Menüü
Ostukorv

NUUMITE poleeritud

NUUMITE poleeritud  KRISTALLID
NUUMITE poleeritud
9.50€
Maksudeta: 7.79€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: NUUMITE poleeritud

Võimalikud valikud

NUUMITE on väga salapärase väljanägemise ja sisuga kristall. Nuumite on oma omaduste poolest väga eriline. Nuumite on tumedat värvi kristall, mille seest võid leida ebakorrapärasusi, pragusid ja ka tumedate toonide värvimängu. Nuumite peamiseks tooniks on must tumepruunini. Nuumite pärineb Gröönimaalt ja see on oma nime saanud samuti Gröönimaa pärast. Nuumite nimi tuleneb Nuukist, milleks on Gröönimaa pealinn. Nuumite koosneb kahest erinevast kristallist, milleks on Antofülliit ja Gedriit.

Nuumite on teadaolevalt üks vanimaid kristalle meie Maa peal, mille inimesed on suutnud avastada. Nuumite vanuseks peetakse üle kolme miljardi aasta. Teadmine, et see on nii vana kristall, tekitab juba külmavärinad ja suure austuse selle kristalli suhtes. Nuumitet tuleks kindlasti kasutada täie austuse ja hoolega.

Nuumite kristallil on oskus enda energiaid varjata ja neid alles siis esile tuua, kui neid on vaja. Seega on tegemist kristalliga, mis ei jõua sinuni väga kiirelt. Kui see ühel päeval jõuab sinu juurde, siis sellel on vaja sind tervendada ning abistada.

Nuumitel on oskus sind kaitsta ebaõnne, kurjuse, traumade ja väga suurte elumuutvate probleemide eest. Juhul kui sa oled enda elus täpselt sellises kohas, kus kõik variseb kokku ja liigub allamäge, siis Nuumite on kindlasti see kristall, mis aitab sul sellest pimeduse august välja tulla. Sellisel juhul on sul kasulik võtta enda ellu Nuumite, seda igapäevaselt kaasas kanda või enda kodus hoida.

Nuumite on väga kasulik kristall sinu jaoks, kui sa tunned maailma poolt suunatud survet. Nuumite aitab kaitsta selle hirmu eest, mida maailm sinu ümber sinusse süstib. Nuumite ei lase sul keskenduda propagandale ja meediale, ei lase sul uskuda kõike seda, mida meedia sulle räägib ning eemaldab sinus hirmu, mis on sulle sihilikult tekitatud.

Kui sa soovid enda kodust teha rahu koha ja hoida enda kodu eemal kõigest sellest maailma poolt tekitatud survest ning negatiivsusest, siis peida Nuumite enda koju. Lisa Nuumitet kodu ehitamise ajal vundamendi sisse ja kui sul on kodu olemas, siis vii tükike Nuumitet igasse tuppa. Sobib ka see, kui sa peidad Nuumite kristalli enda koduhoovi. Nuumite aitab hoida sinu kodust eemal maailma negatiivsust.

Nuumite koos Lemuuria Jaadi kristalliga lahti saada suitsiitsetest mõtetest. Hoia neid kahte kristalli üheskoos musta värvi koti sees  ja kanna neid kaasas, kui soovid suitsiidsetest mõtetest lahti saada. Lemuuria Jaadi ja Nuumitet võid üheskoos hoida ka enda voodi lähedal, et need kristallid saaksid sind öösel tervendada. Vabasta need kristallid vabasse loodusesse siis, kui suitsiidsed mõtted on kadunud. 

Maagia- ja rituaaliesemed

Nuumite on kristall, mis suudab maagilistel väeesemetel säilida. Kui sul on olemas nuga, millega joonistad küünaldele Ruune, spetsiaalsed tikud küünalde põletamise jaoks, spetsiaalne koht viirukiterituaalitaimede ja küünalde hoiustamiseks, siis kindlasti hoia nende asjade juures ka Nuumitet. Nuumite aitab säilitada väeesemete jõudu. Nuumite on kristall, mida mina hoian enda väeesemete juures. Nuumite sobib väga hästi ka pendli juurde, et pendel ei kaotaks oma väge.

