Menüü
Ostukorv

ROHELINE KVARTS poleeritud

ROHELINE KVARTS poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS poleeritud
3.20€
Maksudeta: 2.62€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROHELINE KVARTS poleeritud

Võimalikud valikud

ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab leida unisuste tööd ja seda oskust, millega raha teenida. Roheline Kvarts kristall püüab Sinu pilku siis, kui Sul on aeg asuda armastama ehk hing annab märku õigest hetkest, mil armastust enda ellu lasta. Suunab kõiki pereliikmeid kodu eest hoolitsema. Roheline Kvarts aitab Sul enda keha järjepidevalt tervendada ja enda tervisega tegeleda.

Roheline Kvarts on üks Kvartsi liikidest, mille peamiseks omaduseks on tuua sinu ellu küllust ja jõukust. Lisaks nendele võimsatele omadustele, kannab see kristall ka teisi omadusi. Rohelisele Kvartsile on omane roheline värvus, mille seest jooksevad läbi tumedamad rohelised jooned ning teised mustrid. Roheline Kvarts pärineb peamiselt Kreekast. Rohelist Kvartsi leidub lisaks veel Marokos, Itaalias ja Venemaal.

See on kristall, mis hakkab sind lummama ehk sinu pilku püüdma siis, kui sul on aeg armastama asuda. Kellele hakkab meeletult see kristall meeldima, selle hing annab märku armastuse vajadusest ja õigest hetkest, mil armastust soovitakse enda ellu lasta.

Roheline Kvarts on kristall, mis aitab metsahaldjatega kontakteeruda ja neid enda majja elama kutsuda. Rohelist Kvartsi kasutatakse maakodudes või metsatuka äärsetes majapidamistes. Peida igasse maja välisnurka üks Roheline Kvarts, et need aitaksid metsahaldjatel sinu kodu kaitsta ning hoida. Metsahaldjad on need, kes peidavad sinu kodu ebaõnne ja halbade inimeste eest. Annavad sulle head viljasaaki ning tervist.

Küllus sinu koju ja sinu ellu

Roheline Kvarts toob ootamatuid häid võimalusi sinu ellu, kui sa seda kristalli kasutad. See on kristall, mis toob materiaalset head õnne, materiaalset küllust, rikkust ja luksust sinu eluteele. Kui sa otsid enda ellu kristalli, mis teeks sulle materiaalsed uksed lahti ning laseks sinu ellu külluse, siis on see õige kristall sinu jaoks.

Kasuta Rohelist Kvartsi enda kodus ja seda suurel hulgal, et need toimima hakkaksid. Rohelist Kvartsi lisa külluse nurka, raha karpidesse, külluse taimede pottidesse ja ka rahakoti vahele.

Eriliselt võimsalt hakkab Roheline Kvarts tööle siis, kui sa hoiad seda käes, soovid selle sisse materiaalse soovi ja alles siis lisad enda külluse kristallide komplekti sisse. Sellisel juhul hakkab see kristall sinu ellu konkreetset head õnne tooma konkreetses suunas. Tegelikult on ka nii, et iga kristalli mõne erinevasse komplekti lisamisel tuleks täpselt sama moodi teha. Oleks hea, kui sa ise annaksid igale kristallile oma mõtte ning soovi sisse.

Unistuste töö

Roheline Kvarts töötab Südametšakra ja Päikesepõimiku energiakanaliga väga kiirelt ning hästi. Roheline Kvarts annab nendele jõudu koostöö tegemiseks, aidates sul leida enda unistuste töö üles. Roheline Kvarts aitab sul teha seda tööd, mida sa hingelt sooviksid teha ja ka oskaksid teha. Aidates sul leida üles see oskus, millega sa saaksid endale elatist teenida ning enda tööd hobina võtta. Selleks, et sellelt kristallilt sellist jõudu saada soovitan ma sul seda kristalli ehtena kanda või kasutada seda enda kodu külluse nurga täiustamiseks. Aseta Rohelise Kvartsi kristalle rahakarpi, külluse nurka, külluse kristallide keskele või enda kodus oleva taime potti, mis asub Kagu poolses ilmakaares.

Taimedega ravitsemine

Roheline Kvarts on taime-nõidade kristall, mis annab head õnne, edukat töö tegemist ja oskust taimi käsitleda. Roheline Kvarts on kristall, mida sa võiksid endaga igapäevaselt kaasas kanda, kui sa soovid taimede energiat ja nende tervendavaid omadusi selgeks õppida. Lisaks sellele toob see ka küllust ravimtaimedega tegelemisel, müümisel ning nendest erinevate määrete/õlide valmistamisel. Rohelist Kvartsi kasuta enda tööruumis, kus sa taimedega tegeled või näiteks kanna seda endaga kaasas.

Rohelise Kvartsi kristalli hoitakse ravimtaimede purkide ja pakendite sees ning nende vahel. Roheline Kvarts aitab säilitada nende tervislikke omadusi ja aidates samal ajal ka võimendada nende toimeainet. Seega, kui sul on kodus ravimteesid, siis võid Rohelise Kvartsi kristalle nendesse topsidesse panna.

