendamine

Sinine Kvarts kannab endaga kaasas vee-elementi, mis omakorda sobib ideaalselt kodu põhja piirkonna energia tervendamiseks. Sinine Kvarts toob stressi leevendust kõige ennem, küll aga on see piirkond seotud ka karjääriga, aga Sinisel Kvartsil on pigem oskus leevendada emotsioone, mis kahjustavad perekonna head läbisaamist ja üksteise austamist. Sinine Kvarts loob kodu atmosfääri põhja nurgas olles hea energia, tänu millele suudetakse kodus ka välja puhata. Loomulikult on see kristall kõige kasulikum neile, kes pidevalt kodus on või kes töötavad kodus. Seda enam stressi koju ka jäetakse, millest siis Sinine Kvarts aitab vabaneda. Kristalli võid hoida lihtsalt selles piirkonnas, hoida mõne taime peal või luua spetsiaalse kodu põhjapoolse nurga kristallide komplekti, kuhu saad ka teisi põhja kristalle lisada.

Intuitsiooni areng ja Kirde-ilmakaar

Kirdes asub enesearengu, teadmiste ja tarkusekanal. See on kodus väga oluline ilmakaar, kus on väga kasulik leida oma koht kristallidele, mis aitavad sul areneda. Kirde ilmakaarde on hea luua eraldiseisev kristallide altar või kogu, mis avavad intuitiivse meele. Need abistavad kõiki, kes seal elavad. Seal on kasulik hoida IoliitiKüaniitiSinist KvartsiAqua AuratKoobalt AuratIngli AuratSodaliitiAmetüstiAmetriiniKuukivi ja teisi kristalle, mis aitavad sul enda spirituaalseid oskusi tugevamaks muuta.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sinine Kvarts on väga kasulik neile, kellel on ülemiste hingamisteede nõrkus või haigus esile tulnud. Sinine Kvarts aitab astmaatikuid, aidates nende terviseprobleemi spirituaalsel tasandil tervendada ja tervenemisprotsessi kiirendada. Lisaks sellele on kasulik Sinist Kvartsi kanda alati perioodil, mil põed kurguhaigusi.

- Sinine Kvarts kiirendab kõikide erinevate B-grupi vitamiinide omastamist. Kanna või valmista Sinisest Kvartsist vee-eliksiiri ajal, mil soovid enda vitamiinivarusid suurendada.

- Kristall, mis aitab ebameeldivuse tunnet ära hoida, mis tekib paanikahoo tulemusena või stressihoo korral kurgus. Näiteks, kui hing hakkab kinni jääma ehk tekib õhupuudus või on ebamugav hingata.

- Sinine Kvarts on suurepärane stressikristall, mis aitab väga suure stressi ja pinge käes vaevlevat inimest aidata. Kui sa tunned, et sa ei suuda enda stressiga enam toime tulla, siis lase Sinisel Kvartsil end tervendada.

- See kristall sobib väga hästi neile, kellel on depressioon või mõni teine vaimne haigus, mis on stressi ja ülekoormusest tingitud. Sinine Kvarts aitab tasakaalustada hinge ja rahu tuua inimese ellu. Sinine Kvarts aitab elu ka rahulikumalt võtta.

KURGUTŠAKRA

Sinine Kvarts on väga oluline kristall Kurgutšakra tervenemise juures, kuna ta aitab eemaldada Kurgutšakralt stressi ja negatiivset energiat, aidates vabaks lasta blokaade, mis selles Tšakras eksisteerivad. Kui Kurgutšakra korralikult ei tööta, siis see mõjutab kogu Tšakrasüsteemi. Kurgutšakra on keha ja hinge vabastuskanal, kui see ei ole terve, ei saa ka teistes Tšakrates eksisteeriv negatiivne energia Auraväljast välja pääseda.

KOLMAS SILM 

Lisaks Kurgutšakrale aitab Sinine Kvarts ka Kolmandalt Silmalt stressi ja negatiivset energiat eemaldada, mis takistab sellel Tšakral täisväärtuslikult tööd tegemast. Sinine Kvarts aitab taastada usaldust inimeste suhtes, nii lähedaste kui ka võõraste suhtes.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjub Sinine Kvarts kõige enam stressi leevendavalt KAKSIKUTELE. Sobib sellisel perioodil, kus on õhus väga suured pinged. Lisaks aitab see kristall Kaksikutel edukalt enda intuitsiooni arendada, seda tugevamaks, selgemaks ja usaldusväärsemaks muuta. Sinine Kvarts aitab Kaksikutel mõista, mida ta tunneb, miks ta seda tunneb ja kas ta sisetunne on usaldusväärne või mitte.

Sinine Kvarts on üks peamisi kristalle, mis tõstab Kaksikute intuitiivset energiat, aidates tal vaimselt ja spirituaalselt areneda. Sinine Kvarts aitab tal jõuda õigete vastusteni ja vähendada enda sees olevat segadustunnet. Sinine Kvarts muudab iga Kaksiku intuitsiooni teravamaks ning võiks kindlasti alati olla tema elus esindatud - see juhatab ta õigele teele ja nende tegevusteni, mis talle kasu toovad. 

Neile AMBURITELE, kes on sündinud 28. - 30. november, on Sinine Kvarts unehäirete leevendaja.

ASTROLOOGIA

Sinine Kvarts on Maasea aasta õnnekristall. Sinine Kvarts toob sellesse aastasse rahu, tasakaalu, harmooniat, puhkust ja head õnne. Sinine Kvarts aitab sellel astroloogilisel aastal sul maksimumi võtta sellest, mis Maasiga andma on tulnud. Sinine Kvarts parandab sellel aastal intuitsiooni ja aitab sul õige ning edutoova vooluga kaasa liikuda. Väga kasulik on just Maasea aastal Sinist Kvartsi enda elus hoida. Kanna seda ehtena või hoia seda kristalli enda kodus nähtaval kohal. Sinine Kvarts, mille oled aga Maasea aastal koju toonud, see tuleb viimasel Maasea aastal tänutundega kodust välja loodusesse viia ja see sinna jätta. 

Need, kes on sündinud Maasea aastal, nende õnnekristalliks on terve elu Sinine Kvarts. Sinine Kvarts võiks kindlasti esindatud olla selle inimese sünnikristallide laekas.

Geoodidel lae vaid neid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Sinist Kvartsi soovitan ma laadida Tselestiit geoodi peal ja puhastada Lavendliviirukiga/õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud ..
0.40€
Maksudeta:0.33€
SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud ..
5.50€
Maksudeta:4.51€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
34.90€
Maksudeta:28.60€
AKVAMARIIN poleeritud
Enim müüdud
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
10.60€
Maksudeta:8.69€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
2.00€
Maksudeta:1.64€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.30€
Maksudeta:1.89€
DENDRIITAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega&nbs..
0.40€
Maksudeta:0.33€
PUNANE TIIGRISILM poleeritud
Enim müüdud
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.