Menüü
Ostukorv

KOLLANE FLUORIIT poleeritud

KOLLANE FLUORIIT poleeritud KRISTALLID
KOLLANE FLUORIIT poleeritud
2.50€
Maksudeta: 2.05€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLLANE FLUORIIT poleeritud

Võimalikud valikud

FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, mõistma, õppima ja uut informatsiooni vastu võtma. Kasulik igas vanuses inimesele. Fluoriit aitab lahti saada peas või keskkonnas olevast segadusest. See aitab energiaid korrastada ja suurendab mõistmist. Fluoriiti ühel või teisel kujul kasutades toob see ellu arengut. Blokeerib elektroonikast kiirgavat energiat ja kaitseb õudusunenägude eest.

Fluoriit on kollektsionääride, mineroloogide ja kristallihuviliste poolt üks enimkogutud ning kõige rohkem huvi äratanud kristall selle kristalli imeilusa struktuuri ja laia värvispektri pärast. Fluoriit on ka minu enda arvates väga kauni välimusega kristall, mille erinevad kristallitükid ja nendest valmistatud esemed näevad välja väga erilised. Fluoriit koosneb kaltsiumfluoriidist ja see kuulub haliidide mineraalide perekonda. Fluoriite on võimalik leida üle maailma, erinevatel värvustel on aga teatud leiukohad. Fluoriidid tekivad maapõues peamiselt veekanalites, kus vesi liigub maa sees ühest kohast teise. Fluoriidid loovad end peamiselt Kvartsiliste ja Kaltsiidiiliste seas, seega on tihtipeale võimalik leida Fluoriite, mis on kasvanud nende küljes või vastupidi. 

Fluoriit, mille sees on korraga olemas väga palju erinevaid värvitoone, nagu näiteks nii roheline, läbipaistev, sinine või lilla, selliseid kirjusid Fluoriite nimetatakse täpsemalt Vikerkaare Fluoriitideks. Enamjaolt leidubki segunenud Fluoriite. Kui Fluoriidis on esindatud vaid üks konkreetne toon nagu näiteks kollane, lilla, sinine või roheline, siis neid nimetatakse kas siis Roheliseks Fluoriidiks, mille leiad SIIT, samuti Sinine Fluoriit, selle kohta leiad infot SIIT ja Lilla Fluoriit, mille leiad SIIT. Küll aga omavad ka need ühevärvilised Fluoriidid kõike seda, millest olen kirjutanud Fluoriidi kohta pikemalt SIIN.

KOLLANE FLUORIIT on üks Fluoriidi liikidest, millele on iseloomulikuks kollane läbipaistev tekstuur. Kollane Fluoriit on väga kõrgelthinnatud kristall selle positiivsete omaduste tõttu ja ennekõike on see väga hinnatud kristalliteraapia tegijate seas. Kollane Fluoriit omab ka teist nimetust, milleks on Kuldne Fluoriit.

Kollane Fluoriit on kristall, mis võimendab intellektuaalsust ja aitab kergemini teadmisi omastada, nii nagu seda aitavad teha kõik erinevad Fluoriidid. Kollane Fluoriit aitab loomingulisust suurendada, aidates sul enda paremini väljendada. Kollast Fluoriiti on hea kasutada töölaua peal, et see aitaks sul paremini tööd teha.

Kollane Fluoriit aitab sul sinu poolt püstitatud eesmärgi poole liikuda, seega kui sa hakkad seda kasutama, siis mõtle selle peale, miks sa selle enda ellu tõid. Nii sa saadad selle kristalli sisse konkreetse sõnumi ja tänu sellele sõnumile asub see kristall sinuga tööd tegema.

Toaenergia positiivseks muutmine

Kollast Fluoriiti on hea kasutada tubade energiate tervendamiseks. Eriti, kui selles konkreetses toas on palju koosviibimisi, millesse soovitakse palju positiivsust tuua. Sobib elutuppa asetamiseks ja ruumidesse, kus tehakse erinevaid grupiseansse. Kollast Fluoriiti võiks olla selles toas võimalikult palju, et see suunaks inimestesse väga palju positiivsust ja optimismi. Erinevatesse teraapiatubadesse sobivad Kollased Fluoriidid väga hästi.

Leia see, mis on kadunud

Kollase Fluoriidiga on väga kasulik medieerida, eriti, kui sa soovid leida midagi, mis on kaduma läinud. Selleks võta Kollase Fluoriidi kristall endale peopessa ning keskendu sellele, mis on kaduma läinud. Peagi hakkavad sinu silme ette tekkima visioonid selle kohta, kus see kadunud asi võib olla. Kui sulle visioonid ei tule, siis küsi ja keskendu uuesti. Tee seda nii, et ava silmad, pane kristall korraks käest ära ja alusta meditatsiooni uuesti.

