Menüü
Ostukorv

SHIVA LINGAM poleeritud

SHIVA LINGAM poleeritud KRISTALLID
SHIVA LINGAM poleeritud KRISTALLID
SHIVA LINGAM poleeritud KRISTALLID
SHIVA LINGAM poleeritud KRISTALLID
SHIVA LINGAM poleeritud
5.50€
Maksudeta: 4.51€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SHIVA LINGAM poleeritud

Võimalikud valikud

SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõrgelt hinnatud. Shiva Lingam on tekkinud Kvartsist. Shiva Lingam oma välimuselt meenutab veidi muna või ovaalset kuju. Shiva Lingamile on omane pruunikas kuni hall toon. Tihtipeale jooksevad erinevate Shiva Lingamite seest läbi triibud ja jooned. Shiva Lingam on pärit Indiast ja see on ka ainuke koht, kus on võimalik seda saada. Paljudes India templites on seda kristalli ja pikka aega hoiti seda templites ka peidus. Indias on võimalik leida seda seitsmest erinevast kohast. Pikka aega on hindud leidnud Shiva Lingameid Narmada jõe ääres ja neid käsitsi jõe vees poleerinud nii, et hõõrunud neid vastu teisi kive. Nii tehtigi vanasti poleeritud kristalle.

Shiva Lingami suhtes ei ole teada, kui kaua see inimestele veel kättesaadav on. Kuna on tegemist püha ja templi-kristalliga, siis suure tõenäosusega selle kättesaadavus võib ühel päeval olla küsitav.

Shiva Lingam aitab sul spirituaalselt kasvada

Shiva Lingam on see kristall, mis aitab sul muutuda ja seda sõna otseses mõttes. See aitab sul muutuda paremaks inimeseks. See on väga spirituaalse energiaga kristall, mis suunab sind sinu elus õppima, aidates katsumusi õpetusena võtta ja mõista sul enda teekonda. Väga kasulik kristall neile, kes soovivad enda elus edasi areneda ja seda igas erinevas suunas. Hoia Shiva Lingami kristalli enda lähedal, kui sa soovid selle käest tuge saada. Kanna seda kaasas kas ehtena või poleeritud kristallina. Ma soovitan Shiva Lingamit hoida oma kodus, et see saaks sinule anda positiivseid energiaid. Hoia näiteks Shiva Lingami kristalli enda intuitsioonikristallidega üheskoos, et Shiva Lingam saaks kiirendada igat sinu spirituaalset kasvamist.

Shiva Lingam aitab sul leida üles uusi õpetussõnu, mis elul sulle veel jagada on. Mida rohkem sa selles elus õpid, seda kiiremini sa jõuad sinna, kuhu sul on vaja jõuda. Õppetundide õppimisel avatakse elu ehk saatuse poolt alati sellised uksed, mis toovad sulle õnne. Sina õpid, kuldsed uksed avanevad.

Shiva Lingam aitab sul jõuda selleni, kes sa oled ja miks sa siin oled, aidates vastata sinu sellistele küsimustele, nagu näiteks, mis on sinu selle elu eesmärk. Seda kristalli kandes jõuad sa ise ühe päeval selle teadmise ja arusaamani. Sellistele küsimustele vastuste saamiseks hoia Shiva Lingamit enda kodus olevate astraalrännaku või unenägude esile kutsumiste kristallikomplektis.

See kristall õpetab sulle märkide lugemist ja nende salapärast tähendust, aidates kaasa ka Inglitega suhtlemisele, aidates neid mõista ja kuulda võtta. Kuna Shiva Lingam avab sind Inglite- ja hingemaailma jaoks, siis hoia seda sellel ajal enda teiste Inglikristallidega üheskoos, kui sa seda parasjagu ei kasuta. Kui sa soovid otsest kontakti luua, siis hoia seda käes ning mediteeri endale see kontakt nendega.

Teekond sinu soovitud ja ihaldatud tulemusteni

Shiva Lingam on "avastajate ja soovijate" kristall. Shiva Lingamis peitub vägi, mis aitab sul jõuda sinu soovitud ja ihaldatud tulemusteni. Shiva Lingamit enda elus hoides aitab see sind alateadlikult juhatada elus sinna, kus sa leiad selle miski üles, mida sa oled juba ammu soovinud. See ei ole otseselt soovide täitumise kristall, see on soovidele tee loomise kristall. Shiva Lingam vabastab blokaadid, piirangud ja takistused, mis ei lase sul jõuda ega ka näha seda, kuhu sa oma ihaldatud tulemuse saavutamiseks peaksid minema ning jõudma. Shiva Lingam viib sind samm-sammult lähedamale sellele, mis sinu mõtetes eksisteerib.

