Menüü
Ostukorv

QUE SERA poleeritud

QUE SERA poleeritud KRISTALLID
QUE SERA poleeritud
5.04€
Maksudeta: 4.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: QUE SERA poleeritud

Võimalikud valikud

QUE SERA tähendab hispaania keeles "Mis võiks küll juhtuda?". Que Sera on päris Brasiiliast, vulkaanilistest piirkondadest, ja on kombineeritud kristall erinevatest Kvartsilistest ja ka paljudest teistes kristallidest, nagu näiteks Kaltsiit või Kaoliniit. Que Sera on üks uusimaid kristalle ja kuulub new age-kristallide hulka, mida alles uuritakse ja õpitakse eeterkeha jaoks kasutama.

Uskumuste põhiselt on Que Sera õnne-, heaolu- ja rõõmukristall. Paljud, kes seda kristalli on kaevandanud või leidnud, väidavad, et esmane emotsioon on ülimalt positiivne, kui seda kristalli käes hoida. Käes hoides tekib inimesel tunne, et kõik on hea ja positiivne. Seega, kui paljud tunnevad selle kristalliga sellist sidet, siis võib öelda, et selles on miskit, mis tekitab eufooriatunnet. Kui ma ise seda kristalli Prantsusmaal kristalliretkel käies esimest korda nägin, oli minu esimene reaktsioon samalaadne.

Armastusekristall

Armastusekristallina aitab eemaldada blokaadid, mis ei lase sul suhtes olles armastust vastu võtta, aidates peatada iseenda suhte mürgitamise (lisa oma koju armastusekristallide komplekti).

Kui sa soovid kristalle Kaksikhingega kohtumiseks, siis selleks on sul võimalus kristallidelt tuge saada. Soovitan sul kanda Piemoniidi kristalli koos Que Sera kristalliga. Nende kahe kristalli kombinatsioon avab sinu Südametšakras oskuse Kaksikhinge ellu kutsuda ja tema ellu saabumiseks iseenda sees vajalikud korrektuurid eelnevalt ära teha.

Que Serad kandes aitab see sinu enda Aurat muuta sõbralikuks ja armastavaks, mis omakorda aitab sul teiste inimestega paremini läbi saada ning teistega paremaid kontakte luua.

Elektromagnetvõnked

Kaitseb elektromagnetvõngete eest, mis tulevad telerist, arvutitest ja telefonidest. Aitab selle kahjustava energia eest kaitsta, et see sinu tervist pikapeale ei rikuks. Soovitatav hoida koos Šungiidi või Amasoniidiga hoida televiisori, arvutite, mikrolaineahju ja teiste seadmete kõrval.

Positiivsuskristall

Hoidke seda kristalli enda lähedal, kui tunnete, et olete motivatsiooni kaotanud ning ei leia inspiratsiooni enam millestki. Que Sera taastab jõuvarud ning suunab sind läbi positiivse ellusuhtumise tagasi õigele rajale. Eriti kasulik teismelistele, kes on muutunud laisaks või kellel on tekkinud suhtlemisraskused või enda keha suhtes kompleksid.

Que Sera kaasas kandmine aitab lahti saada hirmudest, mis on seotud UUTE inimestega suhtlemisel. Que Sera aitab sul vabalt end tunda ükskõik kelle juures ja ka vabalt end väljendada ilma probleemideta. 

Annab sulle oskuse leida enda teekond siin elus ja järgida ühte konkreetset rada (kasulik neile, kes pidevalt pendeldavad ühest mõttest teise, ühest erialast teise, ühest koolist teise jne.)

Kristallilaste kristall, aidates neil Indigolapsi aidata ja nende emotsionaalseid kõikumisi ära hoida, mis on ka nende ülesandeks. Aitab Kristallilastel elada koos Vikerkaarelastega, kes on ülimalt tugeva iseloomuga ning aitab neil mitte haavuda nende sõnade peale.

