Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
AAFRIKA JAAD sümboliseerib optimismi, positiivsust, rõõmsameelsust ja soovunelmate täitumist. Selles on kõik Jaadi omadused olemas, lisaks sellele ka selle eriline omadus energiaid võimsaks ja positiivseks muuta. Kes kasutab või kannab Aafrika Jaadi, selle tuju muutub helgeks ja positiivseks..
1.50€
Maksudeta:1.23€
AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, igaüks erivärvi ja erinevate omadustega. See Ahhaat siin on kõikide teiste Ahhaatide ema ehk kõige peamine Ahhaat. Kristallide tundmaõppimine on üks suu..
5.10€
Maksudeta:4.18€
AHHAAT poleeritud AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, võib välja näha erinev sellest, mis pildil. AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Rä..
2.50€
Maksudeta:2.05€
AKTINOLIIT KVARTS on universaalne tervendaja, mis muudab sinu Aura tugevamaks, vastupidavamaks ja annab Sulle võimaluse võimekam olla.Aktinoliit Kvarts on üks huvitavamaid Kvartsi kombinatsioone. On olemas selline kristall nagu Aktinoliit ja see mineraal on maapõue..
3.20€
Maksudeta:2.62€
AKVAMARIIN poleeritud AKVAMARIIN poleeritud
Enim müüdud
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooniasse.Akvamariin on väga kauni väljanägemisega kristall, sellele on iseloomulikuks helesinine kuni heleroheline toon. Akvamariin on oma nime saanud lad..
8.10€
Maksudeta:6.64€
ALABASTER on väga kauni pastelset tooni kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks oranžikas kuni valge värvus. Alabaster on oma välimuselt läbipaistmatu, kuid see kumab valgust läbi. Alabasteri peamisteks leiupaikadeks maailmas on Alzeeria, Egiptus,&nbs..
1.20€
Maksudeta:0.98€
ALMADIIN MATRIX on Almadiini üks kristalli liikidest, kus puhas Almadiin hakkab end looma teise kivimi peal. Almadiin Matrix tähendab seda, et koos on kaks mineraali. Üheks mineraaliks on poolvääriskivi Almadiin ja teiseks mineraalide kogum, mille sees on Almadiin end maa sees k..
8.00€
Maksudeta:6.56€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on kristall, mis on suhtlemisblokaade eemaldava ja suhteid tervendava toimega ning täis rahu, tasak..
6.50€
Maksudeta:5.33€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on kristall, mis on suhtlemisblokaade eemaldava ja suhteid tervendava toimega ning täis rahu, tasakaalu, enesetervendavat väge ja kaitseingliga ühenduse loomis..
3.60€
Maksudeta:2.95€
AMETRIIN aitab olla pidevalt optimistlik. Aitab suurendada õnnetunnet, loovust ja loomingulist suhtumist. Toob töö- ja materiaalset edu läbi töö tegemise.Ametriin on kombinatsiooni kristall, mille Maa ise loob kahte kristalli ühendades. Maapõues lähe..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamise tagajärjel. Kristallid on siiski naturaalsed, kuna tegemist on naturaalse Mäekristalli, metalliga ja tule-elemendiga. Mäekristalli kuumutamine koos ..
11.00€
Maksudeta:9.02€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.Ametüst on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatak..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Tooted 1 kuni 12, kokku 278 tootest (24 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.