Ülimalt tugev kodukaitsevõrgustikku kuuluv kodukaitsja

Nuumite on väga hea kodukaitse-kristallivõrgustiku kristall, mis aitab kodust eemale hoida needust, ärasõnumist, kurjust, halbu hingesid, deemoneid, ebaõnne ja raskete haiguste teket. Nuumite on üks olulisemaid kristalle, mis võiks koduseinte vahel eksisteerida. Loe lähemalt selle kohta, kuidas luua oma kodule kristallivõrgustik, mis aitab sinu kodu kaitsta kõige selle eest, mis on Nuumite võimuses. Selle artikli leiad SIIT.

Ma soovitan hoida Nuumitet väikese lapse voodi kõrval, et see kristall kaitseks lapse habrast hinge ebaõnne ja kurjuse eest. Nuumite kaitseb lapsi ka ärakasutamise, ahistamise ja manipuleerimise eest. Mida rohkem on Nuumitet sinu lapse või sinu enda elus, seda suurem kaitse on teie kohal.

Nuumite on kristall, mis blokeerib deemonite tööd ja deemonite poolset keha üle võtmist. Nuumite kaitseb alkoholismi ja teiste sõltuvushaiguste eest.

Astraalrännak läbi erinevate dimensioonide

Nuumite on ideaalne astraalrännaku kristall, mis soodustab sinu öiseid rännakuid läbi unenägude maailma. Leia Nuumitele enda magamistoas koht ja kui sul on astraalrännaku jaoks juba eraldi kristallid olemas, siis kindlasti lisa Nuumitet ka nende teiste kristallide keskele.

Nuumitet võiks seal olla kas kolm või kuus tükki, kuna Nuumitet on väga kasulik hoida kolmekaupa või kolmega jagunevas numbris. Kolm sümboliseerib tasakaalu ja niiviisi töötab Nuumite astraalrännaku jaoks kõige paremini.

Nuumitel on oskus kaitsta sinu hinge astraalrännaku ajal, et sa kogemata enda probleeme kaasa ei too ja et see sind ära ei kurnaks. Nuumite aitab sul näha nähtamatut ja näha läbi une selliseid kohti, mida inimmõistus ei suuda endale ettegi kujutada.

Nuumite aitab sul rännata astraalis edasi ja tagasi ehk minevikku ja tulevikku. Vii Nuumite kokku kindlasti Rüoliidi ja Preseliga, mis aitavad sul näha sinu eelmisi elusid. Vii Nuumite kokku Galaksiidi ja Phosposideriidiga, kui soovid näha tulevikku. Kõik need kristallid võivad astraalrännaku kristallide komplektis üheskoos olla, kuna need kõik täiustavad seda energiavälja.

Iseenda teekonna mõistmine

Nuumite on selline kristall, mis aitab sul iseenda elu suhtes silmi avada. Nuumite aitab sul mõista seda, miks sa oled siia maailma sündinud just sellesse füüsilisse kehasse, miks sind ümbritsevad sellised probleemid ja katsumused. Nuumite on iseenda teekonna mõistmise kristall, mis aitab sul jõuda selleni, mida sa pead veel jõudma ära teha ja mis on sinu kõige suuremad ülesanded. Nuumitet kanna selsamal eesmärgil endaga kaasas või hoia seda enda foto juures kodus.

Kui sind huvitab iseenda teekonna paremini mõistmine, siis soovitan sul teha maagiat, mis aitab su silmadel sellel teemal avada. Enda elutee mõistmise maagia leiad SIIT.