Kui sa oled varasemalt teinud erinevat sorti soovidemaagiaid ja rituaale, siis on väga kasulik hoida Shiva Lingamit nende kõrval. Shiva Lingam muudab maagia võimsamaks, püüdes kinni selle maagia soovi ja aidates sellel maagial kiiremini toimida.

Mees- ja naisenergia tasakaalustaja

Shiva Lingam sümboliseerib püha energiat, milles on üheskoos nii mees-, kui ka naisenergia. See omakorda teeb Shiva Lingamist väga hea väeeseme, mida endaga igapäevaselt kaasas kanda. Seda selleks, et see tasakaalustaks sinu sees olevaid energiavälju. Kui meil on mees- ja naisenergiad tasakaalus, siis me oleme nii füüsiliselt kui ka vaimselt tervemad.

Meesenergia ja naiseneergia ei tähenda kohe meest ja naist. Igas inimeses on mõlemad energiad olemas, iga iseloomujoon, emotsioon ja tegevus sümboliseerib kas meesenergiat või naisenergiat. Need energiad peavad igas inimeses olema tasakaalus, ja kui nii on, siis inimene on terve nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Shiva Lingam aitab seda tasakaalu saavutada, aidates sul mõista, mis emotsioonidest sa pead end vabastama ja näiteks milliste tegevustega pead sa end siduma, et puuduses olevat energiat enda sees juurde luua.

Shiva Lingam õpetab sulle seda, mis on energiad ja kuidas neid mõista. Kuna tegemist on siiski ääretult spirituaalse kristalliga, siis ükskõik, millisel eesmärgil see sinu elus on, aitab see sul spirituaalset maailma rohkem mõista. Väga kasulik on vähemalt ühte Shiva Lingami kristalli elu jooksul omada ja seda tegelikult kõikidel inimestel, kes vähegi soovivad elu paremini mõista.

Kombineeri Shiva Lingamit teiste kristallidega, et saada kristallidelt konkreetsemat jõudu

Hoia Shiva Lingami kristalli koos Preseli või Rüoliidi kristalliga, kui sa soovid enda eelmiste elude kohta nägemusi saada. Hoia seda kristalli koos Apatiidiga, et enda mälu tugevdada ja analüüsivõimet suurendada. Hoia Shiva Lingamist koos Roosa Kvartsi kristalliga, et enda suhet parandada ja mõista, miks sa ühe või teise inimesega oled kunagi romantilises ühenduses olnud.

Vanad harjumused, mis sind enam ei teeni

Kristall, mis aitab sul lahti lasta vanadest halbadest ja kahjulikest harjumustest. Kristall, mis vabastab sind ka kahjulikest suhteahelatest, aidates sinust eemale viia mürgised inimesed, aidates vabaks lasta ka suhtest, mis ammu juba enam ei tööta, kuid millest on sul ise raske lahti lasta. Kui sa hakkad seda kristalli kasutama, siis sa võid hiljem märgata, kuidas see kristall on sinu elus suurpuhastuse teinud.

Shiva Lingamis on olemas vägi, mis purustab ära ahelad, millesse sa oled kinni jäänud ja millest on sul ise raske välja rabeleda. Shiva Lingamit on väga kasulik enda ellu tuua juba sellepärast, et kui sa ise ei tea, et sa oleksid milleskis kinni, siis Shiva Lingam aitab sul endale teadmata saada lahti kahjustavatest harjumustest.

Shiva Lingamit on väga kasulik hoida koduseinte vahel, aidates tegelikult mitte sind ennast, vaid ka ülejäänud pereliikmeid. Näiteks, kui kodustest on keegi arvutisõltlane või mõne teise tegevusega sõltuvusse sattunud, siis on väga kasulik hoida Shiva Lingami kristalli arvuti või mõne teise objekti lähedal, mis on sõltuvust tekitav. Shiva Lingam saadab endast välja energiakiiri, mis vabastavad sõltuvuste ahela.

Shiva Lingam õpetab kannatlikkust ja see hoiab suhet koos

Väga kasulik kristall sulle, kui sa pead olema oma kaaslasest eemal. See on kristall, mis aitab ühte hoida ja seda isegi siis, kui nähakse harva või suhtes on distants. Sobib sulle, kui sa töötad perekonnast eemal või teeb seda sinu kaaslane. See hoiab suhet ja aitab romantilisel sidemel tugev olla.

