Menüü
Ostukorv

SELENIIT poleeritud

SELENIIT poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
SELENIIT poleeritud
5.50€
Maksudeta: 4.51€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SELENIIT poleeritud

Võimalikud valikud

SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ka oranžikat tooni. Seleniit kuulub kipside perekonda ja pärineb peamiselt Marokost, Brasiiliast, Argentiinast ja Mehhikost. Nendes riikides on Seleniiti väga palju. Lisaks leidub Seleniiti ka USA-s ja Kreekas.

Seleniidi koostises on vett, mis tähendab seda, et Seleniit on veele tundlik ja vesi võib selle struktuuri kahjustada. Sellega seoses olen ma alati öelnud, et hoidke Seleniiti veest eemal, kindlasti ei tohiks Seleniiti pesta ja kui seda üldse kuidagi puhastada, siis õrnalt niiske rätikuga. Seleniit on poolvääriskivina ehk mineraalina suhteliselt pehme struktuuriga ja seega kerge murduma ning selle kasutamine peab kindlasti olema väga peenetundeline, et Seleniidile mitte liiga teha. Kõige parem on see, kui sa leiad Seleniidile enda kodus koha, et see saaks rahulikult sinuga oma tööd teha. Seleniidist ehete kandmisel tuleb samuti olla ettevaatlik, et need ei saaks kahjustatud. 

Seleniidi peamiseks toimeks on sinu ellu rahu, tasakaalu, stabiilsuse ja heaolu toomine. Lisaks Seleniidi harmooniat pakkuvate energiatele on see kristall ka üks tugevamaid ja vajalikumaid Inglite kristalle. Seleniit aitab Inglitega ühenduses olla, Inglite jaoks vajalikke portaale avada ja see viib sind kokku sinu kaitseingliga - sinu kõige peamise Ingliga, kes on mõeldud sind selles elus siin Maa peal valvama ning abistama.

Seleniit meeldib väga paljudele inimestele ja seda ka põhjusega - see on kristall, mis aitab sul enda mõtted selgeks saada. Kui sa hoiad Seleniiti käes, siis hakkavad sinu mõtted automaatselt selgenema ja tekib sisemine rahu. Seleniit vabastab ebavajalikud mõtted ja jätab alles need, mille peale on sul mõelda vaja.

Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu sisse luua rahu, siis Seleniit on kindlasti see õige kristall sisemise rahu loomiseks. Seleniidi lähedal viibimine, selle kasutamine või kandmine aitab sinu sisse rahu tekitada.

Seleniit on kristall, mis kaitseb sind teiste inimeste poolsetest mõjutustest, energia-vampiirlusest, kiusamisest, negatiivsusega ülevalamisest ja manipuleerimistest. Seleniit aitab blokeerida teiste inimeste halva mõju.

Parem koduenergia ilma stressita ja närvilise energiata

Seleniidi jaoks ei ole sinu majapidamises seda kõige õigemat kohta, Seleniidi jaoks on alati vajadus ja selle võib asetada ükskõik kuhu. Seleniiti on väga kasulik enda koduseinte vahele tuua, see on kristall, mis aitab koduenergia tervena hoida. Seleniit aitab muuta kodu rahulikumaks, stressivabamaks, murevabamaks ja mõnusamaks kohaks. Lisaks sellele, et Seleniit tervendab koduenergiat, aitab see kristall sinu kodus ka Inglitel paremini liikuda ja see suurendab teiste Inglikristallide tööd ehk võimendab neid.

Spirituaalsus

Seleniit on kristall, mis on kristallide seas see, kes annab välja pigem spirituaalset kui füüsilist tuge. Seda loomulikult sellepärast, et Seleniit on seotud kõige ülemise Tšakraga ehk Kroontšakraga. Seleniit aitab oma väega avada sind Inglite maailmale ja sind spirituaalsemaks muuta.