Kodune kord

Roheline Kvarts on kristall, mis suunab kõiki pereliikmeid kodu eest hoolitsema. Kui sa kasutad Rohelist Kvartsi enda kodus, siis see suunab kõiki pereliikmeid koristama, korda hoidma, puhtust tagama ning kodu eest hoolitsema. Kasuta Rohelist Kvartsi külluse puude potis, et need samal ajal ka küllust ligi tõmbaksid.

Füüsiline lähedus ja seksuaalsus

Kui sul on probleeme seksuaalsusega, füüsilise armastusega, sa ei suuda lähedane olla ja sooviksid olla võimsama libiidoga, siis see kristall aitab sind. Roheline Kvarts suurendab vajadust olla oma partneriga füüsiliselt lähedane. Roheline Kvarts aitab suhet taas kokku viia, kui suhtesse on rutiini või mõne teise asjaolu tõttu tekkinud üksteisest kaugenemine.

Lisa Rohelist Kvartsi armastuse kristallide keskele magamistuppa või kui sul ei ole sellist kristallide komplekti, siis loo see enda suhte jaoks. Aseta see kristall aluse peale enda magamistoas, et see avaks teid armastusele. Lisa sinna ka teisi seksuaalseid kristalle nagu näiteks Vikerkaare Kuukivi, Buddha kristalli ja Granaati.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Roheline Kvarts annab alternatiivmeditsiini kasutamisele lisajõudu juurde, andes sinu kehale signaale, et sinu keha taimede energia kehasse vastu võtaks. Seda kristalli soovitan ma kanda siis, kui sa teed enda kehale taimede teraapiat ja ravi mõne haiguse kehast vabastamiseks.

- Tervendab silmi, silmapõletikku, turses silmi, nahalööbeid, põletushaavu ja päikesepistet.

- Roheline Kvarts aitab sul enda keha järjepidevalt tervendada ja sul enda tervisega tegeleda. Kui sul on probleeme sellega, et sa ei suuda kuidagi järje peale saada või enda suhtumist tervisesse kokku võtta, siis see on sinu kristall. See kristall aitab sul mõista, mida sa peaksid enda keha tervendamise jaoks tegema ja millised on need kahjulikud tegevused, mis sulle tervisemuresid põhjustavad.

SÜDAMETŠAKRA JA KÜLLUSEKANAL PÄIKESEPÕIMIKUS

Roheline Kvarts töötab nende kahe energiakanaliga väga kiirelt ja hästi. Roheline Kvarts annab nendele jõudu koostöö tegemiseks, aidates sul leida enda unistuste töö. Roheline Kvarts aitab sul teha seda tööd, mida sa hinges sooviksid ja ka oskaksid teha, aidates sul leida üles see oskus, millega sa saaksid endale elatist teenida ning enda tööd hobina võtta.

NUMEROLOOGIA

Roheline Kvarts on 24. kuupäeval sündinute külluse-, jõukuse-, edu-, õnne- ja emotsionaalse tasakaalu kristall. Kui sa oled sündinud ükskõik millisel kuul 24. kuupäeval, siis see on kindlasti sinu üheks parimaks rahavoolu ja edu kristalliks. Roheline Kvarts aitab ligi kutsuda häid viljakaid ideid, plaane ja projekte, mis aitaksid su elus rahavoolu aktiveerida. Samas aitab see blokeerida ka liigset kulutamist ja materiaalset ebaõnne.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Roheline Kvarts kõige enam KAKSIKUID ja KAALUSID. Roheline Kvarts toob nendele tähemärkidele küllust, jõukust, tööedu, head õnne, armastuseõnne ja rikkust. See on tugevatoimeline kristall, mis hakkab tööle sellega, kellele see head enesetunnet pakub. Kui Roheline Kvarts tekitab ebamugavust, siis sa ei ole sa selle kristalli energiaks valmis.

Rohelist Kvartsi kristalli soovitan ma laadida Tsitriin geoodi peal ja puhastada seda Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

 ROHELINE KVARTSI eesmärk on tuua sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab leida unisuste tööd.R..
7.40€
Maksudeta:6.07€
ROHELINE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, mille peamiseks omaduseks on tuua sinu ellu küllust ja jõukust. Rohelisele Kvartsile on omane roheline ..
16.00€
Maksudeta:13.11€
ROHELINE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, mille peamiseks omaduseks on tuua sinu ellu küllust ja jõukust. Rohelisele Kvartsile on omane roheline ..
22.90€
Maksudeta:18.77€
ROHELINE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, mille peamiseks omaduseks on tuua sinu ellu küllust ja jõukust. Rohelisele Kvartsile on omane roheline ..
11.30€
Maksudeta:9.26€
ROHELINE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, mille peamiseks omaduseks on tuua sinu ellu küllust ja jõukust. Rohelisele Kvartsile on omane rohel..
26.19€
Maksudeta:21.46€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
3.20€
Maksudeta:2.62€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
4.30€
Maksudeta:3.52€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
2.82€
Maksudeta:2.31€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
8.70€
Maksudeta:7.13€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.