Shiva Lingam on sellel eluperioodil kasulik, kus sa oled üksinda. See aitab üksindust nautida ja õpetab sulle suhtesse mitte tormama, et sa ei valiks enda kõrvale valet inimest.

Shiva Lingami kristalli on väga kasulik hoida koos armastusekristallidega, et selles saaksid vallanduda energiad, mis aitaksid sul suhtealastele küsimustele vastuseid leida. Shiva Lingam aitab sul mõista seda, miks sa ühe või teise inimesega seotud oled, mis teil on üksteisele pakkuda ja õpetada. Shiva Lingam aitab sul mõista suhteid ja nendes eksisteerida nii, et need oleksid sulle vaid kasulikud. Shiva Lingami armastuse õpetussõnad avanevad alles siis, kui sa viid Shiva Lingami kokku teiste armastusekristallidega. Vii Shiva Lingam kokku näiteks Rodokrosiidi, Larimari, Granaadi, Kuntsiidi ja Mango Kaltsiidiga, et Shiva Lingamist hakkaksid need omadused tööle. Viies Shiva Lingamit kokku Larimari kristalliga, aitab see sul minna uude suhtesse. Shiva Lingam näitab sulle teed selle inimese poole, kellega sa võiksid õnnelikuks saada, kes on sinu eluteele ettemääratud ja kes armastaks sind vastu. Larimar on uue armastuse leidmise kristall ja see avab Shiva Lingamis hea õnne energia selle armastuse ellutoomise jaoks.  Hoia neid kahte kristalli üheskoos, kanna neid kaasas või hoia neid enda kodus olevas armastusealtaris.

Kodu Põhja-ilmakaar vajab Shiva Lingami vee-elemendi jõudu

Shiva Lingam on vee-elemendi kristall, millel on oskus energiaid puhastada, taastada, liikuma suunata, värskendada ja negatiivseid energiaid vaigistada. Kõige enam sobib Shiva Lingam kodu Feng Shui teraapia jaoks Põhja-ilmakaarde, kus valitseb vee-energia. Shiva Lingamit seal ilmakaares hoides vallanduvad selles kristallis tervendavad energiad, mis aitavad sinu koju tasakaalu tuua. Shiva Lingam muudab kodu paremaks kohaks elamiseks, vabastades Põhja-ilmakaarde tekkinud/tekkiva negatiivse energia. Shiva Lingam filtreerib selles ilmakaares energiaid. Võib kokku viia erinevate kristallidega, mis selles ilmakaares on, ja kui sellesse ilmakaarde on eraldi loodud Feng Shui teraapiakristallide komplekt, siis kindlasti lisa sellesse komplekti vähemalt üks Shiva Lingam. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


Kanna Shiva Lingamit, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Shiva Lingam suurendab inimese kehas olevat elujõudu. Kui sa tunned, et sinu elujõud ja energia on hakanud otsa saama, siis kanna Shiva Lingamit senikaua, kuni see tagasi tuleb.

- Shiva Lingam on neile, kellel on probleeme libiido ja seksuaaleluga. Aitab tervendada sinu hinge seksuaalsemat poolt ja samas tervendada ka viljakusega seotud probleeme.

KOGU TŠAKRASÜSTEEM

Shiva Lingam on kristall, mis tasakaalustab ja tervendab kogu sinu Tšakrasüsteemi. See on universaalne kristall enesetervendamise jaoks. Üks kristall, mida kanda, et kõikidele Tšakratele elujõudu anda. Tsakrate tervis on ülioluline.
 
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Shiva Lingam kõiki sodiaake võrdselt.

Shiva Lingamit võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Tsitronella viiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõrgelt hinnatu..
15.50€
Maksudeta:12.70€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
8.60€
Maksudeta:7.05€
SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõrgelt hinnatu..
15.10€
Maksudeta:12.38€
Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib välja näha erinev sellest, mi..
11.60€
Maksudeta:9.51€
KLINOZOESIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks roosa toon, mille seest on näha kumamas heleroh..
9.00€
Maksudeta:7.38€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
3.90€
Maksudeta:3.20€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
5.00€
Maksudeta:4.10€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
5.00€
Maksudeta:4.10€
ALABASTER on väga kauni pastelset tooni kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks oranžikas kuni valge värvus. Alabaster on..
1.20€
Maksudeta:0.98€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.