Menüü
Ostukorv

PIETERSIIT poleeritud

PIETERSIIT poleeritud KRISTALLID
PIETERSIIT poleeritud
1.60€
Maksudeta: 1.31€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PIETERSIIT poleeritud

Võimalikud valikud

PIETERSIIT on esmakordselt avastatud Namiibiast ja saanud endale nime mehe käest, kes selle kristalli avastas. Kui tavaliselt on kristall konkreetsete toonidega, siis Pietersiiti võib leida sinisest hallini, mustast kuni kuldseni, valgest kuni punakas-pruunini. Pietersiidi erinevad värvispektrid loovad sellest kristallist võimsa Kolmanda Silma avaja ja on üheks võimsaks kaaslaseks spirituaalsele teekonnale. 

Pietersiit on kristall, mis aitab näha selgelt ilma meelepetteta ja ilma ahvatlusteta ehk see annab isegi väga ahvatlevas olukorras sulle mõista, kas tegemist on reaalsusega või impulsi ajendil tekkinud tundega. Seega sobib väeesemeks neile, kes kalduvad liialt sinisilmsed olema ja kes ei taju reaalset ohtu või asjade tagamaid. Muudab selle kandja ettevaatlikumaks ja tuleviku peale mõtlevaks.

Pietersiit on muudatuste tegemise kristall, kuna see aitab sul saavutada kontrolli iseenda elu üle. Pietersiit aitab muutusi tuua ka kõige väljapääsmatuna tunduvas olukorras, aidates muuta sind tugevaks ja andes sulle võimu iseenda elu üle. Pietersiit sobib seega kõigile neile, kes on soovinud mõnest olukorrast välja tulla, aga siis jälle langevad kiusatuste või ahvatluste küüsi. Nagu näiteks neile, kes on soovinud lõpetada alkoholi, tubaka või mõne teise kahjuliku aine tarbimise, aga langevad taas vanale rajale. Pietersiit aitab "nõiaringist" välja astuda ja anda sulle suuremat kontrolli iseenda käitumise üle.

Pietersiit mõjub kohati nagu Šungiit, aidates takistada elektromagnet võngetest tingitud ärevushäireid ja haiguseid. Seega sobib Pietersiit ideaalselt kodukristalliks, aidates erinevatel kodutehnikate halval energial inimese eeterkehasse jõuda. Selleks asetatakse Pietersiit teleri, arvuti, maakütteseadme, boileri või mõne teise seadme kõrvale, et takistada sellest tulenevaid elektromagnetvõnkeid. Pietersiit neelab selle energia endasse ja seega tuleb Pietersiidi kristallid või kodu igakuiselt puhastada mõne rituaalitaime suitsuga, valgete küünalde, viirukitega jne.

Pietersiit on kasulik kristall neile, kes on ülitundlikud õhurõhu muudatustele, kosmiliste energiate liikumisele, inimese energeetikale või nende tujudele, toiduainetele jne. Pietersiit aitab neid nii, et ilmastikumuudatuste või mõne muu põhjuse pärast tingitud meeleolukõikumised ja närvilisus saab eemaldatud ning inimene muutub tasakaalukamaks. Üldiselt mõjutavad selliseid energiad rohkem naisi ja tundlikke/sensitiivsemaid inimesi.

Pietrsiit sobib väga hästi neile, kes tunnevad, et nende elu ei võta enam uut suunda. Nõiraingi sattumine toimub siis, kui inimene ei õpi ära seda, mida saatus ja Karma soovivad talle õpetada. Tihtipeale ei tunta ise ära seda, mis on õppimata või tegemata jäetud. Pietersiit avab sellel kohal silmad ja taju, tuues sulle teadmisi, mis aitab sinu ellu positiivseid muudatusi tuua.

Pietersiit aitab luua soodsaid energiaid uute võimaluste jaoks, tuua ellu muudatusi, millest oled unistanud. Pietersiiti kanna selleks, et sinu elu saaks edasi liikuda nendest etappidest, millesse oled seisma jäänud.

Pietersiit aktiveerib inimese Auraväljas elujõu- ja õnne-energiad. Selles kristallis on Tiigrisilma, mis lisab Pietersiidile külluslikke omadusi juurde. Pietersiit aitab tegutseda enda soovide nimel, aidates jõudu juurde anda soovitud tulemusteni jõudmiseks. See kristall motiveerib elus edasi liikumist ja toetab visioonide nägemist, mis omakorda aitab mõista seda, kuidas sul on võimalik enda soovitud tulemust saavutada. 

