Menüü
Ostukorv

IRAI JASPIS poleeritud

IRAI JASPIS poleeritud KRISTALLID
IRAI JASPIS poleeritud
2.00€
Maksudeta: 1.64€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: IRAI JASPIS poleeritud

Võimalikud valikud

IRAI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on omapärane mitmekülgne värvigamma. Irai Jaspis on oma välimuselt väga mitmekülgne ja raske on leida täpselt identset kristalli. Irai Jaspise peamisteks värvusteks on roheline ja punane, kuid  selles kristallis esineb ka väga palju beeži, kollast ja halli. Irai Jaspis pärineb peamiselt Brasiiliast.

Irai Jaspis on energiaid tasakaalustava toimega, nii nagu on enamus kristallidest. Irai Jaspis aitab sul vabastada neid emotsioone, mis tekitavad sinus ärevust. Irai Jaspis töötab väga tõhusalt nende emotsioonidega, mis on sinu alateadvuses ja mida sa ei suuda ise teadvustada, mis võiksid sulle liiga  teha. Irai Jaspis teeb tööd sinu heaolu nimel, olgu see kristall sul kodus või sinuga kaasas. Väga oluline on Irai Jaspise juures mõista seda, et sellele kristallile tuleb anda aega. Kuna see teeb oma tööd väga põhjalikult, siis see võiks sinu elus olla päris pikalt.

Irai Jaspis sobib väga hästi inimesele, kes on oma loomuselt väga impulsiivne ja kellel on vaja seda iseloomuomadust maandada. Irai Jaspis aitab tegemata jätta iseenda kärsitusest põhjustatud vigu. Kui sa tunned, et teed tihtipeale vigu just enda impulsiivsuse tõttu, siis on mõistlik leida enda elus koht Irai Jaspisele.

Teiste inimeste negatiivsuse, pessimismi ja tööalase kaitse kristall

Irai Jaspis on selline kristall, mis suudab sind kaitsta teiste inimeste negatiivsuse, halva tuju ja pessimismi eest. Kui keegi sinu lähedane on pidevalt halvas tujus, sinu töökaaslane on masendunud või inimesed sinu ümber on üleüldse negatiivsed ja sa oled nende negatiivsete emotsioonide suhtes ülitundlik, siis Irai Jaspis aitab sind selle probleemi juures. Irai Jaspis suudab blokeerida teiste inimeste negatiivseid emotsioone ja kaitsta sind selle eest, et sa neid endasse ei võtaks.

Irai Jaspist on väga kasulik hoida tööruumis, kus käib läbi väga palju erinevaid inimesi oma muredega. Näiteks kui sa töötad konsultandina, arstina, tervendajana, psühholoogina või mõne teise eriala peal, mille igapäevases töös on ka palju muresid, siis Irai Jaspis võiks olla sul töö juures kaasas. Kui võimalik, hoia Irai Jaspist töö juures laua peal või kanna endaga taskus kaasas. Irai Jaspis tugevdab Aurat, aidates sul olla teiste probleemide osas vähem tundlik.

Shamaanikristall, mis aitab tulevikku ette näha

Irai Jaspisel on olemas oskus viia sind mediteerimise ajal tulevikuvisioonide nägemisse. Irai Jaspis on väga hea kristall hoidmiseks meditatsioonitoas või meditatsiooni ajal enda lähedal. Irai Jaspis aktiveerib meditatsiooni ajal või uneajal sinu meeled, mis suudavad aktiveerida tuleviku nägemist.

Hoia Irai Jaspist näiteks koos kristallidega, mis kutsuvad esile nägemusi ja hoia neid kristalle üheskoos enda magamistoas. Üldiselt suudab inimene läbi une enda elus toimuvat ette näha ja kui sa hoiad Irai Jaspist enda magamistoas, siis see lihtsalt hakkab nägemusi esile kutsuma või teeb kõik selleks, et sa suudaksid ühel päeval midagi ette näha.

Irai Jaspis on kristall, mida on kasutanud ja kasutavad shamaanid siiamaani tulevikuvisioonide esile kutsumiseks. Irai Jaspis on osa shamaanide rituaalidest ja maagiatest, kui soovitakse omandada prohvetlikke teadmisi.

