Menüü
Ostukorv

BRONSIIT poleeritud

BRONSIIT poleeritud KRISTALLID
BRONSIIT poleeritud
2.30€
Maksudeta: 1.89€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BRONSIIT poleeritud

Võimalikud valikud

BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa või kuldne läige, mis Bronsiidi seest läbi käib, sümboliseerib jõukust ning küllust. Bronsiiti kaevandatakse peamiselt Austriast.

Bronsiit on maandamisoskustega kristall, mida kasutatakse energiate tasakaalustamiseks. Olgu siis nendeks energiateks Tšakrakanalid või kodus olev Feng Shui energia. Bronsiit aitab maandada pinget, stressi, ärevusetunnet, ülereageerimist, aitab lahti saada tugevatest meeleolukõikumistest ja isiksusehäiretest. Bronsiit on kristall, mis aitab tulevikule keskenduda, uusi projekte planeerida, ja kristall, mis aitab sul enda elu suhtes viljakaid võimalusi ette näha. Bronsiidi kristalli on soovitatav hoida kontorilaual, et see tooks viljakaid ideid, ja mehe töölaual, et motiveerida teda töötama.

Bronsiit kannab meesenergiat, seega töötab see kristall paremini meestega, aidates tasakaalustada nende nais- ja meesenergiat. Bronsiidi kaasas kandmine mehel on kasulik sellepärast, et see aitab tal säilitada enda ego ja enesekindluse. Bronsiit aitab meeste isiklikku jõudu suurendada ja neid tööalaselt motiveerida. Selleks, et Bronsiidi mõju kätte saada, sobib see kristallikomplekti lisamiseks, ehtena kanda või lihtsalt kristallina taskus hoida. Peaasi on see, et kristall oleks pidevalt mehega koos.

Kuna Bronsiit kannab peamiselt endaga kaasas meesenergiat, siis on see kristall kasulik neile naistele, kes tunnevad, et nad on liialt mõjutatavad ja neid on lihtne ära kasutada. Järelikult on naisenergiat ülekülluses ja inimese hing ei suuda enda eest seista. Meesenergia annab iseseisvuse, julguse ja energia.

Bronsiit on kristall, mis aitab meil mõista seda, millised teiste inimeste poolt loodud mõjutused/vihjed/sõnumid meile kasulikd on ja millised mitte. Aitab sul teiste inimeste arvamust analüüsida ja õppida vahet tegema heal ning halval mõjutusel. Selleks, et Bronsiit nii toimiks, siis kanna seda kristalli endaga kaasas

Bronsiit on kristall, mis aitab sul elus hakkama saada. Too Bronsiit enda ellu, kui soovid enda elus lahti saada ebaõnnest, emotsionaalsest valust, ebameeldivustest, ebamugavusest, kui sind kibutavad terviserikked ja oled olnud pikemat aega seotud suurte probleemidega. Bronsiit aitab sellisel eluperioodil hakkama saada, probleemidele lahendusi leida ja anda sulle piisavalt palju jõudu, et suudaksid luua enda ellu taas rõõmu ning õnne.

Bronsiit on kristall, mis aitab kasvada emotsionaalselt vastupidavaks. See aitab sul olla kahe jalaga maa peal siis, kui sinu elus on torm ja segane olukord soovib sind maast lahti kiskuda. Bronsiit aitab säilitada kainet mõistust ning suunata sind hirmu ja paanika asemel hoopis produktiivselt tegutsema. See aitab säilitada rahu, tasakaalu ja suurendada kannatlikkust. Soovitan Bronsiiti, kui sa oled teekonnal õppimas olema emotsionaalselt vastupidav või kui sul on keeruline säilitada probleemi esile kerkimisel rahu. Loe emotsionaalse vastupidavuse kohta lähemalt SIIT.