FENG SHUI

Feng Shui järgi hoitakse Pietersiiti kodu Lõunasuunas mõne igihalja taime all, et hoida perekonnas üksteisega head suhtlemist ja takistada "mustal kassil" perekonnast läbi jooksmast.

Tuleviku ennustamine ja iseenda teekonna parem mõistmine

Pietersiit avab sinu hinges võimaluse näha iseenda tulevikku ette, aidates mõista iseenda elu ja näha suuremat pilti. Pietersiiti hoitakse enne magama minekut Kolmandal Silmal ehk otsmikul ja lõõgastutakse sellega koos. Seda tuleb teha just enne magamaminekut, kuna uinudes aitab see läbi Astraalrännaku sulle vastuseid tuua. Kui Pietersiit on otsmikul, siis sulgege silmad ja küsige mõtetes: "Näidake mulle tulevikku", "Näidake mulle seda, mida mul on just praegu vaja teada" jne. Peale lõõgastumist ja selle küsimuse esitamist hakkavad sinu mõtetesse tulema visioonid ja mõtted, mis tegelikult näitavadki sulle mõnda fakti sinu elu kohta. Kui sa oled Pietersiidi mõju sedaviisi kasutanud ja visioonid on kohati arusaamatud, siis võin loomulikult  aidata seda kõike seletada, kui kohtume!

Pinge eemaldamine ja kiire tervenemine stressist positiivsemaks

Pietersiidil on oskus avada energiad, eemaldada energiablokaadid erinevatel Tšakratel ning tõrjuda väga kiiresti ebavajalikku informatsioon sinu eeterkehast. Kes ei mõista, mida ma sellega soovin öelda, siis ma seletan selle veidi lahti. Me võtame pidevalt enda hinge ehk vaimsesse kehasse negatiivsust vastu, olgu siis see sõbranna peale solvumine, viha tekkimine sellest, et keegi on sind solvanud, kurbus, mis on tekitatud solvamisest, valu, mis on tekkinud lähedase tervise probleemidest või valu, mis on põhjustatud sellest, et armastatuga ei ole asjad kõik korras. Siis see negatiivsus jääb kõik sinu Aurasse, informatsiooniks tuleviku jaoks. Kui seal on palju negatiivsust, siis meie tulevik hakkab kujunema teist rada pidi ja me muudame enda tee raskemaks. Siis tegelikult on vaja see informatsioon Aurast välja lasta ning õppida ise või kasutada kristalle, mis aitavad meil elu kergemalt võtta ja emotsionaalsest pingest lahti lasta, et tulevik saaks olla positiivne.

Pietersiit avab Auras kanalid, mis lasevad negatiivse vabaks ehk muudavad sind teiste suhtes positiivsemaks, õpetavad sind mõistma, et valu on vajalik, aga kõik energiad peavad ringluses olema ning see tuleb enda seest vabaks lasta. Pietersiidi kandmine õpetab elu nautima ja takistab tuleviku allakäiku. Kandke Pietersiiti endaga kaasas või hoidke raskel ajal seda käes. Pietersiiti hoidke käes ka siis, kui mõtlete probleemide peale, kuna see toob lahendusi ja aitab sinu mõtetes kõik selgeks saada.

Auto kaitsmine avariide eest, mida on põhjustanud loodus

Pietersiidi kristall autos koos Ageriini ja Musta Turmaliiniga või mõne teise kaitse kristalliga aitab kaitsta metallielementi ehk autot avariide või õnnetuste eest, mis on tekkinud loomade teele jooksmisest, üleujutusest, kui mõni puu kukub teele, elektriliinide kukkumine teele jne. Pietersiit kaitseb autot ohu eest, mis on tingitud looduslikest teguritest. 

Tahtejõu suurendamine

Kombineerige Pietersiit Malahhiidiga, leidke sellele rohelist värvi kott ja hoidke selle kristalli koti sees ka Lovage rituaali taime puru. Selline väike kristalli maagia aitab lahti saada isiksuses kinni olevatest kompleksidest, muutes sind väga tugevaks, enesekindlaks ja iseseisvaks inimeseks, kes hakkab oma unistusi täide viima.

Pendilga tuleviku ennustamine

Lisaks pendlile omastele energia kristallidele hoidke valge riide sisse peidetult Pietersiiti koos Vikerkaare Kuukiviga nende kristallide vahel. Kui pendel koos energia kristallidega saab tunda nende kahe kristalli mõju, siis need aitavad näha tulevikku ja saada õigeid vastuseid küsimustele, mis on tulevikuga seotud.

