Menüü
Ostukorv

SININE KALTSIIT poleeritud

SININE KALTSIIT poleeritud KRISTALLID
SININE KALTSIIT poleeritud
4.80€
Maksudeta: 3.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE KALTSIIT poleeritud

Võimalikud valikud

SININE KALTSIIT on tuntud peamiselt rahustavate ja müstilisi oskusi võimendavate omaduste poolest. See on kristall, mis suudab nii närve rahustada kui samal ajal sind ka esoteeriliselt targemaks muuta. Sinine Kaltsiit on sulle kasulik, kui sa soovid oma maagilisi võimeid arendada ja sellel alal edukam olla.

Tegemist on ühe Kaltsiidi liigiga, millele on iseloomulikuks helesinine toon, milles leidub palju valget ning kollakat tooni. Sinise Kaltsiidi peamiseks koostisosaks on kaltsiumkarbonaat. Kõik teised mineraalid, mis selle mineraaliga kokku puutuvad, muudavad kõikide Kaltsiitide tooni. Nii on toimunud ka Sinise Kaltsiidiga. Sinine Kaltsiit on habras kristall, millega tuleb õrnalt ringi käia.

Ärevustunde, närvilisuse ja stressi leevendaja


Sinine Kaltsiidi peamine omadus on närvide rahustamine. Seda võib hoida koos teiste stressi leevendavate kristallidega näiteks magamistoa öökapil, et Sinine Kaltsiit saaks öösel eemaldada sinu hinges oleva rahutustunde. Eriti kasulik on hoida Sinist Kaltsiiti väikelaste toas või vastsündinute lähedal, kuna see aitab uute ja pidevalt muutuvate olukordadega kiirelt kohaneda.

Soovitan hoida seda kristalli muudes eluruumides, samuti töö juures, võimalikult välisukse lähedal, et Sinine Kaltsiit aitaks ületöötaval inimesel ära tabada selle hetke, millal peaks puhkama ja töö ära lõpetama.

Sinine Kaltsiit õppiva lapse koolilaua peal aitab lapsel keskenduda konkreetsete ülesannete täitmisele ja aitab lahti saada liigsest närvilisusest või kannatamatusest, mis võib tekkida siis, kui ei suudeta ülesannet piisavalt kiirelt lahendada.

Sinu sisemise rahu ja tasakaalu tooja

Sinine Kaltsiit aitab mõista seda, millises eluperioodis sa hetkel oled, mida sa pead just täna tegema ja saavutama. Sinine Kaltsiit aitab sul iseennast paremini mõista ja näha oma elu suuremat pilti. Kasuta seda kristalli ajal, mil sul on vaja selgust saada, millises suunas sa pead liikuma ning mida hetkel enda elus tegema. Sinine Kaltsiit on väga hea intuitsiooni arendav kristall, mis samal ajal leevendab sinu sees olevat segadust ja tugevdab sinu oskust võtta vastu õigeid otsuseid. 

Sinine Kaltsiit avab sinu hinge päris eluväärtustele, mis on iidsed ja spirituaalsed. Sinine Kaltsiit loob suurepärase ühenduse Kurgutšakraga ja alateadvusega. See annab sulle võimaluse iseennast paremini mõista, juhatada sind eemale võltstõdedest ja ülimast materialismist. Paljud inimesed ei teagi, et materialism on neid üle võtnud. Kui vaadata, millele sa pidevalt keskendud, siis võid avastada seda ka iseendas. Tegelikult on siin maailmas oluline luua midagi, millel on suurem väärtus. Mitte matkida teisi, vaid olla sina ise. Sinine Kaltsiit viib sind endaga paremasse kontakti ja annab hingerahu, kuna tegemist on ka stressi leevendava kristalliga. Sinine Kaltsiit vabastab sind vanadest mustritest, mis ei lase sinu hingel olla see, kes sa tegelikult oled. Eemaldab sulle peale pandud või alateadlikult omaks võetud valedest kihtidest. Elame alates 2023. aastast uuel spirituaalsel ajastul ning selle ajastu eesmärk on puhastada sinu hing valeinformatsioonist ning taastada sinu algnatuur.

Hoia seda kristalli igapäevaselt taskus, et see aitaks teiste negatiivsusel sinust mööda minna ja sind mitte mõjutada. Samuti ka siis, kui sa ise soovid oma negatiivsusest lahti saada ja seda teistele mitte edasi anda.

Inglikristall

Sinisel Kaltsiidil on oskus sada kontakti Inglitega ja kogeda astraalrännakut. Seetõttu sobib see kristall magamistoa öökapile ja tegelikult lausa kahel eesmärgil: esiteks leevendab see stressi ja närvilisust ning seejärel, kui see eesmärk on täidetud, aitab Sinine Kaltsiit kogeda läbi une võimsat astraali.

