Menüü
Ostukorv

KOLLANE KVARTS poleeritud

KOLLANE KVARTS poleeritud KRISTALLID
KOLLANE KVARTS poleeritud
0.98€
Maksudeta: 0.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLLANE KVARTS poleeritud

Võimalikud valikud


KOLLANE KVARTS on üks Mäekristalli ehk Kvartsi liikidest, millel on iseloomulikuks kollane sügav toon. Kollast Kvartsi leidub peamiselt Brasiiliast ja Indiast. Kollane Kvarts on lühidalt öeldes edu, õppimise, analüüsi, vaimse selguse, segaduse eemaldaja ja harmoonia kristall. Erinevalt seda kristalli kasutades tulevad sellest ka erinevad omadused välja. 

ÕPPIMINE

Hoia Kollast Kvartsi õpingutel kaasas, koolilaua peal või koos teiste õppimist soodustavate kristallidega koos. Kollane Kvarts selliste energiatega kristallidega koos aitab keskenduda eesmärgile ehk keskenduda õppimisele. Kellel on probleeme keskendumisega ega suuda ka end motiveerida õppima, siis nendele on see vägagi kasulik kristall. Sobib eriti hästi väikestele lastele, et neid motiveerida õppima.

TÖÖ

Peale õppeedu aitab see ka tööd paremini teha ja sobib töölaual hoidmiseks. Kollane Kvarts aitab keskenduda projektile, mõnele kindlale ülesandele, mis tuleb tähtajaliselt ära teha ja anda vaimset tugevust see läbi teha nii, et energia ei kaoks enne tähtaega ära. Kollast Kvartsi võib koos teiste tööedu kristallidega töö- või kontorilaual hoida.

KÜLLUS JA RAHAKARP

Kollane Kvarts on edu kristall, kanna seda koos Tsitriini ja Krüsopraasiga rahakotis, kuna sellel on oskus raha kõrval raha energiat tõsta ning seeläbi küllust ligi tõmmata. Sobib ka küllusekrabis, külluse nurgas või külluse laekas hoidmiseks.

Peale selle kõige võib kasutada Kollast Kvartsi enda lapse toas selleks, et ta muutuks loominguliseks ja et ta ise suudaks loovaid lahendusi ning huvitavaid mänge enda ellu tuua. Hea kristall lastetoa energia tõstmiseks ja väga hästi sobib kokku kristallidest valmistatud bonsaidega, eriti nendega, mis koosnevad erinevatest kristallidest.

Kollast Kvartsi hoia enda kontoris, kabinetis, ateljees või butiigis, kui tegeled loova tööga. Kollane Kvarts aitab tuua edu sinna, kus loovust kasutatakse aidates samal ajal ka loovust suurendada.

Hoia Kollast Kvartsi koos Kollase Kaltsiidi, Tsitriini, Kollase Aragoniidi, Oranži Kaltsiidi ja Crazy Ahhaadiga, kui soovid ruumi tuua õnne või ka iseendale optimistliku suhtumist luua. Selleks hoia neid koos ühes kotis, kanna kaasas või loo enda koju kristallalus, kuhu asetad kollase küünla ja need kristallid. Põleta küünalt, kui soovid perele, külalistele ja iseendale head enesetunnet ning rõõmsat meelt tuua. Need kristallid üheskoos aitavad suurendada õnnetunnet.

RAVITSEMINE

Kollasel Kvartsil, nii nagu igal Mäekristallist tekkinud kristallil on tugevad tervendus omadused, nii on ka Kollasel Kvartsil need omadused olemas. Ennekõike aitab see tervendada kolmandat Tšakrat ehk Päikesepõimikut ja sellega seonduvaid haiguseid, milleks on mao probleemid, mao happelisus, seedehäired, ainevahetus ehk metabolism, toidutalumatus.
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
24.90€
Maksudeta:20.41€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
KOLLANE KVARTS on Mäekristalli ehk Kvartsi üks liikidest, millele on iseloomulikuks kollane värvus. Kohati võib Kollane Kvarts läbi kumada, ..
27.37€ 39.10€
Maksudeta:22.43€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
18.60€
Maksudeta:15.24€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
18.60€
Maksudeta:15.24€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
7.10€
Maksudeta:5.82€
HÕBE on üks väärismetallidest, millel on oskus maandada emotsioone, stressi, muuta inimest tasakaalukamaks, rahulikumaks, tolerantsemaks, armasta..
50.50€
Maksudeta:41.39€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.SAKRAALTŠAKRA sümboliga Päikeseratta hoidja aitab Päikeserattal tervendada ..
25.38€ 28.20€
Maksudeta:20.80€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristallPÄIKESERATTAD sümboliseerivad lõpmatust, sellel kujul ei ole ei algust ega..
7.63€ 10.90€
Maksudeta:6.25€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
1.00€
Maksudeta:0.82€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.