Aitab sul alati õigel saatuse rajal olla

See on kristall, mis oskab sind õigele saatuse teele saata nii, et sa ise teadlikult ei hakkaks valikuid tegema. See tähendab seda, et Bronsiidil on oskus alateadlikult sind õigele poole suunata. Alati, kui sinu eluteel on vaja otsuseid langetada, siis Bronsiidi kandmise ajal aitab see sul seda teha läbi sisetunde ja aitab sul eneselegi märgata otsust langetada. Bronsiit töötab sinu kasuks, aidates ära tuvastada kõige parema tee, mille saatus sulle ette seab. Vahel on nii, et alati ei ole võimalik häid valikuid teha, sellisel juhul teeb Bronsiit sinu jaoks ka halvimatel juhtudel kõige parema otsuse ära. Et sellist väge Bronsiidi kristallist kätte saada, siis kanna kristalli endaga kaasas või hoia kodus enda pildi kõrval. Kristallide väge saab enda Aurasse suunata ka nii, kui sa hoiad kristalli enda foto peal. Sellisel juhul läheb kristalli energia samuti sinu Aurasse, kuid aeglasemalt kui võrrelda ehte kandmisel kristalli väe kohale jõudmist.

Bronsiit on hea FENG SHUI kristall, kuna see aitab maandada lastel olevat pinget. Bronsiit sobib igasse ilmakaarde ja kõige paremini lastetuppa, et see saaks tõhusalt tööd teha. Bronsiidi olemasolu kodus aitab väikelaste kurbusest, stressist, liigsest närvilisusest ja hirmudest lahti saada. Bronsiidi kristall sobib ideaalselt Mägipalmi mullale ning see taim omakorda laste tuppa. Mägipalm koos Bronsiidiga aitab veelgi võimsamalt tasakaalustada laste närvisüsteemi.

Bronsiit sümboliseerib tuleelementi ja see kannab endaga kaasas tuleenergiat. Tuleelemendikristallid on kõige sobilikumad ja vajalikumad Feng Shui koduteraapias kodu Lõuna ilmakaare jaoks. Bronsiit on kasulik kodus elavatele pereliikmetele. Bronsiit Lõuna ilmakaares aitab pereliikmetes suurendada motivatsiooni, jõudu, vastupidavust, see loob emotsionaalset tasakaalu ja aitab kaaslaste vahel suurendada kirge. 

Bronsiiti on kasulik kodus hoida, aitab pereliikmetel üksteisega hästi läbi saada. Bronsiit aitab lahendada perekonnasiseseid probleeme. Hoia seda näiteks kristallikomplektis, mille oled loonud perekonna heaolu parandamise jaoks. Bronsiidi kristalli võib hoida ka kodu Lõuna ilmakaares. 

Kodu kaitse

Bronsiidil on omadus, mis on seotud halva õnne eest kaitsmisega. Kuna kaitsekristalle üldjuhul hoitakse kodu välisukse, aiavärava juures või aknalaua peal ja luuakse üldjuhul üks-kaks komplekti terve elamise peale, siis Bronsiiti võiks samuti teiste kaitse kristallidega kokku viia, et see oma ülesandest aru saaks. Bronsiit sobib ideaalselt kodu välisukse kõrvale kokku Musta Turmaliiniga  halva õnne eemale peletamiseks. 

Karma

Kombineerige Bronsiidi kristall kokku Rüoliidiga ja kandke neid vähemalt kuus kuud endaga kaasas. Nende kristallide kombinatsioon aitab Karma ülesandeid lähemale tuua, et need lahendada ja et tekiks võimalus enda eluga edasi minna punktides, kus eksisteerib takistusi.