Koduaura puhastaja ja kaitsja

Kuumaagias kasutatakse Sinist Kaltsiiti selleks, et puhastada kodu stressist. Selleks hoitakse Sinist Kaltsiiti Täiskuu ajal koos suitseva Salvei rituaalitaimega.

Sinist Kaltsiiti võib hoida koduukse kõrval või lisada juba olemasolevasse kodukaitse komplekti, et see aitaks kaitsta majapidamist varaste eest.

FENG SHUI

Sinine Kaltsiit kannab kaasas metallielementi, seega võib seda kristalli kasutada nendes ruumides, kus jääb metalli puudu, või näiteks õppelaua ja töölaua peal -  Sinise Kaltsiidi metallielement aitab keskenduda eesmärkide täitmisele.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sinine Kaltsiit aitab vaimsel tasandil tervendada spasme, aidates ja kiirendades neil kehast kaduda. Sinist Kaltsiiti kasuta koos Seedripuu eeterliku õliga, mis on teadaolevalt kasulik spasmidest vabanemiseks. Määri Seedripuu eeterlikku õli spasmile koos baasõliga ja seejärel hoia Sinise Kaltsiidi kristalli selle koha peal. Tee seda tervendusteraapiat endale mitu päeva järjest.

- Kopsuhaiguste puhul aitab Sinine Kaltsiit alternatiivteraapiale kaasa. Kui kopsud on nõrgad, haigestunud või nendes on funktsiooniprobleeme, siis võta see kristall kasutusele. Hoia Sinist Kaltsiiti kopsude kohal iga päev kui puhkad. See aitab Sinisel Kaltsiidil edastada kopsudele tervendavat signaali ja energiat.

- Sinine Kaltsiit on valuvaigistava toimega, sellest on kasulik teha vee-eliksiiri või hoida seda valutaval kohal. Väga heaks valuvaigistiks lisaks Sinisele Kaltsiidile on Suitskvarts ja Lavendli eeterlik õli.

KURGUTŠAKRA 

Sinine Kaltsiit on seotud Kurgutšakra tervendamisega. Sinine Kaltsiit aitab neid, kes ei suuda ennast kehtestada, enda arvamuse juurde jääda, kes lasevad end liialt palju mõjutada kuulujuttudest või teiste inimeste sõnadest. Sinine Kaltsiit aitab ka siis, kui inimest on lapsepõlves väga palju alla surutud, samuti kui on lapsepõlves armastusest ilma jäetud. Selleks, et Sinine Kaltsiit saaks seda kõike tervendada, tuleb seda kristalli kanda ehtena Kurgutšakra lähedal või panna voodi alla või madratsi vahele täpselt Kurgutšakra kohale.

SODIAAK

Sinine Kaltsiit on Kalade tähtkuju esindajate kristall. Sinine Kaltsiit aitab Kalades välja tuua tema intuitiivsed, spirituaalsed ja müstilised omadused. Kui Kalade esindaja soovib muutuda intuitiivsemaks, siis on hea just see kristall kasutusele võtta. Sinine Kaltsiit aitab parandada maailmatunnetust, aidates tajuda ja näha asju selgemalt. Kalade esindaja peab lõpetama Sinise Kaltsiiti kasutamise ajal, mil on vaja keskenduda materiaalsete tehingutele. Sinine Kaltsiit aitab väärtustada rohkem hingelist poolt ja võib seetõttu materiaalsete küsimuste korral segavaks muutuda. 

Sinist Kaltsiiti kõige kasulikum laadida Tselestiit geoodil ning puhastada kord kuus Salvei rituaalitaime või Salvei eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased ..
9.00€
Maksudeta:7.38€
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
2.00€
Maksudeta:1.64€
VALGE KALTSIIT aitab keskenduda ning mõttetegevusel liikuda, olla avatud, pingeid maandada ja ei lase närvi minna. Suhtes aitab emotsionaalset kl..
2.00€
Maksudeta:1.64€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
SININE KALTSIIT on tuntud peamiselt rahustavate ja müstilisi oskusi võimendavate omaduste poolest. See on kristall, mis suudab nii närve rahustad..
14.30€
Maksudeta:11.72€
Pilt on illustreeriv. Pildil olev Ahhaat viil ei kuulu komplekti.SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate ..
0.90€
Maksudeta:0.74€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
3.50€
Maksudeta:2.87€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.40€
Maksudeta:1.97€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.