Menüü
Ostukorv

LEOPARDJASPIS poleeritud

LEOPARDJASPIS poleeritud KRISTALLID
LEOPARDJASPIS poleeritud
3.60€
Maksudeta: 2.95€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LEOPARDJASPIS poleeritud

Võimalikud valikud


LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvust, vaid selle toonid varieeruvad oranžikast punasest pruunini kuni rohekas hallini. Sellele on iseloomulikuks kirju tekstuur väga väikeste joonte ja mustritega. Leopardjaspis pärineb peamiselt Brasiiliast ja see on seotud Kroontšakraga. 


- Leopardjaspis on kasulik neile, kes tunnevad, et nende elu on kaootiline ja närviline. Leopardjaspis aitab maandada liigset ärevusetunnet ja segadusetunnet, mis meeltes eksisteerib. Kui sa tunned, et sa ei suuda mitte kuidagi siin elus enda kohta leida, sa ei saa aru sellest, kes sa oled ja kuhu poole sa peaksid liikuma, siis sind aitab kindlasti Leopardjaspis. Sellisel juhul soovitan ma seda kristalli sul endaga kaasas kanda. 


- Aitab lahti saada pidevast süütundest, süüdistamisest, kriitilisest meelest ja samas ka kaitseb sind nende negatiivsete kogemuste eest. Nagu näiteks, kui keegi soovib oma viha pidevalt sinu peale välja valada, siis Leopardjaspise kandmine on sulle kasulik, kuna see loob selle vastu võimsa kaitse.


- Väga kasulik on Leopardjaspist hoida lapse magamistoas selleks, et leevendada ja maandada lapse närvilisust. See on ka kristall, mis aitab lapsel enda eelmiste eludega rahu teha ja on ülimalt kasulik neile väikelastele, kes näevad öösiti oma eelmiste elude mälestusi, mis ei ole väga meeldivad. Selleks tuleks Leopardjaspise kristall asetada lapse padja kõrvale, et see laseks lapse painavatest mälestustest vabaks.


LISA OMA ARMASTUSE KRISTALLIDELE, ET KUTSUDA OMA ELLU UUT ARMASTUST


- Leopardjaspis aitab uuel armastusel sinu ellu pääseda, aidates avada kanalid selleks, et sina ja sinu armastus leiaksite ühise tee. Leopardjaspis oskab avada sinu energiad sellisele armastusele, mis on sinu saatusesse kirja pandud. Kombineeri Leopardjaspist koos Roosa Kvartsi ja Rodokrosiidiga. Aseta need kristallid enda armastuse kristallide komplekti või hoia neid oma voodi lähedal. Need on kristallid, mis aitavad sinu ellu tuua sügavat ja tähendusrikast armastust.


Kristall meestele


Leopardjaspis on eriliselt kasulik kristall nendele meestele, kes soovivad oma negatiivsetest mõtetest vabaks saada. See on pessimismivastane kristall, mis vabastab pessimismi soodustavaid emotsioone. See on äärmiselt kasulik talisman raskeks ajaks, kui on vaja end positiivsena hoida.   


 Leopardjaspis on kasulik kristall sellele mehele, kelle naine teda domineerib või piirab. Leopardjaspis võiks olla selle mehe kodus, kes tunneb, et tema naine on liiga võimukas. Seda kristalli võib sellelsamal eesmärgil ka ehtena kaelas kanda.


Shamaanilik kristall


Spirituaalses mõttes aitab Leopardjaspis inimesel enda teejuhiga kontakteeruda ja mõista ka meie loomset teejuhti. Loomne teejuht on see loomafiguur, mis mõjutab meie teekonda kõige enam. Loomne figuur annab meile teatud omadused, mis eksisteerivad ka sellel konkreetsel loomal. Seda kristalli kandes võid sa hakata öösiti unes teatud looma pidevalt nägema või ka tundma, et sa võid olla kergelt selle looma sarnane või oled eelmises elus eksisteerinud selle looma kehas, kuna inimesed on enda eelmistes eludes ka loomana figureerinud.


Kui kanda Leopardjaspist aeg-ajalt oma elu jooksul, siis see aitab sul oma tänast elu edukalt läbida ning järgmisele elule rohkem õnne kaasa anda.


Kui sa ei soovi Leopardjaspist endaga kaasas kanda, siis seda on väga kasulik hoida astraalrännaku kristallide keskel. Leopardjaspis on see kristall, mis aitab sul mõista, millises looma kehas sa oled eelnevalt eksisteerinud. Kui sa veel ei tea, siis meie hingedel ei ole vaid olnud inimese kehasid, me oleme eksisteerinud ka teistes füüsilistes kehades. Leopardjaspis aitab sul läbi une astraalrännakuid esile kutsuda, mille kaudu sa näed enda looma elusid.


