Menüü
Ostukorv

LAAVA poleeritud

LAAVA poleeritud KRISTALLID
LAAVA poleeritud
2.50€
Maksudeta: 2.05€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LAAVA poleeritud

Võimalikud valikud


LAAVA kristall on üks vanimaid ja enimlevinud kristalle terves maailmas, mida ka inimesed enda tervendamiseks ning spirituaalseks kaitseks kasutavad. Laava energia kasutamine on väga laialt levinud ja selle kohta leidub uskumusi peaaegu et igas kultuuris. Laava tekib vulkaani purskest, kui magma jõuab maa seest maa peale. Laavaks nimetatakse nii vedelas kui ka tardunud olekus magmat. Laava kristall on see, mis on kivistunud magma osa ja seda kasutatakse tervenduseks. Laavat leidub väga paljudes piirkondades, kus asuvad või on asunud vulkaanid.  Laava kristallile on omane mustjas-tumehall toon ja selle tekstuur on krobeline. Laavat poleeritakse siledamaks, kuid üldiselt näeb see välja ebakorrapärane ning õhuline. Peamiselt leidub Laavat ookeanides vulkaanilistes piirkondades.

Laavat kanti kõige enam sõja ajal endaga kaasas kui kaitsvat talismani. Laavat kanti selleks, et see aitaks ära hoida füüsilisi vigastusi ja isegi surma.

Laava kannab endaga kaasas tuleenergiat, mis tähendab aga seda, et see kristall hakkab väga kiirelt tööle, kui sa seda kasutama hakkad. Seetõttu on seda kasulik ka kasutada, kuna sa võid väga kiireid tulemusi selle käest saada. Tuleenergia annab Laava kristallile oskuse kiireid elumuudatusi sinu ellu tuua.

Laava on väga jõuline kristall, mis annab sulle füüsilist jõudu ja energiat. See kannab endaga kaasas meesenergiat, mis tähendab seda, et kõige paremini töötab Laava just meestega. See aga ei tähenda seda, et naised ei tohiks Laavat kanda ja kasutada. Laava on lihtsalt kasulikum meestele.

Kuna Laava on väga kasulik just meestele, siis see on ka põhjus, miks ma olen meestele mõeldud käeehted just Laavast teinud. Laava sobib mehele ja see annab väga palju kasulikku jõudu nendele juurde.

Laava kristall annab energiat ja samas oskab see maha rahustada sellised närvilised energiad, mis sulle liiga teevad. See on tasakaalustaja kristall, mida võiks kanda juba sellepärast, et tervendada enda Juurtšakrat.

Kui sulle on hakanud meeletult Laava kristall meeldima, siis sinu alateadvus annab sulle märku selle kohta, et sul on vaja ellu midagi uut ja erksat. Sa vajad uuendusi, elujõudu ja energiat. Kui sulle see kristall meeldib, siis tuleks kindlasti seda ka kasutama hakata.

Laava aitab lahti saada kasuahnusest, ahnusest materiaalsuse suhtes ehk negatiivsest ning agressiivsest rahaahnusest. Kui sa kasutad Laavat või see on sinu kodus, siis see aitab sul sellisest pahest vabaneda. Rahaahnus viib energiate blokeerumisele, mis omakorda võtab sinu elust ära võimaluse omada külluse õnne.


Laava kaitseb sinu unistusi ja eesmärke. See aitab ära hoida takistusi, mis võivad pidurdada või peatada sinu soovunelmate täitumist. Kanna Laavat endaga kui kaitsekristalli või talismani, mis aitab sind sinu teekonnal. Laava hoiab ära ebaõnne, mis võib eluteele sattuda.

Lõuna ilmakaar ja perekondlik needus

Laava kristalli asetatakse kodu Lõunapoolsesse ilmakaarde, et sinna energiakanalisse tuua kaitset. Üldiselt kaitseb Laava selle eest, et perekonna peale needuseid ei saaks panna. Eriti selliseid needusi, mis on seotud naistega, viljakusega ja suhteõnnega. Kui sa tunned, et sinu perekonna peal on selline must loor, mis takistab suhteõnne juba põlvest põlve ja seda justnimelt naisliini pidi, siis Laava võib sinu abiline olla. Aseta Laava kristalli Lõuna ilmakaarde, et vabastada seda energiat enda perekonna pealt. Loomulikult võiks sellisel juhul olla Laava kristalli kodus suurtemates kogustes.