Tõde oma juurte kohta

Kombineerige Pietersiit Nuumitega ja hoidke neid kristalle enne uinumist Kolmandal Silmal ehk otsmikul ning enne magama minekut küsige enda käest "Kes on minu ema?", "Kas ma kohtun temaga?", "Mis mind tema juurde viiks?" ja läbi une aitavad need kristallid sul vastuse saada. Kui see esimesel korral ei õnnestu, siis soovitan alati uuesti proovida või kanda pidevalt endaga puhastus ja intuitsiooni kristalle, mis avavad sinu Kolmanda Silma visioonide jaoks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Pietersiit aitab südamehaiguseid tervendada, kõrget vereõhku taandada ja südamenärvide valu ära hoida.

-  Aitab närvilisuse, närvihaiguse, ebastabiilsuse, melanhoolia, stressi ja depressiooni vastu.

- Pietersiit on ka see kristall, mis aitab rasedusest tulenevat iiveldust leevendada.

- Aitab hingamisprobleemide korral.

KROONTŠAKRA

Pietersiidi vägi suundub kõige kiiremini kõige ülemisse Tšakrasse ehk Kroontšakrasse. Pietersiit avab teadlikkuse ja aitab spirituaalsele kasvule väga palju kaasa. Pietersiit aitab näha olulist ja eemaldada mitteolulistele teemadele keskendumise. See on väga oluline, et sa oskaksid seda teha. Vastasel juhul on kerge eksiteele sattumine ja sisemine segadustunne garanteeritud. Soovitan Pietersiiti pikaajaliselt kanda, et Kroontšakrat võimalikult terveks teha.

SAKRAALTŠAKRA

Pietersiit aktiveerib teist Tšakrat, milleks on Sakraaltšakra. See asub otse sinu naba all. Kui hoiad enda kätt naba all, siis enam-vähem see ala ongi sinu Sakraaltšakra. See Tšakra kontrollib energiate liikumist sinu sees, hoiab sind füüsiliselt tasakaalus. See on elueenergia kanal, mis tervenenud olekus juhib sinu mõtted tegudeks, suunates sind tegutsema selle nimel, millest unistad. Tervenenud Sakraaltšakra muudab tuju rõõmsaks, hoiab sind motiveerituna ja inspireerituna. Pietersiit suudab Sakraaltšakrat tervendada ja tervena hoida. Pietersiiti kanna endaga kaasas, et see saaks sinu Sakraaltšakra parimasse olekusse viia. 

SODIAAK

Tähemärgilt toob Pietersiit LÕVIDELE head materiaalset õnne, kordaminekuid ja ärilist vaistu. KALADEL aitab Pietersiit koguda austust ja hoolivust teiste inimeste poolt. Kalade meeste armastuseõnnekristalliks on Pietersiit. Pietersiit aitab Kalade meestel enda kõrvale kaaslast leida ja samas tugevdab ka mehelikku intuitsiooni ning energiat. Pietersiit aitab Kaladel olla õnnelikud, motiveeritud ja inspireeritud.


Kui aeg läheb mööda ja tunned, et probleem, mille pärast Pietersiiti kandma hakkasid on hakanud kaduma ning sa tunned end tervena, siis tuleb kindlasti kristalli tänada tehtud töö eest ja viia see tänuks vabasse loodusesse (jõevette, metsa jne) puhkama, et see kristall saaks enda energia tagasi loodusest, mille ta on sinule kinkinud.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Pietersiiti võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Mürriviiruki suitsuga või Kadaka eeterliku õli aroomiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE" on mõeldud sinu auto kaitsemiseks erinevate õnnetuste eest, nagu näiteks plekimõlkimised..
26.60€
Maksudeta:21.80€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
11.00€
Maksudeta:9.02€
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlas..
5.90€
Maksudeta:4.84€
KADAKAS kuulub mändide perekonda ning on paljude jaoks väga tuttav. Tegemist on igihalja okaspuuga, millel on omapärane välimus ja mis on peamise..
15.30€
Maksudeta:12.54€
Pilt on illustreeriv. Terasest kaelavõru ja Sinine Ahhaat viil ülekullatud äärega ei kuulu komplekti.PIETERSIIT avastati esma..
23.00€
Maksudeta:18.85€
VEREKIVI on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall&..
11.00€
Maksudeta:9.02€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
2.80€
Maksudeta:2.30€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased ..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.