Menüü
Ostukorv

CRAZY AHHAAT poleeritud

CRAZY AHHAAT poleeritud  KRISTALLID
CRAZY AHHAAT poleeritud
3.50€
Maksudeta: 2.87€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: CRAZY AHHAAT poleeritud

Võimalikud valikud

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

CRAZY AHHAAT aitab sul enda maiseid ja materiaalseid unistusi ellu viia. See kristall ühendab sinu soovid ja oskuse nende nimel õigeid samme teha.

Crazy Ahhaat on üks Ahhaadi vormidest, millele on iseloomulikuks ebakorrapärane struktuur, aga peamisteks toonideks jääb helekollakas/beež kuni punakaspruun tekstuur. Crazy Ahhaat on väga omapärase välimusega ja iga kristall on väljanägemiselt erinev. Iseloomulik on ka triibuline muster, mis võib joosta kogu kristallist läbi.

Crazy Ahhaat on minu jaoks kui "rõõmu ja nalja" kristall, kuna selle omadused on vaid positiivsed. Ükskõik millisest Ahhaadist me räägime, on alati hea Ahhaati kanda teiste kristallidega koos, kuna need aitavad Aurat tasakaalustada ja teistel kristallidel oma tööd teha nii, et nende ravitsemine mõjuks eeterkehale kiiremini. Crazy Ahhaat aitab tasakaalustada närvilist energiat, mida võib tugevatoimeliste kristallide kandmisel tunda. 

Reisimise kaitsekristall

Crazy Ahhaadi kristalli võib reisimile kaasa võtta või lisada reisimise kaitsekomplekti. Crazy Ahhaat aitab reisil olles kaitsta kurbuse, riidude ja nääklemiste eest. See on kristall, mis aitab kõikidel reisikaaslastel omavahel hästi läbi saada või vähemalt sul endal end hästi tunda. Samas võid seda reisil kanda ka ehtena ja enda lähedal hoida.

Optimismi loov kristall

Crazy Ahhaat avab naerma, suhtlema, lõbutsema, meelelahutust nautima, elu hindama, suurendab positiivseid emotsioone, aitab vabastada negatiivsusest, eemaldab stressi, ülemõtlemist ja suurendab elujõudu.

Kui Crazy Ahhaati on sinu kodus, kannad seda endaga kaasas või sul on sellest ehteid, siis Crazy Ahhaat aitab vabastada kadedust, mis on sinu poole suunatud.

Crazy Ahhaati soovitan ma kanda sul siis, kui sa pead pidevalt olema koos inimestega, kes on pessimistlikud. Crazy Ahhaat aitab sind kaitsta teise inimese poolt tulevat negatiivsuse ja pessimismi eest, mis sinu Auravälja lõhub. Kanna seda alati, kui sa soovid ise rõõmsameelseks jääda ka siis, kui teised seda ei suuda.

Crazy Ahhaati kingitakse neile, kes on värskelt abiellunud või kelle suhtesse soovitakse head õnne kinkida. Crazy Ahhaati võib ka abielupaar enda koju tuua hea õnne tagamiseks. Crazy Ahhaat aitab abieluõnne tuua, andes abielupaarile edasi üksteise paremat mõistmist, tolerantsust ja soovi üksteisega koos olla. Crazy Ahhaati sobib hoida abielulaeka või pulma sümboliseerivate esemete kõrval. Teine võimalus on Crazy Ahhaati hoida abieluvoodi kõrval, kus on ka teised armastuse kristallid. Kui armastuse kristalle veel ei ole, siis võib hiljem veel teisigi abieluõnne toovaid kristalle Crazy Ahhaadiga kokku viia. 

Kontoris ja töölaual

Hoia Crazy Ahhaadi kristalli enda kontorilaua peal või töö juures mõne taime mulla peal, et see aitaks sul teiste töökaaslastega paremini läbi saada. Seda võib seal hoida ka selleks, et kiirendada töötegemist, et see oleks lõbus ja huvitavam. Crazy Ahhaat toob positiivset suhtumist töösse ja aitab sul endal olla tööl õnnelikum.

Positiivne ja hea kodune aura

Crazy Ahhaat edendab positiivsust ja aitab positiivset energiat tuua sinna, kus see kristall parasjagu on. Seega on seda kristalli kasulik enda kodus hoida, et tuua perekonda ja elamisse head tuju, positiivset suhtumist, lõbusat meelt ning optimistlikku ellusuhtumist.

Crazy Ahhaadi võid kokku panna Karneooliga, Tstriiniga, Tsitriin geoodiga ja hoida neid kristalle kõiki üheskoos mõne kauni aluse peal. Aseta see alus elutuppa või ükskõik kuhu, kuhu sa sooviksid rohkem positiivsust tuua. Loomulikult sobib selline alus kõige enam ruumi, kus kõik pereliikmed veedavad kõige rohkem koos aega.

