Menüü
Ostukorv

SININE TOPAAS poleeritud

SININE TOPAAS poleeritud EHTED
SININE TOPAAS poleeritud
11.00€
Maksudeta: 9.02€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE TOPAAS poleeritud

Võimalikud valikud

SININE TOPAAS aitab ennast paremini väljendada, soodustab spirituaalset, vaimset ja emotsionaalset arengut. Aitab täide viia unistusi, jõuda soovunelmateni, luua mõtetesse selgust ja aitab vältida ebaolulisele keskendumist. 

Sinine Topaas on üks maailma kõige enimtuntuimatest kristallidest ja ka kristall, mille kõige kaunemaid kristalli leide peetakse väga hinnaliseks. Sinine Topaas on inimkonna ajaloos olnud alati kõrgel kohal ja seisab seal ka tänapäeval. Sinine Topaas on küllaltki hinnaline ja selle väärtus kasvab aasta-aastalt. Sinisele Topaasile on omane peaaegu et läbipaistev tekstuur, millel on õrnalt sinine kuma sees. Poolvääriskivina on Sinine Topaas praguline ja üldiselt ei leidu suuremaid kristallitükke klaasselgena.


Sinist Topaasi leidub kõige enam Lõuna-Aafrikas, Austraalias, Mehhikos, Jaapanis ja Pakistanis. Sinine Topaas ei ole üldiselt väga erksat tooni ja kui see seda on, siis on Topaasi kuumutatud. Kuumutamine on naturaalne protsess ja see ei muuda kristalli toimet.

Sinist Topaasi iseloomustab kõige enam see, et sellel kristallil on oskus hinge suhtlema panna ja hinge kehaga siduda. See on kristall, mis viib sinu hinge tasakaalu ja sind iseendaga suhtlema. See on äärmiselt kasulik kristall enda spirituaalseks arenguks ja enda hinge tundma õppimiseks.

Sinine Topaas on rahustava toimega kristall, mis tõukab eemale rumalad ja ebaolulised mõtted. Kui sul on probleeme sellega, et pidevalt kerkivad esile erinevad mõtted, mis muudavad sind rahutuks, siis Sinine Topaas aitab sul neid endast vabastada. Kui sa oled paadunud muretseja ja soovid enda ellu rahu tuua, siis on mõistlik Sinist Topaasi enda kodu Loode-ilmakaares hoida. Kui sul on Feng Shui kodu tervendusteraapia jaoks Loode-ilmakaarde eraldiseisev kristallidekomplekt loodud, siis aseta Sinine Topaas teiste sekka. Kui mitte, siis on mõistlik igasse ilmakaarde eraldiseisev kristallikomplekt luua, mis aitab head õnne tuua vastavalt ilmakaare kanalile. Sinine Topaas toob Loode-ilmakaares hoituna rahu ja tasakaalu sinu koju.

Õppimine

Sinine Topaas aitab edukalt õppida ja parandada mälu. Sinist Topaasi on kasulik hoida lapsel koolikotis või õppelaua peal. Samuti sobib Sinine Topaas tudengitele ja kõikidele teistele, kes tegelevad õppetööga. Sinisel Topaasil on võime panna sind keskenduma, analüüsima ja informatsiooni talletama.

Loo eraldiseisev kristallikomplekt, milles esinevad õppimist soodustavad kristallid. Üheks kristalliks võiks kindlasti olla Sinine Topaas. Selle kõrval kindlasti veel Dumortjeriit, Sodaliit ja Fluoriit. Väga kasulik on erineval kujul kristalle komplektis hoida, näiteks Fluoriiti püramiidina, mis on eriti võimsa toimega või Sodaliiti kuulina. Sarnaste toimetega kristallide koos hoidmine loob suurema väe ja annab sulle võimaluse kiiremini soovitud tulemuseni jõuda. Alati võib erinevatesse kristallikomplektidesse lisada Mäekristalli, mis seob kõikide kristallide energiad tasakaalukalt kokku.

Suhtlemine

Sinine Topaas on suhtlemise kristall, sellel on oskus sinu hinge avada suhtlemisele ja seda väga paljudel erinevatel tasanditel. Kristall, mis ennekõike aitab sul kontakti leida iseendaga, enda alateadvuse ja intuitsiooniga, õpetades sul iseennast kuulama ja läbi enda intuitsiooni end juhtima.  Suhtlemise tasandil aitab Sinine Topaas sul parandada eneseväljendamist. Aitab sul õppida teistega suhtlema, aidates sind avada ja muutes sinu mõtteid selgeks ning sõnu ilusaks. See on suhtlemisekristall, mis aitab sul end väljendada nii nagu sa seda ka tegelikult soovid teha. Kristall, mis avab Kurgutšakra.

Lisaks sellele aitab Sinine Topaas sind siis, kui sul on probleeme esinemisega ja avalikult kõnelemisega. See on abiline sulle, kui sa pead seda tegema, kuid sa ei suuda end võõraste inimeste ees avada.

Närvilisus

Sinine Topaas aitab sul mõtted selgeks teha ehk vabastada närvilisuse, mis on tingitud segaduse tundest. Kui sa tunned pidevat segadusetunnet, siis Sinine Topaas on täpselt sinu jaoks.