Lastetus või probleemid lapse saamisega


Laava on kasulik kristall, kui võideldakse lapse saamise probleemiga. Kui sina ja sinu kaaslane ei saa mitte kuidagi ühist last, siis kristallidega saate te enda energiavälju tervendada. Laavat kasutatakse viljakuse tervendamiseks ja lapsesaamise ebaõnne leevendamiseks. Selleks tuleb Laava kristalli hoida voodi all või veelgi parem oleks see, kui saad Laava kokku viia teiste viljakust tõstvate kristallidega. Vii Laava kokku Punase Jaspise ja Unakiidiga ning hoia neid enda voodi all. Lisaks soovitan ma samal ajal erinevaid Laavast tehtud ehteid kanda.

Stabiilne elu


Laava on närvilisi ja ebavajalikke energiaid maandava toimega, millel on oskus sinu elu stabiilsemaks muuta. Kui sa tunned, et pidevalt on sinu elus probleeme, segaduse tunnet, problemaatilisi suhteid ning sa ei leia mitte kuidagi rahu, siis Laava on sinu jaoks. Aseta Laava kristall enda kodukaitse kristallikomplekti stabiliseerijaks. Laava aitab selles komplektis sinu ellu rahu ning stabiilsust tuua ja ka näiteks teiste inimeste ellu, kellega sa koos elad. Selle komplekti loomise kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

Kui kodus on stress, depressioon ja kurbus

Laava on ideaalne kristall stressi, depressiooni, kurbuse ja melanhoolia tervendamiseks. Kui sinu elus on selline periood, kus sa soovid elule alla anda, kus sa ei suuda iseendaga toime tulla või kus sa oled mõne sõltuvushaiguse küüsi langenud, siis kasuta Laavat sellest halvast perioodist välja tulemiseks. Isegi, kui sul endal ei ole seda probleemi ja keegi kodustest vaevleb sellise asja küüsis, siis kasuta Laavat enda kodus. Kui kodus on keegi stressis, siis see sama inimene loob kodule ebaõnne energiat. Laava on see kristall, mis suudab sellist energiat takistada ja eemaldada. Selleks aseta näiteks Laava kristalle Havisaba mullale nii, et terve mulla osa oleks Laavaga kaetud. Havisaba aitab kodust ja perekonnast väga kahjulikke energiaid eemaldada ning Laava kasutamine sellisel puhul aktiveerib kiirelt Havisaba tegutsema. See on lihtsalt üks võimalustest. Sa võid Laava kristalle ka lihtsalt mõne aluse või karbi sees hoida.

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

 
- Stress, depressioon, elujõu puudus, eluenergia puudus. Soovitan veel Laava kristalli endaga kaasas kanda neil, kes põevad väga raskekujulisi haiguseid, nagu näiteks vähki. Seda selleks, et anda Aurale "märguannet" paranemiseks. Laava kannab endaga kaasas tuleelementi, mis on vajalik rasketest haigustest välja tulemise jaoks. Laava süstib uskus elusse, lootust ja annab jõudu haigustega võitlemiseks.


SODIAAK


Laava on tasakaalu-, õnne- ja iseendas selgusele jõudmise kristall kõigile, kes on sündinud Jäära ja Sõnni sodiaagi üleminekul. Laava on kristall, mis toob Jäär-Sõnnile jõudu, vastupidavust, aitab ambitsioone ellu viia, blokeerib liigse negatiivsuse ja enesesse tõmbumise. Laava aitab Jäär-Sõnnil end paremini mõista, enda tee üles leida ja tasakaalustada teda nendel hetkedel, kus elus on tasakaal puudu. Laava võiks kindlasti olla Jäär-Sõnni elus ühel või teisel kujul.


ASTROLOOGIA

Laava on SEA-AASTAL sündinute jaoks väga oluline kristall, see on nende peamiseks kaitsekristalliks. Laava aitab sea-aastal sündinuid hoida eemal ebaõnnest, kahjulikest suhetest, kahjulikest otsustest, tervisemuredest, stressist ja paljudest teistest väga ebameeldivatest teemadest. Laava võiks kindlapeale olla sea-aastal sündinul olemas, eriti ajal, mil on raskused eluteele end ilmutanud.

Laavast ehteid soovitan ma laadida Püriit geoodi peal ja puhastada Sandlipuu viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud..
3.72€
Maksudeta:3.05€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
60.99€
Maksudeta:50.00€
LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energia..
6.90€
Maksudeta:5.66€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud k..
11.90€
Maksudeta:9.75€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
6.80€
Maksudeta:5.57€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
3.53€
Maksudeta:2.89€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.