Mida rohkem on Crazy Ahhaate sinu kodus, seda rohkem see toob positiivsust. Võid neid hoida ka taimede peal, kus need teevad oma tööd sinu kodu Auraga.

Crazy Ahhaadi "positiivsuse kristallialust" on hea laua peal hoida siis, kui sul on külalised. Seda selleks, et jutuajamised oleksid positiivsed ja et jutud ei läheks teiste kirumise või halbade asjade teemale.

Crazy Ahhaadiga on hea tuba dekoreerida ja kasutada energiaallikana sellistes ruumides, kus on vaja Aurast pingeid välja saada. Crazy Ahhaat sobib kasutamiseks SPA-des, massaažitubades ja erinevates lõõgastusruumides, kuna see aitab nautida seda hetke, milles sa parasjagu eksisteerid.

Crazy Ahhaat on kasulik kristall meditatsiooni ajal kasutamiseks ja kandmiseks. Miks? Kuna see aitab sinu maisetele ja materiaalsetele küsimustele või soovidele visioone tekitada. Mediteerides selle kristalliga, avaneb sul võimalus leida meditatsiooni käigus lahendusi just sellistele teemadele.

Lapseootuse ajal ema ja lapse toetaja

Crazy Ahhaat on kasulik kristall raseduse ajal enda lähedal hoidmiseks, kas siis kristallina või ehtena. Üks võimalus on see, et lood endale kristallide komplekti, mis toetavad sind raseduse ajal emotsionaalselt.

Crazy Ahhaat aitab lapseootel naisel end enesekindlana tunda, aidates tuju üleval hoida, et halvad emotsioonid lapsele halvasti ei mõjuks. Kõik emotsioonid, mida ema lapseootuse ajal tunneb, kanduvad lapsele edasi. Seega on väga oluline, et lapseootel naine oleks positiivne, rõõmus ja õnnelik. Crazy Ahhaat aitab kõike seda sinu meeltesse luua, kui sa seda endaga pidevalt kaasas kannad. Peale selle aitab Crazy Ahhaat suurendada soovi raseduse ajal enda eest hoolitseda ja enda toitumist jälgida.

Kui soovid teha kristallide komplekti spetsiaalselt lapseootuse kaitsmiseks ja õnnelikuna hoidmiseks, siis vii kokku omavahel need kristallid: Crazy Ahhaat, Roosa Kvarts, Rodoniit ja Unakiit.

Lapse ellu õnne toomine

Lapsed on need, kes ammutavad kristallienergiaid väga kiiresti. Enamus laste Auraväljadest on uutele energiatele väga avatud ja sellepärast on lapsi väga lihtne ning kasulik kristallidega tervendada. Kristalle kombineerides avalduvad neis erinevad energiad ja tänu sellele on võimalik kristalle väga kasulikuks muuta.

Hoia koos TiigrisilmaCrazy Ahhaati ja Leopardjaspist ning lase neil lapsele head teha. Nende kolme kristalli kooslus aitab lapse ellu tuua palju õnne, rõõmu, positiivsust, optimismi ja heaolu. Lisaks kaitsevad need kristallid tervisemurede ja õnnetuste eest. Hoia neid kristalle ühes kotis koos lapse fotoga. Või siis ilma fotota hoia neid kristalle tema voodi kõrval, et need saaksid last abistada. 

Armastuse majja kutsumise rituaal

Sellel kristallil on huvitav omadus, mis on seotud armastuse majja kutsumisega. Täiskuu ajal asetatakse Crazy Ahhaadi kristall ämbliku poolt maha jäetud võrgu alla, kohale või sisse ning soovitakse samal ajal, et armastus ellu tuleks. See kristall jäetakse sinna ämblikuvõrgu sisse vähemalt kolmeks ööks ja seejärel asetatakse see kristall kas armastusekristallide keskele või vabastatakse loodusesse. Crazy Ahhaadi energia koos ämblikuvõrguenergiaga aitavad kinni püüda armastuse, kes ei ole osanud tee leida selle rituaali tegija Aurasse. Crazy Ahhaat tõmbab ligi armastust, mis on ette määratud.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kasutage Crazy Ahhaadi kristalli, kui soovite kristalliteraapiat anda järgmistele probleemidele:

- Aseta Crazy Ahhaat kõhu peale mediteerimise või tervendusteraapia ajal või kanna sellest kristallist valmistatud ripatsit pika paela otsas, et see ulatuks naba kohale. Seda selleks, et Crazy Ahhaat saaks aidata sinu kõhul ja soolestikul terveneda. Tegemist on kristalliga, mis sobib refluksihaigetele ja neile, kellel on magu happeline või seedimisega probleeme.

