Menüü
Ostukorv

PRASIOLIIT poleeritud

PRASIOLIIT poleeritud KRISTALLID
PRASIOLIIT poleeritud
2.90€
Maksudeta: 2.38€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PRASIOLIIT poleeritud

Võimalikud valikud

PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi tooniks on heleroheline, millest käivad läbi valged jooned. Oma olemuselt meenutab see Ševroon Ametüsti, mis näeb heleroheline välja. Prasioliidi valge osa on Kvarts. Prasioliidil on väga sarnased omadused olemas, mida kannab endaga kaasas Ametüst ja lisaks sellele ka sellele kristallile endale omased omadused. Seega, kui sa soovid Prasioliidi kristalli tundma õppida, siis ma soovitan sul lugeda ka selle kohta, mida kirjutasin Ametüstist. Seda selleks, et täielikult mõista Prasioliidi toimet.

Prasioliit on oma nime saanud Kreeka sõnast porru ja seda oma väljanägemise tõttu. Prasioliidi peamiseks leiukohaks maailmas on Brasiilia ja USA. Prasioliit on tekkinud maapõues sellest, kui Ametüst on maa sees kuumenenud.

Prasioliit õpetab, mida tähendab tõeline armastus ja seetõttu suudabki see lisaks oma külluslikele energiatele sinu ellu ka tõelist armastust kutsuda. See kutsub inimest, kes suudab sind väärtustada ja austada, sõpru, kes suudavad sind hinnata ja lojaalsed olla. Üleüldiselt tekitabki Prasioliit magneti nende inimeste poole, kes oleksid justkui sinu inimesed ehk kellega sa suudad samastuda, hea sideme leida ja end turvaliselt tunda, ja nende poole, kes suudavad panna sind end armastatuna tundma. 

Mida Prasioliit sulle ütleb, kui sa selle intuitiivselt välja valisid?

Juhul, kui sa valisid Prasioliidi kristalli intuitiivselt enda jaoks välja. Näiteks nii, et sulle hakkas selle välimus silma ja sa puhtalt alateadlikult valisid selle enda kaaslaseks, siis sellel kristallil on sulle nii mõndagi edasi öelda.

Sellisel juhul sinu intuitsioon viitas sellele, et sul on õige aeg asuda end tervendama. End arenema suunata ja midagi iseenda heaolu jaoks tegema asuda. Loomulikult sellisel juhul on sul seda kristalli ka vaja ja ilmselgelt on sul aeg hakata enda sisemise hääle kuulamisega tegelema. Õppides enda sisetunnet usaldama ja otsuseid ise vastu võtma.

Spirituaalne areng, intuitsioon ja enda arengu märkamine

Prasioliidi üheks väga eriliseks ja väärtuslikuks toimeks on see, et see õpetab sind enda edusamme nägema. Eriti selliseid edusamme, mida sa enda spirituaalses arengus teed. See õpetab sind nägema seda, mida sa saavutanud oled ja kuidas sa nüüd elu vaatad, kuidas sa aasta tagasi elu nägid ning mida sa oled endas muutnud. Samas aidates sul ka spirituaalses mõttes kasvada ja areneda. Nagu ka Ametüstile on omaseks, siis on ka Prasioliidil oskus inimese hinge arengu poole suunata.

Prasioliidi kristallile leia koht enda intuitsiooni arendavate kristallide keskel. Aseta see kokku teistega, et see saaks sinu arengut toetada. Prasioliiti võid ka lihtsalt kaasas kanda, et selle energiaid endale saada.

Lisaks kõigele sellele on Prasioliit see kristall, mis aitab sul enda spirituaalseid andeid avada ja neid arenema suunata. Kui sulle on saatuse poolt kingitud mõni telepaatiline või selgeltnägemisega seotud anne, siis Prasioliit aitab sul end arendada. Eriliselt kasulik oleks see, kui sa kannaksid Prasioliiti sellisel juhul koos Küaniidi ja Aqua Aura kristalliga.

Prasioliit suunab sind tegema seda, mida sinu hing ihaldab, julgustades sind liikuma selles suunas, mida süda sulle ütleb, mitte mida mõistus sulle ütleb. See on viis, kuidas Prasioliit ka sinu Südametšakrat tervendab. Aidates sul enda südamehäälega kontakti saada ja sellel omakorda sinu intuitsiooni õigesti juhtida.

Õpetab sulle, mida tähendab armastus

Prasioliidil on oskus Südametšakrat tervendada ja selle kristalli kasutamine aitab sinu hinges oleval neljandal Tšakral võimsamaks muutuda. Prasioliit õpetab ennekõike sulle seda, mida tähendab armastus, kuidas armastada, kuidas armastust vastu võtta, seda jagada ja kuidas seda märgata. Väga kasulik sellisel perioodil, kus sa ei ole oma tunnetes kindel või hetkel, mil sa ei tunne enda elus armastust.

