Menüü
Ostukorv

PÜRIIT-TRIPLIIT poleeritud

PÜRIIT-TRIPLIIT poleeritud KRISTALLID
PÜRIIT-TRIPLIIT poleeritud KRISTALLID
PÜRIIT-TRIPLIIT poleeritud KRISTALLID
PÜRIIT-TRIPLIIT poleeritud KRISTALLID
PÜRIIT-TRIPLIIT poleeritud
16.90€
Maksudeta: 14.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PÜRIIT-TRIPLIIT poleeritud

Võimalikud valikud


PÜRIIT-TRIPLIIT on kristall, mille on moodustanud Püriidi ja Tripliidi kooslus. Püriit on selles kristallis hallikas-hõbedane kristall ja Tripliit on aprikoosi tooni on kristall. Püriit on tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab nii inimese, tema kodu kui ka erinevate objektide energiat kaitsta, luues nende ümber tugeva Aura. Lisaks Püriidi kaitsvale väele omab see kristall ka väge külluseenergia võimsamaks muutmisel. Seal, kus on Püriit, seal on nii kaitsev kui ka külluslik energia. Tripliit on kristall, mis on harmoniseeriva toimega. Kristall, mis ühendab erinevaid energiaid ja aitab soove ning unistusi täide viia. Püriidi ja Tripliidi ühinemine on suurepärane kombinatsioon kahest võimekast kristallist. Püriit-Tripliiti ei ole lihtne leida tavalise kristallina ega ka ehtekristallina. 

Rõõm, positiivsus ja oskus end vabaks lasta


Püriit-Tripliit on kristall, mis aitab sõbralikkust, heatahtlikust ja romantilisust edendada. Sobib neile, kes tunnevad, et nad ei oska olla sõbralikud või on liialt karmid iseenda või teiste suhtes. See on kristall, mis aitab vabalt naerda, olla õnnelik ja elust rõõmu tunda, eemaldades hirmud ja negatiivse mõtlemise.


Lisaks sellele aitab see kristall elu kergemalt võtta ja on seega kasulik neile, kes ei suuda tõsisest ning vahel ka karmist reaalsusest end korra välja lülitada. Enese välja lülitamine ehk mediteerivasse seisu viimine, et lasta meeltel puhata on väga oluline. Kui sinu jaoks on see raske, siis Püriit-Tripliit on kristallide seast sulle üks kasulikumaid. Kui sul on aga raske mediteerida või enda mõtteid positiivseks suunata, siis kasuta seda regulaarselt. Kanna seda või hoia mediteerimise ajal enda lähedal.


Püriit-Tripliidil on oskus inimese Auraväli energiaga täis laadida, süstides suuresti juurde enesekindlust, teotahet, füüsilist ja vaimset energiat. Kui tunned, et võiksid olla energeetilisem ja suurema teotahtega, siis lase Püriit-Tripliidil enda energiavälja turgutada.


Endale seatud eesmärkide täitmine


Püriit-Tripliit aitab sul püstitada enda elus eesmärke ja nende teostamiseks tööd teha seni, kuni oled jõudnud lõpptulemuseni. Kui sul on aga juba eesmärgid olemas, siis Püriit-Tripliit jagab sinule lisa energiat nende teostamiseks. Kui sa soovid, et sul oleks mõni suurem eesmärk, kuid sa ei tea mis see võiks olla, siis pikaajaline Püriit-Tripliidi kandmine või kasutamine mõnel teisel kujul aitab sul eesmärki leida. Püriit-Tripliiti kanna või hoia seda enda soovidelaekas.


Feng Shui järgi on Põhja-ilmakaares edu- ja töökanal. Hoia Püriit-Tripliidi kristalli selles ilmakaares, et suurendada enda õnneenergiat seoses töö ning üleüldise eduga. Sellesse ilmakaarde võid luua ka kristallikomplekti, mis aitab sinu ja teiste perekonnaliikmete ellu sedasorti õnne tuua. Seal võid hoida ka teisi edutoovaid kristalle.