Mõtted selgeks

Kollane Fluoriit on kristall, mis aitab mõtted selgeks teha ehk elimineerida segased tunded ja segadusse ajavad mõtted. Selleks kasuta Fluoriiti meditatsiooni jaoks või hoia seda kristalli lihtsalt sellel hetkel käes, kui sa soovid selgust saada.

Suurte õpingute ajal toeks

Kollane Fluoriit on väga kasulik sellel perioodil, kui pühendatakse end õpingutele, ja eriti kasulik on see eksamite tegemise ajal. Selleks kasuta igapäevaselt Kollast Fluoriiti, hoia seda enda õppimise laua peal ning kanna seda kristalli kaasas. Kollane Fluoriit aitab keskenduda, hoida energiat ja blokeerib väsimuse, mis õpingute ajal võib tekkida. Kollane Fluoriit aitab sul kergemini fakte meelde jätta ja seosed leida. Eriliselt kasulik on see siis, kui sa kannad seda kristalli eksamite ajal endaga kaasas. See kristall säilitab endasse kogu informatsiooni, mida sa õppinud oled, kui sa oled seda kristalli kasutanud. Kui sa kannad seda endaga kaasas, siis see aitab sul meenutada seda, mida sa tegelikult peaksid teadma.

Kui sinu töö on arvutis või sa töötad tehnoloogiaga

Kollane Fluoriit on õnnetalismaniks kõigile neile, kelle töö on seotud arvutitega või mõne teise tehnoloogiaga. See kristall toob õnne inseneridele, IT-spetsialistidele ja kõikidele teistele, kes töötavad arvutites erinevate programmide kallal. See kristall võiks olla sinu töötegemise seadme kõrval, et see tooks sulle materiaalset õnne.

See on ka kristall, mis aitab sul välja mõelda uusi ideid, uusi tehnoloogiad ja programme. See on kristall inimesele, kes soovib leiutada ning tehnoloogiat edasi arendada.

Keskendumine

Kui sul on probleeme keskendumisega, siis kasuta igapäevaselt Kollast Fluoriiti senikaua, kuni keskendumisprobleem on kadunud. Kui sa ei suuda tööle keskenduda, siis kanna seda töö juures endaga kaasas, kui sa ei suuda koolis keskenduda, siis kanna seda koolis kaasas.

FENG SHUI - Lõuna-ilmakaar

Kui sa soovid enda kodu energiat läbi kristallide väe tervendada, siis kasuta Kollast Fluoriiti selleks, et värskendada enda kodu Lõunapoolset ilmakaart. Selles ilmakaares asub sinu ja sinu perekonna energiaväli. Kui sa asetad Kollase Fluoriidi sinna ilmakaarde, siis see suurendab sinu ja kõikide teiste pereliikmete isiklikku jõudu ning energiat.

Kollane Fluroiit on kasulik kodu Lõuna-ilmakaares hoidmiseks ka sellepäras, et koduses elus oleks harmoonia ja et perekond oleks õnnelik.

Fluoriit õpetab Karma järgimist

Fluoriit on ühenduses Karmaga ja see on kristall, mis aitab sul iseennast distsiplineerida Karma järgi elama. Fluoriit on enesearengu jaoks üks parimaid kristallivalikuid, milles on vägi, mis aitab inimesel ise märgata seda, mida ta enda elus valesti teeb, mis teda pidurdab, mis tooks head ja edasiliikumist. Fluoriit õpetab inimesel õiget teed märkama ja see on väga tugevalt seotud Karmareeglite järgimisega. Kanna Fluoriidist kristalli endaga perioodil, kus soovid enda elu Karmareeglite järgi korda seada, need ära õppida ja neid täielikult praktiseerima asuda. Too enda koju Fluoriidist kristalle, et need aitaksid ka sinu pereliikmetel Karma järgimist õppida. Väga kasulik on oma kodus hoida Fluoriidist püramiidiobeliski või kuuli, et see saaks pidevalt pereliikmete spirituaalse arengu juures toeks olla. Need kolm Fluoriidist väeeset on väga kasulikud, kuna need omavad väga intensiivset energiat juba oma kuju väe tõttu.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Fluoriit on üks parimaid kristalle, millel on oskus tervendada vaimseid ja mentaalseid probleeme. Näiteks on see hea kristall õpiraskuste vähendamiseks, see aitab lapsel rääkima õppida, parandab eneseväljendust ja on igati kasulik analüüsimisele ja mõtlemisele.

- Fluoriit tervendab aju ja ajupoolkerasid. Kui aju ei funktsioneeri nii kuidas peab, siis on kasulik võtta pikaajalisse kasutusse Fluoriit ühel või teisel kujul. Kas kanda seda ehtena, poleeritud Fluoriidist kristallieliksiiri valmistada või mõnda kristalli enda voodi lähedal hoida.