4 inimtüüpi, kelle eest end kaitsta

Nelja inimtüübi eest, kes toituvad inimenergiast ja on energiavampiirid, ja kelle eesmärk on saada jõudu teiste inimeste nõrkustest, aitab sind oma väega toetada ja kaitsta Punane Tiigrisilm koos Nuumitega. Mõlemad toimivad suurepäraselt, kuid veidi erinevalt. Punane Tiigrisilm on rohkem suunatud naiseenergiale ehk naistele, kes on sellise naise küüsis ja Nuumite töötab meeste puhul paremini, aidates kaitsta taoliste meeste eest. Kui soovid kahjulikust inimesest eemalduda, siis soovitan ühte neist kristallides kanda endaga igapäevaselt või vähemalt ajal, mil sa pead olema koos manipulaatoriga või mõne teisega neist. Need kristallid loovad sinu ja nende vahele barjääri, aidates kaitsta sind kui ohvrit. Loe nendest neljast inimtüübist, kelle eest end kaitsta, põhjalikumalt SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Nuumitet kasutatakse väga suurte füüsiliste probleemide ja haiguste tervendamisel. Nuumite on küllaltki tugev kristall, mis suudab tervendada väga raskesti välja ravitavat haigust. Nuumite aitab pidurdada kasvajate edasiarenemist.

- Nuumite on väga tõhus mürgituste tervendamisel. Nuumite ei lase mürgitusel kaua kehas püsida või kaitseb sind mürgitusse sattumise eest. Kui sa kannad Nuumitet, siis see võib sind intuitiivselt eemale juhatada nendest taimedest, toidust või kohtadest, mis võiksid sulle mürgitust põhjustada.

- Sellel kristallil on oskus puhastada keha jääkainetest. Nuumite aktiveerib keha end puhastama ja taastama. Nuumite on väga kasulik kristall sellel ajal, kui taastutakse mõnest haigusest.

JUURTŠAKRA

Nuumite tervendab kõige esimest Tšakrat ja seda väga tõhusalt. Kuna on tegemist väga tugevatoimelise kristalliga, siis selle Juurtšakrat tervendav vägi on samuti tugev. Nuumitet soovitan ennekõike kasutada neil, kellel on kehas vähkkasvaja või mõni teine raskekujuline haigus. Nuumite tervendab Juurtšakrat, mille kahjustuse korral sai selline haigus üldse kehasse tekkida. Nuumitet kanna sellel eesmärgil või valmista endale igapäevaselt kuni tervenemiseni vee-eliksiiri.

SODIAAK

Nuumite on kristall, mis ennekõike hakkab tööle AMBURITEGA. Nuumite on väga tugevatoimeline kristall Amburile, kes soovib enda visioonitööd edukamaks muuta, kes soovid tulevikku paremini mõista.  See aitab Amburil iseenda teekonnast paremini aru saada. Nuumite kristall võiks kindlasti olla Amburil kodus ja kui on loodud astroloogia/numeroloogia põhjal õnnekristallide komplekt, siis Nuumite võiks seal kindlasti Amburil esindatud olla. Sünni järgi õnnekristallide komplekt moodustatakse tähtkuju, elutee numbri, sünnikuupäeva esimese numbri ja teiste näitajate õnnetoovatest kristallidest. Kõik kristallid lisatakse ühtekokku koos sinu enda fotoga.

Nuumitet võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kookoseviirukiga või Muskaatpähkli eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

TSELESTIIT on rahu- ja Inglitekristall, mis toob Sulle spirituaalset tervenemist. Avab Sind Inglite jaoks ja unenägudes ettekuulut..
9.00€
Maksudeta:7.38€
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on heledamad pruuni..
2.00€
Maksudeta:1.64€
NUUMITE on väga salapärase väljanägemisega ja sisuga kristall. Nuumite on väga eriline oma omaduste pärast. Nuumite on tumedat värvi krista..
9.10€ 13.00€
Maksudeta:7.46€
SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pr..
26.00€
Maksudeta:21.31€
NUUMITE on väga salapärase väljanägemisega ja sisuga kristall. Nuumite on väga eriline oma omaduste pärast. Nuumite on tumedat värvi krista..
15.19€ 21.70€
Maksudeta:12.45€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.20€
Maksudeta:0.98€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
2.10€
Maksudeta:1.72€
Pilt on illustreeriv. Kassisilm on kirju kristall, seega tellitud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast.KASSISILM on täiesti naturaaln..
3.82€
Maksudeta:3.13€
ALABASTER on väga kauni pastelset tooni kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks oranžikas kuni valge värvus. Alabaster on..
1.20€
Maksudeta:0.98€
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.