Armastus

Sinine Topaas on armastusekristall, mis aitab inimese ellu tuua armastuseõnne. Seda kristalli võib kanda nii vallaline kui ka juba armastatu leidnud. Sinine Topaas toob armastuse õnne igal võimalikul tasandil. See on Roosa Kvartsi kõrval teine kõige universaalsem armastusekristall.

Teejuht 

Sinine Topaas aitab sul mõista, mida sa tegelikult soovid ja kuhu poole sa sooviksid ka liikuda. Kristall, mis aitab sul mõista, mis on sinu elus oluline ja mis mitte. See muudab meeled selgeks ja aitab sul elus alati edasi liikuda. Sinine Topaas avab blokaadid, mis on tekkinud kirjutajal või kirjanikul. 

Sinine Topaas aitab sul mõista, kelleks sa soovid saada, milline töö ja eriala on sinu jaoks. Kui sa oled segaduses ja sa ei tea, kuhu poole edasi liikuda, siis kanna Sinist Topaasi. See on kristall, mis aitab sul avastada enda tugevaid külgi ja leida täpselt selline eriala üles, mis sulle rõõmu pakuks. Lisaks on see on kirjutajatekristall, mis aitab sõnadel ja mõtetel kiiresti välja tulla.

Unistused

Unistamise kristallina aitab Sinine Topaas sinu unistusi ellu viia nii, et see hoiab sinu unistustel kaitset. Kui sa kannad Sinist Topaasi ja kui sa unistad samal ajal, siis see kaitseb seda unistust, blokeerides ebaõnne, et see unistus saaks täituda. Hoia aeg-ajalt Sinist Topaasi käes, et selle sisse soove saata. Soovide kristalliks on ka Mäekristall ja Rutiilnõeltega Kvarts.

Hinged

Sinine Topaas aitab sul kontakteeruda sind kaitsvate hingedega, Inglitega ja teejuhiga. See on kristall, mis aitab sinu mõtteid hingedeni viia. Kui sa seda kannad, siis ole hea ja suhtle enda hingedega. Nad kuulevad läbi Sinise Topaasi sinu mõtteid ja nad saavad sinu soovid kätte.

Kui sa hakkad Sinist Topaasi kandma, siis sa võid tunda hingede lähedust ja hakata kogema müstilisi kogemusi. Sinine Topaas muudab sind energiatele tundlikumaks ja seetõttu võid hakata kogema väga erilisi nägemusi.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sinine Topaas tervendab silmadega seotud haigusi, silmade nõrkust, kuivi silmi ja on kasulik kanda seda peale silmadega seotud meditsiinilisi protseduure. Sinine Topaas tervendab ja taaselustab silmanägemist.

- Tervendab migreenihoogusid ja peavalusid. Eriti kasulik on Sinine Topaas neile, kellel tekib peavalu stressist, ülekoormusest ja pingest.

KURGUTŠAKRA

Sinine Topaas on üks tugevamaid Kurgutšakra tervendajaid ja avajaid. Sinisel Topaasil on oskus puhastada seda Tšakrat, aidates ebavajaliku energia minema saata ja taastades Kurgutšakra energiavälja. See on kristall, mis aitab sul spirituaalsel tasandil areneda.

Sinine Topaas aitab kiiret selgust leida ja seetõttu on kas tark mõte seda talismanina kaelas kanda ning võimalikult kurgu vastust või poleeritud kristalli aeg-ajalt kaela peal hoida. Viimast tee siis, kui sa soovid kohest tulemust saada ja enda meeltest ebaolulist vabastada.

 
SODIAAK

Tähemärgilt toob Sinine Topaas armastuse õnne kõikidele NEITSITELE. Sinine Topaas on Neitsi jaoks üks tugevatoimelisemaid armastuse kristalle. See toob Neitsi ellu suhteõnne, romantikat, head läbisaamist pereliikmetega, sõprusesse head õnne ja uut armastus neile, kes alles leiavad enda hingesugulast. Sinine Topaas leevendab stressi, aitab heaolutunnet luua ning toob hingerahu Neitsi südamesse. 

ASTROLOOGIA

Astroloogia põhiselt on Sinine Topaas õnne talismaniks neile, kes on sündinud 1962 vee Tiigri aastal. Numeroloogia põhiselt on Sinine Topaas intuitsiooni arendamise ja avamise kristalliks kõigile neile, kelle elutee number on 6.

Sinist Topaasi võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SININE TOPAAS on üks maailma kõige enimtuntuimatest kristallidest ja ka kristall, mille kõige kaunemaid kristalli leide peetakse väga hi..
19.50€
Maksudeta:15.98€
SININE TOPAAS on üks maailma kõige enimtuntuimatest kristallidest ja ka kristall, mille kõige kaunemaid kristalli leide peetakse väga hi..
92.50€
Maksudeta:75.82€
SININE TOPAAS on üks maailma kõige enimtuntuimatest kristallidest ja ka kristall, mille kõige kaunemaid kristalli leide peetakse väga hi..
45.00€
Maksudeta:36.88€
SININE TOPAAS aitab ennast paremini väljendada, soodustab spirituaalset, vaimset ja emotsionaalset arengut. Aitab täide viia unistusi, jõuda soov..
130.00€
Maksudeta:106.56€
SALVEI rituaalitõrvik
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
23.00€
Maksudeta:18.85€
MUST küünal
Enim müüdud
MUSTA küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.20€
Maksudeta:0.98€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
24.20€
Maksudeta:19.83€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
4.80€
Maksudeta:3.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.