- Kristall, mis aitab keha puhatana hoida ka füüsilisel tasandil. Fluoriit suunab Auravälja tervendavat energiat, mis aitab vabastada mürkaineid ja kiirendada metabolismi ning mürkainete kehast väljutamist. Tänapäeva ühiskonna toitumisharjumuste juures on väga palju halbu kombeid ja tavasid, mis soodustavad mürkainete kehasse kinnitumist läbi toidu söömise. Palju on mürkaineid toidus, mida poest ostame ja seega on kasulik kristallidel lasta enda keha ergutada, et keha suudaks mürkaineid vabastada.

- Fluoriit on väga kasulik kopsude tervendamisel. Kopsud on meile vajalikud hingamiseks ja kui need õigesti ei tööta, siis jääb meie keha vaeva. Fluoriit tervendab kopse, aitab kopsuhaigustest lahti saada, ergutab kopsude tööd ja aitab kopsudesse kinni jäänud mürkaineid kehast väljutada, nagu näiteks tubakat.

- Valuvaigistava toime tõttu on Fluoriiti soosiv kanda ajal, mil keha paraneb millestki, mille paranemise ajal on kehas valu. Fluoriit aitab inimesel vähem valu tunda ja ei ole vahet, millest valu on tekkinud. Kui kehas on mingil põhjusel krooniline valu, siis seda enam on Fluoriidi kasutamine lausa vajalik. 

PÄIKESEPÕIMIK 

Kollane Fluoriit on Päikesepõimiku tervendaja-kristall, millel on oskus juhatada enda seest kollaseid valguskiiri Päikesepõimikusse. Kollane Fluoriit tervendab ennekõike maoga seotud haiguseid, andes maole jõudu, et see hakkaks korralikult tööle. Kollane Fluoriit suunab magu vitamiine omastama ja on väga kasulik nendele, kes põevad seenhaigusi. See on kristall, mis blokeerib kahjulike bakterite vohamist maos.

KOLMAS SILM 

Fluoriit on ülemiste Tšakrate tervendaja, ennekõike tervendab see Kolmandat Silma. See aitab anda spirituaalsele arengule kiire tõuke. Fluoriit aitab selgelt visioone näha, neid Aurast kinni püüda ja enda jaoks ära tõlgendada.

Fluoriidi kandmine on eriti kasulik neile, kes sooviksid õppida Inglinumbrite tõlgendamist. See on kristall, mis aitab neid numbreid näha, ja kui näed, siis aru saada, mida sulle soovitakse öelda. See aitab neid lahti analüüsida ning niiviisi hakatagi Inglitega suhtlema. 

SODIAAK

Kõik erinevad Fluoriidid on kasulikud KALADELE ♓. Fluoriit on Kalade kristall, mis aitab Kaladel intelligentsemaks muutuda, nende vaimset ja mentaalset arengut toetada, intuitsioonil tugevneda ning Kaladel üleüldises mõttes elus edasi areneda. Fluoriit ei lase ühelgi Kalade esindajal elus paigal seista. Kaladele sobib juba sellepärast Fluoriit väga hästi, kuna see aitab Kaladel enda elu paremini mõista ja näha selgelt, kuhu tuleks elus liikuda. Väga hea kristall Kaladele kinkimiseks ja omamiseks. 

NUMEROLOOGIA

Fluoriit toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 11. kuupäeval. Fluoriit on tasakaalustav, energiaid harmoniseeriv, suhteõnne, isiklikku õnne, tööalast ja erialast edu toov kristall. Lisaks leevendab see ülitundlikkuse negatiivset külge ja toetab terve elu vältel hea õnnega. Fluoriiti hoia enda lähedal, kanna seda kaasas, hoia sünnikristallide laekas või enda kodus. Seda kristalli soovitan ka 11. kuupäeval sündinutele kinkida! 

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Kollase Fluoriidi kristalli soovitan ma laadida Tsitriin geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
2.40€
Maksudeta:1.97€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõ..
1.20€
Maksudeta:0.98€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
29.50€
Maksudeta:24.18€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
0.40€
Maksudeta:0.33€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
30.70€
Maksudeta:25.16€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
5.50€
Maksudeta:4.51€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.29€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
6.50€
Maksudeta:5.33€
VALGE OPAAL rahustab ükskõik millist stressienergiat. Suurendab teineteisemõistmist, arusaamist ja tolerantsust. Kaitseb..
1.40€
Maksudeta:1.15€
La Tene kristallikomplekt "REISIMINE" on loodud viiest kaitsvast kristallist, mis on reisimise jaoks vajalikud kristallid. Reisimise kri..
29.00€
Maksudeta:23.77€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.