Leopardjaspis on Šamaanilik kristall, millel on oskus kaitsta sinu hinge erinevate rituaalide elluviimise ajal ja samas aitab kaitsta öösel öörändurite ning erinevate hingede ruumi sisenemise eest, kes võivad sinu Aurat kurjasti ära kasutada.


Leopardjaspist kasuta selles ruumis, kus sa soovid mediteerida, ennustada või teisi väga spirituaalseid tegevusi teha. Leopardjaspis aitab sul kanalduda ühest energiaruumist teise, ühest dimensioonist teise dimensiooni.


Lapse ellu õnne toomine


Lapsed on need, kes ammutavad kristallienergiaid väga kiiresti. Enamus laste Auraväljadest on uutele energiatele väga avatud ja sellepärast on lapsi väga lihtne ning kasulik kristallidega tervendada. Kristalle kombineerides avalduvad neis erinevad energiad ja tänu nende kombineerimisele on võimalik kristalle väga kasulikuks muuta.


Hoia koos TiigrisilmaCrazy Ahhaati ja Leopardjaspist ning lase neil lapsele head teha. Nende kolme kristalli kooslus aitab lapse ellu tuua palju õnne, rõõmu, positiivsust, optimismi ja heaolu. Lisaks sellele kaitsevad need kristallid tervisemurede ja õnnetuste eest. Hoia neid kristalle ühes kotis koos lapse fotoga. Või siis ilma fotota hoia neid kristalle tema voodi kõrval, et need saaksid last abistada. 


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Leopardjaspis on kristall, mis aitab sinu füüsilisel kehal terveneda ja taastuda. Kasuta seda kristalli taasturavi jaoks ja kanna seda senikaua, kuni sa oled oma tervisemurest vabaks saanud. Siis täna seda kristalli ja lase see vabasse loodusesse, pannes selle siis jõevette või metsa. 


- Leopardjaspis on äärmiselt kasulik kristall tervise edendamise kandmiseks. Sellel kristallil on oskus kroonilisi haiguseid tervendada ja aitab neid, kes haigestuvad alatihti erinevatesse haigustesse.


- Kanna seda kristalli ka terviserikete ennetamiseks, kuna Leopardjaspisel on oskus kogu keha energiaga toita. Sellel on oskus vajalikku kohta väge anda, et energiad kinni ei jääks ning haiguseid ei hakkaks tekkima. Aga üldiselt kasutatakse seda keha turgutamiseks, pikast haigusest välja tulemise ajal keha taastamiseks ja erinevate nakkushaiguste eest kaitsmiseks.


- Leopardjaspist soovitan ma kanda lastel, kes on siia ilma sündinud mõne kaasasündinud haigusega või kellel on lapse-eas tekkinud mõni raskekujuline terviseprobleem. Seda sellepärast, et Leopardjaspisel on selline haruldane omadus, milleks on karmaatiliste haiguste tervendamise oskus. Karmaatilised haigused on need, millega inimene siia ellu sünnib ja selle põhjus võib olla eelmisest elust kaasa võetud probleem. Leopardjaspis aitab karmaatilisest katsumusest võitu saada ja leida tee tervenemiseni.


- Leopardjaspis on see kristall, mis aitab sul mõista, millises looma kehas sa oled eelnevalt eksisteerinud. Kui sa veel ei tea, siis meie hingedel ei ole vaid olnud inimese kehad, me oleme eksisteerinud ka teistes füüsilistes kehades. Leopardjaspis aitab meie eelmiste looma-elude tootemeid mõista.

      

SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab Leopardjaspis kõige enam KAKSIKUID ja SKORPIONEID.


Leopardjaspis on üks Skorpioni õnnekristallidest, mis aitab tal üles leida selle, mida ta siin elus soovib teha ja saavutada. Leida selle, mis teeb õnnelikuks ja mis on saatusesse ette määratud. Leopardjaspis on lisaks Skorpionile hea õnne toomisele ka väga heaks tervise-kristalliks.

Leopardjaspist võid laadida Vanadiniit bariit peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Palo Santo viiruki/rituaaltaimega või Muskaatpähkli eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

KUNTSIIT on üks vähestest kristallidest, mille kohta ma saan väita, et see on üks üdini positiivne ja armastav energia-allikas. Ena..
4.50€
Maksudeta:3.69€
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvu..
4.90€
Maksudeta:4.02€
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvust, vaid selle toonid ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
IRAI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on omapärane mitmekülgne värvigamma. Irai Jaspis on oma välimuselt väga mitmekülgne ja raske on ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvu..
11.80€
Maksudeta:9.67€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
1.30€
Maksudeta:1.07€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
8.10€
Maksudeta:6.64€
SIIDIPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talisman..
1.50€
Maksudeta:1.23€
SAMMALAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
3.50€
Maksudeta:2.87€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline, mill..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.