Feng Shui Ida-ilmakaare kristall - tervis ja majanduslik heaolu

Kodu peab olema kindlasti Feng Shui järgi tervendatud. Kristallidega on oma kodu väga lihtne tervendada ja Irai Jaspisel on sinu kodule palju anda. Irai Jaspis kuulub Ida-ilmakaare kristallide hulka. Kui viia Irai Jaspist sellesse ilmakaarde, siis see aitab sinu koju tuua head tervist. Irai Jaspise eesmärk on aktiveerida Ida-ilmakaares tervisekanal, mis asub selles ilmakaares. Kui viia Ida-ilmakaarde õigeid elemente, siis aktiveerub kodus tervendav vägi, kodused saavad terveks ja haiguste vastu tekib kaitse.

Hoia Irai Jaspist Ida-ilmakaares, et sina ja sinu pereliikmed saaksid terved olla. Kui kodu on ühtäkki tabanud suur haiguste laine, siis Ida-ilmakaare tervisekanal ei tööta ja see on kehvas seisus. Sellisel juhul tuleks kindlasti tuua Irai Jaspist Ida-ilmakaarde.

Feng Shui teraapia jaoks luuakse igasse ilmakaarde eraldi kristallikomplektid või altarid, mis aitaksid nendel kanalitel avaneda, mis selles ilmakaartes eksiteerivad.

Irai Jaspis mitte ainult ei too majja head tervist, kui see Ida-ilmakaarde viia, vaid sellel on oskus ka aktuaalseid materiaalseid muresid ja probleeme lahendada. Kui sul endal või pereliikmel on mõni materiaalne probleem, siis Irai Jaspis toob sellele lahendust. Kui majanduslikke probleeme ei ole, siis Irai Jaspis aitab edaspidiseid probleeme vältida, luues kaitse majanduslike probleemide tekkele.

RAVITSEMINE

- Irai Jaspis on ravitsemise eesmärgil väga kasulik sellisel perioodil, kui sa tunned end läbipõlenuna, emotsionaalselt kurnatuna ja stressis. Irai Jaspis aitab sinu vaimsel poolel terveneda, positiivsusel tagasi tekkida ja pessimismist välja tulla.

Ravitsemise eesmärgil valmista endale Irai Jaspisest vee-eliksiiri või kanna seda kristalli endaga kaasas.

SODIAAK

Irai Jaspis jagab endast energiat välja kõige enam neile, kes on sündinud tähtkujult NEITSINA ehk kelle päikesemärk on Neitsi. Irai Jaspis aktiveerib enda väe väga kiirelt ka nende inimeste jaoks, kelle Kuumärgiks on Neitsi. Neitsile toob Irai Jaspis ennekõike head tervist ja kaitseb teda majanduslike probleemide eest. Neitsi kodus võiks seda kristalli kindlasti olla.

Kristallid töötavad kõikide tähtkujudega, kuid mõnega kiiremini, ja mõnele annab see konkreetsemaid energiaid kiiremini välja. Hoolimata tähtkujust võib siiski kõiki kristalle kanda.

BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud ener..
1.60€
Maksudeta:1.31€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
2.50€
Maksudeta:2.05€
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvust, vaid selle toonid ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
CAPPUCCINO JASPIS on Jaspise üks liikidest, millele on iseloomulikuks selle pruunikas ja beežikas värvus. Välimuselt on Cappuccino Jaspi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
MARIPOSIIT on rohekat-hallikat tooni kristall, mis on pärit Mariposast, mille järgi on see ka enda nimetuse saanud. Mariposa on&nb..
3.50€
Maksudeta:2.87€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
25.00€
Maksudeta:20.49€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Sobib hästi ka kinkek..
3.60€
Maksudeta:2.95€
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS on kahe kristalli kombineerimisest tekkinud kristall. Selles kristallis on Roosat Turmaliini ja Kvartsi ehk Mäekris..
6.60€
Maksudeta:5.41€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.40€
Maksudeta:6.89€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.