Menüü
Ostukorv

UVAROVIIT tükk

UVAROVIIT tükk KRISTALLID
UVAROVIIT tükk KRISTALLID
UVAROVIIT tükk KRISTALLID
UVAROVIIT tükk KRISTALLID
UVAROVIIT tükk
224.98€
Maksudeta: 184.41€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: UVAROVIIT tükk

UVAROVIIT on üks Granaadi liikidest. Uvaroviit on äärmiselt luksuslik ja vähe kättesaadav kristall, mis on Granaadi kõige haruldasem liik. Uvaroviidil on loomulik erkroheline värvus.

Külluse ellu kutsuja

Uvaroviit kuulub küllusekristallide hulka. Selle roheline värvus ja geoodiline vorm püüavad kinni külluseenergiaid. See omakorda aga suunab kõik kinni püütud energia selle kandja Auravälja. Mida kauem Uvaroviiti kanda, seda tõhusamalt see toimib.

Armastuse kaitsja

Kristall, mis aitab säilitada head õnne ja armastust. Uvaroviit kaitseb suhet, mis on saatuse poolt loodud ning on suurema eesmärgiga. Mida suurem on suhte spirituaalne eesmärk, seda tugevamini hoiab Uvaroviit kahe inimese vahel sidet. Seda selleks, et mõlemad saaksid suhte eesmärki täita.

Suurendab lootust ja iseseisvust

Uvaroviit muudab selle kandja rõõmsameelsemaks ja suurendab lootust. Uvaroviit aitab näha ka kõige raskemal ajal valgust ning võimalusi. See on kristall, mis ei lase alla anda, kui on raske. See aitab leida midagi, millest kinni hoida, et ellu jääda. See suurendab tänulikkuse tunnet ja aitab hinnata kõike head, mis sinu ümber on.

Tegemist on kristalliga, mis aitab iseseisvuda ja tugevaks inimeseks saada. Uvaroviit ei lase arglikkusel eksisteerida, see õpetab enda eest seisma ja ise hakkama saada. Iseseisvus on väga oluline oskus, mis tuleb elu jooksul omandada. Mida iseseisvam sa oled, seda lihtsam on elada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 


Uvaroviit on see kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna 
selle koostises on metalliühendeid.

- Uvaroviiti kasutatakse ülemiste ja alumiste hingamisteede haiguste ärahoidmiseks. Kui kopsud või hingamisteed on haigestunud, siis Uvaroviit aitab vaimsetest blokaadidest vabaks saada, mis ei lase tervenemisel aset leida.

- See kristall on väga kasulik vanematele inimestele või nõrga immuunsuse korral. Uvaroviit kaitseb viirushaigustesse jäämise või immuunpuudulikkuse korral.

SÜDAMETŠAKRA

Uvaroviit on tugevalt seotud Südametšakra ehk sinu neljanda Tšakra tervendamisega. See aitab eelmistest eludest kaasa võetud suhteprobleeme lahendada. See on suhtealase Karma tervendaja. Kanna Uvaroviiti, kui oled jõudnud mõistmiseni, et sinu kehv suhtestaatus on seotud eelmiste elude Karmaga. Uvaroviit aitab õppida ja elus edasi liikuda. See suurendab võimalust leida endale head partnerit neil, kes on kaua üksik olnud.

SODIAAK

Kõige kiiremini reageerib Uvaroviidi energia nendega, kelle päikesemärk on SÕNN. Sõnn võtab Uvaroviidi energia endasse ja selle külluslikud omadused parandavad Sõnni Auravälja. Uvaroviit on Sõnni jaoks multifunktsionaalne õnnetooja. See parandab tervist, paneb rahavoolu energia liikuma ja aitab suhteõnne suurendada.

Uvaroviiti võid laadida Vanadiniit Bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki, -eeterliku õli või Sidrunheinaviiruki või -eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristalli mõõdud ca 4,5x2,5x0,5 cm.
Kolmest erinevast kristallist koosnev talisman, mis kiirgab enda seest välja rohelist valgust. See omakorda tähendab, et koos on kolm Südamet..
131.40€
Maksudeta:107.70€
UVAROVIIT on üks Granaadi liikidest. Uvaroviit on äärmiselt luksuslik ja vähe kättesaadav kristall, mis on Granaadi kõige haru..
109.50€
Maksudeta:89.75€
UVAROVIIT on üks Granaadi liikidest. Uvaroviit on äärmiselt luksuslik ja vähe kättesaadav kristall, mis on Granaadi kõige haru..
113.90€
Maksudeta:93.36€
UVAROVIIT on üks Granaadi liikidest. Uvaroviit on äärmiselt luksuslik ja vähe kättesaadav kristall, mis on Granaadi kõige haru..
93.30€
Maksudeta:76.48€
UVAROVIIT püüab kinni külluseenergiaid. Aitab säilitada head õnne ja armastust. Uvaroviit on üks Granaadi liikidest. Uvaroviit on äärmi..
153.00€
Maksudeta:125.41€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.