Telepaatiline side sinu enda Inglitega ja nendepoolne kaitse

Seleniit on kristall, mis aitab sinu telepaatilisi oskuseid tugevamaks muuta ja seda ennekõike sinu Inglitega. Mida rohkem ümbritsevad sind Seleniidist kristallid, seda võimsamaks muutub telepaatiline kontakt sinu Inglitega. Aseta oma kodus erinevatele kohtadele erinevaid Seleniidist kristalle ja Seleniidist valmistatud väeesemeid, et telepaatilist sidet enda Inglitega tugevamaks muuta.

Soovitan sul enda kodu igasse välisnurka asetada tükikese Seleniiti, et Seleniit saaks luua sinu kodu ümber Inglitepoolse kaitsva võrgustiku. Teine võimalus on see, et sa asetad igasse tuppa vähemalt ühe tüki Seleniiti, et sinu kodu saaks olla kaitstud ja telepaatiline side Inglitega saaks olla garanteeritud.

Kui ehitad endale kodu, siis kindlasti lisa igasse maja vundamendi välisnurka tükike Seleniiti, et kodule juba ehitamise käigus kaitse peale panna.

Teraapiakabinet

Seleniit on väga oluline kristall teraapiakabineti jaoks. Seleniit on kristall, mis aitab läbi viia erinevat sorti tervendusteraapiaid, näiteks minu enda seansitoas, kus ma viin läbi eraviisilisi kohtumisi, on palju Seleniiti. Seleniit aitab mul endal minna meeltes sellisele tasandile, kus ma kuulen, näen ja tajun teise inimese elu, nende eluga seonduvat, nende läbielamisi, probleeme, tulevikku jne. Seleniit aitab mul lainestuda ehk minna sellisele tasandile, kus visioonid on kerged tulema.

Seleniiti on kindlasti vaja teraapiakabinetti ka selleks, et see inimene, kes tuleb teraapiasse, et tema suudaks lõõgastuda, end vabaks lasta, enda stressi Aurast vabastada ja lasta tervendusel kohale jõuda.

Seleniit aitab suhteid korras hoida

Seleniiti on väga kasulik hoida enda kodus või enda lähedal ka sellepärast, et see on kristall, mis aitab suhetel terveneda ja koos püsida. Seleniit laseb vabaks vaid neid suhteid, mis on oma aja ära elanud, millest ei ole sul enam midagi õppida ja mis on oma töö siin elus ära teinud. Kõikidel ülejäänud suhetel, mis peavad eksisteerima, millest sul on midagi õppida ja mis peavad koos püsima, nendel aitab Seleniit koos olla.

Hoia Seleniidi kristalli enda kodus, et sinu, sinu kaaslase ja sinu teiste pereliikmete vahelised läbisaamised oleksid head. Seleniit aitab erimeelsusi kiiremini lahendada ja toob suhetesse harmooniat.

Lisaks sellele kõigele aitab Seleniit uskuda armastusse, suurendada lootust, ja see kristall õpetab sind enda lähedastes head nägema. Igas inimeses, kes on sinu eluteele toodud, on midagi, mis õpetab sind või mis pakub sulle headust. Seleniit on see kristall, mis õpetab sind nägema ja mõistma seda, miks üks või teine inimene on sinu eluteel.

Kui sa tunnet, et romantilisest suhtest on hakanud ära kaduma rõõm, positiivsus ja üksteise seltskonna nautimine, siis Seleniit aitab seda kõike taastada. Seleniidi läheduses viibides aitab see kristall nautida sinule armsaks saanud inimeste seltskonda.

Lapseootele jäämine ja veel sündimata lapse kaitsmine

Seleniit on kristall, mis aitab naisel lapseootele jääda siis, kui saatus selle jaoks loa on andnud, ja see on kristall, mis laseb sündida sellel hingel, kes on määratud sündima. Seleniit aitab ära hoida raseduse katkemisi, valesti kujunenud rasedust ja toob lapse ellu siis, kui laps ise soovib tulla. Sellisel eesmärgil Seleniidi kasutamise juures tuleks kindlasti hoida Seleniiti voodi all. Lisaks sellele aitab Seleniit kaitsta veel sündimata last.