Ego

Bronsiit ja Tiigrisilm on kaks kristalli, mis aitavad egoga meis endis silmitsi seista. Need kaks kristalli aitavad hingel esile kerkida ja egol maha vaibuda. Kanna ja kasuta neid kahte kristalli korraga, kui soovid ego suurust vähendada ja lasta hingel enda kehas avaneda. Tiigrisilm ja Bronsiit aitavad valedest käitumisharjumustest vabaks sind päästa, aidates ka illusioonidest vabaneda, mida ego on loonud. Ego artikli leiad SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Bronsiidi kristallist valmistatakse vee-eliksiiri siis, kui soovitakse kristalliteraapiat anda maohaigustele, mao happelisuse tasakaalustamiseks või refluks haigusele. Selleks hoidke vee-eliksiiri kristallina kasutusele võetud kristalli 20 minutit vee klaasi sees ning peale 20 minutit jooge seda. Bronsiidi eliksiiri võib teha iga päev.


- Bronsiidi kõige peamine tervendav omadus on maohappe reguleerimine, maoprobleemide tervendamine, seedesüsteemi ergutamine ja ainevahetuse turgutamine. Bronsiit on neile, kes tunnevad pidevat kõhuvalu, kes on erinevate toiduainete suhtes tundlikud ja kellel on kõrvetised.

- Bronsiit aitab lahti saada pikaajalisest stressist lahti saada. On eriti kasulik meestele, kelle stress on seotud materiaalsete muredega. Bronsiit aitab lahti saada kroonilisest väsimustundest ja pidevast kurnatusest. Aitab neid, kes tegutsevad pidevalt enda tervise paremaks muutmise nimel, kuid tulemused ei tule kergelt.

- Aitab kaasa raua omastamisele ja hemoglobiinitaseme tasakaalus hoidmisele. Tervendab Päikesepõimiku Tšakrat.

- Bronsiit aitab taandada reaktsioone, mis võivad tekkida erinevate toiduainete allergiast. Samas ei võta see kõiki allergilisi reaktsioone ära, et inimene ise näeks ja tunnetaks, mille vastu tema kehal allergia eksisteerib. See on kasulik selleks, et teadlikult vältida toiduaineid, mis kehale liiga teevad. Bronsiit lihtsalt taandab reaktsioone, et need ei põhjustaks väga suurt ebamugavust. 

JUURTŠAKRA, SAKRAALTŠAKRA JA PÄIKESEPÕIMIK

Kui tavaliselt mõjub üks kristall ühele või kahele Tšakrale, siis Bronsiit mõjub lausa kolmele Tšakrale. Ennekõike aitab Bronsiit ergutada Juurtšakrat ehk sind füüsiliselt tegutsema viia. Sakraaltšakrat tervendades aitab see kristall sinu verel terve olla ja hoiab sind ka motiveerituna. Bronsiit tervendab ka Päikesepõimikut, aidates maohapet reguleerida ja ka elus alati edasi liikuda.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjub kõige paremini LÕVIDELE ♌, aidates peale tervendavate omaduste ka isiklikku jõudu suurendada. Bronsiit toob Lõvidele külluslikku energiat, mis aitab neil saavutada äriliselt ja tööalaselt täpselt seda, mida nad on soovinud. Bronsiit toob materiaalsete unistuste täitumist just Lõvidele. Lisaks sellele on Bronsiit Lõvidele ka maandava toimega kristall, mis muudab ta vastupidavaks.

Bronsiiti soovitan laadida Aragoniit geoodil ja puhastada rituaaltaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
7.20€
Maksudeta:5.90€
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
8.50€
Maksudeta:6.97€
KLINOZOESIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks roosa toon, mille seest on näha kumamas heleroh..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Pilt on illustreeriv. Kõik geoodid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid..
60.00€
Maksudeta:49.18€
GUGGUL on Mürri puu üks liikidest, mis on Ajurveeda meditsiinis väga kõrgel kohal. Gugguliviirukil on kõik Mürri viiruki omadused ja lisaks s..
4.50€
Maksudeta:3.69€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
30.40€
Maksudeta:24.92€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
VEREKIVI poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Verekivi on kirju kristall, seega tellitud toode võib pisut erineda pildil olevast.VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.