Prasioliidi kristalli hoia armastuse kristallidega üheskoos, et see aitaks head energiat sinu ellu ligi kutsuda. Kingi see kristall enda armastatule, et enda armastust välja näidata ja et teie omavahelised suhted muutuksid paremaks. Prasioliiti kingitakse lepituseks ja andestuse saamiseks.

Tunnetes selgusele jõudmine

Prasioliidi kristall vii kokku Roosa Kvartsiga ja hoia neid kahte kristalli pidevalt enda lähedal, kui sul on soov jõuda enda tunnetes selgusele. Kanna neid kristalle senikaua kaasas, kui sa tunned, et sa oled jõudnud selgusele. Võid neid kristalle koti sees kaasas kanda või ehtena endaga igapäevaselt kanda.

Neelab teiste kristallide energiat ja muutub sellest võimsamaks

Prasioliidil on üks väga huvitav omadus, milleks on oskus teiste kristallide kaudu võimekamaks muutuda. Kui sa viid Prasioliidi kokku teiste kristallidega, siis see võimeneb ja saab teistest kristallidest tuge. Sellepärast on hea seda kristalli kombineerida ja näiteks teistesse kristallikomplektidesse lisada. Eriliselt kasulik on seda hoida intuitsiooni ja armastuse kristallidega koos.

Tõmbab küllust ligi läbi sinu enda töö tegemise

Prasioliidil on oskus sinu ellu küllust ligi tõmmata, kuid seda vaid siis, kui sa selle nimel soovid tööd ja vaeva näha. Selleks, et Prasioliidis avaneksid sellised energiad, hoia seda kristalli enda kontori- või töölaua peal. Prasioliit tunnetab ära sinu motivatsiooni ja inspiratsiooni. Kui sa oled sellises faasis, siis automaatselt selles kristallis avanevad külluslikud energiad ja see hakkab sulle õnne tooma. Sa võid selle kristalli ka enda külluse nurka lisada, et see täpselt samal hetkel hakkaks tööle, kui sa oled motiveeritud. Prasioliit hakkab tööle läbi sinu enda energia.

Unenägude seletaja

Selle kristalli kandmine või selle kristalli magamistoas hoidmine aitab unenägusid defineerida. Prasioliit avab sinu meeli, aidates sul elu sügavamalt mõista, märke lugeda ja neid defineerida.

RAVITSEMINE:

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Prasioliit on tervendaja, millel on oskus sinu kehas olevatele haigusnähtudele tagasilööki anda. Prasioliit kuulub universaalsete tervendajate hulka, mida on hea kasutada kogu keha tervendamisel. Prasioliidil on vägi, mis suunab haiguskoldesse tervendust, aktiveerides keha end tervendama.

- Prasioliit on Südametšakra tervendaja, millel on oskus aidata neid inimesi, kellel on südamega seotud haigused.

- Prasioliit tervendab magu, aidates vabaks saada pidevatest kõhu- ja maovaludest. Sobib sellisele inimesele, kelle magu on väga happeline ja tundlik erinevatele toiduainetele.

SODIAAK

Prasioliit on KALADE külluse, rikkuse ja rahaõnnekristall. Kaladel on kasulik hoida seda kristalli enda kodus Kagu-ilmakaares või küllusekristallide keskel. Prasioliit sobib Kalade tööedu kristalliks, aidates tuua häid võimalusi ja rahavoolu läbi töö. Prasioliiti on kasulik kanda ehtena töötegemise ajal või hoida seda kristalli tööruumis. 

Geoodidel lae vaid neid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Prasioliiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kookoseviirukiga või Männi eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi tooniks on heleroheline, millest käivad läbi valged jooned. Oma ol..
135.00€
Maksudeta:110.66€
PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi tooniks on heleroheline, millest käivad läbi valged jooned. Oma ol..
61.90€
Maksudeta:50.74€
PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi tooniks on heleroheline, millest käivad läbi valged jooned. Oma ol..
15.50€
Maksudeta:12.70€
PRASIOLIIT, GRANAAT ja BRILJANT kõrvarõngad (kuld 585)
AINUEKSEMPLAR
PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi värv on heleroheline, millest käivad läbi valged jooned. Oma olemu..
507.00€
Maksudeta:415.57€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
AMETÜST poleeritud
Enim müüdud
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
4.00€
Maksudeta:3.28€
SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõrgelt hinnatu..
15.50€
Maksudeta:12.70€
KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvar..
3.50€
Maksudeta:2.87€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõ..
1.20€
Maksudeta:0.98€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.