Hoia aknalaua peal, et hoida eemal halbu hingesid ja deemoneid

Luupainajad on halvad ja deemonlikud hinged, kes sisenevad inimese unenägudemaailma. Seleniit on kristall, mis aitab sellist sorti hingedel sinu kodust end eemal hoida. Selleks, et halvad ja deemonlikud hinged ei jõuaks sinu koju, selleks aseta Seleniidist kristalle enda aknalaudadele. Kui sina või mõni sinu teine pereliige näeb öösel unes luupainajaid ja õudusunenägusid või kardab magama jääda, siis kindlasti aseta Seleniite aknalauale.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Seleniit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on habras kristall.

- Seleniiti kasutatakse eeterkeha tasandil seljaprobleemide tervendamiseks. Väga kasulik on Seleniiti kasutada ja kanda neil, kellel on probleeme selgroolülidega, kes on käinud seljaoperatsioonil. Seleniidi kandmine aitab kiiremini taastuda ning seljavalusid vähendada.

- Kristall, mis aitab lapseootele jääda, mis aitab vältida raseduse katkemist ja rasedusega seotud probleeme.

- Seleniiti soovitan ma kanda ja kasutada siis, kui kehas on kasvaja. Seleniit aitab eeterkeha tasandil lõpetada kasvajal oma kasvamist ja seda isegi ära kaotada. Seleniit aitab emotsionaalsel tasandil, aidates vähendada stressi, mis soodustab kasvaja kasvu.

- Seleniit tervendab hinge väga sügaval tasandil, aidates stressil kehast ja hingest vabaneda. Seleniiti on väga kasulik kanda perioodil, kus ollakse depressioonis, närvivapustuse äärel või endaga pahuksis.

SODIAAK

Seleniit on SÕNNI üks tähtkuju tervendavatest kristallidest. Seleniit on see kristall, mis aitab Sõnnil enda ellu tasakaalu tuua ja õppida igas valdkonnas tasakaalu ka looma. Seleniit aitab Sõnnil mõista seda, mis on tema elu eesmärk ja kuidas seda täita. Seleniit aitab Sõnnil hetkes aru saada seda, mida ta nüüd peaks edasi tegema või erinevates situatsioonides seda, kuidas nendes käituda. Seleniit aitab Sõnnil teiste inimestega hästi läbi saada, neid paremini mõista ja toeks olla. Seleniit toetab Sõnni ühte elueesmärki, mis on antud Sõnnile tema tähtkuju järgi. Seleniit on kristall, mis sobib kindlasti Sõnni sünnikristallide laekasse

Loe lähemalt selle kohta, mis on Sõnni tähtkujule antud elueesmärk ehk mida Sõnn peab selles elus ära jõudma teha. Selle artikli leiad SIIT.

Seleniit aitab VÄHIL leida rahu, tasakaalustab temas rahutustunnet ja parandab kodu energiat. Aitab siis, kui ta ei tule oma emotsionaalsuse ja haavatavusega toime. Seleniit ühendab Vähi Inglimaailmaga - see on paljudele selle tähtkuju esindajatele väga oluline teema.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Seleniiti võid laadida Kõrberoosi geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kasuta. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Pilt on illustreeriv. Pildil olev Ahhaat viil ei kuulu komplekti.SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate ..
0.50€
Maksudeta:0.41€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
30.40€
Maksudeta:24.92€
SININE KALTSIIT on tuntud peamiselt rahustavate ja müstilisi oskusi võimendavate omaduste poolest. See on kristall, mis suudab nii närve rahustad..
5.40€
Maksudeta:4.43€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
28.10€
Maksudeta:23.03€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
32.00€
Maksudeta:26.23€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:2.95€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
8.70€
Maksudeta:7.13€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.00€
Maksudeta:2.46€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
5.50€
Maksudeta:4.51€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja ro..
8.40€
Maksudeta:6.88€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.