Intuitsioon ja inglid

Que Serad on soovitatav ehtena kanda, kui sa tunned, et kaitseinglile lisaks olevad Inglid on sind maha jätnud. Que Sera aitab taastada Auras energia kanaleid, mille kaudu Inglid saavad sinu Aurasse pääseda ja sinna jääda.

Kui sa tunned, et vahel sulle "räägitakse" asju ette, ehk sa kuuled häält, mis juhib ning see "keegi" juhib sind õieti ja need väited või mõtted on tõetruud, siis võib sinu sees olla peidus väga haruldane selgeltnägemise anne nimega selgeltkuulmine. Et avastada enda sees see anna ning mõista, kas tegu on justnimelt sellega või oli see hetk vaid inglite poolne abi, siis toimi järgmiselt. Võta kasutusele täiesti puutumata ja eelmiste ülesanneteta Que Sera kristall koos Küaniidiga (Indigo Küaniit ehk helesinise Küaniidiga), kanna neid kaasas päeviti ja öösiti hoia enda madratsi all otse Kolmanda Silma kohal. Mõne aja pärast võid märgata iseenda suhtes muudatusi ja edasi mis saab, seda oskad ise kontrollida läbi intuitsiooni kristallide.

Selgeltnägijatel aitab paremini teiste inimeste kohta informatsiooni saada, et neid aidata.

RAVITSEMINE

- Leevendab koheselt stressi, kui seda endaga kaasas kanda

- Leevendab ärevushäireid, liigset ärrituvust ja ülereageerimist (sobib ka neile, kellel tekivad ärevuse tõttu kõhuprobleemid).

- Ravitsetakse foobiaid, eriti, mis on seotud ruumidega, kinniste ruumidega, kitsate ruumidega jne.

SAKRAALTŠAKRA, PÄIKESEPÕIMIK, KOLMAS SILM ja KROONTŠAKRA

Que Sera aitab nende Tšakrate kohalt eemaldada energiaseisakuid. Selle kristalli sage kandmine avab see inimeses heaolutunde, õnnetunde ja huumorimeele. Que Sera aitab tugevdada Kolmandat Silma, aidates üleloomulikel annetel välja tulla, kui need on sündides inimese saatusesse kirja pandud.

Kui Que Serad endaga väga pikka aega kanda ja seda korralikult igakuiselt puhastada/laadida ning kanda ka teisi väga palju erinevaid kristalle, siis see aitab eemaldada Kroontšakralt energiablokaade. Omakorda see aitab avada läbi Kroontšakra Hingetšakra, mis on kõrgeim Tšakra. Hingetšakra avamine aitab kontakti saada sind ümbritsevate hingedega.

SODIAAK

Que Sera on VÄHI armastuseõnne kristall, mis aitab Vähil saatuse poolt loodud armastuse üles leida. Lisaks toob see suhteõnne Vähile igal tasandil, suurendades tema isiklikku armastuseõnne.

Soovitatav laadida päikese käes Tseoliidi või Tselestiidi geoodil.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
13.50€
Maksudeta:11.06€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.00€
Maksudeta:1.64€
QUE SERA tähendab hispaania keeles "Mis võiks küll juhtuda?". Que Sera on päris Brasiiliast, vulkaanilistest piirkondadest, ja on kombineeri..
9.70€
Maksudeta:7.95€
VALGE AHHAAT suurendab inimese sees tänutunnet ja tänulikkust, õpetades nägema, mis on elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda.Valge Ahhaat on üks..
1.50€
Maksudeta:1.23€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega, üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub..
62.50€
Maksudeta:51.23€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
2.82€
Maksudeta:2.31€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
6.48€
Maksudeta:5.31€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
PUNANE TIIGRISILM poleeritud
Enim müüdud
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
3.00€
Maksudeta:2.46€
VAARIKA AVENTURIIN on üks Aventuriini liikidest, mis on tuhmpunase või -roosa tooniga ja milles võib leiduda veidi sädelevaid osakesi.&nbs..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.