Toob ideid, loomingulist lähenemist erinevatele asjadele. On väga sobilik töökristallina kandmiseks, et pidevalt ideed lendaksid. Väga sobilik on see kristall sisekujundajatele, arhitektidele, kunstnikele ja teistele töökohtadele, kus loovus ning isemõtlemine on osa edust.


Prohvetlikud unenäod


Püriit-Tripliit aitab avada Kroontšakrat ja sellega seoses on see öösel kasutatuna sinu jaoks väga häid tulemusi toov. Hoia Püriit-Tripliidi kristalli enda voodi kõrval koos teiste unenägusid esile kutsuvate ja prohvetlikke visioone avavate kristallidega. Püriit-Tripliit eemaldab blokaade, mis ei lase sul selliseid visoone kogeda.


Kanna Püriit-Tripliiti päevasel ajal, et avada pidevalt enda meeli prohvetlike unenägude nägemiseks. Unes on võimalik näha väga kasulikku informatsiooni, mida saad enda heaolu nimel ära kasutada.


Parandab lapse tuju


Lapsed on võivad olla väga tundlikud ja tujukad. Seda kõike nende Auravälja nõrkuse tõttu. Auraväli areneb välja aastate jooksul ning leiab enda kuju selle kõige jooksul. Väikesed lapsed aga üldiselt ei oma tugevat Auravälja ja seetõttu on meeleolukõikumised kerged tekkima. Püriit-Tripliit aitab parandada lapse tuju. Tegemist on kristalliga, milles olev Püriit aitab luua tugevat kaitsekilpi negatiivsuse eest ja Tripliit, mis suurendab õnnetunnet. Ideaalne kristall lapsele kinkimiseks ja kasutamiseks. Kui lapsel on oma isiklik kristallid kollektsioon, siis Püriit-Tripliit võiks kindlasti selles olla. Püriit-Tripliidi tuju parandava toime tõttu on hea seda hoida üle kogu kodu, et positiivse tuju oleks pidevalt lisaks lapsele, ka kõigile teistele kerge tekkima.


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Püriit-Tripliit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. 
  
- Aitab pearingluse, väsimuse ja halva enesetunde vastu.

-  Tervendab kopsuhaiguseid ja hingamissüsteemi.

- Aitab seedesüsteemi ergutada. 

KROONTŠAKRA 

Püriit-Tripliit aitab unistustel täituda, mis tähendab seda, et see aitab avada Kroontšakrat töösse. Kroontšakra vastutab selle eest, kuidas me suhtume tulevikku ja kas meil on lootust elule. Püriit-Tripliit aktiveerib, tervendab ja muudab Kroontšakra tugevamaks. Pikaajaline Püriit-Tripliidi kandmine või kasutamine aitab suurendada sinu lootust, elujanu ning aidata sul enda tulevikku täna kujundada
  

SODIAAK


Püriit-Tripliit on ennekõike õnnetoov kõikidele SÕNNIDELE. Püriit-Tripliit aitab tegusal Sõnnil püstitatud eesmärkide nimel pingutada ja jõuda parima lõpptulemuseni. Tegemist on kristalliga, mis abistab Sõnni tema unistuste, soovide ja eesmärkide täitmisel. Püriit-Tripliit ei lase alla anda ja motiveerib kiiremini tegutsema. Vahel on Sõnnil vaja tõuget, mis tuleb väljapoolt, et hiilgavaid ideid ellu viia. 


ASTROLOOGIA

Püriit-Tripliit on väga kasulik kristall neile, kes on sündinud Jänese ehk Kassi aastal. See on kristall, mis aitab Jänesel taastuda ning positiivsel energial tema Auras võimust võtta, aidates vabastada liigset negatiivset energiat, mis muudab teda kahtlustavaks ning blokeerib tema intuitsiooni.

Geoodidel lae vaid neid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Püriit-Tripliiti võid laadida Vanadiniit Bariit geoodil peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus MuskaatpähkligaSandlipuuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.