- Kui on soovi Crazy Ahhaati tervendaval eesmärgil kasutada, siis on igati mõistlik selle poleeritud variandist endale kristallivett valmistada. Aseta veekannu sisse üks kristall ja lase sellel seal seista vähemalt 20 minutit enne vee tarbimist. Eriti kasulik seedetrakti tervendamiseks.

- Crazy Ahhaat on lisaks seedeprobleemide tervendamisel kasulik ka veresoonkonna tugevdamisel - veresoonte lupjumine, veenilaiendid, veresoonkonna haigused. Crazy Ahhaati kanna, kasuta või valmista sellest eliksiire, kui soovid veresooni tervendada.

- Lisaks sobib ka südamelihaste tugevdamiseks ja südamerütmihäirete korral. 

PÄIKESEPÕIMIK, KOLMAS SILM JA KROONTŠAKRA

Crazy Ahhaadi puhul on tegemist kristalliga, mis ühendab PäikesepõimikuKolmanda Silma ja Kroontšakra tööle ehk aktiveerib neid Tšakraid omavahel energiaid jagama. See tähendab aga seda, et maised ja materiaalsed soovid saavad sinu elus täituma hakata. Päikesepõimik jagab külluslikke ja maiseid soove ülemistele Tšakratele, Kolmas Silm aitab sul mõista seda, kuidas enda maiseid soove täide viia ja Kroontšakra lubab saatusel nende soovide jaoks ruumi teha, kui need ei ole ahned ega kellelegi teisele liiga tegevad. Ideaalne kristall kandmiseks külluslikel eesmärkidel.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Crazy Ahhaat kõige enam SKORPIONEIDKAALUSID ja KAKSIKUID, aidates nendele tähemärkidele kõige enam positiivsust ellu tuua. Nendel kolmel tähemärgil on üks ühine joon - kui nad ei tunne armastust, siis võivad väga negatiivseks minna ning ei pruugi selle emotsiooniga enam toime tulla või võivad uude suhtesse selle kompleksi kaasa võtta. Crazy Ahhaat ei luba sellel aga juhtuda ja aitab nendel kolmel tähemärgil pidevalt vabastada Aurast kurbust.

Crazy Ahhaati on kasulik KAKSIKUTEL kanda, kuna lisaks positiivsusele ja heale õnnele aktiveerib Crazy Ahhaat ka Päikesepõimiku. See aga omakorda avab küllusekanali ja annab Kaksikule võimaluse suuremale materiaalsele õnnele.

Crazy Ahhaat on Kaksikute õnne-, külluse- ja positiivsuskristall. Lisaks sellele on Crazy Ahhaat ka kristall, mis avab Kaksiku suhtlema, eriti kasulik on Crazy Ahhaat introvertsemale ja sotsiaalselt tagasihoidlikumale Kaksikule. See on kristall, mis aitab Kaksikul enda elueesmärki täita, aidates tal muutuda selliseks, nagu Kaksik peab olema. Lisaks sellele toob see ka head õnne. Minu artiklit Kaksikute elueesmärgi kohta saad lugeda SIIT.

Crazy Ahhaat võiks kindlasti olla esindatud Kaksiku sünnikristallide laekas. Lisaks sellele, et Crazy Ahhaat aitab Kaksikul enda elueesmärki täita, aitab see ka Kaksikule tuua küllust ja õnne. See kristall tõstab nende meeleolu ja hoiab positiivse ning lootusrikkana. Sünnikristallide laeka ja selle loomise kohta saad lugeda SIIT.       

NUMEROLOOGIA

Crazy Ahhaat toob õnne kõikidele, kes on sündinud ükskõik millises kuus 28. kuupäeval. See kristall aitab alati olla enesekindel ja õpetab alati iseendasse uskuma. See toob head õnne igal tasandil, nii emotsionaalsel kui ka vaimsel.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Crazy Ahhaati lae Tsitriin geoodi peal, kui sa seda parasjagu ei kanna. Puhasta aeg-ajalt Salvei rituaalitaime suitsuga. Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ja Kaelavõru terasest ei kuulu komplekti.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välim..
21.10€
Maksudeta:17.30€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
7.70€
Maksudeta:6.31€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
1.20€
Maksudeta:0.98€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
2.60€
Maksudeta:2.13€
ROOSA KIVISTUNUD PUIT on tekkinud ligi 240 miljonit aastat tagasi Triiase perioodil. Kunagi oli see puu, mis suri ja jäi pinnaste v..
2.30€
Maksudeta:1.89€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
11.00€
Maksudeta:9.02€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.